Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Problem z areną 1vs1. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z areną 1vs1.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dyl
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2011
Postów: 11
Kraina: Necro Hardcore

Problem z areną 1vs1. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Serana
Przeglądarka internetowa: Firefox

Opis problemu:

Witam,

Gram na r17. Mój problem dotyczy naliczania punktów rankingowych + awansowania w nim. Od początku tego sezonu przegrałem chyba ze 2-3 walki, w związku z tym dużo mi się tych punktów nazbierało. Z dnia na dzień awansuję o kilka-kilkanaście pozycji i ostatnio levele graczy z którymi przychodzi mi walczyć są zdecydowanie zbyt wysokie.

Sam mam 69 level, a przeciwnicy z którymi mam w tej chwili walczyć to po kolei idąc :

74, 75, 72, 72, 74, 72, 74, 77, 72, 75

Jeszcze tydzień temu walczyłem tylko ze swoimi levelami, +/- 2 poziomy, czasem trafiła się jedna lub dwie osoby ze zdecydowanie wyższym lub niższym ode mnie poziomem.

Czyli idąc dalej, za tydzień będę walczył z samymi 80 levelami? Czy mam zacząć przegrywać i spaść w rankingu do swoich poziomów? Tongue
Myślę, że nie taka była idea aren indywidualnych. Bo dlaczego miałbym być karanym przez grę przez to, że jestem dobry? Tongue

Powinna być jakaś blokada, która ogranicza awanse graczy w tym rankingu. Im wyżej się pnę tym mniej ludzi przede mną, a różnice robią się większe. Natomiast każdy prezentuje mniej więcej podobny poziom wygranych walk, w granicach 50-50 i tacy gracze nie awansują zbyt dużo w rankingu, dla nich taki system działa. Dla mnie nie. Tongue

Założyłem ten temat po to, by za tydzień uniknąć walki z graczami mającymi po 10 leveli więcej ode mnie. Za ostatnią wygraną walkę w ataku dostałem 5 punktów rankingowych i według mnie jest to o wiele za dużo.
Wygrywanie z graczami, którzy mają większy poziom od mojego powinno być premiowane większą niż normalnie ilością monet, ale mniejszą liczbą zdobywanych punktów rankingowych, niż w walce ze swoim poziomem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dyl: 25-08-2014 01:05.

25-08-2014 00:52 Dyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyl Dodaj Dyl do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

RE: Problem z areną 1vs1. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dyl napisał(a)
Bo dlaczego miałbym być karanym przez grę przez to, że jestem dobry? Tongue


skoro jestes dobry to pniesz sie w ranku, gdzie napotykasz ludzi z wyzszym levelem (niekoniecznie z lepszym eq/klockiem)

to chyba logiczne...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-08-2014 01:12 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
adek007
Double Ace


images/avatars/avatar-25366.jpg

Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 139
Klan: WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kieleckie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak dla mnie wspinaczka jest za wolna, walczę z 90+ mając 80 i nie płaczę chytry

__________________

25-08-2014 01:31 adek007 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek007 Dodaj adek007 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja teraz mam nad sobą 2 osoby poniżej 100 lvla, reszta to 100 - 104. Mam 88 poziom.
Ranking aren tylko na początku ustalany jest na podstawie poziomu, później dąży do bycia "rankingiem skuteczności w pvp", oraz do tego, by gracze wygrywali ok. 50% walk. Myślę, że idea aren 1v1 była dokładnie taka Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


25-08-2014 08:00 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Fredo109
Member


Data rejestracji: 05-01-2014
Postów: 31
Klan: różne
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: ukraina/polska

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka jest idea aren. JA mam 88 a walczę podobne lub ponad 100 co z tego że bym 2daje radę jak wykończył mnie łapacz 97 tak to polega grasZ i robisz eq żeby dać radę każdemu jedyną twoja blokada w wygrywaniu powinno być lv do eq a reszta gdzie jak idzie bijesz

__________________
nick fredo
25-08-2014 10:12 Fredo109 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fredo109 Dodaj Fredo109 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Problem z areną 1vs1.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH