Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 zwalone ataki 90% » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zwalone ataki 90% 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kawaleria25
Forum Ace


Data rejestracji: 29-06-2013
Postów: 89
Kraina: Necropolia

zwalone ataki 90% Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 259927
Przeglądarka internetowa: mozilla ff

Opis problemu:

czy aby na pewno nic się nie poknociło z atakami? może jakieś zmiany zostały wprowadzone?
ostatnio większość ataków jest 90% szansy a ataki nie wchodzą. I to nie tylko moja opinia w dodatku poparta na trzech serwerach necro na których gram. (najbardziej na r1 jest to widoczne)
Pozdrawiam wszystkich.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kawaleria25: 25-10-2014 14:38.

25-10-2014 14:37 kawaleria25 jest offline Szukaj postów użytkownika: kawaleria25 Dodaj kawaleria25 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widze zebys wkleil 10000 raportow i pokazal jakies nieprawidlowe odchylenie od normy...

a jakbys nie zrozumial.... to innymi slowy... masz pecha -> sciana placzu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-10-2014 16:13 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ataki stary mi żadna pielga od wczoraj nie wychodzi, a wpadało na 24 około 10 a tu dupa, ba mało tego akt3 4s i lucka na 170, a tu nic, dokładnie nic same dsk pałki i noże a dropnąłem na tym koncie leg dsk mp5k plus jakiś szit do szczescia warty 220k pr a więc bez jaj coś jest nie tak.

__________________
R3: adek008
25-10-2014 19:47 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos jest nie tak? z tobą chyba...

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

25-10-2014 22:02 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

in_flames +1 za spam

Temat zamykam, placz

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



26-10-2014 13:02 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 zwalone ataki 90%

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH