Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich 69 Ankieta - średnia ocena: 8,2969 Ankieta - średnia ocena: 8,2969 Ankieta - średnia ocena: 8,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
achtung
Forum Ace


Data rejestracji: 12-04-2010
Postów: 78
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, pięknie, ale ja mam pytanie.
Podane zostały już wartości i wymagań tatka i dla czapek (co, która ma dawać), ale czy zostały poczynione jakieś kroki, żeby to przetestować, żeby zaraz po tym nie wprowadzać kolejnych "paczy"?
Bo okaże się, że np. bonus z bandany (ktora moze nosic face)t bedzie nieporownywalnie lepszy niz z opaski (ktora moze nosic tylko kobieta) przez co tylko niektorzy gracze beda mogli byc wykokszeni?

zeby hejtow nie bylo to jest tylko przyklad.
chodzi mi o to czy zmiany sa wyliczone i przetestowane zeby pozniej znowu nie robic 3 "paczy" balansujacych.
28-08-2014 16:13 achtung jest offline Szukaj postów użytkownika: achtung Dodaj achtung do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z najkonkretniejszych patchy ostatnio.
Jednak małe zastrzeżenia co do tego:

cytat:
- kominiarka - Podwaja wszystkie Twoje wpływy


Przegięte.

cytat:
Gierek napisał(a)
Czy w zwiazku z licznymi mocnymi zmianami planowane sa nowe serwery????

A co mają nadchodzące zmiany do rozpatrywania kwestii postawić nowy serwer czy nie?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 28-08-2014 16:28.

28-08-2014 16:26 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
kireel
Member


Data rejestracji: 08-03-2008
Postów: 31
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch zapowiada się ciekawie Smile
1.Kiedy mamy sie go spodziewać?
2.Dużo osób przeżywa ze będa leciały za dobre itemy itp. ale przecież 95% z nich to i tak będa epickie pałki sekty Big Grin

__________________
R14:El Diablo
28-08-2014 16:55 kireel jest offline Szukaj postów użytkownika: kireel Dodaj kireel do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24 wyprawy dają mi średnio 80-90 przedmiotów na pielgrzymkach, wychodzi minimum 6 epickich przedmiotów w tydzień? Czy tak to ma wyglądać?

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
28-08-2014 17:02 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie lepiej czasowo wprowadzić drop epic itemow np. puszczasz wyprawki i jeśli przez 84 h[połowa tygodnia] nie wpadnie epic item system generuje automatycznie 1 item
[wymóg co 24 h musi być zaliczona 1 wyprawka ]
czyli gwarantowane w ciągu tygodnia 2 epic itemy

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

28-08-2014 17:07 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
marizek napisał(a)
24 wyprawy dają mi średnio 80-90 przedmiotów na pielgrzymkach, wychodzi minimum 6 epickich przedmiotów w tydzień? Czy tak to ma wyglądać?



wszystko będzie cacy pod warunkiem że albo będzie można nosić max 3 epiki na raz, albo epiki będą z czasem znikały


tzn. każdy przedmiot epicki miałby licznik ~3 miesiące i po tym czasie znika



w obecnym systemie eq epickie będzie miał każdy i nie będzie sensu mieć leg. dsk itków
28-08-2014 17:09
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo jakiś specjal dołożyć do mobow starych lub tych na runach ,zeby były wstanie zniszczyć epic item >wtedy nie będzie możliwości ,aby ktoś oparł całą swoją postać na epic itemach Pleased

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

28-08-2014 17:16 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
amfik
Triple Ace


Data rejestracji: 30-05-2012
Postów: 204
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dalej twierdzę bez sensu pomysł

__________________
malwina -> amfik typowy polaczek zawistny wredny kłotliwy mały pieniacz po za tym zero totalne

Torqemada Coteaz: Famfik to zwykły debil, właśnie dzięki takim ludziom odechciewa się gry.
28-08-2014 17:21 amfik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik Dodaj amfik do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja może dzięki temu po kilku latach przerwy wróce do necro, bo na razie "tylko" moria na r9 r13 i r17

__________________
nick w grze: danielm
28-08-2014 17:29 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najpierw zróbcie sobie zestaw z samych epickich rzeczy. Nie wydaje mi się, by tam wpadały tylko epickie demoniczne pnki zemsty, ale też maaaaaaasa szrotu, jak obecnie. Poza tym jeśli nie będzie można nimi handlować, to uzbieranie jakiegoś sensownego zestawu z samych takich rzeczy będzie ciut awykonalne Tongue

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 28-08-2014 17:39.

28-08-2014 17:39 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak zwykle, nie zobaczyli na oczy, a już płaczą Big Grin

Już widze te mega dropy epickie ;d

Epicki ostry nóż zemsty ;d

Co wy myślicie, że po pierwszych dwóch dniach zaczną wpadać epickie speedy??
H@H@H@H@

za patch i event daje 10/10

same plusy ;d no prawie, przedmioty epickie 2.0 to raczej przegięcie i nie powinno wejść

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
28-08-2014 17:44 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

epiki są dla necro, gdzie nie gram, ale po wprowadzeniu patcha pewnie jakiś temat się pojawi, mam nadzieję że podzielicie się swoimi uber dropami

cytat:

Balans broni dystansowych. - Na chwilę obecną pracujemy nad ustaleniem ostatecznego wyglądu przygotowywanej zmiany dla broni dystansowych. Planowany termin udostępnienia to jesień 2014.

Czekam z niecierpliwością. :3
28-08-2014 17:57 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event do bani - taki dzień warto byłoby uczcić wyłączeniem serverów by ludzie mogli się chwilę zastanowić o tym co było i pomysleć o przyszłości.

Do przedmiotów epickich mam neutralny stosunek, pozyjemy, zobaczymy.

Najgorszą z możliwych rzeczy było wprowadzenie skrócenia ekspy. Tak, najlepiej wszystko zautomatyzować Frown No ale w takim razie czekam na dodanie opcji zmiany rasy.

Pozdrawiam

__________________

28-08-2014 18:04 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jak pisze nithrom - placzecie o skladaniu sobie full epic setow, ale wg przykladow podanych przez sushiego jakos nie wydaje mi sie, zeby moje epic ostre noze dowodcy i epic eleganckie kominiarki przezornosci byly tak op, zeby mi sie nie oplacalo kupic leg dsk preko czy oplacalo przerobic na bialasa.
Ile znacie osob, ktore same sobie wydropily cale eq? Myslicie, ze po wprowadzeniu epicow to sie zmieni?

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

28-08-2014 18:07 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
black_mistress
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
amfik napisał(a)
i znowu bezsens.....

ta gra schodzi na psy i tyle


cytat:
amfik napisał(a)
dalej twierdzę bez sensu pomysł


Wez napisz cos konstruktywnego, a nie pieprzysz glupoty w stylu "nie bo nie".
Jak sie nie podoba to albo wrzuc jakas uwage, albo w ogole sie skasuj i graj w cos innego.

Swietny pomysl - zapowiada sie ze bedzie to patch na miare aktu drugiego. Przydaloby sie poznac wstepne zalozenie kiedy.
28-08-2014 18:47 black_mistress jest offline Szukaj postów użytkownika: black_mistress Dodaj black_mistress do Listy kontaktów
Shinoda
Junior Member


Data rejestracji: 30-10-2013
Postów: 21
Klan: P_C
Skąd: Lubin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch bardzo fajny, eventy też dobre - oczywiście zgadzam się z tym, że 1 Września należy przystanac i oddać hołd. Ale my nie o tym.

Zastanawiam się czemu ludzie płaczą, mimo, ze nie ma powodu?
Załamanie handlu?! ale jak? no, dobra ktoś dropi epickie preko lub epickie preko 2.0 ("Wyrocznie" - dlaczego tak? polecam przeczytać co to prekognicja)
I nie może go sprzedać, więc gdzie tu handel? Przecież cena nie spadnie z powodu przedmiotu, którego nie można sprzedać!

po spamilem! tyle.

__________________
R14 Shinoda
28-08-2014 18:49 Shinoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinoda Dodaj Shinoda do Listy kontaktów
northway
Triple Ace


Data rejestracji: 17-07-2014
Postów: 216

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Shinoda

Chodzi tu raczej o spadek cen. Zmaleje zapotrzebowanie na pewne itemy. Rynek się nie zalamie ale odczuje z czasem pojawienie się epikow
28-08-2014 18:59 northway jest offline Szukaj postów użytkownika: northway Dodaj northway do Listy kontaktów
DeathWish
Member


Data rejestracji: 13-06-2011
Postów: 33

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie tylko kiedy ma wejsc ten patch ?

Pozdrawiam

__________________
MayHer
28-08-2014 19:15 DeathWish jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWish Dodaj DeathWish do Listy kontaktów
rotting
Double Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 106
Klan: ciągle szukam...:P
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: z ci....

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za dno... niezła impra musiala byc...

a 17.09 dajcie event ze mozna atakowac swoich klanowiczow i ludzi na banach urlopach... xD

a co...

__________________
r6 Shock
r13 Dust

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rotting: 28-08-2014 19:32.

28-08-2014 19:29 rotting jest offline Szukaj postów użytkownika: rotting Dodaj rotting do Listy kontaktów
aivo
Forum Ace


images/avatars/avatar-16405.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 92
Klan: -BK-
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patch ciekawy ale ja mam pytanie odnosnie koncowki wypowiedzi Sushiego.

Na czym zgrubsza ma polegać balans dystansu? W koncuu dajemy mu zasieg na Anuby i Wendigo, ktorego nigdy nie mial? Czy oslabiamy go dalej?

Bo w tej chwili jest tak, że korbą/kosą za 2kk bez zadnych bonusow do zwinki jestem w stanie kosić Anuby/Wendigo za 10-15k dmg ,na robotach za 20k, i bez problemu bez super sprzetu wyciagne te 245 zwiny, a dystansem ze sprzetem 3,4 razy drozszym, na robocie robie sporo mniejszy dmg a Wendigo i Anubis jest poza zasiegiem.

Oczywiscie zaraz odezwa sie Ci ktorzy powiedza, ze trzeba dowalic dysstansowi bo przeciez oni wydajac 4x mniej na sprzet zasłużyli na taki sam dmg. Polska;/
28-08-2014 19:49 aivo jest offline Szukaj postów użytkownika: aivo Dodaj aivo do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rotting napisał(a)

a 17.09 dajcie event ze mozna atakowac swoich klanowiczow i ludzi na banach urlopach... xD

a co...


mnie się podoba, chociaż jakieś urozmaicenie Big Grin
gdyby była to gra o 2 wś albo chociaż gra historyczna to byłbym za Big Grin

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

28-08-2014 19:58 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
pesa
Junior Member


Data rejestracji: 11-06-2010
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też jestem pełen optymizmu z opisu wyglada to bardzo fajnie.
mam nadzieje ze w praktyce nie skonczy sie na palkachBig Grin
swietna sprawa z tymi dodatkowymi bonusami opisanymi na nakryciach glowy.
tak sobie mysle czy nie lepiej gdyby te efekty byly dodawane po uzbieraniu epickiego setu?
ogolnie super i owocnej pracy zycze
28-08-2014 20:00 pesa jest offline Szukaj postów użytkownika: pesa Dodaj pesa do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aivo napisał(a)
Patch ciekawy ale ja mam pytanie odnosnie koncowki wypowiedzi Sushiego.

Na czym zgrubsza ma polegać balans dystansu? W koncuu dajemy mu zasieg na Anuby i Wendigo, ktorego nigdy nie mial? Czy oslabiamy go dalej?

Bo w tej chwili jest tak, że korbą/kosą za 2kk bez zadnych bonusow do zwinki jestem w stanie kosić Anuby/Wendigo za 10-15k dmg ,na robotach za 20k, i bez problemu bez super sprzetu wyciagne te 245 zwiny, a dystansem ze sprzetem 3,4 razy drozszym, na robocie robie sporo mniejszy dmg a Wendigo i Anubis jest poza zasiegiem.

Oczywiscie zaraz odezwa sie Ci ktorzy powiedza, ze trzeba dowalic dysstansowi bo przeciez oni wydajac 4x mniej na sprzet zasłużyli na taki sam dmg. Polska;/



Tyczylo sie wylacznie morii...

Ppza tym nie pierdol ze dystans zasiegu nie ma na anuba i wendi, bo ma
Tylko trzeba umiec grac

Ja mam jastrzebie mlodosci, lewity, dnocki preko i leg dsk ck reakcji i anuba bije milo
A pole do manewru ma
I nie mam ZADNEGO umaga do sumy

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

28-08-2014 20:08 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do epickich przedmiotach 2.0 można by dodać bonusy za darmo uaktywniającego ewolucje np Absorpcja lv4 lub kły, lub dając podwójny bonus ewo ;=]
28-08-2014 20:08 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Siostra E.
Forum Ace


Data rejestracji: 01-03-2013
Postów: 79
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Elegancko, zapowiada się na prawdę pięknie..
Mam tylko jedno pytanie. Po co zaczynac coś nowego skoro runy wprowadzane są tak długo, że liczyc to można w latach i dalej ich nie ma a mamicie ludzi znów nowym pomysłem nie realizując poprzednich..
28-08-2014 20:13 Siostra E. jest offline Szukaj postów użytkownika: Siostra E. Dodaj Siostra E. do Listy kontaktów
Dyl
Junior Member


Data rejestracji: 07-05-2011
Postów: 11
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pesa napisał(a)
też jestem pełen optymizmu z opisu wyglada to bardzo fajnie.
mam nadzieje ze w praktyce nie skonczy sie na palkachBig Grin
swietna sprawa z tymi dodatkowymi bonusami opisanymi na nakryciach glowy.
tak sobie mysle czy nie lepiej gdyby te efekty byly dodawane po uzbieraniu epickiego setu?
ogolnie super i owocnej pracy zycze


Ja tam nie widze nigdzie mowy o epickim secie i na pewno do czegos takiego nie dojdzie.

W ogole sporo osob ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeciez wiecie jak wyglada dropienie dobrych itemow w BW. Jest duzo krzyku, placzu, ze to nooby z pierwszego aktu podropia endgejmowe itemy lub ze rynek sie zalamie.

W pierwszej kwestii jest przeciez jasno napisane, ze szczescie zaleznie od aktu bedzie x razy zwiekszalo szanse na wydropienie DOBREGO przedmiotu epickiego. Dla drugiego aktu x2, dla trzeciego x3. Czyli ktos nie posiadajacy tego modyfikatora do szansy dropniecia dobrego itemu bedzie mogl rownie dobrze probowac wydropic slonko koncy przed drugim aktem. Bo nie bedzie mial ani lucka ani modyfikatora.

Skoro nie bedzie mozliwy handel tymi przedmiotami to jak niby beda one mogly zalamac rynek? Jeden na sto itemow bedzie epicki - juz widze jak bialas dropi akurat cos do buildu ktorym gra, czyli np tygrysia adre. Bedziecie zlomowac 3/4 tych itemow i tyle albo bedziecie musieli na wydropionym epickim oprzec nowy build, a nie odwrotnie. Nie poleci wam item idealnie wpasowujący się w set.
28-08-2014 20:23 Dyl jest offline Szukaj postów użytkownika: Dyl Dodaj Dyl do Listy kontaktów
black_mistress
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 64
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dyl napisał(a)
Bedziecie zlomowac 3/4 tych itemow i tyle albo bedziecie musieli na wydropionym epickim oprzec nowy build, a nie odwrotnie. Nie poleci wam item idealnie wpasowujący się w set.


No to policzmy, 1 na 100 jest epicki => na pielgach w a3 z klanowym +luckiem+kaplica mamy jakies 200 lucka +90% na dodatkowy przedmiot to jest..po 4-5 przedmiotow na wyprawe? Jakos tak.
Wchodzi 65% wypraw bo zwykle klany maja aktywne jeszcze +12% (przynajmniej u mnie jest cos okolo tej granicy)

Czyli wchodzi 15 wypraw po 4 przedmioty = 60 itemow, w tygodniu 420 przedmiotow czyli ~4 epickie/tydzien.

Jak dla mnie dropienie epickiego demonicznego wakizashi czy katany to mega niska szansa, aczkolwiek fajnie zawsze miec nadzieje Big Grin Komus poleci.

A jak poleci - podejrzewam ze raczej bedzie to 100lvl wyposazony w juz 2 leg dsk demon kastety czy cos to bedzie chcial je sprzedac.


A wiec w skrocie - nie zalamie to rynku, ale na pewno przyspieszy inflacje PR (co niekoniecznie jest zlym zjawiskiem) =]
28-08-2014 21:19 black_mistress jest offline Szukaj postów użytkownika: black_mistress Dodaj black_mistress do Listy kontaktów
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to ja mam inne pytanie doprzedmiotów epickich czy to będzie na takiej samej zasadzie jak z dropami ze jedni dropią ciągle a inni wcale chodzi mi o to że np jedni będą dropić epickie itemy super a inni np. epicka pałka podstępu... żeby tutaj nie było że ciagle wpadają mi np dsk lub leg dsk kąsajace pałki bólu to tu epickie pałki bólu... czy system przewiduje jakieś konkretne itemy pod itemy walki/obrony/dropu czy też może być coś takiego jak "złomiasty" epicki item??

__________________
R3- m0re
28-08-2014 21:25 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GA2 napisał(a)
to ja mam inne pytanie doprzedmiotów epickich czy to będzie na takiej samej zasadzie jak z dropami ze jedni dropią ciągle a inni wcale chodzi mi o to że np jedni będą dropić epickie itemy super a inni np. epicka pałka podstępu... żeby tutaj nie było że ciagle wpadają mi np dsk lub leg dsk kąsajace pałki bólu to tu epickie pałki bólu... czy system przewiduje jakieś konkretne itemy pod itemy walki/obrony/dropu czy też może być coś takiego jak "złomiasty" epicki item??



myślę ze zbytnio nie będzie odbiegać od opcji "WYKOP SKARB"

tam zamiast "SKARBÓW" jak nazwa wskazuje... kopiemy złomy


Epickie to będzie bliźniacza wersja SKARBÓW tylko inaczej się to będzie wyjmować i pod inna nazwą.... po jakimś czasie będzie kolejny temat do narzekania dot.epickich złomów
28-08-2014 21:32
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no właśnie jestem ciekaw czy to na takiej samej zasadzie bedzie czy mają jakiś schemat określony wobec tego bo jeżeli to ma być tak jak piszesz Bulbo na zasadzie skarbów to szkoda ich roboty bo to bedzie bez sensu wtedy jedni coś maja inni dalej nic....

__________________
R3- m0re
28-08-2014 21:37 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
Strony (11): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH