Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Konsola Xbox 360 - jaka wersja? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Konsola Xbox 360 - jaka wersja?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Konsola Xbox 360 - jaka wersja? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-360/...-15-gta-v.bhtml

Ktoś obeznany z tematem mógłby mi pomoc? Chce kupić tą konsole ale nie wiem czy w tych zestawach nie upchnieta jest starsza wersja xboxa. Generalnie interesowalaby mnie Slim lub 360E.
Wyżej jest link do zestawu ale nie jestem przekonany czy aby na pewno jest tam ta 360E. Będę wdzięczny za każda sugestier, Xbox one nie wchodzi w rachube Big Grin
13-12-2014 09:58 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A zalezy Ci na tym, żeby konsola była nowa?

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


13-12-2014 11:58 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Archon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak chce nowa konsolę. Syn uzbierał trochę kasy i chce mu dołożyć do konsoli na gwiazdkę. Wiem, że 360 wychodzi z uzycia ale jest jeszcze dla niej spore "zaplecze". Na bank 360 z 4GB pamięcią flesh to wersja 360E ale tutaj musialbym zainwestować dodatkowo w dysk. W zestawach zdarzają się jeszcze kwiatki i pakuja konsole starsze niż Slim.
13-12-2014 12:53 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

360 będzie miało support przynajmniej do końca 2016 roku, więc nie jest tak źle :-)
Wersji 4GB unikaj, bo mija się to z celem. Samo GTA V zajmuje 7GB po instalacji

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


13-12-2014 23:14 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Konsola Xbox 360 - jaka wersja?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH