Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Bazyliszek Solo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Bazyliszek Solo 11 Ankieta - średnia ocena: 9,0011 Ankieta - średnia ocena: 9,0011 Ankieta - średnia ocena: 9,0011 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spirit :>
Double Ace


images/avatars/avatar-23882.jpg

Data rejestracji: 28-07-2009
Postów: 111
Klan: _BK_ / -NM- / LeT
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia II
Skąd: Uniejow

Arrow Bazyliszek Solo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boże jak ja dawno tu nic nie dawałem.. no ale do rzeczy. Wiem ze to nie wyczyn jakiś tam ogromny bo są lepsze i ciekawsze expy lecz dla mnie to jest juz jakieś osiągniecie i chciałem pokazać że palna też coś może/potrafi zwłaszcza w czasach kox dystansów/białasów

Bazyliszek kończy swój żywot na polu walki.

__________________
cytat:
Człowiek Uczy Się Na "Błendach" Całe Życie a Umiera i Tak Głupim


ID: 1875
Nick: Spirit
28-01-2015 16:49 Spirit :> jest offline Szukaj postów użytkownika: Spirit :> Dodaj Spirit :> do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia Hardcore » EKSPEDYCJA Bazyliszek Solo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH