Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 brak jednoraza na arenie 1v1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony brak jednoraza na arenie 1v1
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

brak jednoraza na arenie 1v1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Arena - wyzwanie rzucone przez Metussalef - 2014-09-06 07:14:04

Pieniądze
151 670 PLN
+ 14 258 PLN /

Automatycznie kup przedmiot jednorazowy Maska gargulca

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d47331a485

Wytłumaczy ktos czemu nie mam jednoraza???

To nie pierwszy przypadek taki ale myslalem ze moze cos PLN brakowalo teraz widac jak na dloni atak o 07 14 loguje sie 7 21 czytam raport a tam bez jednoraza

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK
06-09-2014 07:50 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pewno masz w ,,ustawieniach w obronie'' zaznaczone jaki jednoraz ma kupić?
06-09-2014 12:44 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a repe masz na ten jednoraz?
06-09-2014 13:35 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Arolina
Forum Ace


Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 86

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arolina
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PKT REPUTACJI 208841


tak mam ustawione

dziś już było ok

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b3a101eb92

nie wiem możne to zależy od tego czy na kpie czy na komórce daje zapisz jednoraz

__________________
r-14 nick SHINNOK
r-15 nick SHINNOK
07-09-2014 16:20 Arolina jest offline Szukaj postów użytkownika: Arolina Dodaj Arolina do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Arolina
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14 brak jednoraza na arenie 1v1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH