Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13/R15 SSAK, mnich czy zabójca » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SSAK, mnich czy zabójca 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

SSAK, mnich czy zabójca Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
czytałem poradnik o białej (zabójca mnich w budowie itp). Ale brakuje tam troche info przy zabójcy głownie. Gram na R2

Nie chce się potępiać, na razie mam bardzo niski lvl więc czytam i szukam odpowiedzi którą dogą pójśc, lepiej wcześniej być zdecydowanym.

Więc:
ssak ma + do kryta w a2, która z klas bardziej korzysta w praktyce, wiem ze zabójca ma duży + do kryta, a mnich swóje + 2dmg/4poziomy.
Jak to wygada ze sprzętem u zabójcy (jakieś afixy co obniżają defa do max 15;30;15) ? Wiem że u mnicha zemsty/samobójcy rozwiązuje zadanie tatuażu.

Jakieś wasze przemyślenia?

Którym tatkiem można najwiecej kryta wycisnąć? czy można mieć prawie 100% kryta?

I co ze sklejaniem? Jakie itemy powinny mnie interesować?

Nie mam żadnego doświadczenia na mori, w grze również, gram od miesiaca

I jak by ktoś mogł też swoje skany wstawic to by bylo ok.

Generalnie nie wiem nawet o co za bardzo pytać (reszta pytań pojawi się w czasie tematu), interesuje mnie biała, wole walnąc mniej razy ale mocniej, niż zasypac gradem smyrnięć.


ps. jak ktoś ma napisać ze ssak to gangster czy coś innego to niech daruje sobie, już dożo tego naczytałem się na sb jak pytałem o mnicha/zabójce. Interesuje mnie biała, nie palna!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez northway: 03-08-2014 14:39.

03-08-2014 14:35 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnich na ssaku na bardzo fajny bonus bo chyba 12% łatwosci wiec przedmioty zakładasz bardzo szybko i łatwo.

Zabójca no tutaj krytyka będziesz miał max ( 85% ) dość szybko.

Nie napisałeś LVL i serwera a to ważne.

Eq praktycznie nic się nie różni , zależy od umagów i rasy np ja na zabójcy z 15% umagiem do krytyka mam full krytyka:
30% z tatka+15 % umag +15 % 1 raz + 15% evo + Leg 1h 10% =85%
Pozwala mi to na załozenie zwykłego speeda
Zabójca jest kopią mnicha przez to ze musi załozyć zemste/samobójce.

Na ssaku to lepiej mnich bo będziesz miał swój dość duży dmg z krytyków

__________________

03-08-2014 21:17 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Autor tematu Temat rozpoczęty przez northway
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisalem ze R2, poziom >20 Smile

chce poznać + i - tatków zanim wybiore.

Czyli wymagania 15/30/15 defa spełnie tylko ubierajac zemste/samobójce za zabójcy? tak samo jak na mnichu?

a jak w początkowych na ekspach?

do hydry włącznie da rade solo czy we 2-3 osoby? (nie piszcie mi że w palną mam iść)

gadałem z klanie i powiedzieli że zabójca łatwiejszy na początek, potem moge zmienić się na mnicha
03-08-2014 22:31 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czyli wymagania 15/30/15 defa spełnie tylko ubierajac zemste/samobójce za zabójcy? tak samo jak na mnichu?

dokładnie tak

cytat:
do hydry włącznie da rade solo czy we 2-3 osoby?

żaden tatek nie da rady, system gry jest tak zrobiony, że solo nie masz szans, więc 2-3

cytat:
gadałem z klanie i powiedzieli że zabójca łatwiejszy na początek, potem moge zmienić się na mnicha

mieli rację, bo wszyscy wyliczają mnicha na high lvlu, a na niskich ten mnożnik kryta jest mu zbyteczny, bo nie wyciągnie wystarczająco krytyka nawet na rasie ssak. zabójca jest lepszy na początek imo, a gdy już nabijesz lvli, to się przerobisz(lub nie, jeśli zboostują zabójcę).
03-08-2014 22:45
Morgotheron
Triple Ace


images/avatars/avatar-25170.jpg

Data rejestracji: 06-01-2011
Postów: 191
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początek zabójca, potem robisz mnicha.

Co do robienia ekspy solo. Była osoba, która robiła solo białego smoka na łowcy skarbów(chyba ElMasmix) przy 45 czy 48 lvl, dzięki ubraniu się pod def, bo zasięg miał z tatuażu, dmg m.in. z doskonałej+1 bandany, a walił z broni palnej. Przy łuskach salamandry jest to do zrobienia. Z resztą mobów jest znacznie ciężej, ale może ktoś kiedyś podoła

__________________
Moria r9

03-08-2014 23:28 Morgotheron jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgotheron Dodaj Morgotheron do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tamto solo, jak wiele innych solówek były wieki temu, czyli przed patchem v. 1.4.25a, który skutecznie blokuje takie ekspedycje(znany jest tylko jeden przypadek bazyla solo bez eventu po tym patchu, ale przez osobę z koks umagami i zbyt wysokim lvlu).
04-08-2014 10:16
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Autor tematu Temat rozpoczęty przez northway
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli generalnie kryt zabojcy bedzie lepiej sie sprawował niz mnichowe 2dmg/4poziomy.

+za zabójcy tez taki że na pierwsze ekspy to palna tak ??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez northway: 04-08-2014 12:43.

04-08-2014 12:42 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
northway napisał(a)
czyli generalnie kryt zabojcy bedzie lepiej sie sprawował niz mnichowe 2dmg/4poziomy.

+za zabójcy tez taki że na pierwsze ekspy to palna tak ??



nie tylko o krytyka chodzi, ale i o 20% ignorowania obrony
poza tym jeżeli masz dopiero 20 poziom a wybrałeś płeć faceta polecam zresetować postać (zacząć od początku klikając "usuń postać" i logując się na tym koncie jeszcze raz)

wybierasz ssaka kobietę i masz na wysokim poziomie 20% ignorowania obrony z opaski (dla białej broni to bardzo dużo)



początkowe dwa moby ekspedycyjne to smoki, a gady te łatwo ustrzelić z km'a (czyli broni palnej)
zabójca ma w tym przewagę bo dodatkowy krytyk i dmg pomagają Smile
eq przyda się też na czerwonego smoka

składasz:

czapkę prekognicji
pelerynę siewcy śmierci
apaszkę pielgrzyma
pierścień geniusza
pierścień młodości
szorty pasterza
karabin myśliwski

wszystko wbite jak wysoko uniesiesz (kupione wbite, bo wbijać samemu szkoda :p) i polujesz na smoki z jakimś koxem


a wygląda to tak:
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=115d83dbd1
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9271acaf41

od poziomu 50 (przy przejściu do II aktu) możesz pozwolić sobie na kupno leg. karabinu snajperskiego. ma 100% ignora obrony, a przy tym jest tani na starych serwerach.



na fenixa złóż

czapkę adrenaliny
elfią pelerynę
elfie szorty
apaszkę lewitacji
pierścień młodości x2
lekką pięść niebios odwagi
lekką pięść niebios odwagi


na ataki (w pvp)

czapka adrenaliny
elfia peleryna
aksamitne szorty rzezimieszka/przemytnika
pierścień młodości x2
łańcuch młodości
przyjacielskie sztylety zemsty x2


takie eq spokojnie wystarczy do ~60 poziomu jak nie wyżej, pozwoli na farmienie w pvp palników, a eq na expy pozwoli zdobywać odznaki w miarę spokojnie i przyjemnie Smile
04-08-2014 15:13
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Autor tematu Temat rozpoczęty przez northway
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
a wybrałeś płeć faceta polecam zresetować postać (zacząć od początku klikając "usuń postać" i logując się na tym koncie jeszcze raz)


tego akurat nie zrobieSmile

dzieki za rady z eq bo nie bardzo wiem za co sie zabrac.

A jak z treningiem leciec?? teraz troche wymaksowalem sile i zwinke do atakow, ale chyba to był lekki bładd (chce też zadanko zaliczyć i potrzebuje siły troche jeszcze) http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b75f761417
04-08-2014 15:50 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
northway napisał(a)
cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
a wybrałeś płeć faceta polecam zresetować postać (zacząć od początku klikając "usuń postać" i logując się na tym koncie jeszcze raz)


tego akurat nie zrobieSmile

dzieki za rady z eq bo nie bardzo wiem za co sie zabrac.

A jak z treningiem leciec?? teraz troche wymaksowalem sile i zwinke do atakow, ale chyba to był lekki bładd (chce też zadanko zaliczyć i potrzebuje siły troche jeszcze) http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b75f761417


Akurat jeżeli chcesz mieć lepsze osiągi to zabójca na kobiecie jest lepszy bo nie musi zerować defa tak wcześnie do tego jeszcze ignor z opaski ummmmmmmm pyszne.
^^

Edit: Trening rób sobie jak chcesz narazie potem : Siła Wiedza inteligencja i jakieś tanie pierdoły typu charyzma wpływy

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rikitiki: 04-08-2014 22:06.

04-08-2014 22:04 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tego akurat nie zrobie


Jakakolwiek profesja na docelowym mobie(wendi) w takim samym eq zrobi przy postaci kobiecej około 2-3k dmg na rundę więcej. Polecam zatem przemyśleć kwestię płci postaci raz jeszcze.
04-08-2014 22:21 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9/R13/R15 SSAK, mnich czy zabójca

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH