Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (25): « pierwszy ... « poprzednie 23 24 [25] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014 80 Ankieta - średnia ocena: 7,3680 Ankieta - średnia ocena: 7,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
shockth napisał(a)
@tomi:

Epickie "DROPY"

pierwszy post na pierwszej stronie topic Wodnikha
zobacz co juz wydropione i tylko na karawanie jak widać. spid, orcha, SS
teraz porównaj sobie to z dropem byle kogo na r1.

Jak na poziom 101 to szału nie ma, speed bez sufa też bez "wow" chociaż podstawa fajna. A to, że jemu wypadło na karawanie to co niby ma znaczyć? Jednemu spid wypadł na karawanie, innemu normalnie, 99% graczy wcale.



a jak speed ma miec sufa? szybkosc orchidei ma byc?


nie fakt epiki leca za czesto i za mocne ale to już troche nie wazne bo jak bedzie przyciete to plakac beda ci ktorym do tej pory nic dobrego nie polecialo

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

29-11-2014 11:47 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomo, że chodziło mi o prefa...
29-11-2014 13:28 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
cytat:
barti93 napisał(a)
cytat:
skazanySS napisał(a)
Romanos27 popieram Cie to jakis chłam z tym fair dropem

A i nie piszcie że nic ciekawego nie wpada bo maja pecha te osoby, tylko tak to potraficie tłumaczyć.

Gosc puszcza karawene z 24 wypek i siada mu 5 epików drugi lata te 80 czy 90 i 1 epik wpada czyli jakas epicka kurtka czy pałka.

I to ma być ten [ FEIR DROP ]. ??????


Bo w karawanie deluxe więcej epickich wpada, widać to po linkach na SB, w prawie każdej karawanie po 3-5 epików, minimum.



Barthi ciekaw jesteś skąd masz takie dane.... możne czas do okulisty iść w tak młodym (21lat) wieku

proszę znajdź tam choć jednego.... bo piszesz ze od 3-5 wpada

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=20bf3ea9d6


A ty dziadek może niedowidzisz?

Napisałem w prawie każdej.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 29-11-2014 13:52.

29-11-2014 13:50 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja proponuje od nowego serwa epiki w skrzynie powsadzać i żeby leciały tylko epiki ze skrzynek zgodnie z tym co skrzynki maja

czyli najsłabszy lvl ma najmniejsze szanse na pref suf i item bo będą tak jak teraz z podzialem na strefy i tak od 80lvlu leca epiki z s1 i sa największe szanse na pref suf itp.

wtedy placzu powinno być mniej

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
02-12-2014 12:09 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
nyguss-LS
Triple Ace


Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 209
Klan: LS
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja oczekuje info kiedy włączycie bonusy z setów epickich bo nam sie epicki szaman marnuje Smile

drop zachwiał grą ale podobnie było z legendami wiec do przeżycia

wypki znowu cieszą i zaskakuja czyli jest dobrze -dropa dali troche dla zachęty teraz znowu posucha i raz na tydzien cos ze średniej półki poleci

__________________
zawsze wiarygodny
11-12-2014 14:29 nyguss-LS jest offline Szukaj postów użytkownika: nyguss-LS Dodaj nyguss-LS do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

54 lev, 2 miesiace gry, epiki (a2 os tygodnia, 3 dni temu zaliczylem dalekie):

epicka koszulka
epicki noz
epicki noz do rzucania zemsty
epicka twarda bransoleta
Epicki Przyjacielski Nóż Drakuli
Epickie AK-47

__________________
nick w grze: danielm
12-12-2014 23:36 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
pesa
Junior Member


Data rejestracji: 11-06-2010
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hej chcialbym zapytac o "fair drop" bo jestem juz ciupek poirytowany epickimi marynarkami i palkami, czy istnieje szansa na wglad na przygotowane dla mnie epickie przedmioty? bo moze zdaze sie skasowac a za rogiem czeka na mnie jak na niektorych 5 x epicka kusza reakcji, wilka, runiczne szybkosci, demon katany lub jeszcze wieksze wypasy. skoro i tak mamy wyrownywanie dropa to moze przeslijmy liste przypisanych graczowi przedmiotow. bo jakos nie widze zeby cos w moim dropie sie polepszylo a nawet chyba pogorszylo
02-01-2015 14:13 pesa jest offline Szukaj postów użytkownika: pesa Dodaj pesa do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pesa napisał(a)
hej chcialbym zapytac o "fair drop" bo jestem juz ciupek poirytowany epickimi marynarkami i palkami, czy istnieje szansa na wglad na przygotowane dla mnie epickie przedmioty? bo moze zdaze sie skasowac a za rogiem czeka na mnie jak na niektorych 5 x epicka kusza reakcji, wilka, runiczne szybkosci, demon katany lub jeszcze wieksze wypasy. skoro i tak mamy wyrownywanie dropa to moze przeslijmy liste przypisanych graczowi przedmiotow. bo jakos nie widze zeby cos w moim dropie sie polepszylo a nawet chyba pogorszylo


Heh, dalej ludzie nie rozumieją

"Fair Drop" NIE GWARANTUJE dropa, zwiększa na niego szansę
To oficjalne info działania fair dropa od Konrada

Jak to on powiedział, żeby dropnąć nadal trzeba mieć szczęście ;p

I pamiętaj, że fair drop działa osobno dla podstawy/prefa/sufa

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
02-01-2015 14:43 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
pesa
Junior Member


Data rejestracji: 11-06-2010
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli mozna to bardzo wolno przetlumaczyc:


ten sam syf o nowej nazwie bedzie Wam dropil po co lingwistyczne zawilosci


pewnie Tusk robi za admina

obiecal Irlandie zaczal od najtrudniejszego bo caly rok deszcz juz mamyBig Grin wiec pogoda juz jest teraz latwiejsze - socjalBig Grin
02-01-2015 19:46 pesa jest offline Szukaj postów użytkownika: pesa Dodaj pesa do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pesa napisał(a)
hej chcialbym zapytac o "fair drop" bo jestem juz ciupek poirytowany epickimi marynarkami i palkami, czy istnieje szansa na wglad na przygotowane dla mnie epickie przedmioty? bo moze zdaze sie skasowac a za rogiem czeka na mnie jak na niektorych 5 x epicka kusza reakcji, wilka, runiczne szybkosci, demon katany lub jeszcze wieksze wypasy. skoro i tak mamy wyrownywanie dropa to moze przeslijmy liste przypisanych graczowi przedmiotow. bo jakos nie widze zeby cos w moim dropie sie polepszylo a nawet chyba pogorszylo



hahaha, to prowo czy sarkazm?

podaj sr % na pielgrzymkach, ilość szczęścia oraz na jakiej strefie przeważnie siedzisz?

jeśli jest coś w okolicach 60-70%, 200+ a najlepiej 250+ szczęscia i czasem wchodzisz na s3 to coś czasem powinno wpaść Wink

jeśli liczysz na wypaśne REGULARNE dropy przy 10% średniej i poniżej 150 lucka na s4 bo komuś przypadkiem coś wpadło, to licz dalej i czekaj, czekaj, czekaj, [...] i czekaj aż dropniesz Wink

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

03-01-2015 22:04 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fair Drop zwiększa szansę na lepszego dropa?


rotfl rotfl rotfl

28-10-2014r.
Cyt. Konrada:
"Grax33, po takim dropie powinieneś mieć całkiem nieźle zwiększoną szansę na dobry sufix. To nie znaczy, że go trafisz na następnej wyprawie."



Skoro w październiku tak mi napisał i nadal nic mi nie wpadło to mam tak wymaksowaną tą szansę, że cały Team się w głowy drapie co jest grane, że nie wpada! Big Grin


Nie wierzcie w takie bzdury. Oni ręcznie wstawiają te dropy ludziom i dlatego nie mają czasu na poprawianie pozostałych bugów w grze! Wink

Prawda jest taka, że na r1 jedni mają już po kilka AK, szybkości, orchideii, preko i innych end epików a inni nie mają nic. I tak zawsze będzie bo dropią cały czas ci sami gracze.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
04-01-2015 11:13 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
czarna_zjawa
Double Ace


images/avatars/avatar-21993.gif

Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 109
Klan: Decados/Khorn
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)
Fair Drop zwiększa szansę na lepszego dropa?


rotfl rotfl rotfl

28-10-2014r.
Cyt. Konrada:
"Grax33, po takim dropie powinieneś mieć całkiem nieźle zwiększoną szansę na dobry sufix. To nie znaczy, że go trafisz na następnej wyprawie."



Skoro w październiku tak mi napisał i nadal nic mi nie wpadło to mam tak wymaksowaną tą szansę, że cały Team się w głowy drapie co jest grane, że nie wpada! Big Grin


Nie wierzcie w takie bzdury. Oni ręcznie wstawiają te dropy ludziom i dlatego nie mają czasu na poprawianie pozostałych bugów w grze! Wink

Prawda jest taka, że na r1 jedni mają już po kilka AK, szybkości, orchideii, preko i innych end epików a inni nie mają nic. I tak zawsze będzie bo dropią cały czas ci sami gracze.



niby się na ścianę płaczu nadaje, ale tak się chyba sprawa przedstawia Smile zdaje się, że jednemu już 3 spidy poleciały a inni epickie jadowite pałki zbierają Wink

Ale statystycznie rzecz biorąc jest fair dzieląc te spidy na 3 graczy, każdy z nich ma po jednej sztuce więc fair drop działa!

__________________


Koniec z r3-Dirae ID:47270- Dzięki wszystkim Saints'om za grę

Necropolia (R1) de6v6il6 ID:33762


TEMAT ZAMKNIĘTY?OFERTA NIEAKTUALNA!!!

04-01-2015 11:47 czarna_zjawa jest offline Szukaj postów użytkownika: czarna_zjawa Dodaj czarna_zjawa do Listy kontaktów
AFM
Newbie


Data rejestracji: 14-08-2013
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nadal nie mam nic Tongue R2 ENG - dosłownie nic Big Grin średnia szansa na udaną - 63%

Wszystkie: 7938
Zaliczone: 3659 (46%)
Luck: 170-200

Nie ważne jak, gdzie, kiedy, po dziś dzień nic Big Grin
05-01-2015 07:10 AFM jest offline Szukaj postów użytkownika: AFM Dodaj AFM do Listy kontaktów
RoMiN87
Forum Ace


Data rejestracji: 26-05-2009
Postów: 85
Klan: [gRyLLoKi]
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z daleka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie robię mały test, zapycham zbrojownie sprzętem z wypek i zobaczę ile z tego będzie epików.
Drop rate bo bumie został ścięty, a co do dropienia to i tak wpada tym co wpadało.
Takie są realia BW. Smile

__________________
R10 ID 223
06-01-2015 13:23 RoMiN87 jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMiN87 Dodaj RoMiN87 do Listy kontaktów
melania
Newbie


Data rejestracji: 26-06-2014
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest tyle placzu o te epiki, ze naprawdę glowa boli, i więcej z tego problemu niż pizytku , jak dla mnie zamiast tych epikow lepszym pomysłem byłoby podniesienie bonusów na kw.......A tak naprawdę to te epiki zakończyły tą grę.....
07-01-2015 18:15 melania jest offline Szukaj postów użytkownika: melania Dodaj melania do Listy kontaktów
grochts
Lord


images/avatars/avatar-24582.jpg

Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 278
Klan: Tremere Vampires
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wałbrzych

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czarna_zjawa napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)
Fair Drop zwiększa szansę na lepszego dropa?


rotfl rotfl rotfl

28-10-2014r.
Cyt. Konrada:
"Grax33, po takim dropie powinieneś mieć całkiem nieźle zwiększoną szansę na dobry sufix. To nie znaczy, że go trafisz na następnej wyprawie."



Skoro w październiku tak mi napisał i nadal nic mi nie wpadło to mam tak wymaksowaną tą szansę, że cały Team się w głowy drapie co jest grane, że nie wpada! Big Grin


Nie wierzcie w takie bzdury. Oni ręcznie wstawiają te dropy ludziom i dlatego nie mają czasu na poprawianie pozostałych bugów w grze! Wink

Prawda jest taka, że na r1 jedni mają już po kilka AK, szybkości, orchideii, preko i innych end epików a inni nie mają nic. I tak zawsze będzie bo dropią cały czas ci sami gracze.



niby się na ścianę płaczu nadaje, ale tak się chyba sprawa przedstawia Smile zdaje się, że jednemu już 3 spidy poleciały a inni epickie jadowite pałki zbierają Wink

Ale statystycznie rzecz biorąc jest fair dzieląc te spidy na 3 graczy, każdy z nich ma po jednej sztuce więc fair drop działa!


Niestety. Dokładnie tak jest. Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych. A wiekszosc ma g...uzik.
A statystycznie wychodząc ze swoim psem mamy po 3 nogi;]
Nie ma, nie było i nie bedzie fair dropa.

__________________

R10 Xanphia



Ex Trade Moderator. Bw team to oszuści;]

07-01-2015 18:53 grochts jest offline Szukaj postów użytkownika: grochts Dodaj grochts do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlaczyc handel epikami, znowu bedzie mozna nadgonic expami i kupic przyzwoite eq.
07-01-2015 20:11 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
grochts napisał(a)
Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych.

Linki skanów się nie wkleiły, a chętnie bym popatrzył bo u mnie na arenie to widziałem maks 3 epiki i to tylko z palną 1h.
07-01-2015 20:40 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. Admini zastanawiali się nad handlem epikami? z jednej strony to ciekawy pomysł, żeby były itemy "przypisane" do konta, ale z drugiej mogłoby to trochę rozruszać rynek.

__________________
...
07-01-2015 23:06 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozruszac? wskrzesic! popatrzcie na zakonczone aukcje, malo co sie sprzedaje.
07-01-2015 23:33 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
grochts
Lord


images/avatars/avatar-24582.jpg

Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 278
Klan: Tremere Vampires
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wałbrzych

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
grochts napisał(a)
Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych.

Linki skanów się nie wkleiły, a chętnie bym popatrzył bo u mnie na arenie to widziałem maks 3 epiki i to tylko z palną 1h.

Prosze bardzo. Bede na bierzaco uzupelnial bo nie mam linkow poki co.
1.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=66b1ebd43a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=38f914087a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e36f9c327c
Pan posiada również ak, adrenaline i jakieś inne drobiazgi
2.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....profile&uid=223
2/3 jastrzebia, preko i skorpion
3.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=47f7fedb55
i gratis
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=daa337c782
4.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d4f97cbbc8
5.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e83421bcc0
6.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=41aeb540a0
7.
Epicka Złośliwa Obręcz Przezorności*
Epicka Runiczna Kurtka
Epicki Rubinowy Łańcuch Sztuki*
Legendarny Doskonały Sygnet Szaleńca*
Legendarny Doskonały Sygnet Szaleńca*
Epickie Tygrysie Spodnie Węża*
Epicki Oszczep Doskonałości
Kolega chciał zostać anonimowy.
8.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5e0a2aaa3d
9
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....ofile&uid=77888

Wystarczy?;]
Jak widac dropia w kolko Ci sami. Czyli standard;]

__________________

R10 Xanphia



Ex Trade Moderator. Bw team to oszuści;]

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez grochts: 10-01-2015 13:16.

08-01-2015 17:12 grochts jest offline Szukaj postów użytkownika: grochts Dodaj grochts do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
grochts napisał(a)
Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych.

Linki skanów się nie wkleiły, a chętnie bym popatrzył bo u mnie na arenie to widziałem maks 3 epiki i to tylko z palną 1h.


to mój zestaw na roboty :


http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=12253e2ba6

chcesz to mogę wkleić tobie całą liste swoich epików Tongue

A fair drop jest tylko z nazwy

__________________

R10 Bounty_Hunter

08-01-2015 17:21 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
grochts napisał(a)
Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych.

Linki skanów się nie wkleiły, a chętnie bym popatrzył bo u mnie na arenie to widziałem maks 3 epiki i to tylko z palną 1h.

Prosze bardzo. Bede na bierzaco uzupelnial bo nie mam linkow poki co.
1.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=66b1ebd43a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=38f914087a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e36f9c327c
Pan posiada również ak, adrenaline i jakieś inne drobiazgi
2.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....profile&uid=223
2/3 jastrzebia, preko i skorpion

Gratuluję farciarzom, ale cały czas ani to komplet, ani końcowe itemy, ani mi szczęka nie opadła. Ja mam 3 użytkowe epiki (bojowe preko, run marynarka i ostra pila) ale docelowe będę dropił pięć lat czyli w praktyce nigdy nie wydropię i nie mam o to żalu nic a nic.
Wklejajcie linki, fajnie się to ogląda.
08-01-2015 18:59 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Radiator
Member


Data rejestracji: 24-10-2014
Postów: 43
Klan: NTK
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
grochts napisał(a)
Znam ludzi którzy maja komplet epików już czy to wyprawkowych czy bojowych.

Linki skanów się nie wkleiły, a chętnie bym popatrzył bo u mnie na arenie to widziałem maks 3 epiki i to tylko z palną 1h.

Prosze bardzo. Bede na bierzaco uzupelnial bo nie mam linkow poki co.
1.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=66b1ebd43a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=38f914087a
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e36f9c327c
Pan posiada również ak, adrenaline i jakieś inne drobiazgi
2.
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....profile&uid=223
2/3 jastrzebia, preko i skorpion

Gratuluję farciarzom, ale cały czas ani to komplet, ani końcowe itemy, ani mi szczęka nie opadła. Ja mam 3 użytkowe epiki (bojowe preko, run marynarka i ostra pila) ale docelowe będę dropił pięć lat czyli w praktyce nigdy nie wydropię i nie mam o to żalu nic a nic.
Wklejajcie linki, fajnie się to ogląda.



Szczególnie fajnie dla kogoś kto gra kilka lat i takim o to sposobem cały jego wysiłek poszedł na marne, nic tylko się kasować
10-01-2015 20:36 Radiator jest offline Szukaj postów użytkownika: Radiator Dodaj Radiator do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Radiator napisał(a)
Szczególnie fajnie dla kogoś kto gra kilka lat i takim o to sposobem cały jego wysiłek poszedł na marne, nic tylko się kasować


Data rejestracji: 25-12-2008 i jakoś nie wiem o czym mówisz. Dziś u nas epik speed wypadł, aż chce się grać.
10-01-2015 22:44 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Radiator
Member


Data rejestracji: 24-10-2014
Postów: 43
Klan: NTK
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
Radiator napisał(a)
Szczególnie fajnie dla kogoś kto gra kilka lat i takim o to sposobem cały jego wysiłek poszedł na marne, nic tylko się kasować


Data rejestracji: 25-12-2008 i jakoś nie wiem o czym mówisz. Dziś u nas epik speed wypadł, aż chce się grać.


To dobrze ze u Was i ze cały klan go ubierze, ja jak widzę że prawie te same osoby ciągle dropią to wcale mi się nie chce bardziej grać.
10-01-2015 23:28 Radiator jest offline Szukaj postów użytkownika: Radiator Dodaj Radiator do Listy kontaktów
grochts
Lord


images/avatars/avatar-24582.jpg

Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 278
Klan: Tremere Vampires
Kraina: Necropolia V
Skąd: Wałbrzych

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nymphetamina napisał(a)
palne:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=731a075310
białe:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2a7b5371a9
dystansowe:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3304c68025
lucek:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=9102afa208
szaman:
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b6470cb18d


To tez jest mocne...;]
Czy naprawde tak to ma wygladac?

__________________

R10 Xanphia



Ex Trade Moderator. Bw team to oszuści;]

11-01-2015 10:36 grochts jest offline Szukaj postów użytkownika: grochts Dodaj grochts do Listy kontaktów
Strony (25): « pierwszy ... « poprzednie 23 24 [25] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH