Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY rasizm insynuacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony rasizm insynuacje 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

rasizm insynuacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja 229445

oskarżony 252538

KP ok godz 23

czuję się urażony...

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
26-08-2014 23:19 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze nie widzę po 23 żadnej wypowiedzi w twoją stronę....

Poproszę o dokładną godzinę z wypowiedzią w której poczułeś się obrażony. I tak jesteś obecnie na SB.

Chyba że chodzi o tą wypowiedź.

cytat:
bla_bla_bla 2014-08-26 23:08:26 no-body 23:07 - nie, tofik, po prostu szkoda mojego czasu na gadki z ludzmi o mentalnosci kalego;]


Odrzucone....

Jeśli macie ochotę robić sobie żarty z działu skarg, to przykro mi ale nie jestem w nastroju.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-08-2014 23:24 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1201przemek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisałem ok 23 godziny
czyli powiedzmy te 10? 15 min przed też wchodzi w rachubę
niestety nie zanotowałem godziny co do sekundy/minuty
nie jest to chyba problem?
biorąc pod uwagę, ze również jesteś na kp wiesz doskonale o co chodzi

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
26-08-2014 23:28 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1201przemek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 porównuje mnie i nie tylko mnie do jakiegoś stereotypu <rasistowskiego> na temat kalego
2 czy kali to z automatu gorszy człowiek?

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
26-08-2014 23:36 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem, że sformułowanie "mentalność kalego" to jakaś nowość i wszystkie osoby skarżące nie kojarzą już lektury szkolnej "W Pustyni i w Puszczy" z niczym innym, jak z czarnoskórymi? Dobrze wiedzieć....

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-08-2014 23:40 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
RyBSoN
Double Ace


images/avatars/avatar-22310.jpg

Data rejestracji: 26-09-2011
Postów: 109
Klan: Rh.Plus
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako że mój temat zamknęłaś odpiszę tutaj


skoro urażenie jednej osoby to za mało na bana dla Twojego ulubieńca, to trzeba zrobić jakąś masową akcję.

kryj go dalej, po dzisiejszym dniu widzą to już wszyscy Wink

__________________
r1: RyBSoN
26-08-2014 23:48 RyBSoN jest offline Szukaj postów użytkownika: RyBSoN Dodaj RyBSoN do Listy kontaktów
1201przemek
Member


images/avatars/avatar-24443.jpg

Data rejestracji: 21-06-2011
Postów: 34
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez 1201przemek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co pamiętam to był jeszcze Staś Tarkowski i Nel. ale oni nie dzielili ludzi na lepszych i gorszych...

rozumiem, ze jak nazwę kogoś bambusem to też podciągniemy to pod Ikea albo Obi i ogólnie będzie ok?
proszę o odpowiedź a nast o zamknięcie tematu

__________________
R1:Vamp

Hasta la vista - en el infierno
26-08-2014 23:48 1201przemek jest offline Szukaj postów użytkownika: 1201przemek Dodaj 1201przemek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nikogo nie kryje - sami za to demaskujecie własne niskie pobudki. Zrobiliście sobie spamowisko na SB - na tyle że zaczeli Wam zwracać uwagę inni gracze.

Dziękuję i ten temat też w takim układzie zamykam.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-08-2014 23:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY rasizm insynuacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH