Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Pomysł Podświetlenie Epików » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Podświetlenie Epików
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cyro
Junior Member


images/avatars/avatar-20696.jpg

Data rejestracji: 20-09-2010
Postów: 19

Podświetlenie Epików Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej,

Nie znam sie na kodowaniu prawie wcale, ale wiem troche jak to czytac.

Zrobilem sobie cos takiego od linii 964:

if (a) {
itemS = document.getElementsByClassName('item-link');
for (i=0; i<itemS.length; i++) {
itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epicki','<font color="#0066FF">Epicki</font>');
itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epicka','<font color="#0066FF">Epicka</font>');
itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epickie','<font color="#0066FF">Epickie</font>');
}
}

Dzieki temu podswietla mi wszędzie Epiki na niebiesko. Przydatne, może uda się to zaimplementować na stałe?

//edit
Po chwili zmieniłem też if dla legendarów tak, żeby też wyświetlało mi na zielono wszędzie legendary, a nie tylko na aukcji.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cyro: 27-01-2015 20:37.

27-01-2015 20:34 Cyro jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyro Dodaj Cyro do Listy kontaktów
Kirbyś
Newbie


Data rejestracji: 21-07-2009
Postów: 9
Klan: Silent_Vampires
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam problem

wkleiłem to tak jak podałeś i niestety przedmiot:

Epickie Uzi

mam tylko w kolorze Epicki bez końcówki e


poradź coś
31-01-2015 19:22 Kirbyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirbyś Dodaj Kirbyś do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kirbyś
Tandaradei
Double Ace


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 136
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na pierwszy rzut oka wystarczy przerzucić linijkę z Epickim na sam dół:

kod:
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
if (a) {
  itemS = document.getElementsByClassName('item-link');
  for (i=0; i<itemS.length; i++) {
    itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epicka','<font color="#0066FF">Epicka</font>');
    itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epickie','<font color="#0066FF">Epickie</font>');
    itemS[i].innerHTML=itemS[i].innerHTML.replace('Epicki','<font color="#0066FF">Epicki</font>');
  }
}


Powinno zadziałać.

EDIT: Zadziała, ale w kodzie będzie paskudnie wyglądać, bo część 'Epicki' w słowach 'Epickie' i 'Epickia' będzie kolorować '2 razy'.

EDIT2: Po (pobieżnym) przejrzeniu kodu, wydaje mi się że można ten kod wkleić do lini 386, pomijając pierwszą i ostatnią linijkę (czyli ifa i klamerkę).

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Tandaradei: 31-01-2015 20:25.

31-01-2015 19:58 Tandaradei jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandaradei Dodaj Tandaradei do Listy kontaktów
Kirbyś
Newbie


Data rejestracji: 21-07-2009
Postów: 9
Klan: Silent_Vampires
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak właśnie myślałem że to może o to chodzić

poprawiłem kolejność tak jak zasugerowałeś i działa poprawnie


http://screenshooter.net/101975267/xhumfnv
31-01-2015 20:23 Kirbyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Kirbyś Dodaj Kirbyś do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kirbyś
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Calkiem fajny pomysl,a zeby kazdy mogl wybierac pod siebie kolory epickich-legendarnych itemkow.

__________________

03-02-2015 14:09 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy mogę wiedzieć jakie kolory zna ten mod?
Jakby np chciał dodać jasnobrązowy, to jak?
Bo light borwn nie śmiga...

__________________

25-10-2016 07:41 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozesz wybrac kolor z palety rgb i wpisac 6-znakowy kod poprzedzony znakiem #

sprobuj np taki: #A77316

mozesz samemu znalezc sobie pasujacy kolor korzystajac z tego: http://bwtools.k0nik.net/?act=bbcode

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-10-2016 13:22 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
7xZbanowany
Lord


Data rejestracji: 13-01-2011
Postów: 260
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super, dzięki Smile
Teraz mam ładnie kolorysteycznieSmile
Gold dla epików
#A77316 dla legend
i ten piaskowy z blodsoul dla reszty

__________________

30-10-2016 16:55 7xZbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: 7xZbanowany Dodaj 7xZbanowany do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Pomysł Podświetlenie Epików

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH