Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO sprzedaz za realne pieniadze postac hellboy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony sprzedaz za realne pieniadze postac hellboy 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
stocoglionediCe
Full Member


Data rejestracji: 01-10-2010
Postów: 67

sprzedaz za realne pieniadze postac hellboy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam nie było mnie kilka miesięcy chciałem sie zalogować na postać hellboy i niestety nie mogę napisałem do byłego znajomego z którym grałem na tej postaci to powiedział ze postać została sprzedana za pln proszę o zweryfikowanie tego delikatnego walku kto z serwera kupił postać i jak sie da zbanować tego co sprzedał za pln nawet na innym serwerze

__________________

30-07-2014 17:24 stocoglionediCe jest offline Szukaj postów użytkownika: stocoglionediCe Dodaj stocoglionediCe do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poproszę o dowód sprzedaży...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-07-2014 17:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Szydek2
Junior Member


images/avatars/avatar-24709.jpg

Data rejestracji: 18-06-2013
Postów: 20
Klan: Valhalla
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Sto(L)ica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o takie sprawy to popytaj po cichu KANE
On wie najlepiej po ile chodzą dużo lepsze konta. Więc doradzi z takim mniejszym ile PLN trzeba wybulić.
No i jeszcze dochodzi sprawa czy będzie spalone na spadek czy będziedzie latało dalej w klanie z rączki do rączki Pleased

__________________
Nick w grze Szydek
27-11-2014 22:16 Szydek2 jest offline Strona domowa Szydek2 Szukaj postów użytkownika: Szydek2 Dodaj Szydek2 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Szydek2: coś YIM Account Name of Szydek2: tam Zobacz profil MSN Szydek2
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO sprzedaz za realne pieniadze postac hellboy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH