Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Korzyści wynikające z premium - drobna propozycja zmian » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Korzyści wynikające z premium - drobna propozycja zmian 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Korzyści wynikające z premium - drobna propozycja zmian Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skończyło mi się konto premium i zauważyłem kilka mankamentów, które w zasadzie nie utrudniają gry, ale są upierdliwe (myślę tu bardziej o maluchach, doświadczony gracz sobie poradzi bez problemu.

- Procent na udane wyprawy. Czemu gracze bez premium tego nie widzą? Nie widzę powodu, by robić z tego tajemnicę przed graczami Smile Zwłaszcza przed maluchami, którzy kombinują jeszcze z eq.
- Historia handlu. No to już w ogóle bzdura. Dlaczego bez premium nie możemy widzieć, co kupiliśmy/sprzedaliśmy x czasu temu? Tajemnica handlowa?
- Wiadomości dla innych klanów. Też nie widzę powodu, dla którego gracze bez premium nie mogą pisać wiadomości do innych klanów. SB nie każdy czyta, na forum też coraz mniej graczy zagląda i puszczanie klanówek to często najłatwiejszy sposób, żeby coś kupić. Zwłaszcza jak robi to maluch, który chce kupić "itemy do 20lvl". Ile jest tego na aukcji, a ile kisimy tego w zbrojowniach?

Nie jest to płacz temat, bo premium i tak kupuję Smile Myślę tu o maluchach.
Moja propozycja jest taka: Albo usunąć powyższe ograniczenia dla graczy bez premium, albo nie robić takich ograniczeń dla graczy (przykładowo) w pierwszym akcie.

Zapraszam do dyskusji

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


02-07-2014 10:58 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Korzyści wynikające z premium - drobna propozycja zmian

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH