Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IX (R14+R16) » Slaby klan powala Sfinxa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Slaby klan powala Sfinxa 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Slaby klan powala Sfinxa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że w dobie wycinki robotow w 3 a juz czasem w 2 osoby, zabicie sfinxa to nie wyczyn, ale..
Po powrocie i próbie ratowania postaci, klanem grajacym na luuuzie po wielu bólach udało się pokonać sfinxa tak, że zdobyłem odznakę...

Uznaje że jest to warte zamieszczenia by pokazać, że będąc "mniejszym" przy zgraniu drużyny można osiągnąć wiele..

Tym samym wszystkie odznaki do bazyliszka włącznie już mam... Teraz czekam na lvl by móc wybrać się na robota...


http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1bf119fd33

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

20-01-2015 22:43 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Nekropolia IX (R14+R16) » Slaby klan powala Sfinxa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH