Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY podżeganie, prowokowanie, obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony podżeganie, prowokowanie, obraza 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
antyabsurd
Full Member


Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 53

podżeganie, prowokowanie, obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id: 45

id zgłaszanego: 2632

26.09.14 SB ogólne, od godziny około 20:30 (mniej więcej wtedy padł pierwszy prowokatorski tekst, wcześniej z tym człowiekiem nie rozmawiałam) do ok. 22

w szczególności zasmuciły mnie obrażanie mej osoby przez pryzmat wyglądu Crying oraz sugerowanie, iż zadowalam oralnie bardzo wielu mężczyzn. Poczułam się okropnie i znowu muszę iść do lekarza. Dodatkowo myślę, że godziny przed 22 są zdecydowanie zbyt wczesną porą aby prowadzić konwersacje na takie tematy.

id zgłaszanego: 885

26.09.14 SB ogólne, godzina 21:03

porównanie mojej skromnej osoby do "bułgary przy trasie" (przypomnę, że chodziło o kurwę!), uważam za ogromną obrazę. Nie życzę tego!


SB ogólne, godzina 21:12

nie bezpośrednio, ale z kontekstu wynika ewidentnie, że wypowiedź skierowana do mnie. Domyślam się że w Zapizdkowiu Małym gdzie wychowywał się ten człowiek, nazywanie kobiet dwoma zbiornikami na mleko i pierożkiem jest komplementem, jednak ja wypraszam sobie takie epitety!



p.s. generalnie, trisek, pogratuluj kolegom z klanu takiego klanowicza jak ty, bo gęby mają niewyparzone na sb, a twoja pęknieta guma z majtek właśnie zapoczątkowała erę zgłaszania każdej, nawet "dupy" przez moją skromną osobę.

buziaczki od hermana :*

__________________
głuchy usłyszał wulgaryzm z filmie zapostowanym na SB
niepełnosprytny zgłasza użycie karykatury

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez antyabsurd: 27-09-2014 23:40.

27-09-2014 23:33 antyabsurd jest offline Szukaj postów użytkownika: antyabsurd Dodaj antyabsurd do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co mi wiadomo to bulgary moga stac przy trasach, zadne prawo tego nie zabraniaWink A o czym Ty myslalas to juz Twoja kwestia...za wyobrazn czytelnikow nie odpowiadam.

Btw. Jak tak zglaszasz za obrazy to zglos i siebieSmile Prowokujesz, a pozniej lecisz z placzem na forum ze skargami. Nie byl to Twoj pierwszy raz i pewnie nie ostatni. Zajmij sie lepiej ogarnianiem kuchni, albo zapal sobie. Pzdr.

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
28-09-2014 10:32 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tym lekarzem to masz rację, udaj się

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
28-09-2014 11:29 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Syntia
Forum Ace


images/avatars/avatar-14676.jpg

Data rejestracji: 06-05-2009
Postów: 75
Klan: Straż Nocna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: nick w grze Moniqe r16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hurin jak juz ktos prowokuje to ty licz sie ze słowami chlopcze

__________________

28-09-2014 19:51 Syntia jest offline Szukaj postów użytkownika: Syntia Dodaj Syntia do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2632

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-09-2014 00:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

885

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

30-09-2014 00:55 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY podżeganie, prowokowanie, obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH