Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO włamanie na konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony włamanie na konto
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rainaa
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2014
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

włamanie na konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
od poniedziałku (04.08.2014) mam problem z zalogowaniem się na Morii II ... ostatnie logowanie miałam w niedziele i było bez problemow ... mój NIK to Raina ... ssak mężczyzna ...

dziś od koleżanki dowiedziałam się ze ostatnie logowanie było 2014-08-04 19:25:01 w tym czasie byłam w pracy i nie miałam możliwości zalogowania sie ... prawdopodobnie ktoś włamał mi się na konto ... dlatego też proszę o pomoc w odzyskaniu tego konta ... logowalam sie na różnych urządzeniach (laptop, telefon, tablet) w sieci orange i t-mobile ponieważ w tych sieciach mam internetu ...

postać ta dostałam jakoś koło roku temu i cały czas grałam ... nie było problemów a od poniedziałku nie moge się zalogować ...

Pozdrawiam Raina
12-08-2014 20:56 Rainaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rainaa Dodaj Rainaa do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moria II to R5.... nie R2...

Nie jestem na R2 (Moria I) w stanie zlokalizować nawet takiego nicku.

Natomiast widzę taką postać na R5 czyli na Moria II - ssak, mężczyzna, poziom 90.

Przenoszę do odpowiedniego działu, by zapoznał się z tym operator R5.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-08-2014 23:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Rainaa
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2014
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rainaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyliłam Morie Smile
13-08-2014 11:51 Rainaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rainaa Dodaj Rainaa do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO włamanie na konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH