Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III 32 Ankieta - średnia ocena: 6,6332 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PorzeczkowyKról
Forum Ace


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 94
Kraina: Necropolia IX

[TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiele osób pewnie potraktuje ten temat jako temat płacz.
Ale odrazu chcę zaznaczyć na wstępie iż nie gram aktywnie (czasem just for fun w atakach czy na expe wypróbuję kurzące się epiki) postaciami które opierają się na broniach palnych.
Ale tak na zdrowy rozum chcę zauważyć PROBLEM palniaka w IIIa, tak Panowie i Panie bo to jest PROBLEMEM. Te postacie są w aktualnym czasie tak słabe w atakach i obronach że mógłbym tu podawać setki przykładów jak Biała już nawet nie mówię o białej 2h ale biała 1h zjada przecietnego palniaka, całą ogólną klasyfikację można mniej więcej zarysować tak:
(palniaków wrzucam do jednego worka i nie rozdrabniam się czy to 1h czy 2h)
palniak = biała 1h (tutaj sytuacja jest MNIEJ więcej wyrównana w starciach 1v1 jednak śmiem twierdzieć że z przewagą dla białej 1h )
palniak < biała 2h (chyba nie muszę komentować w ile rund przeciętny białas 2 w dobie epików może zjeść palniaczka)
palniak < dystans (teraz co drugi ma na składzie epickie pilum/kuszę driady/wilka/precyzji i nawet z dsk. tygrysem jest w stanie rozjechać palniaka w drobny mak)
Zaraz pewnie odezwą się obrońcy swoich dystansów czy białasy, ale ja staram się patrzeć na to w jak najbardziej obiektywny sposób.
Jedyna opcja zbudowania palniaka to wbijanie ewo od samego początku w absorpcje i inne ewolucje powiązane z rozwojem obrony i zwiększeniem sposta/dmg z broni palnych. Ale nawet jeśli komuś uda się zbudować w miarę ogarnięty build
i złapać jakieś umagicznienia co zwiększą Twoją obronę czy też obrażenia to i tak jesteś papier w dobie epików które nawet przy obronach 300-400 siepią krytyki z białej 2h po 700hp czy z dystansu jakąś kuszą gdzie masz bardzo duże ignorowanie obrony a do tego całkiem spore obrażenia.
Moje pytanie kieruję nie tylko do administracji ale także do was gracze, chcę was zapytać o to jak wy potrzegacie aktualną sytuację palniaków na serwerach typu necro ale chciałbym żeby każdy z was wypowiedział się na ten temat OBIEKTYWNIE. Bo sam śmiało mogę powiedzieć że mam białasa 2h i dystans i to mi wystarczy żeby łatwo mi się składało postacie oparte na zestawach z broni palnych.

__________________
r18 Rubin
r16 Rubin
26-01-2015 23:02 PorzeczkowyKról jest offline Szukaj postów użytkownika: PorzeczkowyKról Dodaj PorzeczkowyKról do Listy kontaktów
toy
Triple Ace


images/avatars/avatar-14341.gif

Data rejestracji: 10-08-2008
Postów: 195
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie płacz.


Pozdrawiam
Magda Gessler.
26-01-2015 23:05 toy jest offline Szukaj postów użytkownika: toy Dodaj toy do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aktualna sytuacja palniaków jest nie do pozazdroszczenia...

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
26-01-2015 23:07 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Scibi19
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2008
Postów: 1
Klan: Piekelne Demony
Kraina: Necropolia IV

RE: [TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się z Tobą w 100%. Palniaki w dobie epików to już historia - ciężko teraz tak zbudować postać która by powalczyła z resztą.
Pozdrawiam
26-01-2015 23:11 Scibi19 jest offline Szukaj postów użytkownika: Scibi19 Dodaj Scibi19 do Listy kontaktów
Aqq.r12R3
Triple Ace


images/avatars/avatar-23481.jpg

Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 209
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no cóż temat mówi prawdę Smile kto by pomyślał jeszcze kilka miechów temu że leg dsk mp5 kupić można za 5-10k, a leg dsk ak za 1k :p palne eq w obecnej chwili jest najzwyczajniej złomem Smile

__________________

26-01-2015 23:13 Aqq.r12R3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aqq.r12R3 Dodaj Aqq.r12R3 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aqq.r12R3: brak YIM Account Name of Aqq.r12R3: brak
Yps
Newbie


Data rejestracji: 02-12-2014
Postów: 2

RE: [TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem to nie ma tak, że któraś broń jest lepsza albo gorsza. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w bw najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm; Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. Bo dropłem epicką szykość. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład dropię speeda, a jutro; kto wie, dlaczego by nie, dropnę kuszę albo będę ot, choćby sadzić; znaczy; marchew.


_______________________________

Ypsia

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yps: 26-01-2015 23:18.

26-01-2015 23:16 Yps jest offline Szukaj postów użytkownika: Yps Dodaj Yps do Listy kontaktów
Veridos
Forum Ace


images/avatars/avatar-19922.jpg

Data rejestracji: 13-12-2010
Postów: 91
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: r14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mówiąc krótko..... MAMY ciach


Abstrahując od tej opinii, bardzo urzekła mnie hisotria, którą przedstawił Yps. Jest to nieprawdopodobne, jak osoba ta, pełna pasji, potrafi odnaleźć się w trudnej sytuacji. Dziękuje Yps. Dziękuję za twoje świadectwo.

__________________
...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rocketto: 27-01-2015 00:33.

26-01-2015 23:25 Veridos jest offline Szukaj postów użytkownika: Veridos Dodaj Veridos do Listy kontaktów
Aresik1892
Full Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 61
Klan: MK/SHAO
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://biblia.deon.pl/

CHWALMY PANA!
rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
r3 Ciri / r14 Tom Tailor



26-01-2015 23:32 Aresik1892 jest offline Strona domowa Aresik1892 Szukaj postów użytkownika: Aresik1892 Dodaj Aresik1892 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aresik1892: &#12480;&#12532;&#12451;&#1248 YIM Account Name of Aresik1892: &#12480;&#12532;&#12451;&#1248 Zobacz profil MSN Aresik1892
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Rubin Pielgrzym
Na R14 jeszcze nie masz A3, ciekawi mnie jak na R16, pewnie to samo. Jasne, palniacy to nie jest elita w pvp, na KW sobie świetnie radzą, na oblegach też nieźle, areny 1 vs 1 - beznadzieja, 3vs3 przydają się. Wystarczy umieć grać i można spokojnie zjechać 1h i 2h białe, wystarczy DEF, ale dojdziesz do tego. Nie ma dobrego setu na wszystko. Sam jestem dystanso-2h-palniakiem, zależnie od formy gry, każdy kto długo gra, widzi, że można sobie teraz złożyć kilka fajnych różnych setów na wiele okazji, niektóre epiki bywają do tego pomocne. Chociaż faktycznie wkurzyć się można widząc u kogoś epickie demony 2h [korba, halka], antyki autokraty, już nie wspominam o loteriadzie z piłami. W ich przypadku to ciężko o jakikolwiek balans, kryty po 1,5 - 2k na pająkach - blok 1 rundy, w zasadzie pozamiatane, trzeba epickiego defa na nich, ale czasami nie wystarcza z dmg.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 27-01-2015 00:24.

27-01-2015 00:20 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
PorzeczkowyKról
Forum Ace


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 94
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PorzeczkowyKról
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolego wyżej Smile z tą grą spędziłem już kilka lat sprawdź nawet samą datę założenia konta na forum.
a w samo Bw gram od założenia r6 więc wierz mi na słowo że wiem jak zbudować dobrą postać.
Ale w aktualnym systemie gry palniaki są bardzo słabymi postaciami nie da się odrazu mieć wszystkiego i zbudować tank/palniaka od tak nie łapiąc odpowiednich umagicznień(które dostępne są od aktu 3 i odpowiednich leveli)... jeżeli będzie tank palniak od małych lvli to zgubi dmg albo sposta, trzeba wybierać a tworząc postacie dystansowe czy białasy to jest krótka piłka.
Dlatego jak wcześniej wymieniłem gram palniakiem sporadycznie(!) i sam mam skompletowane inny buildy przynajmniej na ten czas na r16

poza tym już nawet abstrachując od tego co napisałem wyżej
skoro chcesz zrobić tank/palniaka to skąd weźmiesz tyle itemów na serwerze dla każdego z nich?

moim zdaniem przydałoby się wprowadzenie odpowiednich (DOBRZE STESTOWANYCH I PRZEMYŚLANYCH sufiksów do broni palnych)

__________________
r18 Rubin
r16 Rubin
27-01-2015 00:33 PorzeczkowyKról jest offline Szukaj postów użytkownika: PorzeczkowyKról Dodaj PorzeczkowyKról do Listy kontaktów
Rocketto
Rakieta


images/avatars/avatar-21793.jpg

Data rejestracji: 27-01-2011
Postów: 476
Klan: LoD/PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

toy i Aresik1892 +1 za spam
Veridos + za wylgaryzm

__________________
Ex-Supermoderator

27-01-2015 00:33 Rocketto jest offline Szukaj postów użytkownika: Rocketto Dodaj Rocketto do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yps, wygrales BW !!! shacoon Pleased

wracajac do tematu, to temat czysty placz... nigdzie nie jest napisane ze jakis rodzaj broni musi wygrywac z reszta... nie ma uniwersalnego ustawienia na wszystkich i z tego powodu gram jeszcze w ta gre... jak znajdzie sie ktos kto jest nie do przejscia to wtedy stworz nowy temat z linkami itd. i zaczniemy sie zastanawiac co z tym fantem zrobic... z Twojej wyliczanki, ze palna moze sie rownac co najwyzej z biala 1h, wynika ze po prostu nie umiesz grac, albo, nie masz farta do dropa... chcesz na sile przejsc BW w palnej to teraz placz... nowe "epickie" BW wymaga wiekszego wachlarza ekwipunku, gdzie kazdy detal typu wplywy czy charyzma jest wazny, wymaga tez odrobine pomyslunku...

...uwierz mi, palna tez ma moc

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
27-01-2015 01:20 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7ec723f9d5


nooo ale to ak jest badziewne ehhhhh Smile a teraz odpal umagi 6/4 defa dropnij orche na pelnej zbroi ze 2 takie umagi i jakos biala 1h już nie grozna a na biala 2h magie na leb bo sposta nie trzeba i ladnie zabunkrowany w 600 defa to musialbybyc ktoś z epik demon 2h żeby miał szanse wiec nie placz dobrze zrobiony palniak jesk koksem i tyle

Edit.
@Dół

Byłem w eq na kw wiec sorki ale zobaczmy takie ak na epik pelnej zbroi orchy
epik preko epik gatki (krwawy set) nie wiem nocki dla sumy Tongue

do tego jastrząb z amu lewity/konc ringi nietoperza

teraz wezmy umagi z 6/4 defa

i policz ile defa wyciągniesz ???

do tego dmg ladne wytargasz a ja miałem na ss a lazłem w ak bo nie spadają mi ataki po specjałach na kw i ak sobie ladnie radze Smile

biala zawsze była mocniejsza od palnej i nic tego nie zmieni teraz dystans dostal mega boosta ale palniak ma szanse z nim walac suma i iloscia atakow


moim zdaniem fakt palna jak i wazy powinna dostać modyfikator do kryta i tyle ale nie trzeba plakac jaka to palna jest beeee,


Znam palniakow którzy radza sobie z calkiem ladnymi bialasami i to 2h o dystansach nie wspominajac

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SHAD79: 27-01-2015 10:18.

27-01-2015 08:47 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem palniakiem i leje palniaków epicką ostrą piłą z dsk lewitką i db speedem i bez nocek. l. dsk. mp5k bez turbo dropa (epik orcha np.) nie mam szans nawet wykręcić 1/2 dmg (a często przespostowuje bo mam epik preko).
Na sfinksa nie mam zasięgu piłą, nie mam białą - piłą zadam 4x większe dmg niż mp5k na zwykłym farcie na trafienie. Na robocie zadam większe niż palniaki potępy z epik orchami i skorpami.
Specjalnie mi to nie przeszkadza bo na necro trzeba być uniwersalnym i mam zestaw palnej, białej (g. warty ale z piłą xd) i dyst i używam wszystkich.

Nie zmienia to faktu, że epiki dobiły balans krytów (w każdej broni). Więcej % kryta plus kryty liczone z większej podstawy plus więcej ataków. Moim zdaniem wymknęło się to spod kontroli. Kiedyś kryt to było coś, a teraz wjazd epik pilum reakcji i 100% krytów (np. 6k w rundę, mało ataków więc często włazi ich max), piły to wiadomo, ale nawet biała 1h czy palna 1h to potrafi być >60% kryta (o ssakach nie mówię nawet).
No a wiadomo która broń traci na krytykach.

up:
cytat:
SHAD79 napisał(a)
http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7ec723f9d5

bialy81
Trafione: 11 / 40 (27.50%)
Krytycznych: 3 (27.27%)
Otrzymane: 60 / 62 (96.77%)
Satsuka
Trafione: 60 / 62 (96.77%)
Krytycznych: 18 (30.00%)
Otrzymane: 11 / 40 (27.50%)

Jak by dyst trafiał i miał trochę kryta, to te epik ak (zadające rozkoszne 130 dmg) skończyłoby po 1 rundzie tak:
bialy81 7912 / 10573
Satsuka 0 / 4824

Co ma pokazać ten link? Że ak może wygrać w 4 rundy z cienkim dystem (tzn. takim, który postawił na złego konia - wpływy)? To teraz pokaż link na białasa 1h na fajnym speedzie, który sięga dysta. 1,5 rundy i gleba, na kozak speedzie niecała jedna. Albo pokaż z palniaka 1h, który ma więcej sposta, może w 9 da radę :d
Gość zadaje tym end game AK 2600/runda to o czym mowa...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 27-01-2015 09:27.

27-01-2015 08:49 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może jakieś linki potwierdzające tą rzekomą słabość palniaków? Big Grin

Tylko bierzmy proszę pod uwagę tylko ekwipunek na epikach bo inny nie ma sensu.

Ja w klanie mam co dzień przykłady jak dobrze zbudowany palniak spokojnie konkuruje z innymi broniami. Wystarczy umieć prowadzić postać a nie narzekać bo się nie chce głową ruszyć.

Robo

Paniak taki słaby T_T

Linki będę wklejał na bieżąco bo takie ekspedycje to u mnie w klanie codzienność. A PvP vs biała to tylko i wyłącznie kwestia ustawienia się pod def. Wymaga to pracy, niczego nie dostaniecie w łatwy i prosty sposób/nie wypłaczecie tego na forum.

P.S. Jakby link został skasowany to przepraszam, nie jest mój. Będę dodawał nowe na bieżąco.

Edit
Literówki

EDIT Kaagular

2600 na epickim ak to śmiech na sali, da się wykręcić dużo, dużo więcej. Ja na MP5 robię ponad 3 - 3,5 K. Tylko czekam aż dropnie mi AK na epiku.

__________________
Nick R7: Nova

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Argrim: 27-01-2015 09:36.

27-01-2015 09:17 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Argrim napisał(a)

Robo

Tylko czemu to muszą być kryt warsy :/ ( 41%, 45%, 87% i 33%)


cytat:
EDIT Kaagular
2600 na rundę end game eq? Lol Big Grin Gdzie Ty tam widzisz end game eq to ja nie wiem(poza samym ak oczywiście). Poza tym 2600 na epickim ak to śmiech na sali, da się wykręcić dużo, dużo więcej. Ja na MP5 robię ponad 3 - 3,5 K. Tylko czekam aż dropnie mi AK na epiku.

Napisałem end game AK...
Też nie wiem co miał ten link pokazać... ta driada by go zmiotła.

Warto zauważyć, że w palnej nie ma samograjów a w białej i dyście są. Epiki zmieniły to, że teraz łatwiej zrobić spoko białasa i dysta niż palniaka. Przed epikami było odwrotnie. Nie trzeba było mieć l.dsk orchy - akacz z aukcji za cwierć darmo i jazda. Teraz dropnie się byle 2h, dokupi db speed za grosze i 4k/runda można wykręcić na bezzwinkowcach. Dystów teraz pełno, a wcześniej bez fajnej reakcji itp. była lipa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 27-01-2015 10:16.

27-01-2015 09:49 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja, racja napisałeś end game AK, poprawiłem się, zwracam honor Smile

Niestety mamy teraz takie czasy, że tak na prawdę głównym miernikiem dmg jest własnie szansa na kryta(biorąc pod uwagę oczywiście, że reszta postaci nie jest w jakiś sposób źle ustawiona).

Wiadomo, ze epickie AK ciężko porównywać do Epickiej Demonicznej Piły ale tak samo było i przed epikami. Mi się wydaje, że problemem nie jest słabość palnej tylko za duża moc białej 2h.

Jednocześnie uważam też, że dobrze zbudowany palniak spokojnie konkuruje z dystansem czy białasem, a przynajmniej do chwili w której Ci dwaj pierwsi nie zgromadzą pełnego end gameowego ekwipunku. Wtedy na pewno pojawi się pewna "przestrzeń" między nimi choć nie aż tak wielka jak niektórym się wydaje.

__________________
Nick R7: Nova

27-01-2015 10:10 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
Piwowar
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sopot

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiscie gram palniakiem od prawie zawsze (x lat) i do wprowadzenia epikow nie bylo problemu. Teraz zbudowalem dodatkowo dystans na 1v1 bo w palnej to moge co najwyzej na kw i oblegi wbijac...

Bronie palne powinny dostac modyfikator do krytyka. np jakby ak mial x % szansy na kryta tak jak mp5 to od razu by to lepiej wygladalo. Zreszta wszystkie palne powinny jakis kryt dostac (bo karabiny to tylko na zakup zlomu do rozbudowy sie nadaja).

Ewolucje daja kryta wszystkim, dystans i biala maja od broni, a palniaki tylko na umagi moga liczyc (no i jastrzebi ale to niewiele), ale to i tak malo daje.

Pare kryta wiecej wyrowna balans jesli chodzi o palna.
(z dobrze dobranym eq naprawde da sie wyciagnac dmg tylko ze problem jest z krytami. Jesli siedza to jest ladnie, a jak nie wchodza to poraszka)
27-01-2015 11:53 Piwowar jest offline Szukaj postów użytkownika: Piwowar Dodaj Piwowar do Listy kontaktów
wujek władek
Forum Ace


Data rejestracji: 15-04-2013
Postów: 99
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X
Skąd: wladyslawowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze ten link cos wniesie do dyskusji.
http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=29f126bb9c
cienki jestem bo slabo mi idzie kompletowanie sprzetu, ale kolega rubin na swoim lvl to zupelnie porazka. no i te arkana. z zarem troszku inaczej by to wygladalo Big Grin

edit. dopiero teraz przeczytalem, ze kolega rubin ma doswiadczenie w grze Big Grin DD

__________________
mentalny gamon po kolejnym oddaniu konta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wujek władek: 27-01-2015 12:41.

27-01-2015 12:38 wujek władek jest offline Szukaj postów użytkownika: wujek władek Dodaj wujek władek do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogolnie lekki balans dla palnej by się przydał to fakt, ale nie można powiedzieć że to szrot totalny, na kw radzi sobie ladnie w expach też daje rade tylko pvp trochę slabo bo na 3v3 no epik ak jest potrzebne przeciw zazwinkowanym Big Grin

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
27-01-2015 13:17 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
PorzeczkowyKról
Forum Ace


Data rejestracji: 27-07-2011
Postów: 94
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PorzeczkowyKról
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wujek władek napisał(a)
moze ten link cos wniesie do dyskusji.
http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=29f126bb9c
cienki jestem bo slabo mi idzie kompletowanie sprzetu, ale kolega rubin na swoim lvl to zupelnie porazka. no i te arkana. z zarem troszku inaczej by to wygladalo Big Grin

edit. dopiero teraz przeczytalem, ze kolega rubin ma doswiadczenie w grze Big Grin DD


Dobrze a więc może zacznę od tego Pana... chociaż może Pana to za dużo powiedziane od tego chłopaka.. albo nawet chłopaczka Smile
bo strzelam że jego wiek oscyluje w granicach 14-18 lat może trochę zawyżyłem jak tak to przepraszam miałem dobre intencje.
fajnie że zapisałeś linka z tej walki Smile i zgodze się z Tobą że to wywoła jakąś dyskusję przynajmniej z mojej strony Smile
a teraz zacznę po kolei jak zauważyłeś (a raczej nie zauważyłeś) wygrałem tą walkę przewagą hp i w sumie tylko i wyłącznie to dzięki temu wygrałem ale spójrz ile miałem obrony i zastanów się teraz przez moment (chyba że odrabiasz lekcje z pszyry to ok. odpuszczam a nawet może i pomogę wraz z forumowiczami) czy naprawdę uważasz że ubierałbym 300 obrony do ataku na palniaka?
Twoja postać to kultysta = kultysta zazwyczaj gra białasem/dystansem (odkąd wszedł patch do gry który zmienia arkana żaru krwii kultyści w sporej części odeszli od broni palnej).
Dlatego właśnie młodszy kolego ubrałem obrone i sporo wpływów Smile - nie szpiegowałem bo nie mam na to czasu Smile .
to tyle w gwoli Twojego wcześniejszego posta
teraz... dodam atak z dzisiejszego dnia gdy użyłem epickiego pilum:
http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d8fe9807bd
jak widzisz zjadłem Cię w jedną rundę i to nawet nie wykorzystując pełnego wachlarzu ataków
kolejny raz wpadłem do Ciebie z bronią białą ale na moje nieszczęście TYM razem się zabunkrowałeś i nawet Cię nie drasnąłem
http://r16.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...70357410&type=2
w sumie to oba nasze hp zostały nie wzruszone
ale nie atakowałem Cię drogi "Janku z 3b" po to żeby udowodnić Ci że jestem koksem i Cię zmiotę i w ogole Ty sie nie liczysz etc,etc.... tylko zaatakowałem Cię w tym celu żeby udowodnić Ci że broń palna jest baaaardzo słaba w dzisiejszych czasach i nie ma znaczenia czy ataku dokonam wykorzystując broń białą czy dystans i tak w większości przypadków rezultat będzie ten sam.
A teraz już proszę uspokój się albo daj upust ciśnieniu logując się na któreś ze swoich ulubionych stron xxx.
Dziękuję pozdrawiam tyle ode mnie odnośnie wujka władka.


Również Ciekawą Kwestią jest Problem ciosów krytycznych z broni palnych 2h. Trochę dziwną sprawą jest fakt że epickie ak47 zaczyna klepać większe krytyki od Epickiej snajperki czy Myśliwca.

__________________
r18 Rubin
r16 Rubin
27-01-2015 19:04 PorzeczkowyKról jest offline Szukaj postów użytkownika: PorzeczkowyKról Dodaj PorzeczkowyKról do Listy kontaktów
fakiryou
Double Ace


Data rejestracji: 28-04-2012
Postów: 115
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodajcie ignor odpa na epik mp5 skorpach AK odpowiednia wartość wraz z "rzadkością" itemu.

Do pvp wprowadzić evo z boostem deffa (palniaki sb wbija i bedą mniejszy dmg zbierać)

Do epik jastrzębia setu w bonusie mozna dodać +% uniku do białej

Do orchy/preko/pastucha na leg+ dodać śladowe ilości krytola.

Moje propozycjePleased

__________________
Moje posty zawierają MOJE zdanie. Szanuj je proszę, tak jak ja szanuje twoje. Nie bądź Januszem i zachowuj sie z kultura.
27-01-2015 22:39 fakiryou jest offline Szukaj postów użytkownika: fakiryou Dodaj fakiryou do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie gram jako dystans. Ale epiki trochę ładnie wpadły i można powiedzieć że mam dobry build przedmiotów epickich na palną: http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2f9cdc2444

Powiem wam że jest przerąbane się bronić w takim eq... .

Owszem były przypadki gdzie wygrałem z potężnym dystansem czy białą 1h ale tylko i wyłącznie dlatego że byi przygotowani na atak na dystans w którym zazwyczaj się bronię.

Posiadając przewagę na rozbudowę klocka (nie ten z skanu) i tak nie daje mi znaczącej przewagi w obrniie przed innymi typami broni. Ale jestem pozytywnie zaskoczony z możliwości atakowania innych gracy wyżej wymienionym sprzętem. Daje naprawdę spore możliwości... .

Teraz dzięki epikom (które poza ubraniem mogę je zezłomować ) można zebrać kilka alternatywnych buildów ekwipunku pod różnych graczy. Czy to dystans czy to palna czy biała broń.

Swojego czasu przy wprowadzeniu evo była dyskusja odnośnie obrażeń palnej moim zdaniem "ulepszony" oświecony dal ogromne możliwości dla palnej ale w dobie epików już nie stanowi aż tak dużego + dla broni palnej.

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

27-01-2015 22:52 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bee536ec96

Ale przeważnie przegrywam z epickimi dystansami i 2h i z kimś kto potrafi pomyśleć.

Palna jest dobra na KW i na pvp jak wiadomo na kogo się idzie, w reszcie przypadków nie ma szansu z epickim dystansem i 2h, a dystans w mojej grupie na 1vs1 ma prawie każdy każdy:

4. Evo 4041 SZPIEGUJ 2x leg dsk demon pałki trafienia
5. Manatti 4030 SZPIEGUJ leg dsk kusza driady i 17k hp ssak
6. mama 4015 SZPIEGUJ epicki oszczep reakcji
7. Outsider 4003 SZPIEGUJ epicki długi łuk reakcji/epicka ck szybkostrzelności
8. bloodark 4001 SZPIEGUJ epickie pilum wilka
9. barthi 3999

Mi nic nie wpada z epików, jedynie te ak mi się przydaje, od 5 dni same epickie noże, koszulki czu czapki bez prefów i sufów, śmiech na sali i nie ma jak walczyć z tym dystansem.

Na expach w palnej zasięgu brakuje, już to było pisane wielokrotnie.

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=435bc35e3a

chyba jedynie mogę się tym pobawić o ile nie wpadnę na 200+ defa, bo wtedy się ten łuk już dławi Wink
I ten wyżej to był atak testowo-ochronny więc nie płakać o lvl atakowanego.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 27-01-2015 23:32.

27-01-2015 23:28 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
_Arkus_
Newbie


Data rejestracji: 04-01-2014
Postów: 7
Klan: EL
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawową niepisana zasadą wszystkich gier , a niektórych i pisaną jest to że : NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY

Chronologicznie to było jakoś tak :
1. Arena - możliwość zdobywania dodatkowych pr i reputacji . Na szczęście głupota twórców gry nie osiągnęła jeszcze apogeum i ta zmiana przeszła bez większego echa i konsekwencji .
2. Król Wzgórza - Tu już pokazali pełną klasę , wznosząc się na szczyty indolencji . W zasadzie lawinowe zmiany rozpoczynają się w tym punkcie . Generalnie przegięcie z obroną , która zaburzyła balans i zdecydowanie zmniejszyła wpływ białej broni. Niby dla każdego coś miłego, a w rezultacie totalnie nieprzemyślanego i opłakanego w skutkach pomysłu kilka osób miało swoje 5 min ( mowa o tych co trafili kilka fajnych umagów do obrony) .
3. Nowa Arena ( jakby jednego idiotycznego pomysłu z modyfikacja gry było mało , chłopaki postanowili zaszaleć i zrobili modyfikacje modyfikacji , równie durną a nawet i chyba durniejszą jak poprzednie ) - W rezultacie miliony lucka, wysyp dropa , dopalacze do wszystkiego i wszędzie co by żadna ekspa , a już na pewno nie ich "nowe dziecko" kw ( już niby nie takie nowe ,ale mimo wszystko ) , stanowiła problemu czy wyzwania. Ten pomyśl , pomijając ułatwiony dostęp do umagów z kw, w bardzo dużym stopniu już zachwiał handlem .
4. Przedmioty epickie ( grande finale ) - brak słów , po prostu poezja . Poziom Cześka Mozila ale jak się sprzedała , nie gorzej niż Czesław . Jeśli w poprzedniej "innowacji " handel został wyraźnie zahamowany, to tutaj Gang Olsena wykonał genialny plan Egona bez zarzutu i dobił go jak Mila Niemców .
Warto przytoczyć jeszcze wprowadzenie ewolucji , czyli kolejna dawka "więcej wszystkiego " .
Nie będę nawet wspominał loterii świątecznej i kilku innych zmian jak majstrowanie z żarem krwi , obniżanie wymagań przedmiotów po wielu deklaracjach iż to nigdy nie nastąpi , kombinacjach w parametrach setów i przedmiotów i takie tam inne ....patche.

Generalnie zmierzam do tego, iż jedna zmiana pociąga za sobą następne i nawet jeśli nikt nie podziela mojego zdania , ze każda kolejna jest jeszcze gorsza i w wynika z nieudolnej próby zniwelowania wpływu swojej poprzedniczki, to chyba przyzna , że tendencja i strona w jaką to zmierza jest zła lub przynajmniej niedobra.

A wszystko zaczęło się z olania jednej fundamentalnej zasady , że jak już się gra rozpoczęła to reguły są ustalone i nic w nich nie majstrujemy . Tylko tyle.
Większość widzi problem ,ale nie zastanawia się skąd on się bierze i postuluje ...o zgrozo, kolejne zmiany . To jest wasza recepta ? Jakieś ignory do defa dla palnej ? Śmiech rotfl .

P.S. Jeśli ktoś z grona szacownego BWTeam to przeczyta to niech nie ma wątpliwości co chciałem przekazać . Jeżeli poczuje się przez to dotknięty lub uzna , iz kwestionuje jego intelekt, to znaczy, że interpretacja jest prawidłowa.
28-01-2015 00:17 _Arkus_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Arkus_ Dodaj _Arkus_ do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Arkus

No przecież o tym już było tyle razy, że można coś dodawać, ale nie można komuś czegoś zabierać, majstrowanie z majestatem, żarem etc. Epiki byłyby dobrym pomysłem gdyby wypadał 1/200 i nie więcej, tak, że MOŻE po 2-3 miesiącach ktoś by miał fajnego epika. Drop epików to była żenada, loteria to po prostu kabaret, "od 0 do bohatera" [zawsze powtarzam: mam na myśli postacie, nie ludzi]. Od wprowadzenia epików widziałem na R14 może z 1 leg dsk speed, a epickich? Chyba już ze 100 poleciało, od zwykłych po pełne zbroje do peleryn, są elfie, kuloopdorne, łowieckie i to bez znaczenia czy ktoś ma 50 czy 110 lvl czy robi na 50 czy 250 szczęściu, czy s1 czy s5, speedy lecą jak szalone, niektórzy już mają po dwa [ja mam 0]. Epicki dystans - znowu to samo, niczym rozwolnienie po mleko i ogórkach, leci jak szalone, 75% ma już epicki end game dystans w zasadzie, preko? kwestia 100 pielg. Chociaż to nijak się ma do epickie demonicznych pił autokraty, które u jakichś totalnych noobków i tak robią niezłe spustoszenie na serwerze.

Ostatecznie doszło do tego, że palna ssie jak zawsze, ale w stosunku do boostu jakie dostały inne bronie na epikach, palna ssie jeszcze mocniej, niczym Sasha Grey na speedzie. Nie wyrobi zasięgu na dystans, nie wyrobi dmg na białego 2h, a chodzenie w bunkrze + palna czasami nie ma sensu, jak biały ma na głowie preko. Ogólna beznadzieja dla palnej i BW jako gra bez dalszych perspektyw. Jaki teraz można niby zrobić balans? Coś komuś zabrać? Obciąć? Niedługo będzie loteria Wielkanocna? Znowu 12 epickich demon pił autokraty trafi na serwer i znowu 12 noobów stanie się bogami serwera? [Ja też z nooba z taką piłą bym wymiatał wszystko] Czy też nie będzie więcej loterii z epikiem do wyboru i Ci co dostali piły teraz mogą czuć się niezagrożeni?

No właśnie z deszczu pod rynnę, każda kolejna zmiana jeszcze gorsza. Z tego co pamiętam już w 2011 roku pisałem na forum, że broń palna to najgorsza broń i odstaje tak bardzo i niesprawiedliwie [logicznie też] od broni białej, że trzeba coś z tym zrobić. I wtedy i teraz stosunek jest taki sam.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
28-01-2015 00:36 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fakiryou napisał(a)
Dodajcie ignor odpa na epik mp5 skorpach AK odpowiednia wartość wraz z "rzadkością" itemu.

Do pvp wprowadzić evo z boostem deffa (palniaki sb wbija i bedą mniejszy dmg zbierać)

Do epik jastrzębia setu w bonusie mozna dodać +% uniku do białej

Do orchy/preko/pastucha na leg+ dodać śladowe ilości krytola.

Moje propozycjePleased

O nie... więcej kryta, uniku, defa... po co to wszystko, kiedy można sprawnie i bezboleśnie manipulować zwykłymi obrażeniami jak dusza zapragnie. Nie mówiąc o tym, że idąc taką drogą prędzej czy później osiągnie się 100% wszystkiego (jak już jest z krytami).

cytat:
_Arkus_ napisał(a)
Podstawową niepisana zasadą wszystkich gier , a niektórych i pisaną jest to że : NIE ZMIENIA SIĘ ZASAD W TRAKCIE GRY

Idź i nie wracaj -_-

cytat:
A wszystko zaczęło się z olania jednej fundamentalnej zasady , że jak już się gra rozpoczęła to reguły są ustalone i nic w nich nie majstrujemy .

Przykład gry proszę. Szachy się nie liczą.

cytat:
No przecież o tym już było tyle razy, że można coś dodawać, ale nie można komuś czegoś zabierać

Można dawać i zabierać. Co tydzień.
28-01-2015 08:54 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problemem od samego początku był brak setów uzbrojenia dla różnych rodzaji uzbrojenia

Tygrys dla białasa jako tako a dla innych co ??? no ok dystans na tygrysie a co z setami dla palnej???? są elfie łowieckie i bojowe elementy i wystarczy uzupełnić je do seta i można buildy robić, bo inaczej to zawsze będzie kiepsko

ale to za 20 lat

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
28-01-2015 08:57 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SHAD79
Problemem od samego początku był brak setów uzbrojenia dla różnych rodzaji uzbrojenia

Tygrys dla białasa jako tako a dla innych co ??? no ok dystans na tygrysie a co z setami dla palnej???? są elfie łowieckie i bojowe elementy i wystarczy uzupełnić je do seta i można buildy robić, bo inaczej to zawsze będzie kiepsko

ale to za 20 lat


ee? A krwawy albo smiercionosny to nie sa dobre sety? Smile

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



28-01-2015 10:15 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze temat przerodzil sie w koncert zyczen czy betonowa sciane placzu... ludzie zacznijcie myslec, dobierajcie rozne eq pod konkretnych ludzi a sie zdziwicie

...niektorym sie juz totalnie znudzilo np. gracz typu _Arkus_... po prostu usun konto i graj w cos innego jak Cie mecza te ciagle zmiany i ingerencja ze strony OPkow w Twoje wlasne widzimisie, bez urazy...

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
28-01-2015 10:39 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [TAK TO NAPEWNO KOLEJNY TEMAT PŁACZ] Problem "Palniaczków" w akcie III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH