Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO nie mogę się zalogować » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony nie mogę się zalogować
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rainaa
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2014
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

nie mogę się zalogować Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
od poniedziałku (04.08.2014) mam problem z zalogowaniem się na Morii II ... ostatnie logowanie miałam w niedziele i było bez problemow ... mój NIK to Raina ... ssak mężczyzna ...

od koleżanki dowiedziałam się ze ostatnie logowanie było 2014-08-04 19:25:01 w tym czasie byłam w pracy i nie miałam możliwości zalogowania sie ... prawdopodobnie ktoś włamał mi się na konto ... dlatego też proszę o pomoc w odzyskaniu tego konta ... logowalam sie na różnych urządzeniach (laptop, telefon, tablet) w sieci orange i t-mobile ponieważ w tych sieciach mam dostęp do internetu ...

postać ta dostałam jakoś koło roku temu i cały czas grałam ... nie było problemów a od poniedziałku nie moge się zalogować ...

Pozdrawiam Raina

ps. mam nadzieje ze tym razem nie pomyliłam Morii Smile
13-08-2014 11:55 Rainaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rainaa Dodaj Rainaa do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 8461
Postać Raina

blokada konta do czasu wyjaśnienia sprawy


edit.

Pisałaś wcześniej,że dostałaś to konto, jakiś temat na forum istnieje?

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

13-08-2014 13:18 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Rainaa
Newbie


Data rejestracji: 07-08-2014
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rainaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie istnieje żaden wpis ... ja nic nie pisałam ...
13-08-2014 21:48 Rainaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Rainaa Dodaj Rainaa do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w takim razie jedyna możliwość odzyskania przez ciebie hasła to kontakt z poprzednim właścicielem (jeżeli to do niego należy e-mail z konta)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-08-2014 09:06 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rainaa napisał(a)
Witam
od poniedziałku (04.08.2014) mam problem z zalogowaniem się na Morii II ... ostatnie logowanie miałam w niedziele i było bez problemow ... mój NIK to Raina ... ssak mężczyzna ...

dziś od koleżanki dowiedziałam się ze ostatnie logowanie było 2014-08-04 19:25:01 w tym czasie byłam w pracy i nie miałam możliwości zalogowania sie ... prawdopodobnie ktoś włamał mi się na konto ... dlatego też proszę o pomoc w odzyskaniu tego konta ... logowalam sie na różnych urządzeniach (laptop, telefon, tablet) w sieci orange i t-mobile ponieważ w tych sieciach mam internetu ...

postać ta dostałam jakoś koło roku temu i cały czas grałam ... nie było problemów a od poniedziałku nie moge się zalogować ...

Pozdrawiam Raina



stąd pytanie o temat na forum.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

18-08-2014 15:26 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO nie mogę się zalogować

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH