Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów). » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów). 23 Ankieta - średnia ocena: 5,65
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Desmodontidae
Lord


Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 439
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko prawda, nic dodać nic ująć ale nie ma wyjścia albo akceptujesz syf jaki jest i się z nim męczysz albo kończysz grę, bierzesz urlop by nie paplać się w tym szambie. Możemy sobie pisać co chcemy admini zrobią i tak po swojemu, mleko się wylało, nie da się nowych zmian cofnąć itd. Adminom niedługo hajs przestanie się zgadzać to znowu wpadną na coś nowego aby wszyscy kupowali premkę i klikali w nadziei na turboeipicka na nowym fair play drop.

__________________
R7 - Desmodontidae
20-02-2015 08:49 Desmodontidae jest offline Szukaj postów użytkownika: Desmodontidae Dodaj Desmodontidae do Listy kontaktów
Fring
Newbie


Data rejestracji: 16-02-2015
Postów: 7
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie było mnie tutaj jakieś dwa lata, grałem dwa lata, a nie zmieniło się nic. Konrad, Sushi i cholera wie, kto jeszcze w tej administracji siedzi (nie pamiętam już, C47 mi się przypomina) - i dalej nic.

Tak mnie zastanawia, ile lat istnieje ta gra? 8? 9? Czemu nie macie pod sobą kilku programistów - jak ktoś wyżej zauważył - nawet studentów, którzy by dla was za jakiś tam mały hajs programowali i kodowali? Sami we dwójkę się zesracie i rozmażecie, jeżeli chcecie wprowadzić mityczne runy (nie mam pojęcia co to ani do czego to, nie chce mi się grzebać na forum).

Wróciłem do gry, jak były już epiki - ziom mi wytłumaczył co to i od razu pojawił się wniosek - handel zdechnie. I o dziwo (!), to prawda. Kto będzie kupował leg dsk preko, skoro może mieć epickie?

Wprowadzacie nowe rzeczy (wprowadzaliście przynajmniej, pamiętam jak weszło evo, tydzień później usunąłem konto jakoś, wcześniej KW, areny, jakieś inne cuda), ale balansu dalej nie zrobiliście, ssak rozwala, łapacz rozwala, reszta ssie i tyle.

Algorytm losujący suf/pref ssie. Tyle ile grałem w drugim akcie, czy którymś tam (jak już leg wpadają), to tyle czasu nie złapałem nic, tylko leg dsk pałki :v. Pewnie dalej taki szajz się dzieje, miliard szczęścia, 90% na zaliczenie wyprawy, drop? Dobra pałka, noż, ostry sztylet, WOW.

I teraz to, wchodzę w nowości, widzę "WSPANIAŁY PATCH OH AH, KOCHAJCIE NAS" - "UE się nie przyczepi, bo dostosowaliśmy płatność" - NO DZIĘKUJĘ WAM. Wspaniali jesteście.

Konkluzja?

Gdybyście tak o nas dbali, jak o hajs, który zarabiacie na tej grze.

I tak właściwie. Gdybyście zaczęli dbać o nas bardziej, czyli wprowadzacie w ciągu trzech miesięcy, a nie trzech lat to, o czym mówiliście -> zwiększa się liczba graczy (poczta pantoflowa chociażby) -> za tym idzie większy hajs -> za tym idą większe możliwości -> więcej podwładnych -> więcej rzecz -> lepszy balans gry -> więcej ludzi -> więcej hajsu -> jesteście bogaci, my zadowoleni.

Ale po co Roll Eyes Można bawić się i udawać, że coś robicie. Wink

Powodzenia, pogram tutaj trochę tylko po to, żeby zobaczyć, jak wasza gra upada. Ktoś wyżej dobrze napisał - równia pochyła, lecicie w dóóóóóóóóóóóół, drodzy administratorzy.
21-02-2015 01:33 Fring jest offline Szukaj postów użytkownika: Fring Dodaj Fring do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tylko podkresle jedno, zeby na pewno administracja nie przeoczyla:

cytat:
Hornet87 napisał(a)
I na koniec, jeśli ktoś marnuje 15 minut na pisanie tak długiej wypowiedzi, to nie jest hejter i troll, tylko ktoś komu zależy na waszym projekcie. Zamiast brać się za rogi zwyczajnie zastanówcie się czy nie ma w tym trochę racji. Trochę?


Amen. Dawno tutaj nie widzialem celniejszego zdania.
21-02-2015 11:54 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najpierw 2 miechy reperowania premki
teraz 2gi tydzień przenoszenia serwerów, a to jeszcze nie koniec :-)

i 'runy' których pewnie nie ma, przesunięte o kolejne 3 miechy a ty głupi płać i płacz

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

21-02-2015 11:58 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Des
Member


Data rejestracji: 10-07-2012
Postów: 46

RE: Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów). Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

Z wielką przyjemnością informuję, że w ostatnich dniach zakończone zostały prace nad największym patchem w dziejach BW, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nawet go nie zauważyło dlatego postanowiłem zamieścić tutaj "dokumentację techniczną":



To musi być naprawdę trudne, aby zrobić płatną grę, która oficjalnie jest bezpłatna i bazuje na darowiznach. Ominąć tym samym zobowiązania względem kupującego, podatki itp. Brawo! Polak potrafi.

Ekipa 2-3 osobowa, która się z niczym nie wyrabia, a jak coś zrobi przez przypadek to bez beta testów co u żadnego poważnego producenta gier MMO nie ma miejsca. Bierzecie kasę za partaczenie swojej pracy i opisujecie jeszcze na forum jak to zapracowani jesteścieBig Grin Nie wiem czy chcecie wywołać u odbiorcy śmiech czy płacz...


Nie mam pojęcia jak wygląda statystyka aktywności graczy i kasacji w stosunku do nowych kont. Wiem jedno... kiedyś polecałem tą grę znajomym, teraz odradzam, a sam klikam wypki na malutkim koncie, bo jakoś tak szkoda mi skasować dopieszczoną postać... ale to kwestia czasu.

__________________
r14 - Nikczemny Ferdynand
25-02-2015 13:57 Des jest offline Szukaj postów użytkownika: Des Dodaj Des do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

RE: Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów). Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Des napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Z wielką przyjemnością informuję, że w ostatnich dniach zakończone zostały prace nad największym patchem w dziejach BW, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nawet go nie zauważyło dlatego postanowiłem zamieścić tutaj "dokumentację techniczną":



To musi być naprawdę trudne, aby zrobić płatną grę, która oficjalnie jest bezpłatna i bazuje na darowiznach. Ominąć tym samym zobowiązania względem kupującego, podatki itp. Brawo! Polak potrafi.

Ekipa 2-3 osobowa, która się z niczym nie wyrabia, a jak coś zrobi przez przypadek to bez beta testów co u żadnego poważnego producenta gier MMO nie ma miejsca. Bierzecie kasę za partaczenie swojej pracy i opisujecie jeszcze na forum jak to zapracowani jesteścieBig Grin Nie wiem czy chcecie wywołać u odbiorcy śmiech czy płacz...


Nie mam pojęcia jak wygląda statystyka aktywności graczy i kasacji w stosunku do nowych kont. Wiem jedno... kiedyś polecałem tą grę znajomym, teraz odradzam, a sam klikam wypki na malutkim koncie, bo jakoś tak szkoda mi skasować dopieszczoną postać... ale to kwestia czasu.





jak powyżej kolega napisał.... zainteresujcie czymś graczy bo z epikami (po chwilowej fascynacji) to raczej strzał w kolano... a raczej w kolano i łokiećBig Grin

jakieś nowe lokacje, RUNY, coś co spowoduje że gra nabierze nowego sensu a nie jak np. w moim przypadku przypomina to raczej już obowiązek niż przyjemność....
25-02-2015 18:58 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

RE: Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów). Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mordeczka napisał(a)
cytat:
Des napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)

Z wielką przyjemnością informuję, że w ostatnich dniach zakończone zostały prace nad największym patchem w dziejach BW, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was nawet go nie zauważyło dlatego postanowiłem zamieścić tutaj "dokumentację techniczną":



To musi być naprawdę trudne, aby zrobić płatną grę, która oficjalnie jest bezpłatna i bazuje na darowiznach. Ominąć tym samym zobowiązania względem kupującego, podatki itp. Brawo! Polak potrafi.

Ekipa 2-3 osobowa, która się z niczym nie wyrabia, a jak coś zrobi przez przypadek to bez beta testów co u żadnego poważnego producenta gier MMO nie ma miejsca. Bierzecie kasę za partaczenie swojej pracy i opisujecie jeszcze na forum jak to zapracowani jesteścieBig Grin Nie wiem czy chcecie wywołać u odbiorcy śmiech czy płacz...


Nie mam pojęcia jak wygląda statystyka aktywności graczy i kasacji w stosunku do nowych kont. Wiem jedno... kiedyś polecałem tą grę znajomym, teraz odradzam, a sam klikam wypki na malutkim koncie, bo jakoś tak szkoda mi skasować dopieszczoną postać... ale to kwestia czasu.





jak powyżej kolega napisał.... zainteresujcie czymś graczy bo z epikami (po chwilowej fascynacji) to raczej strzał w kolano... a raczej w kolano i łokiećBig Grin

jakieś nowe lokacje, RUNY, coś co spowoduje że gra nabierze nowego sensu a nie jak np. w moim przypadku przypomina to raczej już obowiązek niż przyjemność....


skasuj sie ;]

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

30-05-2015 21:50 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Lutek1302
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 87
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bla bla bla i dalej nuda z tematem i w temacie

__________________




24-10-2016 13:13 Lutek1302 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lutek1302 Dodaj Lutek1302 do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch, "którego nie było" oraz co w lutym (migracja serwerów).

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH