Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarna Doskonała Kusza Dalekiego zasięgu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Kusza Dalekiego zasięgu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TO_JA
Junior Member


Data rejestracji: 18-09-2013
Postów: 13
Klan: Valhalla

Legendarna Doskonała Kusza Dalekiego zasięgu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Kusza Dalekiego zasięgu ZAMKNIJ


Broń dystansowa dwuręczna (ciężka)
Obrażenia: 76 - 130
Cechy: trafienie +27, ilość ataków na rundę: 6, szansa trafienia krytycznego +22 %, broń ignoruje 41 % obrony przeciwnika, SIŁA +6, obrażenia broni +22, obrażenia broni zwiększone o 1/2 SIŁY, trafienie broni zwiększone o 1/4 SIŁY
Wymagania: POZIOM: 39 (58), WIEDZA: 34 (50), SIŁA: 13 (19), ZWINNOŚĆ: 11 (16), INTELIGENCJA: 10 (14), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 51 000 PLN

ile teraz bo bardzo dawno nie było

__________________
Nick w grze: ToTylkoJa
25-07-2014 20:09 TO_JA jest offline Szukaj postów użytkownika: TO_JA Dodaj TO_JA do Listy kontaktów
kireel
Member


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 31
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak dawno ze az dzisaj, ludzie dajcie spokoj.... a zeby nie bylo spamu to warta 130k

__________________
R14:El Diablo
25-07-2014 23:24 kireel jest offline Szukaj postów użytkownika: kireel Dodaj kireel do Listy kontaktów
TO_JA
Junior Member


Data rejestracji: 18-09-2013
Postów: 13
Klan: Valhalla

Autor tematu Temat rozpoczęty przez TO_JA
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podziękował do zamknięcia

__________________
Nick w grze: ToTylkoJa
26-07-2014 01:31 TO_JA jest offline Szukaj postów użytkownika: TO_JA Dodaj TO_JA do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

01-08-2014 12:59 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IX [R14+R16] » Legendarna Doskonała Kusza Dalekiego zasięgu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH