Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojny Ras. [Pomysł] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wojny Ras. [Pomysł] 6 Ankieta - średnia ocena: 6,836 Ankieta - średnia ocena: 6,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
FearOfTheDark
Junior Member


images/avatars/avatar-24910.jpg

Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 22
Klan: BRONX
Kraina: Necropolia IX

Wojny Ras. [Pomysł] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak siedzę dzisiaj na BW i przesunąłem kursor myszki na znak zapytania obok mojej Rasy: Łapacz Myśli*.

Przeczytałem. Mowa o wojnach prawda? I imperium RASY.

Czemu więc nie mogłyby zostać dodane wojny ras? Wyobrażacie sobie olbrzymie walki ras między sobą? 150 ssaków na 180 łapaczy

To tylko czysty, świeży pomysł, mało rozwinięty, ale byłoby całkiem ciekawie moim zdaniem...

Nie będę rozwijał dalej myśli jeśli uznacie pomysł za totalnie niepotrzebny popierając to argumentami Smile )



__________________
R14- FearOfTheDark

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez FearOfTheDark: 03-02-2015 00:09.

03-02-2015 00:03 FearOfTheDark jest offline Szukaj postów użytkownika: FearOfTheDark Dodaj FearOfTheDark do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli lapacze gnoja wszystko co sie rusza poza ogarnietymi ssakami? troche poroniony pomysl, przynajmniej na necro

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

03-02-2015 00:11 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
FearOfTheDark
Junior Member


images/avatars/avatar-24910.jpg

Data rejestracji: 14-08-2012
Postów: 22
Klan: BRONX
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez FearOfTheDark
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie napisane że muszą być te same arkana używane na tej formie walk?

Mogą zostać dodane nowe arkana różne dla każdej z ras by walki wyrównane były.

Dużo rzeczy można zrobić z jednym jedynym pomysłem

__________________
R14- FearOfTheDark

03-02-2015 00:38 FearOfTheDark jest offline Szukaj postów użytkownika: FearOfTheDark Dodaj FearOfTheDark do Listy kontaktów
pan_ciemnosci
Double Ace


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 139
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Swindon UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mysle ze w tym rodzaju walk wszystkie arkana dozwolone

__________________

r14 ciągutka r16 ciągutka

moje aukcje koncza sie po 24h od padniecia cm lub po uzyskaniu kt
03-02-2015 01:09 pan_ciemnosci jest offline Szukaj postów użytkownika: pan_ciemnosci Dodaj pan_ciemnosci do Listy kontaktów
Sherlock
Lord


Data rejestracji: 30-04-2014
Postów: 400
Klan: Fairy Tail r16, Black_Dragons r6
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FearOfTheDark napisał(a)
Gdzie napisane że muszą być te same arkana używane na tej formie walk?

Mogą zostać dodane nowe arkana różne dla każdej z ras by walki wyrównane były.

Dużo rzeczy można zrobić z jednym jedynym pomysłem


a gdzie jest napisane, ze nie?

i co, jedyna roznica to bedzie bonus rasowy, eq i przewaga liczebna potep>lapacz>ssak>kultek>wz, tak? wciaz lapacz&ssak click to win, ewentualnie do tej grupy dolacza potepy (necro)

__________________
r6: Sherlock Holmes
r16: Sherlock Holmes
r18: Sherlock Holmes

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zalewajka, mam wrażenie, że kółko i krzyżyk to dla Ciebie wyzwanie intelektualne.

03-02-2015 08:40 Sherlock jest offline Szukaj postów użytkownika: Sherlock Dodaj Sherlock do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogłoby być na zasadzie eventu raz na m-c np..

Jak w arenie klanowej z tym ze niezaleznie od klanu dolaczasz do druzyny swojej rasy.

Potem wynik, i walka na zaszadzie kecz i rewanz jak liga na koncu wynik calosciowy.

Dla wygranych zlote monety lub inne.... Pomysl dosyc ciekawy szczególnie na stare serwery powiazane sojuszami, paktami itp,,, na nowych nie wiem czy bylby czas na to szczegolnie gdyz na nowym serwerze zawsze znajdzie sie klan lub dwa ktora robi piekna zadymę....

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

03-02-2015 10:28 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojny Ras. [Pomysł]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH