Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1926 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 1926 19 Ankieta - średnia ocena: 3,8419 Ankieta - średnia ocena: 3,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

1926 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1926
Postać Bac

Próba sprzedaży konta.
2014-11-22 19:08:20 SB
Ban stały.


DODATKOWO:

ID 145663
Postać Konfident-Bac

ID 145668
Postać (usunięta)

Multikonto, Próby kupna sprzedaży konta, Wulgarymy, Reklama innej gry.
Ban stały.


Tym samym za kolejne naruszenia konto podstawowe nie ma szans na zmniejszenie kary/okoliczności łagodzące etc.

Następne:

ID 145669
Postać Zbanowany-bac

Utrudnianie pracy operatora (masowe/złośliwe zgłaszanie aukcji)
Ban stały.

+ kolejne multikonta służace do zgłaszania aukcji.
<wypiszę rano jak skończy szaleć>

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-11-2014 23:02 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rolf wczoraj proponuje zajrzec na sb rowniez byl temat poruszany o sprzedazy zbanuj pol klanu za probe sprzedazy konta za pesos ;D probowal bym sprzedac wlasne konto ktore mam od 8 lat

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
22-11-2014 23:21 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczorajszego dnia nie widzę żadnych prób (z twojej strony) sprzedania konta.
Peso jest walutą realną - jakby nie było.

cytat:

"wy[cenz.] mam na to gre juz sprzedam konto na r2 jak ktos jest zainteresowan pw."


Nie wiem czy można rozumieć to opatrznie.....

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-11-2014 23:25 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo ktos sie <cenz.> na wasz system banowania graczy za chore przewinienia i pisze pod wplywem emocji zbanujcie wszystkich graczy to wszyscy beda glupoty pisac na pw .


Pozatym poprosze od Ciebie zgloszenie przewinienia bo nie wierze , ze akurat w tym momencie spojrzalas na nasze sb. Skoro mam dostac stalke to chce ze soba to <cenz.>( szczura - <jedna wielka cenz. na kilka wyrazów> , ktora siedzi w klanie po to zeby swoich ludzi sprzedac w dwuznacznej sytuacji . )

Pozdrawiam

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
22-11-2014 23:30 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. +1 za wulgaryzmy.

2. Po drugie jakby nie było widać dziś, że ślęcze nad kontami z Twojego klanu i jestem całkiem aktywna przy sprawdzaniu kont.

3. Nie mam rozgraniczenia na SB publiczne i klanowe - cały log mam wypisany od góry do dołu. Godzinowo. Mogę Ci aż wdzięcznie dla dowodu zrobić print screena i wysłać. I tak, twój otworzyłam przypadkiem przy sprawdzaniu logów konta 78898, bo było przelogowanie pomiędzy nimi.

4. Nawet na klanowym SB warto myśleć co się pisze - bo jakby to była nowość, że za próbę sprzedaży/kupna konta (a nawet głupawe żarty o tym), z marszu jest ban stały. Bez odwolania.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-11-2014 23:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi na pewno kiedys napisalas do kogos w zarcie lub nie "zabije Cie" i co zabilas? To juz sprawdzacie sb klanowe? Ciekawe jaki klan sprawdzasz najczesciej. Tak to juz jest, gdy operator bw gra w bw.

PS, gdybym byl opem r17 sledzilbym kazdego z psd, za byle co bym dal stalke, co z tego, ze bylbym opem serwera na ktorym nie gram, jak graliby tam moi wrogowie i przyjaciele.
Jeden dzien i nagle psd zacznie wygrywac areny klanowe, przypadek? Smile
22-11-2014 23:40 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kogoś tu chyba zdrowo powaliło. Premka kończy się jutro ale nie widzę sensu przedłużać. OP po bandzie jedzie po całości. ŻENADA.

__________________
R2 adek444
22-11-2014 23:41 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
hide
Member


images/avatars/avatar-24681.jpg

Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takimi glupimi banami psuta jest ta gra a tym bardziej serwer, ktory jest juz mocno wiekowy. Moze to proba usmiercenia go przedwczesnie?
22-11-2014 23:43 hide jest offline Szukaj postów użytkownika: hide Dodaj hide do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzeba było dopisać....

5. Wypowiedzi osób niezwiązanych bezpośrednio z banem - będą nagradzane warnami.

6. Odwołania i zaskarżenia co do mojej decyzji - można kierować wyżej.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-11-2014 23:43 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
hide
Member


images/avatars/avatar-24681.jpg

Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 39
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze o warna. Zadko tu zagladam. BTW. Zyjemy w czasach wolnosci slowa ( demokratycznych) wiec dalej nie powinnas pisac glupot.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hide: 22-11-2014 23:49.

22-11-2014 23:48 hide jest offline Szukaj postów użytkownika: hide Dodaj hide do Listy kontaktów
akeboshi
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2014
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekhem - moim skromnym zdaniem konto nie powinno byc zbanowane lecz pouczone... a oto powód:


tutaj>"Próba sprzedaży konta. "

regulamin "sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja"

próba sprzedaży =/= sprzedaży więc max pouczenie się należy/tydzien bana

wg mnie Sephi przesadziłaś z tym, w złości dużo rzeczy się wygaduje, szczególnie na SB klanowym który nie powinien być sprawdzany bo pisze się tam dużo prywatnych rzeczy -.-

//Dzięki za warna Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez akeboshi: 22-11-2014 23:53.

22-11-2014 23:53 akeboshi jest offline Szukaj postów użytkownika: akeboshi Dodaj akeboshi do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi zbanuj wszystkich moze ? Skoro przez 8 lat nie sprzedalem konta nawet jak psd nam wlepialo pustaki 2 lata po 2 sztuki to o czym my mowimy ? Warny daj wszystkim po 5 zbanuj wszystkich po co sie rozdrabniac ?

zbanowalas mi graczy z klanu w tym top 4 i bubusia i boganocy i xeena za to ze mial jakies chore 23lv konta wiec to swiadczy o takiej glupocie i na sile wlepianie bana ze to masakra

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 22-11-2014 23:56.

22-11-2014 23:54 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzedaż/wymiana kontami

Bac, zwłaszcza jako były członek teamu, osoba biegle korzystająca z forum, jest to karygodne wręcz by sobie żartować w ten sposób i nie wiedzieć jakie mogą być za to konsekwencje.

Każda próba, każda wzmianka o sprzedaży/kupnie konta kończyła się banem stałym. Zawsze!

Co do reszty wypowiadający się dyskutantów - temat specjalnie dla was jest tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza oraz Skarg R2.

(Nie karany ostrzeżeniami. Poza radykalnymi wyjątkami)

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

22-11-2014 23:57 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra to skoro jestem takim przestepca to sobie kupie NOWE KONTO ! i co ? jak dojdziesz do tego ?

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
22-11-2014 23:59 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Sprzedaż/wymiana kontami

Bac, zwłaszcza jako były członek teamu, osoba biegle korzystająca z forum, jest to karygodne wręcz by sobie żartować w ten sposób i nie wiedzieć jakie mogą być za to konsekwencje.

Każda próba, każda wzmianka o sprzedaży/kupnie konta kończyła się banem stałym. Zawsze!


I JAKO CZLONEK TEAMU uwazam ze to syf totalny bo wiem jak to wyglada z dwoch stron !

tak wiem z tego wszystkiego nie zeedytowalem psota zrobilem mulipost daj +1.

za bany na forum zbanujesz mi nowe konta na r2 mam caly 1lvl .

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bac^: 23-11-2014 00:01.

23-11-2014 00:00 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Anioł, jestem z PSD i w dupie mam to czy nagle zaczniemy wygrywać bo co to za wygrana skoro zbanowani są dobrzy gracze? 0 rozrywki, serwer upada, Sephi myśli że jest bogiem, prawda jest taka, że admini mają w 4 literach nas graczy a patrzą tylko na zyski i ślepe "udogodnienia" które nam wprowadzają i myślą, że działają tak jak należy, przykładem są epiki, umagicznienia i inne niezbalansowane gówienka.

Bezimienny.
23-11-2014 00:09 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Tylmanos
Junior Member


images/avatars/avatar-20734.gif

Data rejestracji: 24-02-2011
Postów: 13
Klan: R2 WS,BS,DPX,SUNSET
Kraina: Moria
Skąd: Krawej Wojny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śmiać mi się chce z takich decyzji operatorów.
Aż tak macie graczy w 4 literach? osoba która długi okres swojego życia spędziła przed waszą grą, złoszcząc się piszę na kanale klanowym do swoich dobrych znajomych na żarty "Muszę sprzedać konto" dla mnie to już jest jedną wielką przesadą banowanie za takie bzdury.

Po cholere grać w taką grę gdzie nawet już nic nie możesz napisać. Niedługo za słowo dupa bany będziecie wlepiać. Porażka


(+) bw już upada, taki mały znicz dla was OPki.
23-11-2014 00:31 Tylmanos jest offline Szukaj postów użytkownika: Tylmanos Dodaj Tylmanos do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dyskusje na temat Pręgierza oraz Skarg R2.


Dla widoczności mojego komentarza pozwolę sobie zostawić to tutaj.
23-11-2014 00:37 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
Dyskusje na temat Pręgierza oraz Skarg R2.


Dla widoczności mojego komentarza pozwolę sobie zostawić to tutaj.


+1 prosze zapoznac sie z regulaminem Prengiesza .
+1 kolejny warn za brak znajomosci regulaminu

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
23-11-2014 00:47 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Ivy
Double Ace


images/avatars/avatar-10700.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 136
Klan: Decados, AlamuT, Sparta, Horda
Kraina: Moria; Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To widzę, że teraz to już nawet strach pierdnąć przy komputerze bo OP zauważy i zbanuje.

O ile ja rozumiem SB klanowe są dla klanu... Można tam pisać wszystko. Począwszy od tekstów, że "sprzedam konto za kilo kaszanki" po "pocałujcie mnie wszyscy w d...". SB klanowe to miejsce do luźnych pogaduch. Nie można go traktować w żaden sposób jako miejsce reklamodawcze.

Seph spędziłyśmy swego czasu mnóstwo czasu na SB. Sama wiesz ile banów by się należało za niektóre teksty jakby je potraktował serio Smile

Nie przesadzaj proszę... Bany za zasiadanie, pushingi i inny syf to ja rozumiem... Ale za tekst na SB KLANOWYM ?? o_O Drżyjcie narody...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ivy: 23-11-2014 01:35.

23-11-2014 01:34 Ivy jest offline Szukaj postów użytkownika: Ivy Dodaj Ivy do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ivy napisał(a)
To widzę, że teraz to już nawet strach pierdnąć przy komputerze bo OP zauważy i zbanuje.

O ile ja rozumiem SB klanowe są dla klanu... Można tam pisać wszystko. Począwszy od tekstów, że "sprzedam konto za kilo kaszanki" po "pocałujcie mnie wszyscy w d...". SB klanowe to miejsce do luźnych pogaduch. Nie można go traktować w żaden sposób jako miejsce reklamodawcze.

Seph spędziłyśmy swego czasu mnóstwo czasu na SB. Sama wiesz ile banów by się należało za niektóre teksty jakby je potraktował serio Smile

Nie przesadzaj proszę... Bany za zasiadanie, pushingi i inny syf to ja rozumiem... Ale za tekst na SB KLANOWYM ?? o_O Drżyjcie narody...



widzisz dlatego irc byl lepszy . Nie wprowadzili SB po to zeby stworzyc graczom mozliwosc rozmowy tylko po to by miec wglad w te ich rozmowy . Dzieki Ivy ale ja juz nie chce w to grac wiem jak to wyglada i takiego regulaminu glupiego w zyciu nie widzialem.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
23-11-2014 01:38 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Eukaliptus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11687.gif

Data rejestracji: 11-09-2008
Postów: 170
Kraina: Moria
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzis sie kasuje jak wiekszosc ludzi z klanu. Powiedz mi seph na koniec.... kto Ci wydal od nas z klanu Baca ? Kto go podpierdzielil ? Mozesz na koniec to powiedziec ?
23-11-2014 10:43 Eukaliptus jest offline Szukaj postów użytkownika: Eukaliptus Dodaj Eukaliptus do Listy kontaktów
Dooms day
Member


Data rejestracji: 23-03-2013
Postów: 29
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 23 godz. 56 min. 20 sek

w <cenz.> sobie wsadźcie tę zasraną grę, gdzie jak nie zapłacisz to nie pograsz , wyzysk i złodziejstwo w biały dzień.

Myślałem , że Buc dawał bezmyślne bany ale Ty Sephi bijesz go na głowę .




PS. Wnoszę o bana na ip dla konfidenta bo można kręcić ale <cenz.> to najgorsze dziadostwo jakie zrodzono!!
23-11-2014 11:08 Dooms day jest offline Szukaj postów użytkownika: Dooms day Dodaj Dooms day do Listy kontaktów
Sir_brutus
Triple Ace


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 197
Klan: Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Born to Kill

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trwa okres ochronny. Usunięcie postaci będzie możliwe za 23 godz. 58 min. 48 sek. ANULUJ USUWANIE POSTACI

__________________
R 2 Sir_Brutus
23-11-2014 11:18 Sir_brutus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_brutus Dodaj Sir_brutus do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
4. Nawet na klanowym SB warto myśleć co się pisze - bo jakby to była nowość, że za próbę sprzedaży/kupna konta (a nawet głupawe żarty o tym), z marszu jest ban stały. Bez odwolania.

Co ty piszesz? Od kiedy?
Chęć sprzedaży konta
+
3527


Polecam post na samym dole. Przeczysz poczynaniom swojego kolegi z branży.
Czyli co, każdy operator ma swój oddzielny regulamin?
Dodam,że Herman to multirecydywista banów (polecam przejrzeć historie jego banów na r9) a pomimo próby sprzedaży konta zostaje odblokowany po 30stu dniach.


Początkowo dało się zrozumieć,że jesteś z Bucem nowa w te klocki i zdarzy Wam się kilka razy potknąć.
Ale notoryczne potknięcia i wytykanie Waszych błędów przez graczy jest już codzienną rutyną i szczerze powiedziawszy mam już tego wszystkiego po dziurki w nosie.

Nie, nie gram na r2..i tak, jestem osobą postronną więc z góry dziękuje za 2 punkciki,bo to najlepsza odpowiedź na posty poszczególnych graczy.

Baca znam dobrze więc wiem,że takich rzeczy by się nie dopuścił,ale skoro już dałaś bana to de facto. Pozostaje odblokować go po 30stu dniach jeśli zechce jeszcze grać..skoro Buc odblokował multirecydywistę banów na r9, to czemu ty miałabyś nie dać szansy odwołania się Bacowi,którego historia banów jest czysta? Wink
+ sprawa była przerabiana kiedyś w temacie Moczyka <bodajże r7> i on też został odblokowany.

Eh..przeczycie sami sobie,ale czego się tutaj spodziewać skoro przez te durne bany z d.. wzięte niszczycie poszczególne serwery.

Pozdrawiam,
Bauhaus
23-11-2014 11:44 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
marheva
Full Member


images/avatars/avatar-3032.gif

Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 71
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie mozna w takich sytuacjach przypilnowac konta i zobaczyc czy do sprzedazy faktycznie doszlo, np. po logach?
jak ktos faktycznie chce sprzedac konto, to latwo wtedy zrobic 2+2 majac 'cynk'.

Down:
co do tego nie mam watpliowsci, powyzsze to tylko moja propozycja na systemowe unikanie takich nieporozumien.

__________________
-
Szanuj bana swego możesz miec stałego:>
-

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez marheva: 23-11-2014 12:35.

23-11-2014 12:26 marheva jest offline Szukaj postów użytkownika: marheva Dodaj marheva do Listy kontaktów
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
marheva napisał(a)
A nie mozna w takich sytuacjach przypilnowac konta i zobaczyc czy do sprzedazy faktycznie doszlo, np. po logach?
jak ktos faktycznie chce sprzedac konto, to latwo wtedy zrobic 2+2 majac 'cynk'.


ale tu nie mialo byc zadnej sprzedazy napisalem to zdnerwowany a ta weszla na sb i bana stalego dala xD

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
23-11-2014 12:29 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)



Odpowiedź na odwołanie od bana.

"...1. Uważam, że jest przynajmniej tysiąc sposób na dowcipy, ogromną głupotą jest żartowanie o kupnie konta w grze. A takie działania są przez Administrację surowo karane, bez względu na intencje gracza..."

"... 5. Z czysto prawnego punktu widzenia:
a. Kupno jest nieodłączną częścią umowy sprzedaży. Nie można mówić o sprzedaży bez kupna. Dlatego błędne jest mówienie o umowach kupna-sprzedaży, poprawna jest nazwa: umowa sprzedaży, potocznie ,,sprzedaż".
b. Wypowiedź na SB wyrażająca chęć kupna konta to nic innego jak oświadczenie woli mające na celu wywołanie skutku prawnego...

"... 9. Uważam, że tak rygorystyczne traktowanie gracza za żartobliwą wypowiedź, nie będącą składaną na serio za sprzeczną ze zdrowym rozsądkiem ..."

"...13. Uważam, że ukarane zawinienie gracza jest niewspółmierne do nałożonej kary..."

"...15. Postanawiam jednak dać graczowi jeszcze jedną szansę i odblokować warunkowo..."



Ciekawe Sephi jak się z tego teraz wytłumaczysz? Czy to jest gracz A czy gracz B narzędzia używane do oceny jego zachowania, oraz czynności obowiązują dla wszystkich i są jednakowe. Jeśli dalej nie wiesz czy odblokować to ja Ci powiem, masz odblokować i nie jest to prośba, a potem pochylić czoła i przeprosić......... Rzeczy zbędne wyciąłem dla ułatwienia czytania i ułatwienia ci pracy, która jak widać stwarza Ci chyba nieco problemow. ŚMIEM TWIERDZIĆ, IŻ WCZORAJSZE TWOJE ZACHOWANIE JEST ODREAGOWANIEM NA NIEPOWODZENIA JAKIE ZDARZYŁY CI SIĘ W OSTATNIM DNIU/DNI W REALNYM ŻYCIU, a kozłem ofiarnym z niewiadomego powodu została Sparta. Chcesz powiedzieć, że nagle zobaczyłaś wpis na SB Baca i zareagowałaś? Biorąc pod uwagę ilość klanów i wpisów na SB w każdym z nich wychwycenie pojedynczego wpisu graniczy z cudem. Po prostu obrałaś sobię wczoraj za cel wyeliminowanie kilku graczy z danego klanu by poprawić sobię humor. Idealnym przykładem nr.2 jest tutaj ban Wulfgar. W mojej prywatnej firmie za takie zachowanie gdy pracownik odreagowuje swoje codzienne niepowodzenia w pracy po prostu ich zwalniam......a takich przypadków już miałem kilka. Twoją niekompetencje jako operatora udowodniłem Ci już kilkukrotnie a ta (a raczej te) jest kolejnym tego mocnym przykładem.

Poniżej podziękowania za współpracę a raczej z Twoje destrukcyjne zachowanie względem R2. Jeśli ten serwer upadnie bEdzię to tylko i wyłącznie Twoja wina. Działaś ( świadomie/nieświadomie) na szkodę firmy, dla której wykonujesz usługę. Zastanów się naprawdę nad swoim postępowaniem i nad pochopnymi decyzjami jakie podejmujesz... Nawet ludzi z przeciwnych klanów stanęli po naszej stronie co chyba tłumaczy WIELKOŚĆ TWOICH BŁĘDNYCH DECYZJI......

Twoje zachowanie jest takie jak rozmowa dwóch gości np przy piwie:

"...Kurde chyba okradnę jakiś bank na milionbo mi kasy trzeba..:
-A tu nagle wpada policja i na glebę go.. Mamy Cie! Do więzienia! Jesteś złodziejem!
- Ale ja nic nie zrobiłem
- Zamknij się. Odpowiesz za kradzież miliona...Do więzienia z nim..."

Osądzanie przez domniemanie i skazanie za czegoś niezrobienie tyko głośne (pisane) pomyślenie. czy ty nigdy nie "myślałaś na głośno" Na SB tak własnie robimy tylko zamiast mówić piszemy bo technicznie inaczej nie daliście nam możliwości...a szkoda bo w byle jakiej dziecinnej grze można takie nowinki znaleźć


A tu masz pozdrowienia:

Nadawca: Nadian
Adresat: BLACK-SPARTA
Tytuł wiadomości: [KLAN] W związku zaistniała sytuacja ws banow...
Data wysłania: 2014-11-23 10:22:12
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Wieczorem idę na urlop.
Gram na Bw tylko dla kilku osób, a od dłuższego czasu gra nie daje od siebie
żadnej przyjemnosi, a tylko frustracje i nudę. Straciłem totalnie chęć do
gry.
Jeżeli ta sprawa się nie wyjaśni to kasuje postać bo nie chce żeby
trafiła
w niepowołane ręce.

Pozdrawiam.
NADIAN [ USUŃ ]


Nadawca: Damage
BLACK-SPARTA
Tytuł wiadomości: [KLAN] kasacja
Data wysłania: 2014-11-23 10:53:47
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

jutro sie kasuje. nieodwolalnie. przelala sie czara goryczy a propo banu baca.
lapcie mnie pod tym numerem. chetnie pogram z wami w inna gierke jak macie cos
fajnego

[ ODPISZ ] - [ ZAPISZ ] - [ USUŃ ]

Nadawca: Walpi
Tytuł wiadomości: Re: Wyslij mi na pw wiadomosc
Data wysłania: 2014-11-23 12:11:35
Adresat: BLACK-SPARTA
Tytuł wiadomości: [KLAN] Nie będę sie powtarzała, bo nie ma sensu
Data wysłania: 2014-11-23 10:29:58
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

treść jak u Nadiana, łacznie z kasacją, konta nie oddam


Zapewne teraz zaczniesz kopać po moim koncie by wyszukać coś co usadzi mnie i zamknie gębę...Uproszczę cię sprawę i ujmę roboty. Zrobiłaś to już 1,5 miesiąca temu i poza zasiadaniem, którego nie było (które oficjalnie ci udowodniłem) nie ma u mnie nic...nic....nic... Za długo gram, żeby sobie pozwolić na głupoty.

REASUMUJĄC:
Twoje zachowanie to destrukcja r2 za pomocą kozłów ofiarnych Sparty.

wzajac3 - obecnie Personal Jesus

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 23-11-2014 13:31.

23-11-2014 12:34 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wzajac3 napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)



Odpowiedź na odwołanie od bana.

"...1. Uważam, że jest przynajmniej tysiąc sposób na dowcipy, ogromną głupotą jest żartowanie o kupnie konta w grze. A takie działania są przez Administrację surowo karane, bez względu na intencje gracza..."

"... 5. Z czysto prawnego punktu widzenia:
a. Kupno jest nieodłączną częścią umowy sprzedaży. Nie można mówić o sprzedaży bez kupna. Dlatego błędne jest mówienie o umowach kupna-sprzedaży, poprawna jest nazwa: umowa sprzedaży, potocznie ,,sprzedaż".
b. Wypowiedź na SB wyrażająca chęć kupna konta to nic innego jak oświadczenie woli mające na celu wywołanie skutku prawnego...

"... 9. Uważam, że tak rygorystyczne traktowanie gracza za żartobliwą wypowiedź, nie będącą składaną na serio za sprzeczną ze zdrowym rozsądkiem ..."

"...13. Uważam, że ukarane zawinienie gracza jest niewspółmierne do nałożonej kary..."

"...15. Postanawiam jednak dać graczowi jeszcze jedną szansę i odblokować warunkowo..."


1. Zgadzam się.

5. Dokładnie.

9. A teraz proszę wrócić do wczorajszej wypowiedzi Bac'a na SB brzmiącej:
cytat:

"wy[cenz.] mam na to gre juz sprzedam konto na r2 jak ktos jest zainteresowan pw."


I powiedzieć mi, w którym miejscu nastąpił żart... Bo ja go kurde jakoś nie widzę.

13. patrz punkt 1. oraz 5.b. zacytowany przez siebie.

15. Od banów za obrazę/wulgaryzmy oraz (próbę) sprzedaż/kupno kont nie ma odwołania.



Reasumując Buc najdosadnij wyraził to co trzeba dokładnie tutaj:

Dyskusje na temat Pręgierza oraz Skarg R2.

Nic więcej dodawać nie trzeba.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-11-2014 15:17 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
STR
Member


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 29
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

9. A teraz proszę wrócić do wczorajszej wypowiedzi Bac'a na SB brzmiącej:
cytat:

"wy[cenz.] mam na to gre juz sprzedam konto na r2 jak ktos jest zainteresowan pw."


I powiedzieć mi, w którym miejscu nastąpił żart... Bo ja go kurde jakoś nie widzę.


Jakbyś grała razem z nim przez pare lat w jednym klanie,to byś wiedziała że to jest nic nie znacząca wypowiedz,napisało mu sie tak bo miał nerwa,ale każdy wiedział z nas że to był żart.
A druga sprawa;wydawało mi się że sb klanowe jest tylko dla klanu,a tu widzę że jest lepszy podgląd graczy na BW,niz w restauracji u Sowy
23-11-2014 15:40 STR jest offline Szukaj postów użytkownika: STR Dodaj STR do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » KUPNO/SPRZEDAŻ 1926

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH