Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 14367, 9243 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 14367, 9243 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

14367, 9243 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 14367
Postać adasari
Login grzesiu

ID 9243
Postać muerta cika
Login szypek

pushing - ciągłe przerzucanie kamieni z konta 9243 na 14367:

Legendarny Doskonały Karabin myśliwski 1 0 / 0 / 0 / 0 / 20 2015-02-06
19:01:23

Dobra Opaska Prekognicji (+5) 3 7 / 0 / 1 / 5 / 5 2015-02-05
01:31:06

Legendarny Dobry Krótki łuk Reakcji (+1) 1 0 / 0 / 0 / 10 / 0 2015-02-04
10:53:25

Spódnica Inków (+5) 3 5 / 1 / 3 / 0 / 0 2015-02-03
06:30:17

Legendarny Dobry Skorpion (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 9 2015-01-28
17:51:46

Legendarna Wzmacniająca Maczuga Zdrady (+3) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 1 2015-01-27
07:29:36

Doskonałe Lekkie Spodnie Rzezimieszka 1 10 / 4 / 6 / 1 / 0 2015-01-27
07:02:51

Legendarny Krótki łuk Szybkostrzelności (+3) 1 0 / 0 / 0 / 2 / 2 2015-01-23
06:33:36

Legendarny Dobry Skorpion (+5) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 12 2015-01-20
18:08:22

Marynarka Kaliguli (+3) 3 10 / 2 / 0 / 2 / x 2015-01-15
08:24:08

Szturmowa Czapka Ochrony (+3) 1 0 / 0 / 5 / 6 / 0 2015-01-10
21:02:22

Topór Klanu (+3) 1 0 / 0 / 0 / 1 / 0 2015-01-10
20:32:26

Archaiczny Amulet (+3) 1 50 / 20 / 8 / x / x 2015-01-08
19:20:03

Legendarny Dobry Shuriken Dalekiego zasięgu (+2) 1 40 / 6 / 4 / 8 / x 2014-12-24
02:46:27

Pełna zbroja Kobry (+3) 1 0 / 0 / 1 / 0 / 0 2014-12-18
20:58:58

Legendarna Tygrysia Czapka Podróżnika (+3) 1 0 / 0 / 2 / 0 / 0 2014-12-18
17:39:28

Legendarne Elfie Szorty Siłacza (+5) 1 0 / 0 / 0 / 20 / x 2014-12-07
16:17:12

Legendarny Dobry Kryształowy Miecz dwuręczny Zdrady (+4) 1 360 / 9 / 11 / 10 / x 2014-12-07
13:22:29

Dobry Hełm Prekognicji (+4) 1 0 / 5 / 3 / x / x 2014-12-04
11:13:39

Dobry Nekromancki Łańcuch Władzy (+3) 1 50 / 30 / 17 / x / x 2014-12-02
13:17:04


ban stały


Postanowienia porządkowe:
1. Zakazuje się wypowiadania osób postronnych w tym temacie
2. Osoby postronne proszone są o wypowiadanie się tutaj: Dyskusje na temat Pręgierza R17
3. Wypowiedzi osób postronnych będą karane podwójnym ostrzeżeniem za jeden post.
4. Uprasza się, by osoby obwinione wypowiadały się w temacie, a nie w prywatnych środkach komunikacji, tj. GG, PW na forum lub e-mail. Ma to na celu ułatwienie kontroli ze strony Super Operatora i Administracji Gry
5. Uprasza się, żeby osoby obwinione podpisywały swoje posty, tak by Operator wiedział kto się wypowiada
6. Po złożeniu wyjaśnień możliwe jest odblokowanie kont
7. Odwołanie się od blokady w pierwszej kolejności składa się do mnie w formie postu w tym temacie.
8. Możliwość odwołania się przysługuje po 30 dniach w przypadku otrzymania bana stałego lub po odbyciu 1/2 czasu kary przy banach czasowych
9. Od mojej decyzji przysługuje odwołanie do Super Operatora Gry
10. Od decyzji Super Operatora Gry przysługuje odwołanie do Administracji Gry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-02-2015 12:34 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
grzegu
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 6
Klan: ORION
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: nieważne

ban stały za jakiś pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

musze sie jakoś bronic każdą rzecz przed wystawieniem na ah sprawdzałem w zakończonych za ile schodziły i wstawiałem na ah ,cześć z nich po sprzedaży zgłaszałem do operatora a że operator nie reagował w danym czasie to nie jest moja wina druga rzecz to osoba kupójąca jeśli ktoś potrzebuje to kupóje a mnie nie interesuje kto byle by zostało kupione wasze tłumaczenie o przerzucaniu kamieni możecie stosować w kazdej sytuacji jeśli wam sie cokolwiek niespodoba lub bedziecie mieć taką ochote sory za ortografie napewno będe sie odwoływał nawet do samej administracji
09-02-2015 15:50 grzegu jest offline Szukaj postów użytkownika: grzegu Dodaj grzegu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcje zgłoszone przez sprzedającego z tej listy były raptem dwie - i to jedne z tych ostatnich wymienionych. Wszystkie inne aukcje nie były zgłoszone lub zostały zgłoszone przez osoby trzecie.

Z pewnością to przypadek, że ciągle ta sama osoba kupowała od Ciebie itemy po zawyżonej cenie chytry

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

09-02-2015 20:10 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
grzegu
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 6
Klan: ORION
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: nieważne

pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy na ah pisze kto sprzedaje lub kupuje czy ja mam wgląd w takie coś bym wiedział że jeden gracz to skupuje to bym wystawiał bez ceny min ale najlepiej usadzić kogos zabrać mu kamienie bo dość zapłacił cały czas gram z premką ale wy to macie gdzieś to żadne przewinienie z mojej strony mozliwe że dwie aukcje zgłosiłem bo były drogie a reszta mieściła sie w cenach zakończonych nawet jakbym zgłaszał wszystkie to też byście bana dali za zgłaszanie
09-02-2015 21:08 grzegu jest offline Szukaj postów użytkownika: grzegu Dodaj grzegu do Listy kontaktów
grzegu
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 6
Klan: ORION
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: nieważne

pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dalej czekam na twoją odpowiedź jakie wytłumaczenie by cie zadowoliło
11-02-2015 16:13 grzegu jest offline Szukaj postów użytkownika: grzegu Dodaj grzegu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać wyraźnie, że to jedna osoba kupowała te przedmioty i oferowała cenę, jaka została ustalona jako minimalna. Gołym okiem widać, że te aukcje są ustawione.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-02-2015 16:14 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
grzegu
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 6
Klan: ORION
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: nieważne

pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

weź sobie ubierz okulary moze lepiej będziesz widział sam zaniedbałeś swoje obowiązki w sprawie kontrolowania ah o ile sie niemyle to operator miał 3 dni na reakcje danej aukcji po tym terminie aukcja chyba jest uznana za dobrą a ty wyciągasz moje aukcje z grudnia weź może od początku gry jesli taka jest twoja decyzja to prosze mi podac kontakt do super operatora w celu wyjasnienia tej sprawy i okradzenia mnie z kamieni przez operatora bo to co próbujesz mi wmówić niema żadnej sensownej wykładni
11-02-2015 16:36 grzegu jest offline Szukaj postów użytkownika: grzegu Dodaj grzegu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przekręcasz wszystko.

1) Sprzedający zgłosił dwie aukcje. Są to ostatnie na tej liście. Zostały przeze mnie zaakceptowane
2) Pozostałe aukcje nie były zgłoszone.
3) Aukcji niezgłoszonych operator nie widzi w panelu zgłoszeń
4) Przypadkiem natrafiłem na wymiany pomiędzy graczami 9243 i 14367
5) Wśród tych wymian było mnóstwo przepłaconych aukcji, które nie były zgłoszone, lub zostały ostatnio zgłoszone przez osoby trzecie
6) Komunikat o niewydawaniu kamieni przez 2 dni pokazuje się po zgłoszeniu aukcji przez sprzedającego
7) Nie stanowi to, że przepłacona aukcja po 2 dniach staje się ważna i nic z nią nie można zrobić
8) W sprawie aukcji konta 9243 nie mam nic sobie do zarzucenia, bo zgłoszenia sprzedaży były rozpatrzone od razu, do reszty tych aukcji doszedłem całkowicie przypadkiem (osoba trzecia zgłosiła przepłaconą aukcję, a ja sprawdziłem wszystkie wymiany między tymi dwiema osobami).
9) Nie odnosisz się w żaden sposób do moich zarzutów, czyli ustawiania zawyżonej ceny oraz skupowania itemów przez jednego gracza. Jest to pushing w czystej postaci
10) Kontakt do Super Operatora: http://forum.bloodwars.interia.pl/pms.ph...ewpm&userid=148

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-02-2015 16:44 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcesz mi powiedzieć, że te aukcje to przypadek? Po zablokowaniu Cię zakończyły się jeszcze dwie aukcje, które również miały wywindowane CM i kupujący był ten sam:

Dobry Toporek do rzucania Reakcji 1 0 / 0 / 1 / 0 / 0 2015-02-09
07:48:18
Doskonałe Uzi (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 2 2015-02-09
10:55:29

Ceny są wzięte na podstawie zakończonych? To bardzo ciekawe, ponieważ ostatnia aukcja Doskonałego Uzi wyglądała tak:
Doskonałe Uzi (+1) 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2015-02-04
22:03:32


Są różnice między 3kk a 2kd, prawda? chytry


Wygląda mi na to, że założyłeś, że aukcja jest w porządku jak przez 3 dni operator nic z nią nie zrobi i przerzucałeś do woli kamienie na swoje konto. A teraz wielkie pretensje, ponieważ plan doskonały nie wypalił.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-02-2015 16:54 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
grzegu
Newbie


Data rejestracji: 22-09-2013
Postów: 6
Klan: ORION
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V
Skąd: nieważne

pushing Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja swoje ty swoje chłopie czy ja wiem kto kupuje itemki jeśli chodzi ci o to że zawyżone obcinam kamienie daje ostrzeżenie i tyle a ty bez sensownego wyjaśnienia jeden gracz kupował to bana daje i koniec nastepny zbanowany do kolekcji wpadł
11-02-2015 17:10 grzegu jest offline Szukaj postów użytkownika: grzegu Dodaj grzegu do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wybacz, ale to nie jest przypadek, że ciągle ta sama osoba skupuje od Ciebie itemy po zawyżonej cenie. Zwłaszcza gdy tych liczba tych aukcji przekracza 20.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-02-2015 17:18 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Buc
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodam jeszcze, że postać muerta cika jest od zeszłego roku mało aktywna. Konto na którym nikt nie gra jest najlepsze do przerzucania kamieni.

Myślę, że się dogadaliście - Ty będziesz wystawiał złomiaste itemy na sprzedaż, a kolega będzie je kupował po zawyżonej cenie. Zgłosisz aukcję do operatora, poczekasz 3 dni i jesteś czysty.

Zbrodnia doskonała Pleased

Argument o tym, że to czysty przypadek, iż kupujący był tylko jeden i wcale nie ustawiałeś aukcji - jedyne aukcje w których muerta cika brał udział (kupował na aukcji) to były aukcje wystawione przez Ciebie.

Inne aukcje tego gracza to była sprzedaż itemów bez ceny wywoławczej - pozbywa się sprzętu, w zamian będzie miał kamienie do pakowania Twojej postaci.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

11-02-2015 17:58 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

celowy, wielokrotny pushing
aukcje były ustawiane

niemożliwe jest kupowanie tak wielu przedmiotów, na dodatek różnych, tylko od jednej osoby bez umawiania się między sobą

kara jest słusznie nałożona

przy tej wielkości pushingu długość kary też jest odpowiednia

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-02-2015 23:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R17+R19 » PUSHING 14367, 9243

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH