Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Czy aby na pewno jednoraz do kryta działa? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy aby na pewno jednoraz do kryta działa?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Czy aby na pewno jednoraz do kryta działa? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: KING

Jestem przeklęty albo jednoraz nie działa.
Tak, to jest płacz temat.
Naprawdę rzadko dane mi jest oglądać powyżej 80% kryta na ekspie/kw w ekwipunku poniżej z jednorazem + 15% szansy trafienia krytycznego Happy

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7ef3234430
21-10-2014 18:08 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakies linki, cokolwiek? Smile np z eksp z 5 kolejnych dni wklej wszystkie linki (zalozone przez ciebie + pierwsza asysta danego dnia)

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



21-10-2014 20:55 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13 Czy aby na pewno jednoraz do kryta działa?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH