Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Dyskusja wyrzucanie z klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dyskusja wyrzucanie z klanu 27 Ankieta - średnia ocena: 8,0727 Ankieta - średnia ocena: 8,0727 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Peritus
Newbie


Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 1
Klan: tak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ani opcja 1 ani 2 nie jest rewelacyjna, z dwojga złego większość wybierze opcję 2, ale może warto się zastanowić nad 3 opcją? Nie wiem, czy można coś takiego wprowadzić technicznie, więc jest to luźna propozycja. Zazwyczaj usunięcie gracza z klanu ma na celu zrobienie miejsca komuś innemu. W wielu przypadkach (areny, budowy, oble, expy i kw), można by było taką osobę wymienić / zastąpić inną.
Tzn. w podaniach oczekujących na rozpatrzenie dodać opcję, przyjmij za... i lista z graczami w klanie.
Osoba byłaby podmieniana we wszystkich akcjach.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zalegającą osobę można usunąć natychmiast bez przerywania trwających akcji (oblegów itp.)
07-10-2014 22:15 Peritus jest offline Szukaj postów użytkownika: Peritus Dodaj Peritus do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@UP Beznadziejny pomysł. Dodatkowo trzeba by było zakodować mnóstwo dodatkowych opcji, by nie nadużywać tego "przyjmij za" w przypadku exp czy obli. Dodatkowo zajęło by to o wiele więcej czasu niż opcja 1 i 2 przez co prace nad epikami czy runami musiałyby zostać przesunięte w czasie, a tego nie chcemy.


Opcja numer 2 spełnia wszystko czego oczekują gracze. Jestem za wprowadzeniem jej zarówno dla czerwonego jak i zielonego, bez ograniczania tej opcji jedynie dla lidera.
08-10-2014 06:20 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja 2 dla czerwonego i zielonego
08-10-2014 07:50 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Peritus napisał(a)
Ani opcja 1 ani 2 nie jest rewelacyjna, z dwojga złego większość wybierze opcję 2, ale może warto się zastanowić nad 3 opcją? Nie wiem, czy można coś takiego wprowadzić technicznie, więc jest to luźna propozycja. Zazwyczaj usunięcie gracza z klanu ma na celu zrobienie miejsca komuś innemu. W wielu przypadkach (areny, budowy, oble, expy i kw), można by było taką osobę wymienić / zastąpić inną.
Tzn. w podaniach oczekujących na rozpatrzenie dodać opcję, przyjmij za... i lista z graczami w klanie.
Osoba byłaby podmieniana we wszystkich akcjach.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zalegającą osobę można usunąć natychmiast bez przerywania trwających akcji (oblegów itp.)


A jeśli by ktoś odpalił kronosa a za niego wskakuje 1 lvl, to też by go podmienił?
08-10-2014 08:25 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
GA2
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2012
Postów: 87
Klan: NM/akNM
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie jak już niech tylko lider ma taką władzę bo zieloni bardzo często się zmieniają więc żeby nikt nie wpadł na jakieś głupie pomysły...

__________________
R3- m0re
08-10-2014 09:55 GA2 jest offline Szukaj postów użytkownika: GA2 Dodaj GA2 do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 jest ok

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka
08-10-2014 19:03 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja 2 jest ok.Nawet super

Pierwsza może powodować nadużycia

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
13-10-2014 15:33 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr 3.
Czyli opcja nr 1 z małą modyfikacją. Czyli lider klanu zaznacza osobę do wywalenia i dana osoby automatycznie nie może dołączyć do żadnej ekspy, kw itd. Po zakończeniu eksp, kw itd w których dana osoba bierze udział zostaje wywalona.

Jeśli chodzi o opcję nr 1 i 2 -- Nie

Lider i tak może dyscyplinować ludzi ma do tego zk czy też wysokie kary w PR. Nie wbiłeś do areny klanowej masz bana na zk i kare 250k pr .

__________________

R10 Bounty_Hunter

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi3244: 13-10-2014 15:57.

13-10-2014 15:55 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druga jest ok. A żeby dało się jeszcze wybierać na co konkretnie ma bana(kw, czy ekspa, albo coś innego), to już całkiem byłoby fajnie Tongue

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
13-10-2014 17:11 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po dłuższym zastanowieniu uważam, że nic takiego nie powinno być wprowadzone.
Taki trolling jest częścią tej gry.

Jak ktoś jest jełopem i przyjmuje do klanu trola, to niech później kombinuje, jak się go pozbyć Smile

__________________
Babcia_Samo_Zlo

13-10-2014 23:03 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
toy
Triple Ace


images/avatars/avatar-14341.gif

Data rejestracji: 10-08-2008
Postów: 195
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie można stworzyć wariantu numer 3? Jakby działało to w przypadku gdyby miało cofać do stanu przed wbiciem gracza? Serwer musiałby korzystać z danych zapisanych w bazie czy jest w stanie to realizować na bieżąco? Zakładając, że gra nie musiałaby korzystać z back up'ów to jedyną sensowną opcją jest aby po wyrzuceniu z klanu, gracz zwalniał miejsce w kw/ekspie/oblegu/arenie.


cytat:
jedi3244 napisał(a)
Opcja nr 3.
Czyli opcja nr 1 z małą modyfikacją. Czyli lider klanu zaznacza osobę do wywalenia i dana osoby automatycznie nie może dołączyć do żadnej ekspy, kw itd. Po zakończeniu eksp, kw itd w których dana osoba bierze udział zostaje wywalona.

Jeśli chodzi o opcję nr 1 i 2 -- Nie

Lider i tak może dyscyplinować ludzi ma do tego zk czy też wysokie kary w PR. Nie wbiłeś do areny klanowej masz bana na zk i kare 250k pr .


Zakładając, że jest poniedziałek, wtedy możesz wywalić kogoś dopiero po 7 dniach jeżeli wbił do areny klanowej. Myślę iż chodzi tu bardziej o rozwiązanie problemu przy próbie wyrzucenia kogoś w trybie natychmiastowym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez toy: 14-10-2014 00:55.

14-10-2014 00:53 toy jest offline Szukaj postów użytkownika: toy Dodaj toy do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr 2 dla czerwonego jak najbardziej Smile
14-10-2014 07:45 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie da się tak, że lider wyrzuca gracza, który jest w ekspie, kw i klanowej i ten gracz, mimo wyrzucenia, bierze udział w tych wydarzeniach z poza klanu? Technicznie nie brzmi trudno, bo te skrypty pewnie i tak biorą po id postaci czy coś, wszystko im chyba jedno czy ktoś jest w klanie czy nie (po wbiciu do wydarzenia)? Wtedy można się delikwenta pozbyć natychmiast a ekspa, kw i arena klanowa nie są zepsute. Do wyboru z opcją blokady wbijania i wywaleniem po zakończeniu wszystkich wydarzeń, w których bierze udział. Są różne sytuacje.
14-10-2014 08:56 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
A nie da się tak, że lider wyrzuca gracza, który jest w ekspie, kw i klanowej i ten gracz, mimo wyrzucenia, bierze udział w tych wydarzeniach z poza klanu? Technicznie nie brzmi trudno, bo te skrypty pewnie i tak biorą po id postaci czy coś, wszystko im chyba jedno czy ktoś jest w klanie czy nie (po wbiciu do wydarzenia)? Wtedy można się delikwenta pozbyć natychmiast a ekspa, kw i arena klanowa nie są zepsute. Do wyboru z opcją blokady wbijania i wywaleniem po zakończeniu wszystkich wydarzeń, w których bierze udział. Są różne sytuacje.


też nad tym myslalem, ale problem jaki raczej sie pojawia wtedy to to ze oblężenia nie maja limitu graczy i w momencie jak usuniesz z klanu gracza który wbil juz do oblegu i dodasz nowa osobę to ta nowa może wbijac na obleg jako kolejna i w ten sposób masz wiecej ludzi w walce niz max w klanie.

A po drugie to co w przypadku jak wyrzucona osoba podaczas oblegu/ areny klanowej chce dolaczyc do jakiegos klanu i tam tez brac czynny udzial w oblegach/arenach?

Moim skromnym zdaniem wiecej tu problemów niż w podanych wyżej przypadkach.
14-10-2014 11:51 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
A nie da się tak, że lider wyrzuca gracza, który jest w ekspie, kw i klanowej i ten gracz, mimo wyrzucenia, bierze udział w tych wydarzeniach z poza klanu? Technicznie nie brzmi trudno, bo te skrypty pewnie i tak biorą po id postaci czy coś, wszystko im chyba jedno czy ktoś jest w klanie czy nie (po wbiciu do wydarzenia)? Wtedy można się delikwenta pozbyć natychmiast a ekspa, kw i arena klanowa nie są zepsute. Do wyboru z opcją blokady wbijania i wywaleniem po zakończeniu wszystkich wydarzeń, w których bierze udział. Są różne sytuacje.


I osoba specjalnie nie przebierze się na ekspe/kw/obleg/arene czy co tam jeszcze?

Już lepiej by zwalniał się slot.

__________________

r3 barthi
14-10-2014 12:02 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzebaby zacząć od tego...
Ja nie chcę opuścić klanu. Co mogę robić, żeby nie można było mnie wyrzucić?

Wbiję do oblężenia - nie można mnie usunąć z klanu.
Założyłem expedycje - nie można mnie usunąć z klanu.
Jestem w cudzej expedycji - nie można mnie usunąć z klanu.
Moje podanie do expedycji wisi - nie można mnie usunąć z klanu.
Założyłem KW - nie można mnie usunąć z klanu.
Jestem w cudzym KW - nie można mnie usunąć z klanu.
Moje podanie do KW wisi - nie można mnie usunąć z klanu.

i to chyba tyle.

Jeśli wbiłem w arenę klanową lub 3v3 to wg mnie (na 90%) można mnie usunąć z klanu.

Czyli expy, KW i oblężenia... i chyba to wszystko.




Wg mnie:
* jak ktoś założył expedycje / KW, to nie nie powinno się mieć możliwości wyrzucenia go z klanu. - jest dobrze
* jeśli ktoś został przyjęty doexpedycji / KW, również nie powinno się mieć możliwości usunięcia go z klanu. - jest dobrze
* jeśli czyjeś podanie wisi i czeka na przyjęcie do expedycji / KW. - tutaj wg mnie powinno to się zmienić. Nie jest przyjęty, mogę go wyrzucić z klanu.


Największy problem jest z oblężeniami.
Jeśli jest wojna i leci kilka oblężeń, a ktoś wiecznie wbija do nich i walczy nago, to praktycznie nigdy nie można się pozbyć takiej osoby. Wystarczą 2 oblężenia dziennie i już jest problem.

Jeśli zabronimy komuś dołączania do oblężenia, to wielu liderów może korzystać z tego walcząc w oblężeniu przeciwko możliwej Twierdzy Run na obleganym kwadracie. Zablokuje maluchom dostęp, więc nikt niepotrzebnie nie wbije bo będą mieli możliwość wbicia tylko ci, których lider wytypuje.


Jak dla mnie, to rozwiązanie jest proste:

Chcę kogoś wyrzucić, kto przeszkadza w oblężeniach, walcząc przykładowo bez eq?
- Będąc liderem (nie może tego zrobić vice, tylko lider klanu) - zaznaczam opcję usunięcia z klanu i opcji tej nie mogę wyłączyć.
- Osoba ta od tego momentu nie ma możliwości dołączenia do żadnego oblężenia, expedycji i KW.
- Ma możliwość założyć KW i expedycje.
- Po zakończeniu oblężeń, KW i expedycji w których uczestniczyła, jest automatycznie usuwana z klanu.

Takie moje zdanie.

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
14-10-2014 18:12 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dwayne napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
A nie da się tak, że lider wyrzuca gracza, który jest w ekspie, kw i klanowej i ten gracz, mimo wyrzucenia, bierze udział w tych wydarzeniach z poza klanu? Technicznie nie brzmi trudno, bo te skrypty pewnie i tak biorą po id postaci czy coś, wszystko im chyba jedno czy ktoś jest w klanie czy nie (po wbiciu do wydarzenia)? Wtedy można się delikwenta pozbyć natychmiast a ekspa, kw i arena klanowa nie są zepsute. Do wyboru z opcją blokady wbijania i wywaleniem po zakończeniu wszystkich wydarzeń, w których bierze udział. Są różne sytuacje.


też nad tym myslalem, ale problem jaki raczej sie pojawia wtedy to to ze oblężenia nie maja limitu graczy i w momencie jak usuniesz z klanu gracza który wbil juz do oblegu i dodasz nowa osobę to ta nowa może wbijac na obleg jako kolejna i w ten sposób masz wiecej ludzi w walce niz max w klanie.

A po drugie to co w przypadku jak wyrzucona osoba podaczas oblegu/ areny klanowej chce dolaczyc do jakiegos klanu i tam tez brac czynny udzial w oblegach/arenach?

Moim skromnym zdaniem wiecej tu problemów niż w podanych wyżej przypadkach.


Jeżeli chodzi o pierwszy problem, to najprostszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie ograniczenia ilości wyrzucanych w ten sposób osób do jednej na tydzień - przecież z założenia ta opcja ma być używana tylko w wyjątkowych sytuacjach.

A jeżeli chodzi o drugą - co przeszkadza, że gracz wbije do innego klanu? Do ekspy nie dołączy (bo w jakiejś bierze udział), kw tak samo, do oblężenie może dołączyć (bo można brać udział w kilku oblężeniach na raz), a jedyny (drobny) problem to areny klanowe - ale podejrzewam, że można to rozwiązać podobnie jak ekspy (jesteś na arenie jakiegoś klanu - nie możesz dołączyć do innej).
15-10-2014 08:03 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja ekspedycji/kw/aren bez klanu odpada. Trzeba by przerabiać wszystkie skrypty i funkcje, żeby uwzględnić w nich przypadek gracza bez klanu. Generalnie te opcje opierają się na podstawowym założeniu, że gracz jest w klanie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




15-10-2014 08:24 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Lestar
Full Member


Data rejestracji: 20-08-2013
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr 1 to bardzo zły pomysł - mam nadzieję, że nigdy nie wejdzie.


Opcja nr 2 może być, ale tylko dla lidera.
15-10-2014 14:23 Lestar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lestar Dodaj Lestar do Listy kontaktów
meth
Member


Data rejestracji: 03-11-2008
Postów: 37
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja nr. 2 tylko dla lidera ALE dodatkowo lider może upoważnić do wykonywania tych funkcji dowolne osoby z klanu (dodatkowa ptaszkowalna opcja upoważniająca w panelu gdzie daje sie bany na zk) - osoba z takim upoważnieniem od lidera mogłaby blokować "życie klanowe" upierdliwym ludziom. W ten sposób lider i zaufane osoby mogłyby kontrolować co się dzieje w klanie a zioło mogłoby krążyć wśród osób akurat będących online Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez meth: 17-10-2014 20:39.

17-10-2014 20:38 meth jest offline Szukaj postów użytkownika: meth Dodaj meth do Listy kontaktów
gokuu
Junior Member


images/avatars/avatar-23082.jpg

Data rejestracji: 04-12-2011
Postów: 23
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

opcja 2

Co nie którzy posiedzą tydzień bez kw/eksp.
To na następną arenę będą wbici jako jedni z pierwszych. Albo sami odejdą
Dobra kara dla niereformowalnych.

__________________
Necropolia [R1]
nick: gokuu

Necropolia VI [R10]
nick: gokuu
30-11-2014 19:24 gokuu jest offline Szukaj postów użytkownika: gokuu Dodaj gokuu do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gokuu napisał(a)
opcja 2

Co nie którzy posiedzą tydzień bez kw/eksp.
To na następną arenę będą wbici jako jedni z pierwszych. Albo sami odejdą
Dobra kara dla niereformowalnych.


Klany: Wprowadzono dla lidera klanu możliwość zablokowania wszelkich akcji klanowych (oblężenia, ekspedycje, kw, areny, budynki klanowe) dowolnemu klanowiczowi.

po co ten spam?

__________________

r3 barthi
30-11-2014 19:40 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko opcja 2 i tylko lider klanu bo zieloni w 95% sa kompetentni ale pozostale 5% przypadkow moze zrobic miazge...

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
30-11-2014 23:48 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 opcja - ok
01-12-2014 08:40 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam + odpinam. Temat nieaktualny.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




02-12-2014 11:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Dyskusja wyrzucanie z klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH