Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja: KW - tańsze przenoszenie umagów (z małym ale) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Propozycja: KW - tańsze przenoszenie umagów (z małym ale) 18 Ankieta - średnia ocena: 2,0018 Ankieta - średnia ocena: 2,0018 Ankieta - średnia ocena: 2,0018 Ankieta - średnia ocena: 2,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Propozycja: KW - tańsze przenoszenie umagów (z małym ale) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli jest możliwość zrobienia takiego czegoś:

- przenoszenia umagów na lepszy przedmiot kosztują taniej o połowę jeżeli przeniesie nastąpi z przypisaniem umaga na lepszy jakościowo przedmot z takim samym sufem lub prefem.

Przykładowo, na 100 lvlu odłączenie kosztuje 1000 evo.
Przenosimy umag z dsk koszulki szybkości na leg db koszulkę szybkości, to takie przeniesienie umaga kosztuje na 100lvlu 500 evo.

Dałoby radę wprowadzić taką opcję, że odłączamy umaga o połowę taniej i przepisujemy go do jakiegoś prefa lub sufa? czyli odłączyć można za 500 evo, ale nałożyć go można na przedmiot z takim samym prefixem lub sufixem z jakiego go odłączono (jeżeli mamy dsk lekką koszulkę szybkości i odłączamy z niej przedmiot, to wybieramy, czy umag ma być przypisany do lekkiej czy do szybkości) - na inny przedmiot nie miałoby się możliwości, jakaś komunikat z odmową. Jeżeli chciało by się przypisać przedmiot do innego przedmiotu po wykupieniu, to byłby komunikat o dopłacie brakującej 50% ceny + różnicy z lvla jakby w tym czasie ktoś wbił, by nie było cwaniactwa, że odłaczamy wcześniej i wbijamy lvl.

Albo prościej, nie odłączać umaga za 500 evo, tylko wybrać na jaki przedmiot ma być umag z danej lokacji, wtedy następuje porównanie sufa i prefa przedmiotu starego i nowego, jeżeli któryś się zgadza, przeniesienie umaga następuje automatycznie z 50% ceny * lvl postaci, jeżeli nowy przedmiot nie zawiera prefa lub suffa starego przedmiotu, wyświetla się komunikat z odmową.


Luźna propozycja, bo teraz jest strasznie drogo, ktoś już poruszał ten temat tutaj, więc nie tylko ja tak myśle, więc proszę nie naskakiwać i darować sobie obelgi, bo takie posty będą zgłaszane i nagradzane warnami.

__________________

r3 barthi
13-11-2014 16:45 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na nie. Sam w ostatnich miesiącach klikam ataki tylko po to, by móc przenosić umagi(2k evo poszło na 1 serwerze, a będzie więcej, do tego zapowiada się drugie tyle na kolejnym). I nie uważam, bym był stratny. Cena jest taka, by nie żonglować umagami. Masz dobrego umaga i chcesz go przenieść, bo według Ciebie jest tak dobry? Płać Wink

Poza tym. Lepszy jakościowo, czyli jaki? Bo leg dsk spid i leg dsk tygrysi spid mają tę samą jakość, a wiadomo, o którym śni każdy(no ok, teraz to śni się o epickim tygrysim spidzie, ale mniejsza o szczegóły) Wink

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
13-11-2014 18:12 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barti93
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"nie, bo sam już wydałęm evo na odłączanie umaów" - takie komentarze są zbędne a cena za ich odłączenie jest za wysoka - sam wydałem to niech ktoś płaci też tyle samo.. Z resztą przeniesienie na przedmiot z tym samym prefem lub sufem nie jest takie samo jak przeniesienie np. z koszulki na czapke... Wtedy koszt to 1000 evo, o to chodzi w mojej propozycji..

__________________

r3 barthi
13-11-2014 19:17 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież napisałem, że nadal będę zbierać na przenoszenie, przy czym na 1 serwerze będę to robić chociaż nie muszę, więc teoretycznie i mi wyszłoby na korzyść tańsze przenoszenie? Smile I nie, nie mam rozwiniętych wszystkich evo, tylko i wyłącznie te, które są niezbędne pod dany typ broni. I nie narzekam Smile Cena przenoszenia jest dobra, trzeba pomyśleć dziesięć razy, czy warto przenieść danego umaga. Można powiedzieć, że trzeba zrobić ułatwienia dla maluchów... ale kurczę... ile można?

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 13-11-2014 19:24.

13-11-2014 19:20 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aaaa.... zamiast edycji zacytowałem. Proszę bez osta :/

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nithrom: 13-11-2014 19:24.

13-11-2014 19:24 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barti93
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nithrom napisał(a)
Przecież napisałem, że nadal będę zbierać na przenoszenie, więc teoretycznie i mi wyszłoby na korzyść tańsze przenoszenie? Smile I nie, nie mam rozwiniętych wszystkich evo, tylko i wyłącznie te, które są niezbędne pod dany typ broni. I nie narzekam Smile Cena przenoszenia jest dobra, trzeba pomyśleć dziesięć razy, czy warto przenieść danego umaga. Można powiedzieć, że można zrobić ułatwienia dla maluchów... ale kurczę... ile można?


Jak chcesz przenieść umagi z broni na koszulkę, albo na odwrót to sobie przenoś za tyle evo co jest teraz, ale jak komuś wpadnie lepsza klata, głowa, biżu do setu lub po prostu ma lepszą jakość, dodany pref lub suf, to dlaczego ma płacić za to tyle, co ktoś co przenosi umagi, bo mu się tak zachciało i np, zmienia słoneczne na tytany? lub jastrzębie na słoneczne?

Nie tylko ja tak sądzę, dlatego proszę o wypowiedź innych osoby, tylko nie tak jak wyżej sam wydałem tyle, to ktoś też ma płacić, nie każdego stać na odłączanie umagów by to się opłacało w jakiś sposób.

Odzyskiwanie umaga.

Aha i nie każdy walczy jednym typem broni jak Ty. Zmiana będzie dla wszystkich a nie tylko pod dane osoby.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 13-11-2014 19:34.

13-11-2014 19:30 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
nithrom
Emperor


images/avatars/avatar-25496.gif

Data rejestracji: 19-05-2008
Postów: 1.130
Klan: Fajny :)
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Kłębkolandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wskaż mi miejsce, w którym napisałem, że inni mają płacić tyle samo, bo ja już przeniosłem. . . ;] Robisz ewidentną nadinterpretację moich słów tylko dlatego, że krytykuję Twój pomysł. Bo mnie nie zaboli to, że ktoś mógłby zapłacić i 10x mniej za przeniesienie umaga. A prośby o wypowiadanie się tylko takich osób, które to popierają samo w sobie dyskredytuje pomysł.



Swoją drogą... "Aha i nie każdy walczy jednym typem broni jak Ty. Zmiana będzie dla wszystkich a nie tylko pod dane osoby. "

Nie napisałem, czym walczę, więc tu już w ogóle nie łapię Twojego czepiania się i ewidentnie widać, ile warta jest Twoja argumentacja ;]

__________________
pokemony to złodzieje, przerasta ich znalezienie własnych avków Smile


PS. Nazwij złodziejem złodzieja- w oczach kolorków z forum to zasługuje na warna, bo obraża to kogoś, kto ukradł. Nawet jak masz ku temu podstawy xD
13-11-2014 21:27 nithrom jest offline Szukaj postów użytkownika: nithrom Dodaj nithrom do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE!!! Ceny sa ok, nie bo wiekszosc osob walczy o co innego. UMAGI POWINNY BYC PRZYPISANE DO POSTACI A NIE DO ITEMOW! Przy obecnym losowaniu magii ile tych przenoszonych jest? Tylko gdy na ok do 95lvl sie wylapie cos typu atak/duzy ignor/ 2na 4dmg inne sa wymieniane bo szkoda evo

kw trzeba przebudowac od lokacji przez umagi do ich przypisywania i tyle

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

13-11-2014 22:25 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
zakonik
Double Ace


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 141

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płacz temat , jeśli kto ma dsk speeda a wie że z czasem wymieni go na leg db to jego wybór czy poczeka bez umaga czy wrzuci sobie umaga a później przeniesie Tongue

Możesz też skasować umag i szukać nowego , nic to nie kosztuje
14-11-2014 01:58 zakonik jest offline Szukaj postów użytkownika: zakonik Dodaj zakonik do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bartek a co masz do przeniesienia ze Ci evo brakuje i zakładasz kolejny płacz temat pod własna postać... podobne tematy były już wałkowane wiele razy ze przenoszenie umaga powinno być tańsze... ceny przenoszenia wynikają z dyskusji graczy, którzy się zgadzali i nadaj zgadzają z cenami.



Masz fajny umag, to zapłać przyzwoicie a nie będziesz za darmoszkę żonglował miedzy itemami

Płacz temat.... zgłaszam do zamknięcia
14-11-2014 04:58
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez barti93
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tomi1974 napisał(a)
Bartek a co masz do przeniesienia ze Ci evo brakuje i zakładasz kolejny płacz temat pod własna postać... podobne tematy były już wałkowane wiele razy ze przenoszenie umaga powinno być tańsze... ceny przenoszenia wynikają z dyskusji graczy, którzy się zgadzali i nadaj zgadzają z cenami.



Masz fajny umag, to zapłać przyzwoicie a nie będziesz za darmoszkę żonglował miedzy itemami

Płacz temat.... zgłaszam do zamknięcia


brzmi jak zglaszam do prokuratury. Bulbo skoncz chodzic za moimi tematami i je hejtowac bo to wyglada tylko tak ze wypowiesz sie tam gdzie ja by tylko hejt poszedl.

Chodzi wlasnie o to ze nie tylko ja uwazam ze za duzo kosztuje przenoszenie umagow i zasmuce cie... Nie jestes wrozbita i niestety nie mam nic do przeniesienia na ten czas a propozycja jest ogolna a na forum jak widac bylo wiecej osob za obnizeniem kosztow tylko sie nie wypowiadaja a dlaczego? bo wiekszosc albo sie pokasowala albo juz nie wchodza na forum przez ostatni patch bo wiedza ze nic nie ugraja.

nithrom piszesz ze cos nadinterpretuje a sam piszesz ze niby prosze o wypowiadanie sie osob popierajacych temat a gdzie takie cos napisalem?Wink napisalem tylko by nie wypowiadaly sie osoby co maja napisac sam wydawalem i innym taniej nie da. To brzmi tak jak kupilem 2lata temu item za 2kk to teraz ktos tyle musi za niego zaplacic, mimo ze cena spadla. Wykonywanie tyle atakow specjalnie by przeniesc umag to stanowczo za duzo...

Sabio piszesz o morii? Bo na necro 2/4 dmgu nigdy nie widzialem a tag tematu to necro..

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 14-11-2014 13:22.

14-11-2014 12:48 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie tylko Ty uwazasz ze przenoszenie umaga jest za drogie?

Ups, skoro tak to gdzie poparcie dla tego tematu.

Wniosek jeden jest:
temat założony pod wlasna postac


Płacz temat
14-11-2014 14:26
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nithrom - lepsze jakosciowo, czyli lepszej jakosci.

Kolejnosc wyglada tak:
legendarnosc jakosc prefix przedmiot sufix
dobra tygrysia koszulka spida

jest slabsza jakosciowo od:
legendarna dobra tygrysia koszulka spida

i wg tej klasyfikacji nieporownywalna do:
dobra runiczna koszulka spida

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

14-11-2014 14:51 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Propozycja: KW - tańsze przenoszenie umagów (z małym ale)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH