Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Surowce zamienne na punkty łaski » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Surowce zamienne na punkty łaski 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Surowce zamienne na punkty łaski Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam pojęcia czy temat był już poruszany.
Chodzi o wymianę surowców często liczonych w milionach na starszych serwerach które od dłuższego czasu do niczego nie służą (jest dużo większy przyrost od możliwości zużycia ich).
Chodzi mianowicie o krew i ludzi Wink
Zbyt dużo zdobywa się na kw, do tego dochodzą jeszcze nieaktywni gracze którzy produkują surowce nie zużywając ich wcale.

Wiele tematów było na temat niskiej skuteczności punktów łaski na lokacjach kw.

Moja propozycja:
Możliwość wymiany 300k ludzi lub 300k litrów krwi na 1 punkt łaski na dowolnej lokacji ekspedycji król wzgórza (opcja dostępna od 65 poziomu).
Aby uniemożliwić zbyt szybkie podniesienie punktów łaski ograniczyć można by to do jednej takiej "ofiary dla Pana Ciemności" dziennie.

Plusy:
- możliwość zużycia "niewyczerpujących" się obecnie surowców
- po wyczerpaniu się większości surowców u części graczy zacznie się o nie walka w pvp (ataki będą miały kolejny cel poza evo co jest obecnie wyłączną motywacją do ataków, czasem jeszcze troche PLN wpada)
- zwiększenie możliwości zdobycia lepszych umagów

Minusy:
- topka będzie miała najwięcej punktów łaski z ludzi a najmniejsi z 65 lvl to samo z krwii (akurat to powinny szybko uregulować ataki Big Grin )

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

26-11-2014 21:34 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko na jakie licho... ??


Punkty miały pomóć graczom.
Nagrodzić męczenie się z daną lokacją.
Teoretycznie zapewnić mega mocny umag po przejsciu lokacji xxx razy.

ALe za przechodzenie danej lokacji, nie za cokolwiek.

Równie dobrze możnaby wymieniać w kaplicy ludzi na punkty skarbu.
Albo jeszcze lepiej krew w rzeźni na odznaki za moby
Tak wiem, przejaskrawione.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
26-11-2014 21:44 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
-Vexix-
Lord


Data rejestracji: 16-11-2012
Postów: 335
Klan: ML
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Osiedle Kontenerów

Autor tematu Temat rozpoczęty przez -Vexix-
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Midas-grala napisał(a)
Tylko na jakie licho... ??


Punkty miały pomóć graczom.
Nagrodzić męczenie się z daną lokacją.
Teoretycznie zapewnić mega mocny umag po przejsciu lokacji xxx razy.

ALe za przechodzenie danej lokacji, nie za cokolwiek.

Równie dobrze możnaby wymieniać w kaplicy ludzi na punkty skarbu.
Albo jeszcze lepiej krew w rzeźni na odznaki za moby
Tak wiem, przejaskrawione.


Sądzisz, że 30 pkt łaski w skali miesiąca to tak dużo? skoro w niektórzy już mają po 200 dodatkowych punktów na danej lokacji i nadal ją robią?
Myślisz, że to będzie trwało w nieskończoność? Surowce szybko by się wyczerpały i wreszcie miałyby jakieś normalne, wymagające zastosowanie...

btw. Punkty skarbu powinny być wymienne na srebrne monety których nie ma na co ich wydawać ;/ wszystkie premie włączone po prawie 100 dni ;/


"chcesz trochę surowców bo mi do niczego niepotrzebne...?"
nie słyszałem ani nie widziałem tego w żadnej innej grze a Ty? Takie rzeczy tylko na BW Big Grin



@Sabio

"Aby uniemożliwić zbyt szybkie podniesienie punktów łaski ograniczyć można by to do jednej takiej "ofiary dla Pana Ciemności" dziennie"
Za trudne żeby zrozumieć? Frown

__________________
cytat:
Jestem fajny napisał(a)
Klekcjonerski przedmiot jak admin utnie to kupujacemu powino sie dac stalke z powodu pushingu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Vexix-: 26-11-2014 22:11.

26-11-2014 21:55 -Vexix- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Vexix- Dodaj -Vexix- do Listy kontaktów
Sabio
Top Forum Spamer 2013


Data rejestracji: 07-08-2012
Postów: 1.580
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysł umiera bo: dzień patcha- wszyscy zamieniaja surowce na płpc i mało surówy (w topce) wszyscy maja na własny uzytek



po drugie po prostu głupi pomysł


1/10

__________________
cytat:
"Powiem więcej, administracja nie tylko zwiększa drop niektórym graczom, ale też sadziła brzozy w Smoleńsku."
--SZESZEJ--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sabio: 26-11-2014 22:06.

26-11-2014 22:06 Sabio jest offline Szukaj postów użytkownika: Sabio Dodaj Sabio do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi się akurat podoba, zwłaszcza ze względu na to, że nie ma na co zużywać ton nadmiarowych surowców (poza PLN, je zawsze mozna w klocek wrzucic). Nie wiem czy akurat na punkty laski, ale na cos trzebaby je przepalac.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



27-11-2014 00:03 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Surowce zamienne na punkty łaski

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH