Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » mail na prywatną skrzynkę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mail na prywatną skrzynkę 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cejnu
Member


Data rejestracji: 09-04-2014
Postów: 38
Kraina: Moria VI
Skąd: Łódź

mail na prywatną skrzynkę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, kilka minut temu dostałem takiego maila, w linka oczywiście nie wchodziłem, ale skąd w ogóle u mnie taki mail??



[SIZE=16][B]Oszukac bloodwars - jak zdobyc unikalne rzeczy sprytnym BUGiem na rynku?
Odebrane
x

k.mlonek@spoko.pl
19:21 (5 minut temu)

do mnie
Siema, odkrylem ostatnio nowa metode oszukania rynku w bloodwars - przetestuj ja sam, naprawde dziala. Skonczylem z mozolnym zbieraniem rzeczy, teraz skupiam sie na poziomie! Sprawd˙FFFF9F zreszta sam: [wycięto]
06-10-2014 19:29 Cejnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Cejnu Dodaj Cejnu do Listy kontaktów
padrezg
Forum Ace


Data rejestracji: 16-04-2014
Postów: 82
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również chciałem to zgłosić dostałem tego samego e-maila!


cytat:

Oszukac bloodwars - jak zdobyc unikalne rzeczy sprytnym BUGiem na rynku?
Odebrane
x
pawelzg2xxxx
x

k.mlonek@spoko.pl
19:21 (55 minut temu)

do pawelzg2
Siema, odkrylem ostatnio nowa metode oszukania rynku w bloodwars - przetestuj ja sam, naprawde dziala. Skonczylem z mozolnym zbieraniem rzeczy, teraz skupiam sie na poziomie! Sprawd˙FFFF9F zreszta sam:[wycięto]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez padrezg: 06-10-2014 20:17.

06-10-2014 20:17 padrezg jest offline Szukaj postów użytkownika: padrezg Dodaj padrezg do Listy kontaktów
kefirx
Newbie


Data rejestracji: 19-07-2013
Postów: 4
Klan: Hunter of souls
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Wrocław

RE: mail na prywatną skrzynkę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również otrzymałem takiego samego maila , wiadomo oszustów i naciagaczy jest pełno , tylko zastanawia mnie , dlaczego maja mojego maila z gry Blood Wars , chyba należa nam sie wyjasnienia
06-10-2014 20:27 kefirx jest offline Szukaj postów użytkownika: kefirx Dodaj kefirx do Listy kontaktów
kefirx
Newbie


Data rejestracji: 19-07-2013
Postów: 4
Klan: Hunter of souls
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Wrocław

RE: mail na prywatną skrzynkę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://poczta.wp.pl/d603/zapisz.html?wid...older=Nowe&p6=1

a oto kolejny dziwny mail
06-10-2014 20:31 kefirx jest offline Szukaj postów użytkownika: kefirx Dodaj kefirx do Listy kontaktów
cartoon_mleka
Newbie


Data rejestracji: 22-01-2013
Postów: 2
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dzisiaj dostałem takiego maila, też mnie to mocno zastanawia, skąd się on wziął i co na to ekipa BW?

__________________
James
06-10-2014 20:44 cartoon_mleka jest offline Szukaj postów użytkownika: cartoon_mleka Dodaj cartoon_mleka do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie macie czasem takich samych adresów ustawionych na koncie w grze i na forum?
W mailu widzę brak polskich znaków, które to nie wyświetlają się (błąd kodowania widocznie) w wiadomości wysłanej poprzez opcję na forum.

@edit
Sprawdziłem swoją skrzynkę i jestem pewien, że właśnie mail został wysłany poprzez funkcję na forum. Mam inne konto mailowe ustawione na forum, a inne w grze.

Pytanie czy to bot czy ktoś wysłał to ręcznie?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 06-10-2014 20:53.

06-10-2014 20:50 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
BBedaMoc
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2012
Postów: 2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja w grze mam inny adres e-mail od tego na forum, a wiadomość dostałem na obie skrzynki:/
06-10-2014 20:52 BBedaMoc jest offline Szukaj postów użytkownika: BBedaMoc Dodaj BBedaMoc do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobnik który wysyła wam maila - ma konto zarejestrowane na forum. Najprawdopodobniej robi to dzięki możliwości wysyłania maila. (Macie np włączoną opcję, że można wysłać wam maila)


Proponuję nie klikać - jest to najprawdopodobniej oszustwo, które może od was wyciągać inne informacje/kasę etc...

Z samego rana będzie Konrad - ma już powiadomienie - zerknie swoim okiem.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-10-2014 20:53 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bot nie bot ma nasze adresy poczty.... co mile nie jest



ja dostalem taka tresc:
Od:
Sobota, 4 Października 2014 20:03 <zax.jotzet@gmail.com>
Siemka, zbieram opinie od ludzi z forum Blood Wars, pracowalem ostatnio nad pewnym utworem, moze sprawdzisz i napiszesz, czy Ci sie spodobalo? [wycięto]Z gory dzieki, PIONA! Big Grin ZAX

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 06-10-2014 20:58.

06-10-2014 20:54 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rowniez dostalem tego maila

__________________

06-10-2014 21:01 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
robert93krk
Member


Data rejestracji: 15-12-2012
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sabio napisał(a)
bot nie bot ma nasze adresy poczty.... co mile nie jest



ja dostalem taka tresc:
Od:
Sobota, 4 Października 2014 20:03 <zax.jotzet@gmail.com>
Siemka, zbieram opinie od ludzi z forum Blood Wars, pracowalem ostatnio nad pewnym utworem, moze sprawdzisz i napiszesz, czy Ci sie spodobalo? [wycięto] Z gory dzieki, PIONA! Big Grin ZAX






również dostałem takiego samego maila
06-10-2014 21:03 robert93krk jest offline Szukaj postów użytkownika: robert93krk Dodaj robert93krk do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też -.-
pytanie: skąd mają mojego maila?

cytat:
Osobnik który wysyła wam maila - ma konto zarejestrowane na forum. Najprawdopodobniej robi to dzięki możliwości wysyłania maila. (Macie np włączoną opcję, że można wysłać wam maila)


no i mam dwa mejle - jeden na forum drugi w grze
ten z gry dostał wiadomość -.-

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 06-10-2014 21:13.

06-10-2014 21:07
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę zmienić ustawienia na forum. Zablokować możliwość wysyłania e-maili i ukrywać adres e-mail w profilu.

Sprawdziłem ten link - wymusza wysłanie SMSa za 30zł! To na pewno jakieś oszustwo.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-10-2014 21:08 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
też -.-
pytanie: skąd mają mojego maila?

cytat:
Osobnik który wysyła wam maila - ma konto zarejestrowane na forum. Najprawdopodobniej robi to dzięki możliwości wysyłania maila. (Macie np włączoną opcję, że można wysłać wam maila)


no i mam dwa mejle - jeden na forum drugi w grze
ten z gry dostał wiadomość -.-

A nie posiadasz np. zbanowanego konta, które to mogło by być zarejestrowane na tamten adres e mail?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

06-10-2014 21:19 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na konta zablokowane i nieaktywne też raczej można wysyłać e-mail przez forum
dlatego część z was dostała maile na adres z gry mimo aktualnie używanego innego na forum

wątpię by ktokolwiek włamał się na serwery gry i odczytał i odkodował dane kont
no i ja też bym dostał wtedy takie maile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-10-2014 21:19 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
groszekZpuszki napisał(a)
też -.-
pytanie: skąd mają mojego maila?

cytat:
Osobnik który wysyła wam maila - ma konto zarejestrowane na forum. Najprawdopodobniej robi to dzięki możliwości wysyłania maila. (Macie np włączoną opcję, że można wysłać wam maila)


no i mam dwa mejle - jeden na forum drugi w grze
ten z gry dostał wiadomość -.-

A nie posiadasz np. zbanowanego konta, które to mogło by być zarejestrowane na tamten adres e mail?


nie :< jedyny ban jaki miałam to na ~5 dni za wasala
na forum nigdy

edyta: tak jak ce napisał
tylko nie wiem jakim cudem mój mejl tu trafił w 2009 xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 06-10-2014 21:39.

06-10-2014 21:20
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podaj na PW adres (ten z gry) na który dostałaś maila

edit:
po potwierdzeniu jest tak jak pisałem
maile są brane z forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-10-2014 21:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja napisze tylko tak. Rowniez dostalem 2 maile. W tym jeden na maila ktorego nie podawalem na forum. Jesli sytuacji nie rozwiazecie szybko ( i forma nie klikajcie w link do mnie nie przemawia. ) sprawa powedruje do GIODO, bo bardzo mi przykro ale macie taki sam obowiazek chronic dane osobowe jak kazda inna gra...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
06-10-2014 22:05 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by C47
podaj na PW adres (ten z gry) na który dostałaś maila

edit:
po potwierdzeniu jest tak jak pisałem
maile są brane z forum



To ciekawe bo mam od poczatku wylaczona opcje show email address a tez te spamy dostaje...
Mam jeszcze zbanowane konto, tam nie wiem jak to wyglada ale ogolnie slabo wyglada bezpieczenstwo na tym forum...

G

Edit: chyba ze mowimy o opcji wysylania maila przez formularz na forum, to bydle bylo wlaczone :/

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez maIef: 07-10-2014 05:29.

07-10-2014 05:24 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brokul napisał(a)
sprawa powedruje do GIODO, bo bardzo mi przykro ale macie taki sam obowiazek chronic dane osobowe jak kazda inna gra...


No tak GIODO rozwiąże każdy problem zamykając bw

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

07-10-2014 07:34 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
TamOjTamOj
Member


images/avatars/avatar-25197.jpg

Data rejestracji: 29-12-2011
Postów: 48
Klan: B_D
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też dostałem. rotfl

Ewidentny scam, olać.

__________________

07-10-2014 09:21 TamOjTamOj jest offline Szukaj postów użytkownika: TamOjTamOj Dodaj TamOjTamOj do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GIODO nie ma tutaj nic do roboty

opcję wysyłania na wiadomości e-mail włączacie lub wyłączacie sami
nie ma to nic wspólnego z zabezpieczeniem forum

ba, nawet osoba, która wysyła wiadomości nie widzi tych adresów e-mail, chyba że mu odpiszecie lub sami podacie ten e-mail na stronie


chciałbym też zauważyć, że kliknięcie w link nie powoduje żadnych komplikacji
ale nie klikanie w linki zawsze jest dobrym pomysłem


cytat:
Brokul napisał(a)
Ja napisze tylko tak. Rowniez dostalem 2 maile. W tym jeden na maila ktorego nie podawalem na forum.


i tu kolejna ciekawostka
nawet jedna osoba pisała, że gra dopiero od niedawna i nie słyszała wcześniej o BW, a znalazłem konto z 2009 z e-mailem (który był też używany teraz w grze) na który została wysłana wiadomość
nawet jak ma się pewność, że nie zakładało się konta z danym e-mailem (mimo, że można było też zapomnieć o założeniu konta gdzie weszło się na to konto tylko raz) to są też sytuacje gdzie ktoś z domowników założy konto na dany e-mail

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2014 09:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Katipo
Full Member


Data rejestracji: 03-12-2013
Postów: 50
Skąd: ......R6 , KGB, MJT.....R1,R7,R16,R1 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
cartoon_mleka napisał(a)
Ja dzisiaj dostałem takiego maila, też mnie to mocno zastanawia, skąd się on wziął i co na to ekipa BW?


jak wyżej

+1 za spam

__________________
cytat:
suffocate napisał(a)
w przeciwieństwie do katipo zdaje sobie z tego sprawę, ale trudno, żeby czasem nie poniosło jeśli takie elementy zatruwają mi ,,nie-życie" w bw.

07-10-2014 09:43 Katipo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katipo Dodaj Katipo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisane było wiele razy

wysyłanie wiadomości na e-mail danego konta na forum to opcja włączana i wyłączana przez samego użytkownika

administracja nie może nic zrobić
bo niby co?
zablokować możliwość wysyłania wiadomości mimo, że gracze chcą mieć taką opcję (bo przecież ustawili to w profilu)?


my blokujemy użytkownika wysyłającego spam, więcej zrobić się nie da

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-10-2014 09:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W celu uniemożliwienia spamowania użytkowników mniej dbających o swoją prywatność lub nieświadomych znaczenia ustawień na forum:

1) Ustawiłem domyślnie, by email był ukrywany.
2) Wyłączyłem możliwość wysyłania maili poprzez formularz forum.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-10-2014 10:20 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
W celu uniemożliwienia spamowania użytkowników mniej dbających o swoją prywatność lub nieświadomych znaczenia ustawień na forum:

1) Ustawiłem domyślnie, by email był ukrywany.
2) Wyłączyłem możliwość wysyłania maili poprzez formularz forum.

Uhum, czyli teraz - przez "kilku" osiołków, którzy tak czy siak nie dbają o swoją prywatność (bo albo są atechniczni, albo mają to gdzieś) - nie ma możliwości wysłania mejla przez forum (pkt nr 2) znajomym, którzy np. dawno się nie logowali (w grze lub na forum) i z którymi nie ma żadnej innej możliwości kontaktu (bo żadnego do siebie nie zostawili), jak właśnie wysłanie tegoż mejla z poziomu forum...
No normalnie smerfastycznie, nic tylko postawić 0,5l za taką szybką akcję chroniącą nas, "nieświadomych"... Innymi słowy - odpowiedzialność zbiorowa za "niefrasobliwość" (żeby nie nazwać tego o wiele mocniejszym i bardziej adekwatnym słowem) "kilku" osób... i głupi pomysł jednego (?) barana, który w życiu postanowił zostać spamerem...

Żeby nie było spamu - od zawsze opcje "Ukryć adres e-mail?" oraz "Czy użytkownicy mogą wysłać do Ciebie maila używając formularza e-mail?" miałem odpowiednio ustawione na "Tak" i "Nie" i jakoś spamu nie dostałem...
Co nie znaczy, że zgadzam się z obligatoryjnym, globalnym blokowaniem przez Konrada tej drugiej opcji (bo czasem jednak może się przydać):/
Może jeszcze to przemyślisz, Konradzie? Szukajka "przycięta", możliwość wysłania mejla z poziomu forum "przycięta", kalendarz (nie żeby był jakoś specjalne potrzebny) dla zalogowanych "ucięty" (co ciekawe, po wylogowaniu śmiga aż miło)... Niedługo na tym forum będzie można tylko się zalogować i wylogować...

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 07-10-2014 20:31.

07-10-2014 14:41 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też nie dostałem takiego maila, więc odpowiedzialni za to są tylko sami użytkownicy forum. Nie wiem skąd pomysł wyłączenie tej opcji na zawsze.

__________________

r3 barthi
07-10-2014 19:47 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z kolei miałem ustawione ukrycie adresu e-mail ale wysyłać przez formularz forum można było - maili też nie dostałem.
07-10-2014 19:55
Katipo
Full Member


Data rejestracji: 03-12-2013
Postów: 50
Skąd: ......R6 , KGB, MJT.....R1,R7,R16,R1 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak jak zwykle tylko ostrzeżenia dawac umiecie.Jesteście śmieszni Big Grin

Dziwne że na tym koncie z forum nie mam aktualnego @ wpisanego
dodam iż mam wyłączony widoczny email
a dostawać maila na @ moge tylko od ADMINISTRACJI :

Czy Administrator może wysłać Ci e-mail? tu jest TAK wybrane
Wybierz tę opcję (zalecane), jeśli chcesz, aby Administrator miał możliwość poinformować Cię za pomocą e-maila o ważnych sprawach i problemach. Nie wysyłamy SPAM-u.

Ukryć adres e-mail? tu jest TAK wybrane
Wybierz tę opcję, jesli nie chcesz, zeby inni użytkownicy widzieli Twój adres e-mail. Tylko administratorzy i moderatorzy beda mieli mozliwość zobaczenia Twojego adresu.

Czy użytkownicy mogą wysłać do Ciebie maila używając formularza e-mail? tu jest wybrane NIE
Wybierz tę opcję, jeśli chcesz umożliwić innym użytkownikom na wysyłanie Ci maili poprzez formularz na forum (nie bedą widzieli Twojego adresu e-mail)

czyli mam mail ukryty z opcją dostawania wiadomości od administracji, podkreślę ADMINISTRACJI oraz użytkownik nie może wysłać do mnie maila

więc jakim cudem mi ktoś wysłał mail ? bo na kontach w grze z tego co wiem chyba @ nie jest widoczny ??


cytat:
C47 napisał(a)
na konta zablokowane i nieaktywne też raczej można wysyłać e-mail przez forum
dlatego część z was dostała maile na adres z gry mimo aktualnie używanego innego na forum

wątpię by ktokolwiek włamał się na serwery gry i odczytał i odkodował dane kont
no i ja też bym dostał wtedy takie maile

przez konto z banem na forum ? TO SKORO DAJECIE STAŁKI NA KONTA Z FORUM TO MOZE JE KASUJCIE OD RAZU ?



Tak tak dajcie mi jeszcze 1 ostrzeżenie, w tym to jesteście najlepsi. Władza i kara !!

edit :
Tak Panie szefie jestem pewien , ale tak jak pisze tu mam inny adres wpisany niż na który dostałem spam , sprawdziłem jeszcze inny @ i o dziwo pusta skrzynka brak spamu.Tylko na 1 adres dostałem ten spam.Gdzie @ jest przypisany do konta które ma bana na forum.

__________________
cytat:
suffocate napisał(a)
w przeciwieństwie do katipo zdaje sobie z tego sprawę, ale trudno, żeby czasem nie poniosło jeśli takie elementy zatruwają mi ,,nie-życie" w bw.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Katipo: 08-10-2014 08:34.

08-10-2014 08:09 Katipo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katipo Dodaj Katipo do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ukryć adres e-mail? tu jest TAK wybrane

Jesteś pewien, że wcześniej miałeś włączone ukrywanie? Wczoraj przestawiłem wszystkim w bazie, by ukrywało adres.

Pomyślimy nad przywróceniem opcji kontaktu mailowego ale tylko za pomocą formularza.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




08-10-2014 08:20 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » mail na prywatną skrzynkę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH