Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (25): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014 80 Ankieta - średnia ocena: 7,3680 Ankieta - średnia ocena: 7,36
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się zastanawiam czy nie prościej byłoby, gdyby epickie przedmioty wpadały z kuferka ze skarbem , zamiast tego złomu co aktualnie wygrzebujemySmile

__________________
Druidek
19-10-2014 12:11 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

druid a miales jakis drop od czasu kuferka? bo ja nie mialem, i praktycznie cały klan nie mial.

ja chce cos dropnać w koncu Smile wieksza szansa bedzie z wypek, bo co 100 item to co 3-4 dni jeden epik. a tak jeden co 700 pkt czyli 1 na tydzien

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

19-10-2014 12:22 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
druid a miales jakis drop od czasu kuferka? bo ja nie mialem, i praktycznie cały klan nie mial.

ja chce cos dropnać w koncu Smile wieksza szansa bedzie z wypek, bo co 100 item to co 3-4 dni jeden epik. a tak jeden co 700 pkt czyli 1 na tydzien


co 3-4 dni epik to trochę rzadko...

z pielgi wypadają 3 przedmioty + 90% szans na 1 przedmiot z atykwariusza, czyli średnio 3,9 przedmiotu na udana pielgrzymkę.

100 / 3,9 ~ 27 wypraw

dziennie mamy przy premium 24 wyprawy, średnia szansa na udana pielgrzymkę 65%

X * 0,65 = 27
X = 27/0,65
X ~ 42 wyprawy

czyli aby znaleźć 1 ekipa wystarczy 42/24 = 1,75 dnia - średnio. Oczywiście będą gorsze dni, że wyprawy nie będą wchodzić, ale myślę że przy moich założeniach 2 dni na 1 epika to maks.


Teraz pytanie, czy nie będzie to za często? w przeciągu miesiąca gwarantowanych epików wypadnie mi 15 sztuk, w przeciągu roku 180 stuk.

__________________
Skąpy Nick
19-10-2014 14:26 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
d3sidor napisał(a)
Teraz pytanie, czy nie będzie to za często? w przeciągu miesiąca gwarantowanych epików wypadnie mi 15 sztuk, w przeciągu roku 180 stuk.

Rozumiem, że zakładasz, że wszystkie twoje epiki będą mega koksiarskimi przedmiotami, tak? Bo na to wygląda, że takie założenie przyjąłeś. Otóż zdecydowana większość epików będzie takim samym, jak nie gorszym, złomem, nawet jak speeda dropniesz, grając palną. Bo wtedy byś musiał się przerabiać, by wykorzystać ten przedmiot.

__________________
R14 - Sonny Psycho
19-10-2014 14:31 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
Evolka
Triple Ace


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 187
Klan: No_Fear
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
d3sidor napisał(a)
cytat:
shockth napisał(a)
druid a miales jakis drop od czasu kuferka? bo ja nie mialem, i praktycznie cały klan nie mial.

ja chce cos dropnać w koncu Smile wieksza szansa bedzie z wypek, bo co 100 item to co 3-4 dni jeden epik. a tak jeden co 700 pkt czyli 1 na tydzien


co 3-4 dni epik to trochę rzadko...

z pielgi wypadają 3 przedmioty + 90% szans na 1 przedmiot z atykwariusza, czyli średnio 3,9 przedmiotu na udana pielgrzymkę.

100 / 3,9 ~ 27 wypraw

dziennie mamy przy premium 24 wyprawy, średnia szansa na udana pielgrzymkę 65%

X * 0,65 = 27
X = 27/0,65
X ~ 42 wyprawy

czyli aby znaleźć 1 ekipa wystarczy 42/24 = 1,75 dnia - średnio. Oczywiście będą gorsze dni, że wyprawy nie będą wchodzić, ale myślę że przy moich założeniach 2 dni na 1 epika to maks.


Teraz pytanie, czy nie będzie to za często? w przeciągu miesiąca gwarantowanych epików wypadnie mi 15 sztuk, w przeciągu roku 180 stuk.


z czego 85% to będą pałki i czapki... wiec nie wiem czym tu się martwić wystarczy spojrzeć na skarb....
rotfl

__________________
Nick R3/13:Evo
19-10-2014 14:43 Evolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Evolka Dodaj Evolka do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
ja chce cos dropnać w koncu Smile wieksza szansa bedzie z wypek, bo co 100 item to co 3-4 dni jeden epik. a tak jeden co 700 pkt czyli 1 na tydzien


mozesz sobie otwierać kuferek za 100pkt ale wtedy jakość epika bedzie słabsza, tak pozbierasz te 700 i masz szanse, ze coś konkretniejszego wpadnie, przynajmniej ja to sobie tak zakładam Big Grin

__________________
Druidek
19-10-2014 17:30 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druidek napisał(a)
mozesz sobie otwierać kuferek za 100pkt ale wtedy jakość epika bedzie słabsza, tak pozbierasz te 700 i masz szanse, ze coś konkretniejszego wpadnie, przynajmniej ja to sobie tak zakładam Big Grin

Co to znaczy "jakość epika"? Albo przedmiot zamieni się w epicki, albo nie. Dlatego ilość > jakość (przynajmniej przy założeniach, które zostały nam przedstawione do tej pory".
19-10-2014 20:19 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druidek napisał(a)
cytat:
shockth napisał(a)
ja chce cos dropnać w koncu Smile wieksza szansa bedzie z wypek, bo co 100 item to co 3-4 dni jeden epik. a tak jeden co 700 pkt czyli 1 na tydzien


mozesz sobie otwierać kuferek za 100pkt ale wtedy jakość epika bedzie słabsza, tak pozbierasz te 700 i masz szanse, ze coś konkretniejszego wpadnie, przynajmniej ja to sobie tak zakładam Big Grin


No i właśnie jaka będzie szansa na znalezienie epika w kufrach? taka jak na zwykłych wyprawach? czy przedmiot z kufra będzie zliczany do tych 100 itemów po których dropiemy epika?

__________________
Skąpy Nick
19-10-2014 20:45 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
eurorubel
Forum Ace


Data rejestracji: 17-08-2013
Postów: 76
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co ze szmaragdowym setem?

fajnie że set daje krew czyli zapobiega wykrwawianiu więc może zrobić z niego biżuterię która przydaję się w czasie podbytu na pustaku?

__________________
eurorubel r10
20-10-2014 09:35 eurorubel jest offline Szukaj postów użytkownika: eurorubel Dodaj eurorubel do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
czy przedmiot z kufra będzie zliczany do tych 100 itemów po których dropiemy epika?

Tak, jak każdy znaleziony epik z dowolnego źródła.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-10-2014 11:12 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sindin Z R1
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2012
Postów: 22
Klan: Olimp - Parias
Kraina: Necropolia

epickie? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=879beb8b3f


znaczy sie to?

__________________
R1 Sindin
R17 Sindin
Jesli cokolwiek wygralem pisac PW w grze
20-10-2014 11:19 Sindin Z R1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sindin Z R1 Dodaj Sindin Z R1 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mniej więcej Smile
http://r1.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-10-2014 11:22 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
No mniej więcej Smile
http://r1.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80



http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

razem 832% większy mod kryta
lol?

przykładowa broń?

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...2&playerLvl=100

Obrażenia: 318 - 396

x9,32 = 2964-3691 dmg za hita xD

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 20-10-2014 11:32.

20-10-2014 11:26
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Daj znać, jak osobiście znajdziesz wszystkie 4 Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-10-2014 11:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wprowadzono dwa nowe bonusy czasowe: Kolekcjoner (indywidualny) oraz Zbrojmistrz (klanowy).

Przepraszam bardzo ale mogliście nam tą nic nie znaczącą i bezsensowną zmianę odpuścić -Zbrojmistrz - na poziomie klanowym to chyba jakaś kpina - bo żaden lider przy rozsądnych zmysłach nie wybierze tego syfu kosztem lucka, % lub kwu - a jakbyście drodzy admini nie zauważyli złotych monet bardzo brakuje i ledwo wystarcza w porywach na 2 pełne ścieżki.

Jeżeli chodzi o indywidualnego kolekcjonera to, mimo, że znam ludzi którzy mają sporo monet ( w tym ja) to zapewne nie będą ich marnować na 10 dodatkowych miejsc w zbrojowni - bo to nic nie daje.

Uważam taką zmianę za sztuke dla sztuki i byle tylko więcej było w Liście zmian.

Co do reszty zobaczymy jak wyjdzie w praniu, aczkolwiek poruszałem problem ekonomii po wprowadzeniu epicków, w tym temacie i cisza ze strony Adminów.

__________________
R7 - Desmodontidae

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Desmodontidae: 20-10-2014 11:55.

20-10-2014 11:44 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Daj znać, jak osobiście znajdziesz wszystkie 4 Smile


no ale po co znajdować wszystkie 4/5

Tongue

starczy zrobić leg. dsk krwawe + leg. dsk demo waki

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=100

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=100

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=100

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...1&playerLvl=100

270+270+41*3=663% moda

Obrażenia: 180 - 242

1374-1847 dmg za hita

słyszałam że jest już leg. dsk krwawy spid więc wiesz...
mówiliście że umagi 3x atak nie będą istnieć -> są przynajmniej 2 osoby z takimi umagami...

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=07c88de1c6

coś jeszcze muszę dodawać? poczekaj pół roku a będzie płacz -> "1h robi 40k dmg na rundę"
krwawy set jest PRZEGIĘTY
tak jak bonus waki Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 20-10-2014 11:50.

20-10-2014 11:48
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy kolekcjoner (pomijam zbrojmistrza) był jakoś konsultowany z graczami? Przecież tyle było tematów o powiększaniu miejsca w zbrojowni, 100x lepiej byłoby gdyby ten bonus działał 1/2/3/4/5 dni (a nawet 1/1/1/1/1), ale dawał np. 10/20/30/40/50 miejsc.

A dla administracji to chyba żadna różnica, może na początku serwer mógłby troszkę zamulić, jak wszyscy naraz by odpalili, ale nie wydaje mi się żeby to była taka ogromna różnica Wink

__________________
R1; R5 - Elanor

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szczepak: 20-10-2014 12:00.

20-10-2014 11:54 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
zakonik
Double Ace


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 141

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1speed na wszystkie serwery. Zmiana na plus Smile krwawyvto mega rzadki suf a bonus super dla niego

Edit druga sprawa to ze +dmg masz na krycie czyli najlepiej wypada biala 2h a nie wali 1h

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zakonik: 20-10-2014 11:59.

20-10-2014 11:57 zakonik jest offline Szukaj postów użytkownika: zakonik Dodaj zakonik do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zakonik napisał(a)
1speed na wszystkie serwery. Zmiana na plus Smile krwawyvto mega rzadki suf a bonus super dla niego


no spoczko, jeden leg. dsk
z epikiem będzie łatwiej bo s3 nie trzeba mieć i nie trzeba losować leg. dsk Tongue

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80

to też fajnie wygląda ;d
20-10-2014 11:59
zakonik
Double Ace


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 141

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem taki ze warte uwagi epiki wpadną z 4 razy do roku. Epiki to plus dla maluchów Smile
20-10-2014 12:00 zakonik jest offline Szukaj postów użytkownika: zakonik Dodaj zakonik do Listy kontaktów
Raghveir
Lord


Data rejestracji: 15-08-2010
Postów: 299
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
groszekZpuszki napisał(a)

słyszałam że jest już leg. dsk krwawy spid więc wiesz...
mówiliście że umagi 3x atak nie będą istnieć -> są przynajmniej 2 osoby z takimi umagami...

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=07c88de1c6



Przecież to są trzy umagi +1 atak... a nie jeden umag +3 ataki. To takie nie istnieją pewnie (albo są baaaardzo mało prawdopodobne). Inna sprawa z fartem trafienia tylu umagów z atakami Smile

__________________
" Whenever you think you can or think you can't, either way you are right. "
(Henry Ford)

20-10-2014 12:02 Raghveir jest offline Szukaj postów użytkownika: Raghveir Dodaj Raghveir do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolekcjoner
Kolekcjoner
Poziom 1 2 3 4 5
Koszt 2 10 20 28 36
Czas trwania [dni] 1 7 14 21 28
dodatkowe miejsce w zbrojowni +6 +7 +8 +9 +10

to śmiech na sali

powinno być jak już

Kolekcjoner
Kolekcjoner
Poziom 1 2 3 4 5
Koszt 2 10 20 28 36
Czas trwania [dni] 1 1 2 2 3
dodatkowe miejsce w zbrojowni +60 +120 +180 +240 +300


+10 przy takim koszcie to można się popłakać ze śmichu

owszem +6 jest w miare tanie - ale 6 miejsc ? to chyba można się popłakać ze śmiechu jak bardzo jest to użyteczna w praktyce opcja

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
20-10-2014 12:03 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
zakonik napisał(a)
Problem taki ze warte uwagi epiki wpadną z 4 razy do roku. Epiki to plus dla maluchów Smile


no właśnie będą częściej lecieć
brak dropu strefowego + wymuszenie dropa co 100 itków

zobaczysz - pół roku a epiki typu runo mistrz czy demoniczne waki będą na serwie


@up, popieram
ale nie powinno być 3 dni tylko 1 dzień, albo 12 godzin Tongue
wtedy opcja nawet przy cenie:

10/20/30/40/50 byłaby opłacalna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez groszekZpuszki: 20-10-2014 12:05.

20-10-2014 12:03
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech sobie będą, nekro i tak się nie liczy Smile
20-10-2014 12:05 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Niech sobie będą, nekro i tak się nie liczy Smile


no widzisz, a taki gracz z nekro powie że moria się nie liczy
co jak co, ale "balans" został zburzony i to slicznie ^^

no i ten krwawy set... Big Grin
20-10-2014 12:07
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle, że nekro to ułomna wersja morii, nie odwrotnie Smile

Co do balansu to dobrze, może coś ruszy z miejsca...... nawet jeśli to dotyczy nekro ^^
20-10-2014 12:15 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie ma ep[ickiego dystansu - nie czytałem całego tematu przyznaje sie bez bicia tylko żerknałem na link umie5szczony przez Konrada a tam nie ma epickich dystansów??
20-10-2014 12:20 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Raghveir
Lord


Data rejestracji: 15-08-2010
Postów: 299
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
Dlaczego nie ma ep[ickiego dystansu - nie czytałem całego tematu przyznaje sie bez bicia tylko żerknałem na link umie5szczony przez Konrada a tam nie ma epickich dystansów??


Epicki dotyczy jakości, więc czemu miało by nie być? Palna jest...

__________________
" Whenever you think you can or think you can't, either way you are right. "
(Henry Ford)

20-10-2014 12:22 Raghveir jest offline Szukaj postów użytkownika: Raghveir Dodaj Raghveir do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
Dlaczego nie ma ep[ickiego dystansu - nie czytałem całego tematu przyznaje sie bez bicia tylko żerknałem na link umie5szczony przez Konrada a tam nie ma epickich dystansów??



Ponieważ link od Konrada dotyczy necro 1 a nie necro 2, gdzie nie ma dystansów. W linku wpisz sobie r3 zamiast r1.
Ogólnie straszny dysbalans to wprowadza, już widziałem linki gdzie ktoś z leg dsk demona 1h sadził kryty za ponad 1k.
20-10-2014 12:23 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
Dlaczego nie ma ep[ickiego dystansu - nie czytałem całego tematu przyznaje sie bez bicia tylko żerknałem na link umie5szczony przez Konrada a tam nie ma epickich dystansów??


bo na r1 nie ma dystansów?

http://r3.bloodwars.interia.pl/test_item...=2&playerLvl=80
20-10-2014 12:23
Strony (25): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przedmioty EPICKIE - update 07.10.2014 + up 16.10.2014

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH