Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » mini opowiadanie. (beta-niedokończone) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony mini opowiadanie. (beta-niedokończone) 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sharkey14
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2011
Postów: 56
Kraina: Moria III; Necropolia IX
Skąd: Sanok

mini opowiadanie. (beta-niedokończone) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacząłem z nudów pisać opowiadanie (na lekcjach tylko i wyłącznie), które przekształca się w początek jakiejś mini książki Smile Chciałbym poznać waszą opinię Smile

Prolog:
Podaj łuk - krzyknął Tomasz do mnie. Ledwo co go słyszałem poprzez huk i pisk jaki wydobył się od potwora. Moja głowa była ociężała. Słyszałem tylko głos w moim umyśle. - Poddaj się. Głos ciągle się nasilał. - Poddaj się.
Krzyknąłem. Ostatkiem sił rzuciłem towarzyszowi łuk. Na szczęście nie zdejmował kołczanu. Świat zawirował. Poczułem ból w lewym ramieniu, chciałem tam spojrzeć, lecz nie byłem w stanie się ruszyć. Oczy zaczęły mi się zamykać. Osunąłem się w ciemność. Ostatnie słowa jakie miałem w pamięci należały do mojego przyjaciela. "Trzymaj się!.
Rozdział 1. Nowy Świat.
Obudziłem się na zimnej posadzce. Wokół mnie było ciemno. Próbowałem coś dostrzec, lecz mój wzrok się jeszcze nie przyzwyczaił. Poczułem pod ręką jakiś wzór, dotknąłem go i przejechałem palcami, poznałem ten wzór. Śnił mi się po nocach. To pomieszczenie jest takie samo jak we śnie. Zacząłem wyobrażać sobie wszystkie szczegóły dotyczące tego pokoju. Na ścianach wisiały niedziałające zegary. Stara komoda stała w rogu. Zawsze kiedy próbowałem ją otworzyć, budziłem się ze snu. Może tym razem uda mi się dowiedzieć, co jest w jej wnętrzu. Podnoszę się i zmierzam w jej kierunku. Trzymam okrągłą gałkę w ręce, biorę głęboki oddech, to może być moja zguba lub zbawienie. Już miałem pociągnąć za drzwiczki, gdy drzwi do pokoju otworzyły się szeroko. Zalało mnie białe światło, raziło mnie po oczach i nie mogłem dojrzeć twarzy osoby otwierającej drzwi.
-Nie otwieraj tego! - usłyszałem damski, rozkazujący, miły i jednocześnie przerażający głos. Zastygłem w bezruchu. W moich myślach było pełno pytań. Gdzie jestem ? Jak się tu dostałem ? co jest w komodzie ? Czemu nie mogę jej otworzyć ? Kim jest ta kobieta ? Co się stało z Tomkiem ?
- Zostałeś złapany przez moich przyjaciół, masz do wyboru zginąć, albo zostać jednym z nas. Twój wybór. Całe moje życie przemknęło mi przed oczami. Jestem zbyt młody, aby umierać. Nie miałem wyboru.
- Kim jesteście ? - zapytałem drżącym głosem.
- Nie czas na pytania. Wybieraj! - znów usłyszałem nieznoszący sprzeciwu głos.
- Chcę zostać jednym z was. - wybrałem aby żyć. W jednym momencie kobieta znalazła się przede mną i poczułem ból w piersi. Spojrzałem tam. Trzymała sztylet wbity w moje serce. Czemu ? Przecież wybrałem drugą opcję! Chciałem wykrzyknąć, lecz głos nie wydobywał się z moich ust. Umierałem. Zamknąłem oczy i osunąłem się w mrok śmierci. Czułem pode mną kałużę krwi. Mojej krwi...


mam jeszcze z 10 stron kartki A5 zapisanej i będę dodawał dalsze części wraz z wolnym czasem. Opowiadanie będzie miało powiązania z BW (już je ma, lecz nie jestem w stanie teraz tego dopisać z powodu braku czasu.)

__________________
R9 Artemis

30-10-2014 22:48 sharkey14 jest offline Szukaj postów użytkownika: sharkey14 Dodaj sharkey14 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bardzo ciekwe:p
25-05-2015 20:51 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekam na więcej Wink
26-05-2015 09:06 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » mini opowiadanie. (beta-niedokończone)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH