Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE - KHAN RAIDERS - vs UKRADLI MI NAZWE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony - KHAN RAIDERS - vs UKRADLI MI NAZWE
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

- KHAN RAIDERS - vs UKRADLI MI NAZWE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wreszcie koledzy z UMN doczekali sie oblega z naszej strony.
a co do nieodpowiedniej pory (bo w końcu kiedyś tam się wspominało że to 18-19+) to w Kambodży było koło 20tej Evil



3rundowiec niepełny gdzie atak - Khan Raiders - na Ukradli Mi Nazwe zakończył się całkowitym sukcesem

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 31-05-2007 14:35.

31-05-2007 14:13 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym oblężeniu wyraźnie widać, że broń dystansowa po krótkim okresie szaleństwa znów zaczyna mieć mniejsze znaczenie Frown

270 dmg mimo podciągniętej do 162 sumki, to jest echch, n/c
no i to -1 repa, narobi się człowiek goniąc klan do walki i jedno wielkie -1 z tego ma ;/

na osłodę zostało mi jedynie to:

Katinka zadaje cios krytyczny z broni Shuriken Zemsty (+4), Sejan (@) zostaje zraniony za 141 PKT ŻYCIA.
Sejan (@) kończy swoje nie-życie na polu walki.

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

31-05-2007 14:19 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

istny pogrom, lecz gratki dla oczek za podjęcie walki Wink już mi się wydawało że bez psd zaczną odpuszczać...

a na dystansową bym nie narzekał...za wcześnie jeszcze Wink

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
31-05-2007 15:09 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ty mnie THOTH wk***asz...
Co sie do tego PSD przyczepiłeś co?? Biją cię czy cO? Wink

Gratuluje KHAN.. Byliście najlepiej przygotowani jak można.. mimo tego ze sojusz przejechał sie powas to i tak mieliscie pełne HP. Pleased
Wreszcie będą równe oblegi...
A pora. hmm 12.30 Roll Eyes Sami płakaliscie i prosiliscie aby oblegi były wieczorną pora Wink
pzdr

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>
31-05-2007 15:50 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
W tym oblężeniu wyraźnie widać, że broń dystansowa po krótkim okresie szaleństwa znów zaczyna mieć mniejsze znaczenie Frown

270 dmg mimo podciągniętej do 162 sumki, to jest echch, n/c
no i to -1 repa, narobi się człowiek goniąc klan do walki i jedno wielkie -1 z tego ma ;/
.


Leszcze tak maja.Zobacz wynik Ghasta a potem komentuj.


cytat:
i_love_u napisał(a)
istny pogrom, lecz gratki dla oczek za podjęcie walki Wink już mi się wydawało że bez psd zaczną odpuszczać...

oczka nie maja w nazwie khan zeby odpuszczac .


a co do oblegu : Obleg pogrom i tyle.

ps)Dexter juz ci sie pora oblezenia podoba ? Wink
przeczytaj to hipokryzja




edit: pora oblegu jest ok,zreszta kazda pora jest dobra .

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez katast..: 31-05-2007 16:05.

31-05-2007 15:50 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Voronwe
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
ps)Dexter juz ci sie pora oblezenia podoba ? Wink
przeczytaj to hipokryzja

nie podoba. specjalnie zaakcentowałem to i nie traktuję na poważnie. to taki dowcip z mojej strony wyprzedzający wasze stwierdzenia o (nie)odpowiedniej porze Wink
zresztą mnie akurat podczas oblega nie było i to wystarczy za moje zdanie o porze właściwej czy nie. ja jedynie robie co mogę by mieć hp pełne (i dlatego też przesiaduję w 5tce bo tam prostacko jest o krew)

/edit/

cytat:
Sejan napisał(a)
Kolejne dziwne oblezenie.... I chyba KHAN sami to przyznaja?Smile

może i dziwne ale wole dziwne niż normalne bo je już przerabialiśmy Big Grin

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 31-05-2007 16:02.

31-05-2007 15:58 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde sorkii, trzeba bylo od poczatku mowic, ze wy liczycie czas inna strefa Big Grin bysmy zalozyli na 13Tongue a mi w kolko 18, 18 myslelismy ze o to chodziTongue . Kolejne dziwne oblezenie.... I chyba KHAN sami to przyznaja?Smile

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




31-05-2007 16:00 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś tak wyszło, improwizowaliśmy Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

31-05-2007 16:06 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic dziwnego nie zauwazylem w tym oblezeniu. Mysle ze pora do tego oblezenia byla wybrana specjalnie dla Was gdyz "z przyczyn od was niezaleznych" musieliscie odwolac oblezenie na nas ktore wypadalo wczoraj wieczorem :<. Wczoraj obronilismy kwadrat bez walki a dzis ja zostalem wyslany do 4 strefy... Hehe dawno nie mielismy takiej "serii" xD

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
31-05-2007 16:10 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom masz racje gorbi. Pora wybrana specjalnie dla "nas"(nie dla UMN tylko Khan to taka dwuznaczność).

To na moją osłode:

Evan zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy (+3), Jigsaw zostaje zraniony za 125 PKT ŻYCIA.
Jigsaw kończy swoje nie-życie na polu walki.


Hmm...mam prośbe! Nie zaczynajcie napinać i się kłócić, bo nie o to chodzi. Khan to tacy sami ludzie jak wszyscy(jak to napisał Akrome). Co prawda mają tam paru mącicieli(sry za tego orta, ale nawet go nie zauważyłem), których po prostu nie trawie, bo gadają głupoty jakich mało.

Oblężenie przegrane, ale nie chwalcie dnia przed zachodem słońca(czyt. przed końcem tygodnia). Jeszcze się policzymy. Nie mówie już o walce z wami poza oblegami :-p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

31-05-2007 16:27 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Gekon
Junior Member


images/avatars/avatar-1990.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluje wygranej za ten i poprzedni obleg - w tamtym niestety nie zdążyłem pogratulować bo temat zamknięto ze względu na zbędne wymiany haseł.

Obleg - najgorszy w moim wykonaniu - 8 ciosów i tylko 2 w celu !! w tym 1 w Dexa za marne 13 pkt.

Seria uników przeciwnika Frown

Gekon atakuje bronią Kastet Samobójcy (+5), solkan unika ciosu.
Gekon atakuje bronią Kastet Samobójcy (+5), Zeus unika ciosu.
Gekon atakuje bronią Nóż Samobójcy (+5), Oels unika ciosu.

O ile solkan bije mnie na głowe zwinka - to pozostałe uniki to mój pech i szczęscie rywala.

NIc - tak bywa - zwycięstwo zasłużone. Jeszcze raz gratuluje.

Pozdrawiam

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=4575
31-05-2007 16:51 Gekon jest offline Szukaj postów użytkownika: Gekon Dodaj Gekon do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Co prawda mają tam paru mącicieli, których po prostu nie trawie, bo gadają głupoty jakich mało.


To samo można powiedzieć o O_o jak i PSD, więc nie przesadzaj.

Oblężenie ciekawe, szkoda że skończyło się tak szybko. Ach, gdzie podziały się te 10-ciorundowce Wink

__________________


31-05-2007 16:52 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Demetrius napisał(a)
To samo można powiedzieć o O_o jak i PSD, więc nie przesadzaj.


Oj Dem, ale Ci z PSD do pięt im nie dorastają.

Ciekawe czy byś lubił Khan za to, że:

1. Oszukali Cię na r1
2. Zbluzgali na forum mówiąc, że jesteś złodziejem itd. Nie mając dowodów
3. Nie dostając nawet ostrzeżenia za oskarżenia bez dowodów

Od tego czasu nie lubie Khan(chodzi tu o pare osób, a nie cały klan z r2)!

Obleg był kiepski w naszym wykonaniu, ale cóż tak miało być. I korzystając z wytłumaczenia Khan: "godzina nam nie pasowała".

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

31-05-2007 17:28 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)


Oj Dem, ale Ci z PSD do pięt im nie dorastają.



trafne, trafne :> no i apropos oblega musze sie zgodzic z Deme ze przydalby sie wreszcie jakis porzadny 10cio rundowiec Big Grin . Przewagi znacznej nie ma a i tak te oblegi max 3-4 rundy...

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
31-05-2007 18:55 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Voronwe
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Demetrius napisał(a)
Oblężenie ciekawe, szkoda że skończyło się tak szybko. Ach, gdzie podziały się te 10-ciorundowce Wink

już chyba nie będzie zbytnio 10tek na oblężeniach. to były czasy łopatek i piaskownicy. teraz siedzimy na huśtawkach Big Grin

cytat:
Evander napisał(a)
Obleg był kiepski w naszym wykonaniu, ale cóż tak miało być. I korzystając z wytłumaczenia Khan: "godzina nam nie pasowała".

i chyba zaraz podobny obleg będzie w naszym wykonaniu Wink
ale to przez tą Kambodżę Evil tam jest już po 2 w nocy więc pora zła Big Grin

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
31-05-2007 19:37 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I miałeś racje Dex. Daliście ciała na całej linii:

Evan atakuje bronią Przyjacielski Sztylet Samobójcy (+5), Anahata (*) zostaje zraniony za 60 PKT ŻYCIA.
Anahata (*) kończy swoje nie-życie na polu walki.
Evan zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy (+3), evilmaster zostaje zraniony za 172 PKT ŻYCIA.
evilmaster kończy swoje nie-życie na polu walki.
Evan zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy (+3), Diablo111 zostaje zraniony za 96 PKT ŻYCIA.
Diablo111 kończy swoje nie-życie na polu walki.

Piękna seria 3 ciosów z kolei :-p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

31-05-2007 19:44 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ech Evan coz za chustawka nastrojow, przed chwila krzyczales ze khan Tobie tyle krzywd wyrzadzilo , ze nawet mi , ktory Cie znam bodajrze z kilku wymienionych msg (te o szczesciu u lapacza , ze powinien miec 25 calkiem sensownych),glupio sie zrobilo, a teraz sie cieszysz jakbys hm odkryl lekarstwo na raka, odpowiedz mi na jedno pytanie tylko : jak smakuje zwyciestwo , ktore zawdzieszasz nie sobie i swojemu klanowi , ale PSD , nie czujesz sie jak kukielka na sznurku?
31-05-2007 20:12 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh...tool. Co ma uciecha ze zwycięstwa do tego, że nie lubie Khan za to co zrobili mi na r1? Zwycięstwo zawdzięczamy PSD? Wiesz ten obleg to by nasza Akademia. A ciesze szię ze swojego wyniku, który zawdzięczam TYLKO I WYŁĄCZNIE sobie. Na tyle mojego komentarza tool.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

31-05-2007 20:23 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
W tym oblężeniu wyraźnie widać, że broń dystansowa po krótkim okresie szaleństwa znów zaczyna mieć mniejsze znaczenie Frown

270 dmg mimo podciągniętej do 162 sumki, to jest echch, n/c
no i to -1 repa, narobi się człowiek goniąc klan do walki i jedno wielkie -1 z tego ma ;/

na osłodę zostało mi jedynie to:

Katinka zadaje cios krytyczny z broni Shuriken Zemsty (+4), Sejan (@) zostaje zraniony za 141 PKT ŻYCIA.
Sejan (@) kończy swoje nie-życie na polu walki.


Thorga tyle sumy to i ja moge miec bez ulepszania sprzetu, ktory mam w zbrojowni... jak to Kata powiedzial duzo wczesniej... "leszcze tak maja" Wink nie porownuj siebie do dystansow typu Melissa czy ghast... Roll Eyes nic tylko narzekac potrafisz Evil a o grze masz niewielkie pojecie Wink

gratuluje Khan Wink z tego co widze, wasze szczescie nie trwalo zbyt dlugo o czym swiadczy obleg, ktory byl nieco pozniej... Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ragabash: 31-05-2007 22:35.

31-05-2007 22:24 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
unibot napisał(a)
ech Evan coz za chustawka nastrojow, przed chwila krzyczales ze khan Tobie tyle krzywd wyrzadzilo , ze nawet mi , ktory Cie znam bodajrze z kilku wymienionych msg (te o szczesciu u lapacza , ze powinien miec 25 calkiem sensownych),glupio sie zrobilo, a teraz sie cieszysz jakbys hm odkryl lekarstwo na raka, odpowiedz mi na jedno pytanie tylko : jak smakuje zwyciestwo , ktore zawdzieszasz nie sobie i swojemu klanowi , ale PSD , nie czujesz sie jak kukielka na sznurku?


ghast
Dexter
Genri
Katinka
Kepasa
Motyllo
Oels
Zeus
tool8
Ekkimu
Figis
Zaraki
inteligo
Annamea
evilmaster
Thoth
Luciusz
solkan
troj
sphodromantis
Jigsaw
Szuiram
Vesper
NIETUROK
Anahata
ksopgiel
Diablo111
BisToR
Erythematosus
Marcos
Vivend_Greyhawk
FrEzO
Nonek
Crazy_Bastard

34 osoby i inni. pewnie w sumie ze 40 osobTongue . Jak widac, tez macie w czym przebiracWink jestescie suma jakichs 4 czy 5 klanow. Wiec zazuty, o to ze nam sojusznik kogos na obleg podsyla traca lekka... hipokryzjaTongue

Tool o czym Ty mowiszBig Grin jakie kukielki na sznurku Big Grin PSD to nasz sojusznik, a jakbyscie nie wiedzieli(kurde.. moze nie wiecieTongue ) ale my mamy wojne Big Grin , a na wojnie to tak bywa, ze jeden sojusznik, pomaga drugiemu, nie rozumiem jak sie ma to do twojego porownania do kukiełek O_o. JEsli insynuujesz, ze gramy jak nam Kata zagra, to sie mylisz. Katstrofa to glowny koordynator sojuszu, scentralizowane dowodztwo, to sukces na wojnie. Z tym, ze Katastrofa nas do niczego nie zmusza i wszystkie decyzje, sa konsultowane. A tak poza tym faktem, to zasady sa banalnie proste: My Sprite, Wy pragnienieBig Grin . No czasami sie zamieniamy... jak na tym oblężeniu Big Grin

Edit: A to, że Evan sie czieszy, to chyba dobrze nie?Smile w moim odczuciu to o wiele lepsze podejscie niz wyzywanie sie od bandy oszołomów leszczy, cweli, idiotów bez szkoły itd itp itd....

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sejan: 01-06-2007 09:13.

01-06-2007 03:14 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda ze o_O nie da polaczeniem kilku klanow w przeciwienstwie do nas:< tyle wody juz uplynelo ze wszyscy zapomnieli ze kiedys bylo takie twory jak immo, m_j itd:<
a gdybysmy byli suma 4 klanow to chyba byloby nas 100+ a nie ~34... poprostu 3eba bylo robic reorganizacje i szukac nowych ludzi po kazdym rozpadzie (czym wielce oburzony byl swego czasu ragabash i nie tylko on...) ale mozemy sie 3mac dalej wersji ze jest nas 2k7 klanow bo tak mozecie sobie latwiej wyjasnic dlaczego sobie nieradzicie i po3ebe waszych sojuszy z cala reszta moriiFrown
pozdro dla tych co odeszli od nas od czasu zaistnienia morii (nie wazne czy skonczyli gre czy tylko bali sie o kwadraty)

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
01-06-2007 07:35 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BisToR napisał(a)
szkoda ze o_O nie da polaczeniem kilku klanow w przeciwienstwie do nas:< tyle wody juz uplynelo ze wszyscy zapomnieli ze kiedys bylo takie twory jak immo, m_j itd:<
a gdybysmy byli suma 4 klanow to chyba byloby nas 100+ a nie ~34... poprostu 3eba bylo robic reorganizacje i szukac nowych ludzi po kazdym rozpadzie (czym wielce oburzony byl swego czasu ragabash i nie tylko on...) ale mozemy sie 3mac dalej wersji ze jest nas 2k7 klanow bo tak mozecie sobie latwiej wyjasnic dlaczego sobie nieradzicie i po3ebe waszych sojuszy z cala reszta moriiFrown
pozdro dla tych co odeszli od nas od czasu zaistnienia morii (nie wazne czy skonczyli gre czy tylko bali sie o kwadraty)


MJ, Imortals itd, to znaczy kto jeszcze? bo nie przypominam sobieBig Grin . Poza Tym, ze klany sobie pomagaja czy tez sie łączą jak dla mnie jest calkiem normalne w takiej grze jak BW. Dziwi mnie tylko to , ze wyciągacie jako zarzut to ze nie walczymy TYLKO swoim składem, co jak dla mnie swiadczy tylko o Tym ze co poniektórzy (nie wszyscy z was) szukaja ujscia swojej frustracji w jakich dziwnych argumentach w stylu: powalczcie bez sojuszników to pogadamy. Czy Ty uwazasz, że jestem glupi?Big Grin Przecież po to są sojusznicy, żeby razem wygrywać Big Grin . A i jeszcze "zarzuty" : "Macie za dużo sojuszników, "bawią mnie setnieBig Grin

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




01-06-2007 09:11 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BisToR napisał(a)

pozdro dla tych co odeszli od nas od czasu zaistnienia morii (nie wazne czy skonczyli gre czy tylko bali sie o kwadraty)


Dziekuje za pozdrowienia Tongue

Takie zycie, jednym sie nudzi, inni migruja, cos sie dzieje Smile

__________________


01-06-2007 09:18 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE - KHAN RAIDERS - vs UKRADLI MI NAZWE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH