Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » KRÓL WZGÓRZA Kuźnia 2 vs kiepski łowca » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kuźnia 2 vs kiepski łowca 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TamOjTamOj
Member


images/avatars/avatar-25197.jpg

Data rejestracji: 29-12-2011
Postów: 48
Klan: B_D
Kraina: Moria III

Kuźnia 2 vs kiepski łowca Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0aa330421d

Roll Eyes

całkiem ładnie to wyszło, trzyma w napięciu Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TamOjTamOj: 24-07-2014 15:12.

24-07-2014 15:12 TamOjTamOj jest offline Szukaj postów użytkownika: TamOjTamOj Dodaj TamOjTamOj do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

RE: Kuźnia 2 vs kiepski łowca Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dorzucisz skan yayam?
03-08-2014 20:56 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hue hue yayami, znowu grasz na tym r9 . epickie kw. tak blisko, a tak daleko. imo dyszka się należy. pozdr, empik.
04-08-2014 12:15
TamOjTamOj
Member


images/avatars/avatar-25197.jpg

Data rejestracji: 29-12-2011
Postów: 48
Klan: B_D
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TamOjTamOj
RE: Kuźnia 2 vs kiepski łowca Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Riper_Angel
A dorzucisz skan yayam?


http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5e31dfb83c

Na kw byłem w tym, jeszcze nie zrobiłem jaszczombów po przejęciu postaci. Baby

cytat:
Originally posted by specjalista
hue hue yayami, znowu grasz na tym r9 . epickie kw. tak blisko, a tak daleko. imo dyszka się należy. pozdr, empik.


hie hie, jak grałem CR'em to też miałem raz takie kw gdzie byłem ja vs grabarz no i oczywiście miałem mniej niż 500 hp Crying

__________________

27-08-2014 23:09 TamOjTamOj jest offline Szukaj postów użytkownika: TamOjTamOj Dodaj TamOjTamOj do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » KRÓL WZGÓRZA Kuźnia 2 vs kiepski łowca

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH