Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO @@ Def na necro , cześć 2 @@@ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (12): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony @@ Def na necro , cześć 2 @@@ 27 Ankieta - średnia ocena: 6,6727 Ankieta - średnia ocena: 6,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zmierzch
Lord


images/avatars/avatar-25120.gif

Data rejestracji: 23-10-2009
Postów: 359
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

@@ Def na necro , cześć 2 @@@ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi zanim zdawkowo odpowiesz coś o broni palnej , przypominam, że chodzi tu o broń białą bo umagi do defa najmocniej wzmacniają broń biała z tego powodu, że to sety do białej dają defa - pajęczy , tytanowy, diamentowy, Palniak i tak pójdzie w większości przypadków z preko a białas założy krew .

Moje pytanie co z związku z tym bo z tygodnia na tydzień jest więcej takich aren:

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8db1e2644a

__________________
r10, r17 Zmierzch
22-09-2014 21:34 zmierzch jest offline Szukaj postów użytkownika: zmierzch Dodaj zmierzch do Listy kontaktów
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za. Zwlaszcza, ze na tapete wyszedl ostatnio temat z WZ ktory jest tylko pod bron biala Wink tak wiec administracja ma jakis pomysl co by mozna zmienic, poprawic(wzgledem defa badz WZ)? Czy jak ostatnio napisze, ze problemu nie ma a gracze maja sobie radzic sami? Jesli wybierzecie opcje nr dwa to napiszcie jakas podpowiedz co do tego jak wz ma sie przebic bronia biala przez tanki z defem powyzej 400. Jesli ubierze sie pod dmg to nie zlapie zasiegu, jesli w zasieg.. to bedzie smyral przeciwnika po 1 pkt hp na atak, co wy na to, jakis pomysl droga administracjo?
23-09-2014 08:23 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I do tego ta przegięta krew życia Smile , Wystarczy złapać umag z defem 6/4, założyć def na głowę i już cię każdy chce na arenę bo na pewno nie przegramy. A że zremisujemy to już całkiem inna historia, która przecież w ogóle nie ma wpływu na przyjemność czerpaną z gry Wink .

Def jest przegięty, broń biała 1h ginie, broń biała 2h zginie niedługo, z defowcami z "klubu 500+" już nawet dystans z ignorem defa sobie nie radzi Smile .

Albo automatycznie przycinamy "wyparowania dla broni białej do 1/3 defa a dla dysi np dla 1/5 defa albo zacznijcie w końcu zwiększać losowość umagów do obrażeń.

Pierwsza opcja zdecydowanie lepsza bo: nie przekoksuje palniaków i nie będzie uzależniona od czynnika losowego.

Druga opcja zdecydowanie gorsza bo - jest tu duży czynnik losowy, wzmocni to broń palna no i i tak pozostanie dysproporcja obrażenia/def

umag 1/4 obrażeń to na 100 lvl raptem 25 obrażeń, umag 6/4 defa to jedyne 150 defa czyli wyparowania dla broni białej 75 a dla dysia 37,5 - TAKA MAŁA DYSPROPORCJA Wink

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

23-09-2014 08:41 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
10g
Forum Ace


Data rejestracji: 14-07-2014
Postów: 88

RE: @@ Def na necro , cześć 2 @@@ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by zmierzch
Sushi zanim zdawkowo odpowiesz coś o broni palnej , przypominam, że chodzi tu o broń białą bo umagi do defa najmocniej wzmacniają broń biała z tego powodu, że to sety do białej dają defa - pajęczy , tytanowy, diamentowy, Palniak i tak pójdzie w większości przypadków z preko a białas założy krew .


Nie do końca. Gram potępionym palniakiem. Na arenę zakładam leg dsk krew, kompozyty i jastrzębia. Z jednorazem ~330-350 defa (mam 83lv Wink ). Nie mam żadnego umaga i dzięki temu defowi nie raz wygraliśmy arenę, bo białasy mnie coś tam klepały, ale było to za mało. I to jest spoko, bo jak trafimy na ekipę palniaków, to ja jestem tylko mięsem armatnim - balans zachowany.

Niech mi tylko wpadnie umag do defa i trochę lv jeszcze podbiję (odpali się gruczoły zamiast abso i kolejne 50 defa)... Kupi się jakieś preko na hełmie albo prefowane i złapię zasięg na większość palniaków i nadal będę zabunkrowany. Albo po prostu zwiększe defa i już wtedy nawet ciężki dystans będzie miał nie lada problem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 10g: 23-09-2014 09:02.

23-09-2014 09:00 10g jest offline Szukaj postów użytkownika: 10g Dodaj 10g do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=96ecb7560f

Na szczęście często wpadają umagi do ignora balansujące ten przegięty def Big Grin



Link sprzed 8 minut Wink
Jakby zniknął: Czujecie nagły przypływ magii. Rey Mysterio zdobywa róg demona o właściwościach: ignoruje 4 % obrony przeciwnika.

__________________
r7 Wild_Beetch
23-09-2014 09:14 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to raczej gra sama zbalansuje - grasz białą zdefowaną - to palna zdefowana będzie cie lać
wzrośnie liczba palne zdefowanej to bardziej będzie opłacalna palna zespotowana, palna pod dmg
która będzie lac palna zdefowaną - a z białą różnie - ale raczej bez dużo lepszego sprzętu będzie przegrywać - koło sie zamknie każdy będzie miał kogoś kogo zleje i kogoś kto zleje jego
wzmocnienie w tym momencie białej - ktora i tak wymiata na kw/exp - to napędzanie błędnego koła

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
23-09-2014 11:44 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
wzmocnienie w tym momencie białej - ktora i tak wymiata na kw/exp - to napędzanie błędnego koła


Nikt nie chce wzmacniac bialej, gdzie takie cos wyczytales?
My chcemy ograniczenia defa z umagow, zwlaszcza tego 6/4. Jest to najlepszy umag do defa jaku mozna dostac, porownywalny z 4/6 dmg, dodatkpwym atakiem czy 1k hp.... z tym, ze te trzy ostatnoe wypadna raz na ruski rok a z delem 3 razy w miesiacu....

Do tego jest blad w twojej wypowiedzi. Piszesz, ze zdefowana palna przegra ze spostowana palna.... problem polega na tym, ze jak dasz sobie umag z defem na leg dsk orche to nie musisz pozbawiac sie sprzetu dodawajacego spost. Przez co bialas na przechlapane bo sie nie przebije. A palniak niepotepiony i tak moze nie dac rady przespostowac potepa z dopalka do defa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ill: 23-09-2014 12:56.

23-09-2014 12:51 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

strata umaga to strata umaga poświęcasz go na def
to nie masz innego umaga wzamian daj sobie def 6/4 def na klate
przeciwko palnej taki umag daje ci nic
umag 2/4 dmg dany w tym samym miejscu
przy identycznym sprzęcie i porównywalnym hp przesądza walkę
+
twoja wymówka jest słaba równie dobrze możesz mówić - porównuje się identyczne buildy - to że nie potęp nie ma szans przespostować potępa gdy ten wrzuci arkana w łowce - ha to nie problem z umagami defa - zawsze inną rasą masz możliwość się potępić etc. zmienić sprzęt /umagi / ustawienia

o ile istnieje taka możliwość - kontrowania ustawień w grze, w celu wygranej - to nie widzę potrzeby sztucznego ingerowania w kod gry

w momencie gdyby doszło do tego że nie ma takiej kombinacji - wtedy zmiana byłaby wymagana

PS. obniżenie przeliczników obrona - wyparowania dmg - to przecież wzmacnianie bialej ...

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 23-09-2014 13:13.

23-09-2014 13:12 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny BW-żarcik na dziś - wyżej wklejałam szpital, a teraz jeszcze ciepłe paliwo:

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8d474964ab

Sóper kątra na defa!


A w top6 areny 1v1 na r7 siedzą właśnie 4 osoby z umagiem +6/4 defa.

Niezły balas. Sorry, balans.



ps. Darkshu, Twoje argumenty są invalidami, bo przecież już pojawiają się osoby z wielokrotnymi umagami do defa, wiec starczy sposta na palniaków i defa na białasów. To tylko kwestia czasu.
Po drugie ile znasz osób z umagiem +1dmg/4lvle, a ile z 6/4 defa? Dysproporcje w umagicznieniach (siła i częstotliwość występowania) są bardzo duże i fatalne w skutkach dla gry. Wszystko przez nadmiar defa.

__________________
r7 Wild_Beetch
23-09-2014 13:27 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
klasiu
Forum Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu akurat ma moje PvP:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4f8dca6afb

Udało się tym razem zremisować, ale tak to mnie Eleonor notorycznie obija.
Biała 1h wiadomo, że się nie przebije, a przynajmniej ta na deonach, bo np. swego czasu w takim zestawie dostawałem od leg dsk szybkich kastetówSmile


Trzeba grać, tylko z głową.
Dla niektórych świat się kończy na leg dsk szybkości i białej 1h, i liczą, że mając to muszą z każdym wygrać.
Teraz uważam, że jest jako taki balans odnośnie wygrywania palniaków z białasami. Wcześniej było to prawie niemożliwe.

U mnie w klanie jest 3 lub 4 umagicznienia z +6/4 do obrony i 2-3 umagicznienia z + 10% do ignorowania


Moja obrona 667 jest bez umagicznień :p



Tutaj na arenie 1vs1

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4adc0d27cd

oborna 469 i dostaje z białej 2h

Ozyr zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Halabarda Podstępu, Klasiu (@) zostaje zraniony za 696 PKT ŻYCIA.

No cóż, chyba założę temat, by obniżyć dmg z białej 2hTongue

__________________
Nick w grze Klasiu
23-09-2014 13:28 klasiu jest offline Szukaj postów użytkownika: klasiu Dodaj klasiu do Listy kontaktów
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale sama ilosc umagow 6/4defa to jest sedno sprawy... ile masz umagow 2/4 dmg? Ile masz umagow z 500 lub 1k hp? W poprzednim temacie pokazalem ze w samym moim klabie jest umagow do defa 4 lub 5.... pytajac sie o dmg czy dodatkowy atak nikt nie odpowiedzial ze ma.... taki umag powinien byc unikatowy jak reszta z najwyzszej polki a nie wpadac raz lub kilka razy na miesiac
23-09-2014 13:28 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"biorac umag do defa rezygnujesz z czegos imnego, eot"

wuzetom na necro mowimy do widzenia

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

23-09-2014 13:49 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Dzikaa
Viking


Data rejestracji: 04-11-2008
Postów: 738
Klan: -Dropsy-
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
klasiu napisał(a)
Tu akurat ma moje PvP:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4f8dca6afb

Udało się tym razem zremisować, ale tak to mnie Eleonor notorycznie obija.
Biała 1h wiadomo, że się nie przebije, a przynajmniej ta na deonach, bo np. swego czasu w takim zestawie dostawałem od leg dsk szybkich kastetówSmile

Trzeba grać, tylko z głową.


Głową to trzeba ruszyć zanim się coś napisze.
Pokazujesz walkę która ma obrazować słabość (balans) defa. Ale chyba coś Ci nie wyszło.
Po pierwsze widać jak topowy dystans z ignorem grzęznie na defie, a po drugie gościu STOISZ W BUNKRZE. Teraz weź te 600 defa przełóż na typa w bojowym i Eleonor nie dość że by się nie przebił, to by padł w 3 rundzie.... Roll Eyes

cytat:
klasiu napisał(a)
Tutaj na arenie 1vs1

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4adc0d27cd

oborna 469 i dostaje z białej 2h

Ozyr zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Halabarda Podstępu, Klasiu (@) zostaje zraniony za 696 PKT ŻYCIA.

No cóż, chyba założę temat, by obniżyć dmg z białej 2hTongue


Lepiej już nic nie pisz, a tym bardziej nie zakładaj tematów.
Lecisz z tragicznym dmg na gościa w topowej 2h i się dziwisz że wtopa?
Nie ośmieszaj się więcej w tym temacie dla dobra wszystkich.

__________________
r7 Wild_Beetch
23-09-2014 14:26 Dzikaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzikaa Dodaj Dzikaa do Listy kontaktów
DOMINATOREK
Full Member


Data rejestracji: 10-05-2011
Postów: 53
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba coś zrobić ze defem bo ja grając białą 2h wartą około 70kk przegrywam czasami z palnikami z eq wartym około 15kk lub mniej ale mając z umagami do defa około 500 obrony. Coś tu jest nie tak skoro kilka razy droższy sprzęt przegrywa. Takich palników przybywa i trzeba wrzucić umagi ignorujące 30-50% obrony albo coś z tym defem zrobić.
23-09-2014 14:50 DOMINATOREK jest offline Szukaj postów użytkownika: DOMINATOREK Dodaj DOMINATOREK do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DOMINATOREK napisał(a)
Trzeba coś zrobić ze defem bo ja grając białą 2h wartą około 70kk przegrywam czasami z palnikami z eq wartym około 15kk lub mniej ale mając z umagami do defa około 500 obrony. Coś tu jest nie tak skoro kilka razy droższy sprzęt przegrywa. Takich palników przybywa i trzeba wrzucić umagi ignorujące 30-50% obrony albo coś z tym defem zrobić.

widocznie twój sprzęt jest przepłacony i nie wart tych 70kk

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
23-09-2014 17:52 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dzikaa napisał(a)
cytat:
klasiu napisał(a)
Tu akurat ma moje PvP:

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4f8dca6afb

Udało się tym razem zremisować, ale tak to mnie Eleonor notorycznie obija.
Biała 1h wiadomo, że się nie przebije, a przynajmniej ta na deonach, bo np. swego czasu w takim zestawie dostawałem od leg dsk szybkich kastetówSmile

Trzeba grać, tylko z głową.


Głową to trzeba ruszyć zanim się coś napisze.
Pokazujesz walkę która ma obrazować słabość (balans) defa. Ale chyba coś Ci nie wyszło.
Po pierwsze widać jak topowy dystans z ignorem grzęznie na defie, a po drugie gościu STOISZ W BUNKRZE. Teraz weź te 600 defa przełóż na typa w bojowym i Eleonor nie dość że by się nie przebił, to by padł w 3 rundzie.... Roll Eyes



Kurcze, tylko że gdyby nie bunkier to on by nie mial tylu HP ^^ Nie latajcie na defowców w białej to nie będziecie wklejać tutaj ośmieszających was linków. Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.

I darkshu ma troche racji, złapiecie umag do defa, to w tej lokacji nie będziecie mieć już np. do dmg, coś kosztem czegoś, jedni się bunkrują drudzy szukają dmgu. Każdy ma swoją politykę dry ALE BIAŁASY MAJĄ TYLKO JEDNĄ:

- od zawsze biała biła każdego na dwie rundy i ma tak zostać do końca.



@ a co do autora tematu, bardziej widze tam problem regena niż defa i to, że jedna osoba wszystkich przezwinkowała.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 23-09-2014 17:59.

23-09-2014 17:55 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.



Panie szanowny znawco barthi93.... a nie raczył pan zauważyć ze niektórzy zamiast owych kilku zestawów broni wybierają coś takiego jak "specjalizacja"

będąc lekarzem czy budowlańcem nie trzeba mieć "kilku zestawów" umiejętności, jak sam powiadasz




są ludzie co wybierają wąska specjalizacje i w niej chcą być najlepsi czyt. doskonali


JESTEM BIAŁASEM I CHCE WALCZYĆ BIAŁĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM PALACZEM I CHCE WALCZYĆ PALNĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM DYSTANSEM I CHCE WALCZYĆ DYSTANSEM.... inne bronie mnie nie interesują!!!




tak wiec chce być dalej białasem i być w tym coraz lepszy, ale nie kosztem 9 lat pracy nad postacia bo ktos czegos nie dopatrzył i mamy teraz takie tematy
23-09-2014 18:19
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem defa jest i takie tematy będą powstawać pewnie jeszcze nie raz (i pewnie nic z nich nie wyniknie znając życie) Ale widzę że niektóry uważają że każdy gracz powinien mieć super dysta na kuszy lub ciężkiej kuszy lub cały super sprzęt pod palną co raczej jest mało wykonalne chyba że ktoś miał super szczęście do dropa
zresztą walcz sobie świeżo kupionym sprzętem do palnej lub dysta w topce z kimś kto gra tym od początku gry i ma umagi pod to oraz czasem lepszą rasę (np WZ w palnej raczej nie zleje potępa/łapacza w palnej)
Obecnie biała 1h nie jest w stanie się praktycznie bronić przed palną z atakowaniem niby jest łatwiej bo się ustawimy konkretnie pod daną osobę ale jednak na takich arenach nie masz praktycznie szans palna ustawia się w leg dosk diamencie i ma gdzieś wszystkich i wszystko jeśli ma umagi do defa

barti93 ogarnij się bo widzę że zbyt dobrym graczem to ty nie jesteś a swoje mądrości zostaw dla siebie bo tylko spamujesz jakimiś pierdołami
23-09-2014 18:20 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.



Panie szanowny znawco barthi93.... a nie raczył pan zauważyć ze niektórzy zamiast owych kilku zestawów broni wybierają coś takiego jak "specjalizacja"

będąc lekarzem czy budowlańcem nie trzeba mieć "kilku zestawów" umiejętności, jak sam powiadasz




są ludzie co wybierają wąska specjalizacje i w niej chcą być najlepsi czyt. doskonali


JESTEM BIAŁASEM I CHCE WALCZYĆ BIAŁĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM PALACZEM I CHCE WALCZYĆ PALNĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM DYSTANSEM I CHCE WALCZYĆ DYSTANSEM.... inne bronie mnie nie interesują!!!




tak wiec chce być dalej białasem i być w tym coraz lepszy, ale nie kosztem 9 lat pracy nad postacia bo ktos czegos nie dopatrzył i mamy teraz takie tematy



Jeżeli ty porównujesz życie prywatne do gry, to ja nie mam o czym z tobą pisać i już to dawno zauważyłem na r3.

cytat:
Toaletor napisał(a)
Problem defa jest i takie tematy będą powstawać pewnie jeszcze nie raz (i pewnie nic z nich nie wyniknie znając życie) Ale widzę że niektóry uważają że każdy gracz powinien mieć super dysta na kuszy lub ciężkiej kuszy lub cały super sprzęt pod palną co raczej jest mało wykonalne chyba że ktoś miał super szczęście do dropa
zresztą walcz sobie świeżo kupionym sprzętem do palnej lub dysta w topce z kimś kto gra tym od początku gry i ma umagi pod to oraz czasem lepszą rasę (np WZ w palnej raczej nie zleje potępa/łapacza w palnej)
Obecnie biała 1h nie jest w stanie się praktycznie bronić przed palną z atakowaniem niby jest łatwiej bo się ustawimy konkretnie pod daną osobę ale jednak na takich arenach nie masz praktycznie szans palna ustawia się w leg dosk diamencie i ma gdzieś wszystkich i wszystko jeśli ma umagi do defa

barti93 ogarnij się bo widzę że zbyt dobrym graczem to ty nie jesteś a swoje mądrości zostaw dla siebie bo tylko spamujesz jakimiś pierdołami


WZ nie zleje łapacza, niby dlaczego nie zleje WZ łapacza w palnej? Łapacz przespostuje go arkanami? Śmiem twierdzić, że ze skóra WZ nawet ma przewage, bo obniża obrażenia i niweluje kryta przeciwnego palniaka prawie do zera.

Ale lepiej napisać i nie pomyśleć i taki włąśnie jest ten temat.

Nikt wam nie każe przerabiać się od razu na topowy dystans/palną, tylko kupić sobie taki zestaw do tych, co siedzą w defie, bo im nie jest trudno przespostować.

Płacz temat vol 2.


@specjalista

nikt im nie każe rezygnować z białej i jej rozwijać, w top 100 nawet 30% ludzi nie ma ponad 400 defa, nie mówiąc o 600+, więc jest kogo atakować.

Chcieć to móc.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 23-09-2014 19:08.

23-09-2014 19:03 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.



Panie szanowny znawco barthi93.... a nie raczył pan zauważyć ze niektórzy zamiast owych kilku zestawów broni wybierają coś takiego jak "specjalizacja"

będąc lekarzem czy budowlańcem nie trzeba mieć "kilku zestawów" umiejętności, jak sam powiadasz




są ludzie co wybierają wąska specjalizacje i w niej chcą być najlepsi czyt. doskonali


JESTEM BIAŁASEM I CHCE WALCZYĆ BIAŁĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM PALACZEM I CHCE WALCZYĆ PALNĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM DYSTANSEM I CHCE WALCZYĆ DYSTANSEM.... inne bronie mnie nie interesują!!!




tak wiec chce być dalej białasem i być w tym coraz lepszy, ale nie kosztem 9 lat pracy nad postacia bo ktos czegos nie dopatrzył i mamy teraz takie tematy

według mnie słuszne rozumowanie. wybieramy jedną specjalność i mamy tak: budowlaniec nie radzi sobie z operacjami na sercu, tak jak płaczki z bunkrami mając jeden eq

iks de
23-09-2014 19:06
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.



Panie szanowny znawco barthi93.... a nie raczył pan zauważyć ze niektórzy zamiast owych kilku zestawów broni wybierają coś takiego jak "specjalizacja"

będąc lekarzem czy budowlańcem nie trzeba mieć "kilku zestawów" umiejętności, jak sam powiadasz




są ludzie co wybierają wąska specjalizacje i w niej chcą być najlepsi czyt. doskonali


JESTEM BIAŁASEM I CHCE WALCZYĆ BIAŁĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM PALACZEM I CHCE WALCZYĆ PALNĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM DYSTANSEM I CHCE WALCZYĆ DYSTANSEM.... inne bronie mnie nie interesują!!!




tak wiec chce być dalej białasem i być w tym coraz lepszy, ale nie kosztem 9 lat pracy nad postacią bo ktoś czegoś nie dopatrzył i mamy teraz takie tematy



Jeżeli ty porównujesz życie prywatne do gry, to ja nie mam o czym z tobą pisać i już to dawno zauważyłem na r3.

Płacz temat vol 2.


Uniwersalny mądralo.... nawet w grze nie trzeba być "UNIWERSALNYM" czyt. od wszystkiego

Bo jak coś lub ktoś jest od wszystkiego to jest do NICZEGO....

a jaki Ty panie MĄDRALIŃSKI barthi jesteś uniwersalny w grze, nie będę pokazywał, bo potwierdzi się to co napisał kolega Toaletor



cytat:
Toaletor napisał(a)
barti93 ogarnij się bo widzę że zbyt dobrym graczem to ty nie jesteś a swoje mądrości zostaw dla siebie bo tylko spamujesz jakimiś pierdołami
23-09-2014 19:11
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
Biała to nie wszystko, trzeba mieć kilka zastawów broni w dzisiejszych czasach, ale widać poprzedni temat was nic nie nauczył i dalej chusteczek brakuje.



Panie szanowny znawco barthi93.... a nie raczył pan zauważyć ze niektórzy zamiast owych kilku zestawów broni wybierają coś takiego jak "specjalizacja"

będąc lekarzem czy budowlańcem nie trzeba mieć "kilku zestawów" umiejętności, jak sam powiadasz




są ludzie co wybierają wąska specjalizacje i w niej chcą być najlepsi czyt. doskonali


JESTEM BIAŁASEM I CHCE WALCZYĆ BIAŁĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM PALACZEM I CHCE WALCZYĆ PALNĄ.... inne bronie mnie nie interesują!!!

JESTEM DYSTANSEM I CHCE WALCZYĆ DYSTANSEM.... inne bronie mnie nie interesują!!!




tak wiec chce być dalej białasem i być w tym coraz lepszy, ale nie kosztem 9 lat pracy nad postacią bo ktoś czegoś nie dopatrzył i mamy teraz takie tematy



Jeżeli ty porównujesz życie prywatne do gry, to ja nie mam o czym z tobą pisać i już to dawno zauważyłem na r3.

Płacz temat vol 2.


Uniwersalny mądralo.... nawet w grze nie trzeba być "UNIWERSALNYM" czyt. od wszystkiego

Bo jak coś lub ktoś jest od wszystkiego to jest do NICZEGO....

a jaki Ty panie MĄDRALIŃSKI barthi jesteś uniwersalny w grze, nie będę pokazywał, bo potwierdzi się to co napisał kolega Toaletor



cytat:
Toaletor napisał(a)
barti93 ogarnij się bo widzę że zbyt dobrym graczem to ty nie jesteś a swoje mądrości zostaw dla siebie bo tylko spamujesz jakimiś pierdołami



Jak widać, trzeba być uniwersalnym w tej grze, jak się nie jest, to potem powstają takie głupie tematy.


cytat:
specjalista napisał(a)

według mnie słuszne rozumowanie. wybieramy jedną specjalność i mamy tak: budowlaniec nie radzi sobie z operacjami na sercu, tak jak płaczki z bunkrami mając jeden eq

iks de



Jeżeli jeszcze chodzi o to, co ty napisałeś....

Po tym tematcie widac, że białasy myślą, że to jest tylko jedno jedyne eq i nikt nie ma prawa z nimi wygrać i znależć na nich haka, by te ich jedyne eq nie poradziło sobie z bronią 20x tańszą. Może niesłusznie jest o tyle tańsze, ale co ja tam wiem, 80% to białasy w tej grze, to nic dziwnego że przehejtują osobę grającą inną bronią, która ich leje.

Chociaż zaraz zaraz, topowej broni białej dalej w defie nie mogę przejść :/ Są chyba tylko wyjątki z dobrym eq/umagie, ale nie tyle wyjątków, by coś zmieniać.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 23-09-2014 19:26.

23-09-2014 19:24 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NO JA NIE MOGE...... Czy wy umiecie czytać?? Tu nie chodzi o to, że umag jest przegiety, o to, że def jest przegięty czy o to, że białas z bronią za 70kk przegrywa z palniakem ze sprzetem za 15kk.

TU CHODZI O LOSOWOŚĆ UMAGA DO DEFA KTÓRY NISZCZY CAŁY BALANS GRY, WYSTĘPUJĘ ON PO PROSTU ZBYT CZESTO

Nie płaczę, że przegrywam z bunkrem ale o to, że tych bunkrów robi się z tygodnia na tydzień coraz więcej, w takim tempie za rok już w ogóle nie będzie można grać bronią biała bo wtedy nawet leg dsk demoniczna pila lancuchowa nie bedzie sie w stanie przebic przez kogos kto zlapie 2 czy wiecej umagow 6/4 defa.

Umag ten występuje po prostu stanowczo za często w porównaniu do innych topowych umagów takich jak dodatkowy atak czy dodatkowe obrażenia, nie wspominając o ignorowaniu defa ( nie wyskakujcie mi, że czesto wpada 4% ignora bo to smiech na sali, jest to taki odpowiednik powiedzmy 50 defa....)
Sami popatrzcie po swoich serwerach, pogadajcie z ludźmi i zróbcie statystyki. Ile osób u was na serwie ma umag 6/4 defa a ile dodatkowy atak czy inne koks umagi?

Wracając do sprawy, że sprzęt za 70kk przegrywa z tym za 15kk no cóż, na tym polega ta gra.. Tyle tylko, że admini spartaczyli całą sprawę z umagami. Kiedyś sprzeczałem się w innym temacie, że mając 170 zwinki a przeciwnik 175 mam o 20% (lub wiecej) szans na trafienie go niż gdybyśmy mieli po tyle samo zwinki... A na tym poziomie różnica w zwince wynosi 1%?
Ta gra staje się całkowicie totolotkiem, nie da się nic zaplanować. Można prowadzić postać jak najlepiej ale ktoś będzie miał farta, trafi umag +14 zwinki czy 6/4 defa i mozna pomarzyć o tym żeby go doścignąć :/
Powiecie, że ja też mogę taki umag zdobyć, oczywiście macie rację ale tu nie chodzi o to żeby wygrywał ten kto ma farta do umagów prawda?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ill: 23-09-2014 20:04.

23-09-2014 20:04 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
triad
Lord


Data rejestracji: 26-04-2008
Postów: 396

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to oco drodzy panstwo chodzi??? daliscie grube bańki za białą?? to se kupcie palną za 15kk bo odnosze wrażenie że to grosiwo dla was. bo jak lejecie palną bez umagów do defa to nie słychać osłabcie nam białą bo chlastamy palniaków jak chcemy, a o potępie to się pisze żal. dlaczego tak nie napiszecie?? ja grając palna dostaje baty a jak zwracamy uwage na forum to pare z w/w się osób poradziło......... a jakże to kup sobie białą a nie płacz, więc skoro nie dajecie rady kupcie sobie palną i nawet nie trzeba dawać 15kk za 5kk już dacie rade to grosze byle białas z 2h za grosze leje robota i dostaje grube pr. bardzo dobrze że nie dajecie rady, trzeba zejść czasem na ziemie, radze zobaczyć co to jest balans w encyklopedii bo w wydaniu szanownych państwa to balans z mentalnością kalego, leje wszystkich jest balans coś mi nie wychodzi nie ma balansu nie ma balansu
23-09-2014 20:58 triad jest offline Szukaj postów użytkownika: triad Dodaj triad do Listy kontaktów
Toaletor
Lord


images/avatars/avatar-18560.jpg

Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 325
Klan: BLUE DRAGON
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy zauważyłeś ale palna została wzmocniona przez oświeconego a do tego doszły uniki ze skrzydeł i 50 defa z Gruczołów więc masz swoją poprawę
spróbuj pograć białą 1h gdzie pół topki ma minimum 300 defa przy zachowaniu zasięgu i obrażeń możesz mi wierzyć że jest to słabo grywalne...
23-09-2014 21:15 Toaletor jest offline Szukaj postów użytkownika: Toaletor Dodaj Toaletor do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy 300defa dsk szybkimi pnkami robie ~3k na runde, jakiś problem? Później im więcej ktoś ma defa, tym traci jego broń na dmgu i zasięgu, coś za coś, a wy dalej pchacie się w np. 600defa z białą 1h albo 2h i to jest właśnie mśmieszne, bo wystarczy założyć nawet leg dsk ciężką kuszę ze speedem od waszej białej i przebijasz się jak chcesz.

ed. literowka

@down 500 to już bez przesady że w 1h przejdziesz, bo będziesz smyrał pewnie po 30-60hp/hit.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 23-09-2014 21:53.

23-09-2014 21:48 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

300-400 defa to nie problem... A i 500 da się przejść w dobrej białej. I to mówię o 1h, niekoniecznie szybkich.

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 23-09-2014 21:50.

23-09-2014 21:50 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Kermit~
Forum Ace


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 96
Kraina: Necropolia
Skąd: Grajewo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Przy 300defa dsk szybkimi pnkami robie ~3k na runde, jakiś problem? Później im więcej ktoś ma defa, tym traci jego broń na dmgu i zasięgu, coś za coś, a wy dalej pchacie się w np. 600defa z białą 1h albo 2h i to jest właśnie mśmieszne, bo wystarczy założyć nawet leg dsk ciężką kuszę ze speedem od waszej białej i przebijasz się jak chcesz.

ed. literowka

@down 500 to już bez przesady że w 1h przejdziesz, bo będziesz smyrał pewnie po 30-60hp/hit.


ale to nie chodzi o to ze mozna zalozyc wlasnie kusze.... ale o to ze np na arenie 1vs1/3vs3 trafiasz na gracza/ekipe gdzie arena konczy sie remisem ze wzgledu wlasnie na ten super def i jakby dany gracz mial mozliwosc zobaczenia z kim na 100pct sie zmierzy to jak myslisz? zalozylby 1h demony przeciwko bunkrowi?

__________________
R7 - Hermot
R10 - Glory
R14 - Kermot

23-09-2014 22:07 Kermit~ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermit~ Dodaj Kermit~ do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego dobierajcie skład tak, by nie chodzić w samej białej.. ;o Wystarczy pokombinować, od lat biała lała każdego, nie będzie tak zawsze, za bardzo się do tego przyzwyczailiście... Może za często wypada 6/4 defa ale nie psuje to aż tak balansu by to zmieniać (w sensie ucinać defa), bo jest z kim walczyć, co się nie defuje, wpadniesz na taką osobę, trudno, jakby oni wpadli na palniaków/dystansów samych to by przegrali.

Coś za coś. To jest losowość.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 23-09-2014 22:22.

23-09-2014 22:21 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Ill
Full Member


Data rejestracji: 10-09-2014
Postów: 54

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)

Coś za coś. To jest losowość.



Jak chcesz losowość to graj w totka a nie BW.... Nie po to latami zbieram sprzet i staram się prowadzić postać jak najlepiej żeby przez jeden umag ktoś nagle urósł niczym bóg ... i nie chodzi mi o to, że przegrywam bo to tylko gra, raz się wygra, raz przegra. Chodzi mi o to, że ten imag spierniczył cały balans gry i tyle
23-09-2014 22:47 Ill jest offline Szukaj postów użytkownika: Ill Dodaj Ill do Listy kontaktów
Strony (12): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO @@ Def na necro , cześć 2 @@@

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH