Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich 69 Ankieta - średnia ocena: 8,2969 Ankieta - średnia ocena: 8,2969 Ankieta - średnia ocena: 8,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
- Podgląd znalezionego przedmiotu z poziomu raportu z wyprawy.


Czy ta funkcja zostanie również wprowadzona w raporcie z ekspedycji?

Poza tym patch uważam za udany, nie mogę doczekać się przedmiotów epickich.

__________________
R14 - Sonny Psycho
29-08-2014 16:06 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Cyro
Junior Member


images/avatars/avatar-20696.jpg

Data rejestracji: 20-09-2010
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Po 5 latach gry, gdy skończyło mi się kilka dni temu premium, zastanawiałem się, czy warto przelewać kasę.

Do BW zaglądałem już raczej sporadycznie, nic mnie nie ciekawiło. Osiągnąłem jakiś poziom i żeby iść dalej musiałbym albo zbierać miliony PR, albo mieć dużo szczęścia w dropie.

Właśnie przekonaliście mnie do gry dalej. Czekam na epiki. To będzie "EPICKA" zmiana.

W KOŃCU!
29-08-2014 16:25 Cyro jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyro Dodaj Cyro do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dorzuce jedną propozycje do poprawki patch-a

ustawcie ten kolor podświetlenia naszej postaci w opcjach gry tak żeby można było sobie z listy wybierać pod jakim kolorem nasza postać ma figurować

będzie to zajefajna opcja podczas oblężeń gdzie to w linku bedziemy mogli sie porównywać z innymi kolorkami na bierzącoSmile

pozdrawiam nyguss

__________________
zawsze wiarygodny
29-08-2014 16:44 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla starszych serwerów: czyli do którego servera? r14 się zalicza ?
29-08-2014 16:47 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Elric napisał(a)
Dla starszych serwerów: czyli do którego servera? r14 się zalicza ?


napisane, starsze serwery (ponad rok)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
29-08-2014 16:53 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Poli_1980
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2010
Postów: 9
Klan: Assamici
Kraina: Moria III
Skąd: łowca skarbów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem prozaiczna sprawa - raporty z wyprawek...

fajnie, że się podświetlają opisy przedmiotów, ale może by tak przywrócić poprzedni kolor (czerwony) a nie tylko wytłuścić nazwy... zwiększyłaby się przejrzystość raportów.

Dobrze, że pojawiła się modyfikacja dla zabójcy... jest to kolejna alternatywa dla ciężkozbrojnego dystansu (łowca skarbów, władca demonów) żeby się przerobić niekoniecznie na CRa. Jak balans dystansu nie wyjdzie na jesień, to chyba trzeba będzie tak zrobić :-D

Ogólnie zmiany na "+" :-D
29-08-2014 16:56 Poli_1980 jest offline Szukaj postów użytkownika: Poli_1980 Dodaj Poli_1980 do Listy kontaktów
BABALUMBA
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2012
Postów: 58

RE: Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co tu dużo pisać
znowu losowanie, czyli znowu nie ma sensu na coś liczyć
kase tylko chcą trzepać , nie patrząc na nasze potrzeby i progres w świecie necro

obietnice jak w Polskim rządzie
a kase tak beda brać ze az bedzie sie chcialo w mordę lać jak sie zobaczy te oszustwa.

powinno być tak ze pokazuje sie że masz możliwosc odebrania epickiej broni
przechodzisz do tego (podobnie jak z eventem) i pokazuje sie lista jakie bronie możesz odebrac
z mozliwościa wybrania tylko jednej np na 100 opcji
tylko wtedy moze bedzie jakis sens

tak to nadal oszustwo i tak to bedzie odbierane i traktowane przez ludzi

reszta super i to sie wam udalo
ale epickie to gniot jakich malo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BABALUMBA: 29-08-2014 17:30.

29-08-2014 17:27 BABALUMBA jest offline Szukaj postów użytkownika: BABALUMBA Dodaj BABALUMBA do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiany ogolnie pozytywnie oceniam.

Pewnie i tak bedzie z tymi epickimi jak mniej wiecej z umagami, czy dropem na wypkach, ale trudno zawsze jest jakiś cień nadzieji na to, że coś się dropnie użytecznego dla siebie z "epickich itemzów"


Jedna uwaga: to kolor naszej postaci w raportach:/ jest cała paleta kolorów to wybraliście "fioletowy" aklimatycznie jak do gry o nazwie BloodWars...otwieram raport i bardziej czuję się jakbym znalazł się w Gumisiowej Krajnie Frown

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hurrin: 29-08-2014 18:04.

29-08-2014 17:56 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
Lestar
Full Member


Data rejestracji: 20-08-2013
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PATCH:

Większość punktów to przydatne lub sympatyczne zmiany, bardzo nie podoba mi się tylko jedno: skracanie czasu ekspedycji.
Kolejne niepotrzebne ułatwienie dla leniwych. Płakali, płakali aż wypłakali, niestety.

No i ten kolor nicka faktycznie ni przypiął, nie przyłatał... chytry
/edit: Zapomniałem o jednym - dodatkowy kolor w walkach 1v1 jest zupełnie zbędny, warto to cofnąć./



EPICKIE:

Doskonały pomysł Big Grin A że w większości będzie to epicki złom, to już taki urok tej gry Wink Ktoś czasem trafi coś naprawdę potężnego, no i super.

I tak większość ludzi będzie znów płakać, bo on coś tam ma, a ja nie mam lub mam niepotrzebne...
Moim zdaniem każda dodatkowa szansa na ciekawy sprzęt jest warta wprowadzenia Smile

Możliwość handlowania przedmiotami epickimi to fatalny pomysł - mam nadzieję, że nigdy nie przejdzie. To by kompletnie wypaczyło ideę wprowadzania tego projektu.
Natomiast miło by było, gdyby złomowanie przedmiotu epickiego opłacało się wyraźnie bardziej niż innych itemów lub gdyby np. dawało możliwość zdobycia dodatkowych monet czy evo (może nawet lepsze to niż po prostu kasa).



EPICKIE 2.0:

To również mi się podoba, choć najwyraźniej wymaga sporego przemyślenia i dopracowania. Ale kierunek jest ciekawy Smile



Kiedy można się spodziewać wprowadzenia wersji 1.0?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lestar: 29-08-2014 18:25.

29-08-2014 18:21 Lestar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lestar Dodaj Lestar do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak przypuszczałem najbardziej przypadły wszystkim do gustu zmiany, które zostały określone przez część forumowych legend jako 'zbędne' lub 'niepotrzebne'Smile Zmiany niewielkie a znacznie zwiększające 'miodność' rozgrywki. Mi najbardziej podoba się skrócenie czasu ekspedycji.

Jeśli chodzi o przedmioty epickie, to nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym płaczu. Przecież necro to podobno serwery typu EASY, więc powinniście się cieszyć, że dzięki epikom będziecie mogli w końcu swobodnie tłuc kronkiSmile Nie wiem też dlaczego oburza Was, że drop epików będzie zależał od fuksa, przecież tak to z dropem w tej grze jest i to nie tylko na necro, bo na morii też.

Co do balansu na morii, to zmiana u berka pewnie szybko zostanie cofnięta, zmiana wymagań zabójcy raczej niewiele zmieni, natomiast ciekaw jestem, co też wymyśliliście jeśli chodzi o dystans.

No i nie przesadzajcie z tym narzekaniem na kolor nicka w raportachSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Leostas: 29-08-2014 18:39.

29-08-2014 18:37 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)


No i nie przesadzajcie z tym narzekaniem na kolor nicka w raportachSmile


Każdy może chociaż w ataku bądź na expie poczuć się jak forumowy Tmod rotfl rotfl rotfl

Państwo proponujące handlowanie przedmiotami epickimi porównałbym do wszystkich płaczków od zmiany rasy.. Dajcie sobie spokój już na początku...

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

29-08-2014 20:01 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten kolor taki daje po oczach, że mnie osobiście bolą oczy jak patrzę na raport z ekspedycji, a jeszcze jak do tego dojdzie komuś regen hp, albo odzyskiwanie pkt krwi, lub ich tracenie, to tworzy się niezła oczoje...na tęcza..

__________________

r3 barthi
29-08-2014 20:08 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cały patch cacy, ale:
Dodano zaznaczenie nicka gracza w raporcie na fioletowo. Działa tylko dla raportów wygenerowanych po wejściu patcha.
Niepotrzebnie działa w atakach, obronach i arenach 1v1
Bez przesady 2 osoby biorą udział w walce i musisz siebie szukać?
Może to dodatkowa robota, ale byłoby miło jakby to naprawić.

__________________
r16 Beek

29-08-2014 20:21 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
Minetka
Przodownik zawracania wszystkim głowy 2013


Data rejestracji: 10-03-2014
Postów: 207
Skąd: z recydywy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

śliczny kolorek
pasuje do koloru moich majteczek... rotfl
serio boski
ale najlepsze to możliwość skracania eksp...zrobiłam dziś blachę za mendę w 15 minet...a mój partner z ekspy mógł swobodnie obskakiwać dalej blaszaki....no brawooooooooo

jakby się jeszcze dało zrobić opcję wyboru uczestnictwa w arenie 1 na 1 byłoby jeszcze piękniej
bo na ten przykład mam słaby klocek bo jestem lubiana na serwie
nie chodzę na areny 1 na 1 do czasu rozbudowania klocka bo nie mam szans z powodu klocka właśnie
ale jestem zmuszana do obrony na tym klocku...a to powinien być wybór
tak jak na 3 na 3 i arenie klanowej......


nie zarabiam na 1 na 1 ale nie jestem tez mięsem

pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Minetka: 29-08-2014 21:18.

29-08-2014 21:16 Minetka jest offline Szukaj postów użytkownika: Minetka Dodaj Minetka do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czepiacie sie tego fioletowego xd a sok z gumijagód?? on tez był fioletowy ;D
a nikt się nie czepiał ;p

Dla mnie lepsze takie coś niż nic ;d
reszta działa miodzio, patch na mega +

tylko czekać na epiki ;d

Za to 2.0 epickich to troche przegięcie i moim zdaniem nie powinno być wprowazone ;d zrobi to zbyt wielki dysbalans, między tymi, co na farcie dropna cos pod swoją postać, a tymi, którzy nie dropna ;p

bo teraz nie jest tak źle, nawet jak sie cos dropnie na sell, to zawsze ma sie szanse ;p

edit : bo się wzorowali na gumisiach xd

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trova: 29-08-2014 22:11.

29-08-2014 21:31 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pborow
Member


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue

__________________
Nick w grze: Hector (ID: 84787)

~~~~~~~

<1..50) - no min.
<50..100) - min 5
<100..500) - 20
<500..1k) - 50
<1k..5k) - 100
<5k..10k) - 500
<10k..50k) - 1K
<50k..100k) - 5K
<100k..500k) - 10K
<500k..1kk) - 50K
<1kk..5kk) - 100K
<5kk...) - 500K
29-08-2014 22:07 pborow jest offline Szukaj postów użytkownika: pborow Dodaj pborow do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pborow napisał(a)
Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue


dobrze jest!!! uuuuuhuuuuu! party!!!! Big Grin
29-08-2014 22:15
Exorcist
King


images/avatars/avatar-3980.gif

Data rejestracji: 22-04-2007
Postów: 766
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne Lasy Wielkopolski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by pborow
Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue


Zaznaczenie nicku innym kolorem w raportach.

Rzuciłem fiolotowy, ale teraz myśle, że złoty byłby lepszym wyborem.
Nie myślałem o takim oczojebnym fioletowym.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

29-08-2014 22:21 Exorcist jest offline Szukaj postów użytkownika: Exorcist Dodaj Exorcist do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
cytat:
pborow napisał(a)
Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue


dobrze jest!!! uuuuuhuuuuu! party!!!! Big Grin





No niesamowicie jest, rzygam tęczą.




Naprawdę oczy od tego bolą, dobrą opcją by była możliwość włączania i wyłączania takiej opcji.

__________________

r3 barthi
29-08-2014 22:31 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pborow napisał(a)
Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue

już nie chodzi tak o ten kolor tylko po co w ataku ci te zaznaczenie nicku
no rozumiem w oblegu gdzie jest 50vs50 a chcesz zobaczyć jak tam atakowałeś
Odechciało się zerkać w te raporty jak to takie kolorowe

__________________
r16 Beek

29-08-2014 22:36 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
_Arkus_
Newbie


Data rejestracji: 04-01-2014
Postów: 7
Klan: EL
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to czytam to nie wierze...juz nowe areny i umagi spapraly ta gre...te watek na forum proponuje jako przyklad na to " Jak do reszty spaprac fajna gre " ... Dajiecie tylko dowod na to, że " lepsze jest wrogiem dobrego " oraz na to , że zaden administrator czy moderator jeszcze nic madrego nie wymyslil ! nigdy !
29-08-2014 22:51 _Arkus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Arkus_ Dodaj _Arkus_ do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niech kolor będzie do wyboru, a nie odgórnie narzucony, bo ten jest gejowy...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez specjalista: 29-08-2014 23:05.

29-08-2014 23:03
zelia
Junior Member


Data rejestracji: 18-01-2010
Postów: 12
Kraina: Moria III

RE: Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł z przedmiotami epickimi jest świetny. Ten patch, choć kosmetyczny, też jest przydatny i się ceni, że o takie szczegóły też dbacie. Mam nadzieję tylko, że wersja 2.0 epickich przedmiotów i na morie trafi Big Grin
Aczkolwiek jeśli zdanie kogoś takiego jak, kogoś interesuje, to ja bym zaraz po epickich przedmiotach zajął się tym pomysłem o kolejnej mapie mobów ( tych o których była mowa w temacie o runach). Dlaczego?
No bo został tylko jeden mobek, który jest naprawdę ciężki do zabicia w 3 a mianowicie to Kronos. Jeśli wprowadzimy tak zacne itemki to i on nie będzie jakoś specjalnie wymagający, a jak wiadomo gracze lubią wyzwania.

Ciekawi mnie też hipokryzja co niektórych ludzi tutaj. Narzekają na zmiany, a jak nie ma zmian to narzekają, że się nudno robi.

A jeszcze słowo apropo epickich przedmiotów, to chyba oczywiste, że w miarę będzie to zbalansowane, więc nie ma sie co przejmować, że jedni to wydropią i będą over power, a inni nie i będą lamy. Myślę, że administracja jak nikt inny wie jak to jest w tej grze z balansem więc nie ma co płakać :>
29-08-2014 23:04 zelia jest offline Szukaj postów użytkownika: zelia Dodaj zelia do Listy kontaktów
pborow
Member


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mysle ze jakis jasniejszy: #B8C8FF albo po prostu czysty bialy. poza tym generalnie patch super.

__________________
Nick w grze: Hector (ID: 84787)

~~~~~~~

<1..50) - no min.
<50..100) - min 5
<100..500) - 20
<500..1k) - 50
<1k..5k) - 100
<5k..10k) - 500
<10k..50k) - 1K
<50k..100k) - 5K
<100k..500k) - 10K
<500k..1kk) - 50K
<1kk..5kk) - 100K
<5kk...) - 500K
29-08-2014 23:44 pborow jest offline Szukaj postów użytkownika: pborow Dodaj pborow do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
cytat:
pborow napisał(a)
Wszystko fajnie, ale dlaczego fioletowy...? Tongue


dobrze jest!!! uuuuuhuuuuu! party!!!! Big Grin


Groszku no kaman:> jeszcze troche i groszek z puszki po otwarciu bedzie fioletowy, albo co gorsze rozowy.


Ja tam chcialbym, zeby kolor był szary chociażby...niebawem Wszystkich Swietych, pozniej christmasyt, spadnie snieg, polezy zrobi sie szary...zdecydowanie wiecej szarosci...juz nie wspomne jak to wyglada jak ktos ma aplet w wersji lajt.

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hurrin: 30-08-2014 00:47.

30-08-2014 00:47 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra, skończyłem się bawić tymi nowinkami i stwierdzam, że są świetne(poza kolorem nicku xD). po tonie hejtu jaki ostatnio leciał, teraz od każdego powinien być spory plus. fajnie, że tak szybko to weszło.
30-08-2014 01:50
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy na przedmiot epicki/unikatowy mozna bedzie zalozyc umagicznienie?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

30-08-2014 07:48 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
niech kolor będzie do wyboru, a nie odgórnie narzucony, bo ten jest gejowy...


Rękami i nogami się przyłączam.

Skrócenie czasu pierwszej fazy - ekstra opcja Smile
Zabójca, za duże przegięcie w drugą stronę w tym momencie. Miała być podniesiona delikatnie, a nie dać możliwość biegania w praktycznie czymkolwiek oprócz runika.

Pytanie: Jak się ma nowy pasyw berka do watahy?
30-08-2014 09:37 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WHacko napisał(a)

Pytanie: Jak się ma nowy pasyw berka do watahy?



A jak się ma mieć pasyw berka do watahy.
Wataha zabija, a pasyw berka podnosi go po tym z 1 hp.
I tyle.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
30-08-2014 10:16 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozumieć mam, że 1-20 lvl na starszych servach lecą dropy a od 21 już bieda ?Big Grin
30-08-2014 11:19 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch 1.5.6 + event MŚ w Siatkówce + event II WŚ + przyszłość przedmiotów Epickich

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH