Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarna Doskonała Antyczna Pałka Imperatora » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Antyczna Pałka Imperatora
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-prosty-
Full Member


Data rejestracji: 05-07-2009
Postów: 53
Kraina: Necropolia II

Legendarna Doskonała Antyczna Pałka Imperatora Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Antyczna Pałka Imperatora ZAMKNIJ


Broń biała jednoręczna
Obrażenia: 23 - 31
Cechy: trafienie +11, ZWINNOŚĆ +54, obrażenia broni +14, CHARYZMA +19
Wymagania: POZIOM: 29 (40), SIŁA: 13 (17), ZWINNOŚĆ: 27 (38), CHARYZMA: 23 (31), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 150 600 PLN

Pewnie zlom, ale i tak zapytam bo calkowicie nie mam pomyslunku.

__________________
r3: Zgrywus
09-10-2014 22:20 -prosty- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prosty- Dodaj -prosty- do Listy kontaktów
-prosty-
Full Member


Data rejestracji: 05-07-2009
Postów: 53
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -prosty-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bezcenne?Red Face

nikt nie ma pomyslu?;/

__________________
r3: Zgrywus
10-10-2014 21:05 -prosty- jest offline Szukaj postów użytkownika: -prosty- Dodaj -prosty- do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bezcenne to moze nie ale ze 2 stowy to siekniesz Smile ~~200k~~

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
10-10-2014 21:29 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak na moje to na nic innego jak wypki to sie nie nadaje dlatego zobacz oo ile stoi teraz leg dsk impek i dodaj do tego z 20k.. bo te staty i tak kazdy ma na full

__________________

r3 barthi
11-10-2014 15:27 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie to widzac taki przedmiot mysla tylko o wypkach...

a ja widze ten przedmiot do bunkra zwinkowego przeciwko bialasom i dystansom...
zero wyobrazni...

ja jako wz widze tez jego wartosc bojowa!
tak bojowa... mialem podobna palke jak jeszcze nie mialem zasiegu odpowiednego i np na pajaka w niej chodzilem...
ubieralem ja po to by wyrobic zasieg. wbijalem na maxa dziki do tego leg dsk szybki noz i bez problemu ciachalem mende jak inni w leg dsk demonach...
lepiej bylo mi tak wbic niz biegac w kocich albo mialem dsk demon palki precyzji
ale wtedy leg dsk demony kosztowaly po 2,5kk a ja nie mialem pr... ale wazne ze sie sprawdzalo Wink

dla malucha duzo lepiej bedzie sie ubrac tak jak ja napisalem i wbic na dzikim i da mu to duzo wiekszy dopal dmgu niz demon albo podobny a do tego moze uzyc leg dsk szybkiego noza i zwiekszyc ilosc atakow a co za tym idzie dmg...

100k

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
14-10-2014 12:24 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia II [R3+R4] » Legendarna Doskonała Antyczna Pałka Imperatora

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH