Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 reset serwera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony reset serwera
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

reset serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Od kilku minut wylogowało już kilka razy, reset czatu,

z tego co zauważyłem to dzieje się tak gdy wchodzę w historie handlu. godzina 22:20-22:40.


ID: 30787
Login: mlesniak
r3

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez mlesniak: 16-12-2014 23:45.

16-12-2014 22:35 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Patolog1908
Lord


images/avatars/avatar-23375.jpg

Data rejestracji: 22-04-2011
Postów: 281
Klan: SAINTS / npk / WDN / LET
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Łódź

RE: reset serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam , wbiłem w Historie handlu i logout.
SB też się restartuje. Klanowe oraz ogólne

__________________
R3 = Patolog
16-12-2014 22:49 Patolog1908 jest offline Szukaj postów użytkownika: Patolog1908 Dodaj Patolog1908 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Patolog1908
El Mundo Zajac
Newbie


Data rejestracji: 28-09-2013
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie to samo
16-12-2014 22:51 El Mundo Zajac jest offline Szukaj postów użytkownika: El Mundo Zajac Dodaj El Mundo Zajac do Listy kontaktów
Wiesia
Member


images/avatars/avatar-25115.jpg

Data rejestracji: 20-11-2013
Postów: 34
Klan: SAINTS !
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Częstochowa heheszki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To trzeba było nie wchodzić w historie handlu to by nie wylogowało-ja nie wchodzilam i byłam Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Wiesia: 16-12-2014 22:52.

16-12-2014 22:52 Wiesia jest offline Strona domowa Wiesia Szukaj postów użytkownika: Wiesia Dodaj Wiesia do Listy kontaktów
Oddball
Junior Member


images/avatars/avatar-25180.png

Data rejestracji: 03-04-2014
Postów: 11
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam ten sam problem

__________________
___________________
_________________________________


R3:Bulletproof
R16:Firefox
17-12-2014 00:02 Oddball jest offline Szukaj postów użytkownika: Oddball Dodaj Oddball do Listy kontaktów
dudesons
Triple Ace


Data rejestracji: 06-09-2009
Postów: 169
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: LODZ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie to samo jest jak wchodze w historie handlu Big Grin

__________________
R3: Elpolako R6: PedoFear
17-12-2014 07:17 dudesons jest offline Szukaj postów użytkownika: dudesons Dodaj dudesons do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Resetuje się nie tyle cały serwer, co baza danych. Niestety będzie trzeba wyłączyć grę, żeby to naprawić. Więcej szczegółów:

R3 Przerwa techniczna 17.12.2014

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




17-12-2014 08:56 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
mlesniak
Viking


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 673
Klan: Bractwo Nocnych Kruków, Night Mare
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mlesniak
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już wszystko ok można zamknąć. dzięki za szybkie działania.

__________________
Mlesniak i wszystko jasne Tongue
17-12-2014 15:16 mlesniak jest offline Szukaj postów użytkownika: mlesniak Dodaj mlesniak do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


17-12-2014 15:39 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 reset serwera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH