Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Wróciłem z wyprawy ze złomem a nie wlazła wyprawka. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wróciłem z wyprawy ze złomem a nie wlazła wyprawka. 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Wróciłem z wyprawy ze złomem a nie wlazła wyprawka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=846e27f955

cytat:
Gdy wszedłeś do zbrojowni wyrzuciłeś na podłogę stos bezwartościowych rupieci.


Wyrzuciłem stos bezwartościowych rupieci, co dla nas w BW są np. pałki bez prefów i sufów, a przecież wyprawka nie wlazła, trochę dziwne te opisy są, z nudy przeczytałem opis i takie coś zauważyłem :>

__________________

r3 barthi
12-12-2014 13:37 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
groszekZpuszki
Niezarejestrowany
RE: Wróciłem z wyprawy ze złomem a nie wlazła wyprawka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=846e27f955

cytat:
Gdy wszedłeś do zbrojowni wyrzuciłeś na podłogę stos bezwartościowych rupieci.


Wyrzuciłem stos bezwartościowych rupieci, co dla nas w BW są np. pałki bez prefów i sufów, a przecież wyprawka nie wlazła, trochę dziwne te opisy są, z nudy przeczytałem opis i takie coś zauważyłem :>



źle to interpretujesz
pałka to bezcenne znalezisko po jakie odważny i śmiały wampir wyrusza w 30/10/3 minutową pielgrzymkę
bezużytecznymi rupieciami mogą być w tym przypadku buty, kolczyki, nauszniki, okulary etc.

wg. mnie brak błędu Big Grin
13-12-2014 00:25
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu znalazłeś złom niesprzedawalny bo skup takiego złomu znikł w czasie wojny Smile tylko nie zapomnij pozamiatać na kwadracie bo zasypie Cię ten złom. Jest masę bezsensownych opisów nie udanych wypek to normalne a powinno pisać po długiej podróży wracasz do domu z odciskami i by wystarczyło Big Grin

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
13-12-2014 08:57 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozliwe, ze znalazles zuzyta gumke albo niedopalek papierosa Smile

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
13-12-2014 14:33 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Wróciłem z wyprawy ze złomem a nie wlazła wyprawka.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH