Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Miarka się przebrała » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Miarka się przebrała 13 Ankieta - średnia ocena: 5,15
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Miarka się przebrała Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skarga w imieniu całego Klanu jak i moim osobistym:


Moje ID:27337
Zgłaszanego ID:254396

Kanał Publiczny:

2015/01/13
19:07
19:12
19:19
19:31

być może coś mi jeszcze umknęło, a operator może wychwycić Smile

PS. Proszę o solidny wymiar kary gdyż jak już każdemu wiadomo nie jest to pierwszy "wybryk" tego gracza... Ileż można tolerować chamstwo i kozaczenie którym odznacza sie gracz o wyżej wymienionym ID?

Poniżej zamieszczam link żeby pokazać kulturke gracza:
[Wulgaryzmy] 254396

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



13-01-2015 23:32 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 254396
Postać Rohan

Wulgaryzmy/obraza
7 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-01-2015 09:33 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
ID 254396
Postać Rohan

Wulgaryzmy/obraza
7 dni.




7 dni za obrazę całego klanu przez to że nie potrafi się przegrywać? To jest jawna kpina!!!

Postuluje o wiekszy wymiar kary w imieniu całego klanu bo ten Typ w życiu sie nie nauczy kultury przy takim wymiarze!!!

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



14-01-2015 10:01 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Rohan_7
Member


images/avatars/avatar-13543.gif

Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 41
Klan: Breed
Kraina: Necropolia
Skąd: tylko r1 !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postulować to ty sobie możesz z kolegami na podwórku typie... Tongue

Obraziłem, nie obraziłem.. wszystko jedno, nic się nie dzieje bez powodu, widocznie należało się tobie i twoim typom z duke za stosowanie chamskich i nieuczciwych zagrywek wobec mojej skromnej osoby (postaci).

A ban jak ban, za tydzień wrócę i dosięgnie cię sprawiedliwość.

I jeszcze jedno - 0 szacunku dla takich konfidentów i prowokatorów jak ty !!!

__________________
R1 = Rohan
14-01-2015 16:56 Rohan_7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rohan_7 Dodaj Rohan_7 do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strach ma wielkie oczyska :o tylko na to Cie stać?

Chamskimi i nieuczciwymi zagrywkami nazywasz bunkrowanie sie mojej osoby i ataki innych współklanowiczy <z resztą jak i pół serwera teraz to robi> na wysysaniu? Naucz sie chłopie przegrywać bo nigdy nie byłeś i mam nadzieje nie będziesz osobą godną naśladowania Twojego bezczelnego zachowania...

Prowokatorów powiadasz? Nigdy tego nie robiłem w stosunku do Ciebie jeszcze Typie! I ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię trzymać nerwy na wodzy Pleased


Całe r1 się śmieje z Twoich płaczów po przegranej arenie mimo 600defa czy walce pvp... Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 14-01-2015 17:51.

14-01-2015 17:46 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Beka z Ananasa mmm

Swoja droga , chwaliles sie ile masz kont na forum ? czy brak ci odwagi by sie do tego przyznac

__________________
Nick na R1: Kedul
14-01-2015 18:02 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Upomnienia na ochłodę dyskusji. To nie jest temat do przepychanek.

dawidmen +1. Skarga Ciebie nie dotyczy.


cytat:
EgzoticK napisał(a)
7 dni za obrazę całego klanu przez to że nie potrafi się przegrywać? To jest jawna kpina!!!

Postuluje o wiekszy wymiar kary w imieniu całego klanu bo ten Typ w życiu sie nie nauczy kultury przy takim wymiarze!!!


Patrząc na wszystkie godziny konkretnych wypowiedzi które przytoczyłeś: 5 + 1 za dwa wulgaryzmy i +1 za obrazę (która nie powiem ale nie należy nawet do jakiś wybitnie mocnych, jednak kara została nałożona jako, że obrażono klan)

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-01-2015 21:51 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodatkowo w związku ze skargą na treści w profilu dorzucam 5 dni. (wulgaryzm + obraza)

Czyli łącznie:

ID 254396
Postać Rohan

Wulgaryzmy/obraza
7 dni + 5 dni = 12 dni.

P.S. Treści w profilu zostały usunięte przez operatora.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-01-2015 22:46 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Rohan_7
Member


images/avatars/avatar-13543.gif

Data rejestracji: 28-07-2008
Postów: 41
Klan: Breed
Kraina: Necropolia
Skąd: tylko r1 !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Veto ! brak zgody.. nie ma mowy o żadnych dodatkowych 5 dniach !

było napisane w moim profilu "Analnas i Igzotick" a takiego gracza nigdzie nie ma, nikt taki nie istnieje, więc nie ma bata na dodatkowego bana!

proszę wyjaśnić, bo to już jest knucie za plecami !

także nikogo tam nie obrażałem, to raz!

a dwa - jakie niby wulgaryzmy w opisie postaci ? 'w doopie' to wulgaryzm ? nie ma takiego słowa nawet w j.polskim.. więc cofać mi te dodatkowe dni bo to już jest ostro poza regulaminem działanie

__________________
R1 = Rohan

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rohan_7: 14-01-2015 23:24.

14-01-2015 23:20 Rohan_7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rohan_7 Dodaj Rohan_7 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurczę, żeby nie pamiętać co się mialo w profilu...

cytat:
"Analnas i Igzotick"


Jak usuwałam to było: Analnas vel Igzotick i jeszcze coś o konfidencie.

Złośliwe przekręcenie nicka jest obrazą. Zwłąszcza jeśłi to przekręcenie kieruje myśli na zły tor... Bo co to seks analny to chyba nie trzeba Cię uświadamiać? Wink Nazwanie kogoś konfidentem też jest traktowane jako obraza.... A taka była dalsza treść twojego wpisu o Egzoticku...

2015-01-07 23:35:40 AnanaS -> EgzoticK

Co do wulgaryzmu - pupa przez de widnieje w słowniku języka polskiego jako słowo wulgarne. To, że wpisałeś tam dwa "o" nie zmienia jego wydźwięku. Tak samo jak kropka której użyłeś jako "h" na sb by teoretycznie ocenzurować wulgaryzm.

Proszę Cię nie rób cyrku....
A jeśłi koniecznie już chcesz, to w takim układzie odwołuj się do SuperOperatora C47.

Dziękuję i dobranoc.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-01-2015 23:40 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Miarka się przebrała

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH