Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY "kolega" chce odpocząć;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony "kolega" chce odpocząć;] 11 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,5511 Ankieta - średnia ocena: 7,55
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Niewaznektoja
Full Member


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 70
Klan: BRAK
Kraina: Moria III
Skąd: Miasto

"kolega" chce odpocząć;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje id: 262636
Id winnego : 252538

SB : 19:28
17-02-2015 19:45 Niewaznektoja jest offline Szukaj postów użytkownika: Niewaznektoja Dodaj Niewaznektoja do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 252538
Postać bla_bla_bla

Wulgaryzmy na sb
5 dni

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-02-2015 09:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Seph, a czy przyjrzałaś się dokładnie, kto zaczął prowokować na kp?chytry
Jeśli nie to sprawdź to, gdyż wnoszę prośbę o ukaranie autora tematu jakimś małym "bonusem" (ku przestrodze), by następnym razem nie działał z premedytacjąBig Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 19-02-2015 14:05.

19-02-2015 14:04 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Niewaznektoja
Full Member


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 70
Klan: BRAK
Kraina: Moria III
Skąd: Miasto

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Niewaznektoja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prowokacje?;D
toc to ty caly czas mnie prowokujesz wiec z czym do ludzi?
19-02-2015 14:30 Niewaznektoja jest offline Szukaj postów użytkownika: Niewaznektoja Dodaj Niewaznektoja do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widziałam, żeby gdzieś była zgłoszona skarga na "prowokacje" na sb. Zostałeś ukarany za wulgarzym w konkretnej wypowiedzi. Skargi zakładamy w osobnym a nie w "cudzym" temacie.

Zaś z przepychankami proszę przenieść się na pw.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-02-2015 16:36 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tutaj jakoś nie był potrzebny osobny temat, bądź konsekwentnaTongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 19-02-2015 16:58.

19-02-2015 16:57 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tutaj temat tyczył się obrazania graczy a nie użycia wulgaryzmu.

Jeśli dalej masz zastrzeżenia co do wymiaru kary -> proszę odwołać się do wyżej instancji.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-02-2015 17:20 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co za różnica?Oo
W obu przypadkach skargi zakończyły się banem (aczkolwiek tylko w tamtym autor tematu oberwał rykoszetem za sprowokowanie mnie do takiego, a nie innego zachowania)...

Poza tym... czy ja napisałem choć słowo nt. tego, jakobym miał zastrzeżenia co do mojego bana?chytry
Nie...? No właśnieSmile
Ja tylko twierdzę, że - podobnie jak w przypadku podlinkowanym przeze mnie w poprzednim poście - autor tematu powinien dostać coś na ochłodę za prowokacje na kp (wszak to nie ja pierwszy szukałem z nim kontaktu, a vice versa)... Także, Seph, nie zachowuj się tak, jak ma to w zwyczaju autobot C47 i nie szukaj byle powodu, byle zasłużonego bana nie wlepićEvil

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 19-02-2015 18:14.

19-02-2015 18:13 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz założyć swoją skargę.

O ile w przypadku obrazy jestem w stanie zrozumieć, to że mogło się zostać sprowokowanym, tak przy użyciu wulgaryzmu kompletnie mnie to nie interesuje. Nie jest to dla mnie okoliczność łagodząca czy też wymagająca dogłębszego zrozumienia przyczynowo-skutkowego.

Powyższa skarga została zaś złożona wyłącznie na jedną jedyną twoją wypowiedź. Nie widzę tam w sumie obrazy, za to jest wulgaryzm, co kończy dla mnie wszelkie głębsze szukanie kontekstu.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-02-2015 19:18 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha, czyli z powyższego wynika, że jeśli nawet złożę oddzielną skargę, to zostanie ona odrzucona niczym przeszczep mózgu u autora tematu... dobrze kombinuję, co nie?chytry
W takim razie Pani Operator serdecznie dziękuję za "udzieloną pomoc", a temu konfidentowi... przepraszam, autorowi tematu (który tak bardzo brzydzi się tzw. konfidentami, że aż sam postanowił zostać jednym z nich) życzę czyraków odbytu - oby podcieranie tyłka było dla ciebie niezapomnianym przeżyciemBig Grin


EDYTA DAŁN
Zainteresowanie męskimi jajami (i przyrodzeniami w ogólności), które przejawiasz zarówno tu jak i na kp, jest na tyle dziwne i nietypowe, iż pozwala domniemywać że lubisz, gdy jakiś "męski mężczyzna" włamuje ci się między pośladki, nieprawdaż... ty mały, niegrzeczny łobuzie?rotfl
Myślę, że jak dobrze poszperasz na R1, to znajdziesz kilku "mięskich" kolegów, z którymi będziesz mógł podzielić swoje pasjeBig Grin

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 19-02-2015 20:59.

19-02-2015 19:36 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Niewaznektoja
Full Member


Data rejestracji: 24-10-2013
Postów: 70
Klan: BRAK
Kraina: Moria III
Skąd: Miasto

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Niewaznektoja
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeszczep? powiedzial to ktos komu nawet przeszczep jaj nie pomoze nabrac odwagi Smile
huurraaa , zyczysz mi czyrakow odbytu ? podejrzewam ze to przezyles skoro zyczysz mi takiego czegos Wink ale dziekuje Smile
heh no coz... zostalem konfidentem? zawsze bylem pewny siebie w przeciwienstwie do ciebie ale to zreszta widac ... przykladow chyba nie musze podawac bo kazdy to wie Smile


pozdrawiam Zgredziku Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Niewaznektoja: 19-02-2015 20:16.

19-02-2015 20:15 Niewaznektoja jest offline Szukaj postów użytkownika: Niewaznektoja Dodaj Niewaznektoja do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skończycie sami czy mam rozdać dwa warny i zamykać specjalnie temat?

A co do składania skargi - póki jej nie złożysz nie będziesz wiedział czy i jak zostanie rozpatrzona. Jeśli idzie o powyższą skargę wystąpił wulgaryzm. Nikt na prowokacje, obrażanie oraz wytykanie paluchem: "zaczał pierwszy" się nie skarżył. Koniec i kropka.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-02-2015 20:47 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY "kolega" chce odpocząć;]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH