Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zbrojownia - brak miejsca - Super pomysł » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zbrojownia - brak miejsca - Super pomysł 23 Ankieta - średnia ocena: 6,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Zbrojownia - brak miejsca - Super pomysł Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wiem że były już rożne propozycje na ten temat i każda była na nie z strony op. ja wpadłem na pewien pomysł który może się spodobać i op i wam proszę o wypowiedzi na tak lub nie. Proszę nie pisać ja bym zrobił tak ja bym zmienił to ja bym coś tam coś tam.
Więc tak obecnie jest coś takiego :

Prywatna zbrojownia
Opcja zwiększa ilość miejsca w Zbrojowni o dodatkowe sloty. Każdorazowa aktywacja wydłuża czas dostępu do wybranej opcji Prywatnej Zbrojowni o 30 dni.
Poszczególne opcje Prywatnej Zbrojowni można łączyć, w takim wypadku ilość dostępnego miejsca sumuje się. Czas dostępu do każdej usługi liczony jest oddzielnie.
Pojemność zbrojowni +40: NIE : Przedłuż o miesiąc kosztem 20 dni premium
Pojemność zbrojowni +20: NIE : Przedłuż o miesiąc kosztem 10 dni premium
Pojemność zbrojowni +10: NIE : Przedłuż o miesiąc kosztem 5 dni premium

I teraz moja propozycja żeby dodać opcję taką :

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 3 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 6 dni premium

Dlaczego tak a nie inaczej ? Jest dużo takich sytuacji że trzeba nam dodatkowe miejsce dosłownie na chwile bo albo coś dropliśmy a w zbrojowni jest 1000 na 80, albo kupujemy jakieś składniki bo coś chcemy skleić i przychodzi dzień kiedy mamy więcej czasu i już sporo składników i może byśmy to skleili ale jest 300 na 80. Takie coś na pewno nie zawali gry, a da możliwość wyczyszczenia zbrojowni, czy sklejenia czegoś.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 05-02-2015 17:03.

05-02-2015 16:59 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już kiedyś SM pisał, że nie będzie dodatkowego zwiększenia zbrojowni ze względu na to, że Admini chcą zmniejszyć chomikowanie itemów.

Twoja propozycja właśnie dalszemu kiszeniu itemów sprzyja

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

05-02-2015 17:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bobs Kils
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekaj czekaj ale jak kiszeniu ? Czyli jak niby mam coś skleić ? np. jak bd chciał skleić sobie leg demona pn sb albo ktoś bd chciał skleić sobie mściwca młodości, albo jakiegoś jastrzebia nietoperka i co niby ma to skleić z 10 itemów ? Niekiedy klei się takie coś ze 100 itemów ?
A co jak ktoś klei np. kilka rzeczy naraz ? Bo składniki niestety nie zawsze są !
Więc nie rozumiem ? Rozumiem susiego jak ktoś chciał żeby powiększyć zbrojke o 100 na stałe może to spowodować to że gra bd mulić! Ale takie coś nie zawadzi a pomoże. A taka prawda że jak ktoś coś dropnoł a ma zamiar grać i tak nie sprzeda jakiegoś fajnego itemu i bd kisił go, z tym że musi się wkurzać że nie ma miejsca w zk.
05-02-2015 17:07 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie coś takiego było już proponowane i zostało w sposób beznamiętny zamordowane.
Kiszeniu itemów sprzyja BRAK takiej opcji.
05-02-2015 17:17 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
już kiedyś SM pisał, że nie będzie dodatkowego zwiększenia zbrojowni ze względu na to, że Admini chcą zmniejszyć chomikowanie itemów.

Twoja propozycja właśnie dalszemu kiszeniu itemów sprzyja


tutaj bym sie nie zgodzil...

ja nie widze chyba juz od 3 polki... zeby cos odkopac musze wieszac ofy i wrzucac eq do zk wtedy moge jako tako kopac... jakbym widzial 1 polke to tak jak dawniej moglbym czyscic ja caly czas na bieżąco a tak to nie mam ochoty nawet tam zagladac bo to wiaze sie z duzym nakladem kombinacji... za 3 dni premium pewnie czesciej bym czyscil moja zbrojownie bo to nie jest duzo a nie wymusza na mnie kombinacji jak teraz...

jak na moje bardzo przydatna opcja by to byla

jestem jak najbardziej za!
nie mowiac juz o korzysciach zarowno finansowych jak i pewnie by ubylo przedmiotow z serwerow bo tak to ludziom sie kopac nie chce

pozdrawiam

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
07-02-2015 19:46 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardziej przydatny bylby wybor, ktora polke chcesz widziec. Np. ustawiasz widok 1 polki, to nawet jak masz 1000/80 zawalone, to widzisz 80 itemow na 1 polce i mozesz robic czystke.
Przez ten moment nie widzisz polek od 2-10, ale potem wracasz na poprzednie ustawienie i widzisz po 'staremu' i problem czyszczenia zbrojki z glowy.
09-02-2015 13:03 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Bardziej przydatny bylby wybor, ktora polke chcesz widziec. Np. ustawiasz widok 1 polki, to nawet jak masz 1000/80 zawalone, to widzisz 80 itemow na 1 polce i mozesz robic czystke.
Przez ten moment nie widzisz polek od 2-10, ale potem wracasz na poprzednie ustawienie i widzisz po 'staremu' i problem czyszczenia zbrojki z glowy.


11/9

Popieram
09-02-2015 16:53 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcja typowo dla spawaczy, którzy żeby jeden item złożyć kupują po 100 a nawet i więcej przedmiotów i jednego dnia kleją je w coś sensownego. Uważam że nie będzie to sprzyjało zbieractwu przedmiotów z tego względu że jednego dnia jesteśmy w stanie zrobić porządek ze wszystkimi przedmiotami, ewentualnie pokasować to co nie potrzebne uwalniając zbrojownie z niepotrzebnego złomu, który w większości wpada na wyprawkach.

Zauważcie, że większość ludzi robi wyprawki i nie kasuje przedmiotów po wyprawkach tylko zostawia to na później. Po miesiącu wypraw mamy zawaloną zbrojownie. Zaczynamy porządkować, znaleźliśmy 150 przedmiotów sensownych, a kolejnych już nie zobaczymy, a poniżej są również sensowne przedmioty do łączeń, które mogą się przydać w danej chwili. Jednodniowe powiększenie zbrojowni będzie sprzyjało sensownemu wykorzystywaniu przedmiotów, które wpadają z wypraw/expedycji.

Administracja powinna rozważyć wprowadzenie takiej opcji. Umili to spawaczom łączenie przedmiotów, a co najważniejsze odciąży serwery na których grają notoryczni zbieracze.

__________________

09-02-2015 18:17 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na nekro też problem się pojawia i to bardzo często, jak sama administracja pisała nie można być sztywno przywiązanym do jednego eq, trzeba być elastycznym bo co to za sztuka jechać kogoś cały czas w tym samym sprzęcie - takie glosy własnie pojawiły się przy temacie nadmiernego defa i niemożności pokonania takiej postaci przy użyciu broni białej.

No to się wyposażyłem:
Mam zestaw białej 1h i 2h
dystans
palna
Pod każdy zestaw inna biżuteria
sety do wbijania w oble/kw/expy/areny (elastyk, niedźwiedź, gwiezdny)
przedmioty do budowania (epickie)
Zestaw farta

Uzbierało się tego troszeczkę - nic nie kolekcjonuje bo ze wszystkiego korzystam regularnie, miejsc na ostatniej półce mam 5 - każde czyszczenie zbrojowni to gimnastyka, na handlu nie powieszę bo serwer aukcyjny, wieszam na aukcjach ale muszę pamiętać żeby zdjąć.

Z jednej strony bądźcie elastyczni a z drugiej strony - ograniczajcie ilość przedmiotów i nie chomikujcie - ALBO JEDNO ALBO DRUGIE szanowana administracjo

Tego ci się dzieje na morii nawet nie chcę sobie wyobrażać

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-02-2015 09:10 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
Czekaj czekaj ale jak kiszeniu ? Czyli jak niby mam coś skleić ? np. jak bd chciał skleić sobie leg demona pn sb albo ktoś bd chciał skleić sobie mściwca młodości, albo jakiegoś jastrzebia nietoperka i co niby ma to skleić z 10 itemów ? Niekiedy klei się takie coś ze 100 itemów ?
A co jak ktoś klei np. kilka rzeczy naraz ? Bo składniki niestety nie zawsze są !
Więc nie rozumiem ? Rozumiem susiego jak ktoś chciał żeby powiększyć zbrojke o 100 na stałe może to spowodować to że gra bd mulić! Ale takie coś nie zawadzi a pomoże. A taka prawda że jak ktoś coś dropnoł a ma zamiar grać i tak nie sprzeda jakiegoś fajnego itemu i bd kisił go, z tym że musi się wkurzać że nie ma miejsca w zk.


Możesz kleić na bieżąco, ze słabych składników średnie - potem kisząc średnie kombinujesz już 1/8, 1/4 lub połówki.
10-02-2015 11:15 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
Możesz kleić na bieżąco, ze słabych składników średnie - potem kisząc średnie kombinujesz już 1/8, 1/4 lub połówki.


W ten sposób jesteś w stanie stracić gdzieś suf/pref i wyjść z przedmiotem słabszym niż potencjalnie byś dostał klejąc od razu 20 itemów. Nie ma też możliwości "układania" sobie przedmiotów po jakości tak żebyś mógł w teorii uzbierać więcej słabszych i zlepić je do średnich.
10-02-2015 11:35 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


11-02-2015 14:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium


a czy nie mozna po prostu zrobic czegos dla graczy za darmo?

20 wiecej miejsc w zbrojowni to taka tragedia?

nie zmieni to obciazenia serwerow bo i tak ludzie najczesciej ze wzgledu na to ze nie moga nic odkopac odkopuja dopiero kiedy wpadnie cos super sensownego - czyli przy 2-3 tysiacach przedmiotow w zk
11-02-2015 16:30 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium


a nie tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 30 dni kosztem 1 dzień premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 20 dni kosztem 3 dzień premium

bo z tego co napisałeś to jest 1 dzień zbrojowni za 30 dni premki

swoją drogą 100 miejsc w zbrojowni za 1 dzień to praktycznie żaden wydatek,

ale wolałbym np. 20 więcej miejsc za friko niż 100 za premium bo i tak za P nie wykupie bo aż tak nie potrzeba mi miejsca

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

11-02-2015 17:29 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium

Chyba: Pojemność zbrojowni +1000: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium.
Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 3 dni premium.

Nikt by nie dał się zrobić w jajo za 30dp Pleased ]]]
11-02-2015 18:03 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium



Sushi, z całym szacunkiem, czy aby na pewno przemyślałeś to? Nie jesteś aż nadto zachłanny?? Bo zastanów się, kto Ci kupi +100 miejsc w zbrojowni za 30 dni premium gdzie można to użyć spokojnie na coś innego co trwa cały miesiąc. +100 miejsc max za 15 dni a +50 za 10 dni na 3 dni. Z tym bym Ci się zgodził. Ale bez przesady. Ewentualnie tak jak przedmówcy piszą, dajcie te równe 100 itemków widocznych z poziomu zbrojowni bez wykupywania dodatkowych miejsc za premkę i tyle. Przecież korona Wam z głowy nie spadnie a na bank odciąży serwery ze zbieractwa. Sam ostatnio miałem w zbrojowni ponad 3k przedmiotów i ciężko mi było cokolwiek ogarnąć sensownego i odciążyć ten ogrom z konta. Złomu leci co nie miara jak wiecie, a coś sensownego czasami jest 400-1000 przedmiotów niżej w zbrojowni.


Reasumując, zachłanność to bardzo brzydka cecha Tongue A propozycja jest nie tyle dla graczy co tak samo dla Was, bo zmniejszy ilość awarii serwerów przeciążonych nadmiarem informacji.

__________________

11-02-2015 21:05 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi trzeba bylo od razu mowic ze zamiast usprawniac gre i ustawiac ja lepiej dla uzytkownikow liczysz dolary.

dodatkowe miejsce nie jest niezbedne, po prostu zrob tak zeby drop z wypek spadal na 10 polke, to kazdy zachowa w zbrojowni porzadek
11-02-2015 23:55 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko wiesz, system Ci sam nie rozpozna czy dany przedmiot dla Ciebie to drop czy nie. Więc wątpię żeby to zostało wprowadzone.

Propozycja. Jeśli chcecie odciążyć serwer ze zbędnych danych o "dropach" z wypraw i "skarbów", które notabene nie mają nic wspólnego ze skarbami bo w 99% wpadają takie śmiecie że głowa boli, to może lepiej każdemu powiększcie zbrojownie o te 20 itemków. EWENTUALNIE, zróbcie kolejne poziomy zbrojowni, np. do 20 lvl'u i tyle. Każdy będzie miał możliwość podniesienia do takiego poziomu jaki jest jemu potrzebny w danej chwili.

__________________

12-02-2015 07:13 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium




taaak

PRZEDMIOTÓW W ZBROJOWNI: 13382 / 80 +0 [powiększ]

z czego do wywalenia/sprzedania na chwile obecną z tego co widzę mam 3 itemy. Wystawienie na aukcje 10 przedmiotów to jakieś 30 min.
~60 klat które będę sobie kleił jak już będzie wychodził docelowy item, wcześniej nie ma sensu tak jak WHacko pisał.
Dostając opcję przedłużenia +100 miejsc za rozsądną cenę ( te 3 dni premki na 1 dzień ) by można poczyścić to, a założę się że takich osób jest sporo na serwach. No może nie z taką ilością ale 2-5k przedmiotów to napewno.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
12-02-2015 14:24 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bobs Kils
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium"

SushiMaker z całym szacunkiem dla ciebie, to to co napisałeś, jest dużo za dużo przesadzone ! Bo proponujesz 100 miejsca za 30 dni premki na 1 dzień gdzie teraz mogę mieć 40 miejsca za 20 dni + 20 miejsca za 10 dni razem za 30 dni premki mam 60 miejsca w zbrojowni na miesiąc. Więc ja się pytam gdzie tu logika tej opłacalności ? Chyba pod względem pieniędzy dla was.

Jeśli moja propozycja była za tanie można dać za te 100 miejsca na jeden dzień 5 dni premki, i tylko taką opcję zostawić. Ktoś komu będzie zależało na dokopaniu się bd miał możliwość.
A w tej chwili ludzie mają po kilka set czy po parę tysięcy itemów któtych nie widzą, a 90% z nich jest do wywalenia i właśnie te itemy wam blokują system, bo niby ich nikt nie widzi ale system musi je pamiętać u każdego.
Więc bardzo proszę pomyśleć coś w tym temacie i coś zrobić, bo to też jest + dla nowych graczy, dlaczego ? Bo ile razy czytałem na sb że kupie pierścień młodości, karabin myśliwski, czy coś innego co normalnie starsi gracze na złom przerabiają, i może by dali na aukcje ale jak mają to zrobić ja wiedzą że mają bo dropnoł nie dawno ale ma 1000 itemów na 80 ?

Gracze mają z tym problem proszą o pomoc, podają rożne propozycje z korzyścią dla was, a wy mówicie nie, to jest złe, to się nie opłaca, i ucinacie sprawę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 13-02-2015 12:09.

13-02-2015 12:08 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_KING_ napisał(a)
cytat:
el_czupakabra napisał(a)
Bardziej przydatny bylby wybor, ktora polke chcesz widziec. Np. ustawiasz widok 1 polki, to nawet jak masz 1000/80 zawalone, to widzisz 80 itemow na 1 polce i mozesz robic czystke.
Przez ten moment nie widzisz polek od 2-10, ale potem wracasz na poprzednie ustawienie i widzisz po 'staremu' i problem czyszczenia zbrojki z glowy.


11/9

Popieram



Zróbcie to
13-02-2015 13:13 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bobs Kils
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KING , może i to jest fajny pomysł mi tez się podoba on ale jak czytam to co pisał SM to tego nie zrobią bo za darmo więc im się nie bd opłacać. Ale jakby zrobić coś takiego w sensie takim że :
Przeniesienie 80 miejsca na półkę: 1-10 do wyboru i za to 2 dni premki
I to zostaje na stałe, jak ktoś bd chciał widzieć znowu tak samo jak wcześniej czyli wszystkie 10 półek musi to anulowac za kolejne 2 dni premki może by się damini zgodzili na to bo to się im bd opłacać Big Grin

pozdros
14-02-2015 12:26 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
_KING_
Viking


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 639
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tu widzę pewną sprzeczność w rozumowaniu Sushiego. Z jednej strony mówi, że nie chce by jego gra przypominała pewne niemieckie produkcje, gdzie za wszystko trzeba płacić, z drugiej zaś nie chce wprowadzić tak bardzo potrzebnego usprawnienia bo

cytat:

By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium


No to jak w końcu jest Sushi?
14-02-2015 15:31 _KING_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _KING_ Dodaj _KING_ do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest tak, ze hajs sie musi zgadzac.

Sushi pisanie, ze nie chcecie zeby gracze kisili przedmioty, jest ciula warte, skoro nie wprowadzisz czegos co chociaz czesc dropa wypusci na rynek. Bo tak jak pisali poprzednicy, w zbrojowni sa tysiace itemow, z czego jakas czesc moze byc atrakcyjna dla wielu graczy, a nie poleci to na aukcje, bo chcesz za 3 miejsca w zbrojowni milion zlotych.
14-02-2015 18:27 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tu ewidentnie SM sam sobie zaprzecza. Ogranicz graczom ilość miejsca w zbrojowni to zobaczysz jak będą ludzie kisili przedmioty. Niektórzy nawet 4tej półki nie widzą bo mają zawalone ciekawymi przedmiotami, a reszta kumuluję się do ogromnych ilości danych, które zapychają serwer. Ale zachłanność, którą pokazałeś w tym momencie Sushi daje do myślenia, bo robisz sam w tym momencie grę typu ptp (pay to play).

__________________

14-02-2015 20:31 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
FonsFonsFons
Junior Member


Data rejestracji: 15-11-2014
Postów: 13
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ludzie zostaliście za darmoszkę miejsce w zk za monetki i jeszcze wam mało, łącznie 70 miejsc do wykupienia za premkę - mało i za drogo to się nie pyli (lepiej narzekać), zk gdzie można wrzucić nadmiar żeby przeczyścić zbrojo? też mało. najlepiej żeby wam nieograniczone miejsce za free dać, a najlepiej żeby od razu wam finalne itemki dali bo przecież tyle macie cudów w tych zbrojowniach że coś się wam należy w zamian. skończcie ten koncert życzeń, albo przynajmniej nie narzekajcie, że sushi chce zarobić na waszym lenistwie
14-02-2015 20:41 FonsFonsFons jest offline Szukaj postów użytkownika: FonsFonsFons Dodaj FonsFonsFons do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie lekki offtop, ale Panowie i Panie za co wy chcecie im płacić jeszcze?
Kolejny pomysł, który trafi na "górę" listy tylko dlatego, że gracze sami chcą "wkładać nam pieniądze do kieszeni".


Jestem przekonany, że pomysł wszedłby szybciej, niż przyjdzie do nas wiosna Big Grin

Za darmo nie ma nic, a to już chyba każdy wie.

Dlatego ja proponuje Sushi taki taryfikator:


- zrobimy wam runy i wrzucimy kosztem 180 dni premium - minimum 70% aktywnych kont premium musi wyrazić chęć i "kliknąć"
- poprawimy krew życia u Kultka kosztem 360 dni premium - minimum 90% aktywnych kont premium KULTYSTÓW musi wyrazić chęć i "kliknąć"
- zaczniemy w ogóle cokolwiek robić - koszt 30 dni premium - minimum 70 % aktywnych kont premium na wszystkich serwerach musi wyrazić chęć i "kliknąć"



Ja to tak widzę i proponuję aby zostało szybko wprowadzone (najbliższe 48 h), a że jutro niedziela to powiedzmy do wtorku do godziny 0:00.


Zaczynam już ironizować patrząc na obecny stan gry, więc zadam wam pytanie.

O co wy prosicie?

Nie możecie się doczekać zmian, które nie bojąc się tego napisać "MUSZĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE", a co dopiero takie "bzdety".


Wiosna idzie, słońce wychodzi, śnieg puszcza - koniec pracy, urlop dla wszystkich Wink

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-02-2015 21:24 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo prosty przykład. Runy - programują się od 2 lat o ile nie dłużej. Coś tam związane z płatnościami (przy czym jak na moje więcej roboty) nagle praca wrze i coś da się szybciej zrobić niż 2 miesiące.

Ja nawet jestem za tym żeby wprowadzić opcję jaką Sushi podał, zniechęcajcie bardziej graczy a gra w końcu upadnie. Uciągneliście tyle lat bo gra jest uzależniająca to uciągniecie kolejne nawet jak jeden dzień premium będzie kosztował 10zł.
14-02-2015 22:04 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
By coś takiego było opłacalne musiałby wyglądać np tak:

Pojemność zbrojowni +100: NIE : Przedłuż o 1 dzień kosztem 30 dni premium
Pojemność zbrojowni +50: NIE : Przedłuż o 3 dni kosztem 20 dni premium


I hajs się będzie zgadzać. Administracja coraz bardziej chce się upodobnić do chytrej baby z radomia. Może od razu rok premki i wygrywasz wampirySmile Administracjo nasza niby kochana, weźcie się za balans morii, epików i te mityczne runy a nie szukacie zarobku wszędzie gdzie się da. Bw zaczyna przypominać ulicznice w której każda opcja jest dodatkowo płatna.

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
15-02-2015 01:39 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
Arkangell
Member


images/avatars/avatar-25346.jpg

Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 40
Klan: PuB
Kraina: Necropolia VI
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tam zbrojownia nie potrzebna, bo mam ledwie xx lvl i nic nie muszę odkopywać, ale zgodzę się z przedmówcą - może coś konkretnego a nie bzdety o zbrojowni?

Wow, wprowadzono epiki, naaajs.
Epicki dystans - 50 sumy z jednej broni, 40% kryta, tryliard ataków, przebicie pancerza, trafienie z siły lub samo z siebie

Może jakiś balans? Nerf dystansu? Boost białej? Biała 1h to teraz gówno. Epickie demony 2h kryty po 3k <3

A o runach to coś na forum czytałem ale brałem to tak na poważnie jak książki fantasy które czasem wieczorami czytam Smile

Kasa kasa kasa... może abonament wprowadźcie jak w World of Warcraft Big Grin ?

__________________
R10 - Aye
Możliwe raty, negocjacje.

Jak zarabiać w internecie
15-02-2015 01:48 Arkangell jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkangell Dodaj Arkangell do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zbrojownia - brak miejsca - Super pomysł

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH