Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY wiazanki jak na swieto zmarlych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wiazanki jak na swieto zmarlych 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
batNAchamow
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2014
Postów: 4
Skąd: melmak

wiazanki jak na swieto zmarlych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id: 1342

id krzykacza: 885



licze na reakcje w stusunku do recydywisty


http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...42830901&type=1

http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...42834258&type=1

http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...42835111&type=1

__________________
:*

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez batNAchamow: 17-11-2014 11:48.

16-11-2014 22:26 batNAchamow jest offline Szukaj postów użytkownika: batNAchamow Dodaj batNAchamow do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a teraz proszę się zastosować do regulaminu skarg

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-11-2014 22:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
batNAchamow
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2014
Postów: 4
Skąd: melmak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez batNAchamow
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gotowe

__________________
:*
16-11-2014 22:56 batNAchamow jest offline Szukaj postów użytkownika: batNAchamow Dodaj batNAchamow do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to były klanówki?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-11-2014 22:57 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
batNAchamow
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2014
Postów: 4
Skąd: melmak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez batNAchamow
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak

__________________
:*
16-11-2014 23:01 batNAchamow jest offline Szukaj postów użytkownika: batNAchamow Dodaj batNAchamow do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziwny sposób prowadzenia dyskusji...

885

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

16-11-2014 23:02 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BrawoPleased Gratuluje postawy za sprzedawanie ludzi z klanu.


P.S Ręce opadają normalnie. Co komu do tego,jakiej treści są wiadomości klanowe? NIe odpowiada Ci klimat Banshee w klanie to po co do niego wracałeś sprzedawczyku?


P.S 2 Multikonta na forum są dozwolone? Bo z tego co mi wiadomo - to nie sa:> A ów donosiciel dopuscil sie tegoz nadużycia. Wiec jaka jest za tym idzie zasadnosc kary dla mnie, skoro ów zgłaszajacy cokolwiek łamie sam regulamin?

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hurrin: 17-11-2014 02:24.

17-11-2014 00:24 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
batNAchamow
Newbie


Data rejestracji: 16-11-2014
Postów: 4
Skąd: melmak

Autor tematu Temat rozpoczęty przez batNAchamow
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam odwagi ?

heh,

to ty nie masz odwagi przyznac sie do braku profesjonalnego rozpatrywania wielu zgloszen

skasowalem id bo mnie nupy spamowaly ze swietlik dostal bana


a chyba nie musze sie bardzo tlumaczyc ze swojej odwagi
za to ty masz z czego sie spowiadac bo obserwujac od dawna twoje reakcje na zgloszenia a takze na nie zgloszone pusze ktore masz obowiazaek wylapywac

hipokryzja i bialorus

KIM DZON BUCU

banshee

edit/ swietlik na tobie ciazy odpowiedzialnosc za niemalze rozpad MSQ, za wylaczenie Ciebie z gry Allah da mi 100 zon, gin, sprzedawczykiem nie jestem, za to ty jestes frustratem i popykasz sobie z simsy z wonszem

co do multi na forum... zostalem juz raz za to ukarany wiec ssij nupie i nie probuj mataczyc

kiedys mialem konto na ktorym dyskutowalem, dostalem bana i wiecej sie na nie nigdy nie zalogowalem, moze z rok temu przez pare dni dzialalo, po banie zalozylem nowe konto zeby sie wytlumaczyc i juz na nim zostalem, nie mam konta, nie pamietam na jakiego maila bylo zalozone wiec to tylko potwierdza teze ze bw to komuna, przepisy niektore sa tylko po to aby ucinac dyskusje i banowac albo odbierac kamienie wrogom publicznym stanu

+1 za zbędną dyskusję

__________________
:*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez batNAchamow: 17-11-2014 08:16.

17-11-2014 08:07 batNAchamow jest offline Szukaj postów użytkownika: batNAchamow Dodaj batNAchamow do Listy kontaktów
Hurrin
Triple Ace


images/avatars/avatar-8512.jpg

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 197
Klan: Szwendacz...
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
batNAchamow napisał(a)
nie mam odwagi ?

heh,

to ty nie masz odwagi przyznac sie do braku profesjonalnego rozpatrywania wielu zgloszen

skasowalem id bo mnie nupy spamowaly ze swietlik dostal bana


a chyba nie musze sie bardzo tlumaczyc ze swojej odwagi
za to ty masz z czego sie spowiadac bo obserwujac od dawna twoje reakcje na zgloszenia a takze na nie zgloszone pusze ktore masz obowiazaek wylapywac

hipokryzja i bialorus

KIM DZON BUCU

banshee

edit/ swietlik na tobie ciazy odpowiedzialnosc za niemalze rozpad MSQ, za wylaczenie Ciebie z gry Allah da mi 100 zon, gin, sprzedawczykiem nie jestem, za to ty jestes frustratem i popykasz sobie z simsy z wonszem

co do multi na forum... zostalem juz raz za to ukarany wiec ssij nupie i nie probuj mataczyc

kiedys mialem konto na ktorym dyskutowalem, dostalem bana i wiecej sie na nie nigdy nie zalogowalem, moze z rok temu przez pare dni dzialalo, po banie zalozylem nowe konto zeby sie wytlumaczyc i juz na nim zostalem, nie mam konta, nie pamietam na jakiego maila bylo zalozone wiec to tylko potwierdza teze ze bw to komuna, przepisy niektore sa tylko po to aby ucinac dyskusje i banowac albo odbierac kamienie wrogom publicznym stanu

+1 za zbędną dyskusję


Nupy? Największym nupem to sam jesteś co udowadniałeś niejednokrotnieWink A z tym ssaniem to wyhamuj, bo nie podzielam twoich preferencji także swoje upodobania zachowaj dla siebie. Mataczyć nie zamierzam, ty to robisz, skoro zglaszasz coś,a za chwile ukrywasz sie jak tchorz, zeby nikt nie wiedzial kto sie bawi w takie donosicielstwo. Tyle ode mnie.

__________________
R5 - się grało: Pzdr dla DT & KATY.
R9 - się grało: Pzdr dla Black Hand 2.
R13 - się grało...
R15 - grało się...
R17 - "postny urlop - 40 dni bana" (smuteczek)
17-11-2014 11:39 Hurrin jest offline Szukaj postów użytkownika: Hurrin Dodaj Hurrin do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

idźcie sobie dyskutować gdzie indziej Tongue

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

17-11-2014 11:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pik
Double Ace


Data rejestracji: 28-12-2011
Postów: 142
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Loooool, mimo że nie lubie gościa Hurrina, to postawa bloody to porażka - jak można donieść na własnego z klanu ?? ja pierdziele nie mam pytan - pustaki powinny leciec z góry na dół za takie zachowanie - zeby we własnym klanie nie czuc sie swobodnie ... plusik spamu chceM bo to tego warte jest

__________________

17-11-2014 19:25 Pik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pik Dodaj Pik do Listy kontaktów
PrzeNup
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 37
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo.
Takie niestosowne wiadomości klanowe powinny być od razu zgłaszane.
Nieprawdopodobne jak można się tak źle zachowywać w stosunku do własnego klanu Frown
Ból, ból, ból.

rotfl

__________________
Cormorant - r17

17-11-2014 23:53 PrzeNup jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzeNup Dodaj PrzeNup do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest temat w pręgierzu do wylewania swoich złotych myśli, naprawdę musicie spamować w miejscach do tego nie odpowiednich?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-11-2014 00:06 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY wiazanki jak na swieto zmarlych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH