Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY upublicznianie prywatnych wiadomosci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony upublicznianie prywatnych wiadomosci 14 Ankieta - średnia ocena: 4,1414 Ankieta - średnia ocena: 4,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

upublicznianie prywatnych wiadomosci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EgzoticK 12:43 http://i.imgur.com​/mjsyozC.png​

EgzoticK 12:47 http://i.imgur.com​/a9CtXKl.png​

Postac upublicznia moje pw wyslanie do niego poza tym umieszcza na portalu i.imgur.com

na sb poprosze o bana dla tego pana jak nie pomoze to do c47 skarge pisze .

osoba ta wielokrotnie obrażała mnie publicznie na sb co było zglaszane jakos operator nie umie zareagowac odpowiednio .


dodatkowo gracz
Brokul godz 13:30 obraza moj nick .na sb .
conrado 13:49 -> obraza na sb
conrado 13:55 -> obraza na sb
przeklinanie
sytuacja się powtarza .

__________________



ID 245353

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez vision837: 22-02-2015 13:59.

22-02-2015 12:54 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
GrT
Forum Ace


images/avatars/avatar-14973.gif

Data rejestracji: 06-06-2009
Postów: 78
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

XD



__________________
r1.
Nick: Valentino

Nie znam się, to się wypowiem. a co
22-02-2015 13:18 GrT jest offline Szukaj postów użytkownika: GrT Dodaj GrT do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo rozumiem w czym moj link uwlacza nickowi Mucha, w sumie nie nie rozumiem polowy wypocin tego Pana.
Polecam również zajrzeć Panie Mucho do regulaminu składania skarg o ile taka duża ilość tekstu nie okarze się zbyt dużą przeszkodą.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
22-02-2015 20:01 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 77767
Postać conrado

Wulgaryzmy/Obraza na sb
7dni

(5 za wulgaryzm + 2 dni za obrazę)




Jeśli idzie o resztę nie widzę nic co nadawałoby się na bana.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-02-2015 13:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o pokazanie mi ktore slowo jest wolgaryzmem?

I w ktorym miejscu obrazalem tego gracza?
Ja z nim nie pisalem! Nawet z nim konwersacji nie prowadzilem, nic nie bylo kierowane w jego strone!

I prosze udostepnic wedlug jakich kryteri Pani op utwierdza sie ze dane slowo to wolgaryzm?
Czy to jest Slownik Jezyka Polskiego czy wedle xxxxx.

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kondi: 23-02-2015 13:58.

23-02-2015 13:54 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Prosze o pokazanie mi ktore slowo jest wolgaryzmem?


Użyte po conrado 2015-02-22 13:49:29 ooo .... Szczegóły mogę wysłać na pw.

cytat:
I w ktorym miejscu obrazalem tego gracza?


Całokształt podanych wypowiedzi: od użytego wulgaryzmu, owada, mokrych psów etc. + dotychczasowa działalność prowokacyjna w kierunku gracza Mucha (poprzednie skargi + nawet ja któregoś razu zwróciłam Ci na sb uwagę.)

cytat:
Ja z nim nie pisalem! Nawet z nim konwersacji nie prowadzilem, nic nie bylo kierowane w jego strone!


Nie trzeba zwracać się bezpośrednio do gracza by go obrazić, można to zrobić publicznie w rozmowie z innymi. Kontekst wypowiedzi mówi co innego: zwłaszcza kiedy to jedna osoba akurat składała skargę.

cytat:
I prosze udostepnic wedlug jakich kryteri Pani op utwierdza sie ze dane slowo to wolgaryzm?


Stale i niezmiennie wedle kryteriów języka polskiego.

cytat:
Czy to jest Slownik Jezyka Polskiego czy wedle xxxxx.


Słownik języka polskiego -> http://sjp.pwn.pl/

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-02-2015 14:12 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To poprosze pw.

podana strona ukazuje mi iz niema takiego wolgaryzmu, nawet takiego slowa Smile

chyba ze donosiciel to wolgaryzm?


http://sjp.pwn.pl/szukaj/g%C3%B3wnojad.html

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kondi: 23-02-2015 14:27.

23-02-2015 14:14 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech, gorzej niż z dziećmi. To, że dodasz sobie coś do wulgaryzmu, nie oznacza od razu, że nowe słowo przestaje być wulgarne. Użyty przez ciebie wyraz oznacza ni mniej ni więcej "żywiącego się/jedzącego g." (dla porównania z glonojadem)

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-02-2015 14:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobrze, rozumiem, ale jesli widze w zgloszeniach i widze ze ludzie dostaja 5 dni za wulgaryzmY
4 dzi za wulgaryzmY
a ja za 1 wolgaryzm 5 dni to cos tu jest nie bardzo chyba ?

zgadzam sie na 2 dni za obraze + 1 dzien za wulgaryzm !! podkreslam 1 wolgaryzm

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kondi: 23-02-2015 14:38.

23-02-2015 14:36 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie widzisz w zgłoszeniach? Podstawą za pojedyńczy użyty wulgaryzm (na SB, profilu postaci/klanu, klanówce) jest 5 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-02-2015 14:39 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolegę tyłek boli

4 dni


[Obraza i prowokacje sb/pw] 249359

tutaj kolega dostal za uzywanie wulgaryzmow i prowokacje tylko 5 dni

dlaczego moja kara ma byc rownie adekwatna do ich kar ?



czyli mam rozumiec ze wedlug pani op jak ktos ukradnie 10 zł i ten co ukradnie 1000 zl maja dostac taka sama kare ??

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kondi: 23-02-2015 14:51.

23-02-2015 14:45 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Omg....

Link 1 -> Wulgaryzmy w pw a nie sb/klanówka.

Link 2 -> Obraza i prowokacje nie widzę tam wpisanego słowa "wulgaryzmy" czyli gracz nie został ukarany za użycie wulgaryzmów...

Zacznijmy ab ovo:

Pw (kierowane do jednej osoby) jest traktowane łagodniej niż przestrzenie ogólnodostępne dla większej ilości graczy (klanówa, sb, profile). Stąd różnica w karze. Mniejsza szkodliwość -> niższa kara.

Obraza gracza nie jest tym samym co wulgaryzm. Żeby kogoś obrazić wcale nie trzeba użyć ani słów wulgarnych, ani pogardliwych ani nawet potocznych. Kary za obrazę są adekwatne do sposobu oraz "mocy" obrażenia gracza.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

23-02-2015 14:53 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vision837
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Seph nie ma z nim co dyskutować , winny sie tłumaczy następnym razem to nie 7 dni a 30 dni bana dla tego pana skoro nic nie pomaga . Skończyło sie chamstwo i prowokacja ktos musi tu pilnować porządku i seph to robi nie daj sobie wskoczyć na głowę , bo takich graczy Bw nie potrzebuje a to jego wielokrotna obraza w moim kierunku , albo robi to specjalnie i liczy na twoja pobłażliwość albo grabi sobie na bana . . .

__________________



ID 245353
23-02-2015 15:52 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vision837
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.interia.pl/pms.ph...pm&pmid=1125168


jak widac pan ktory poszedl na bana wysyła mi teraz obrazliwe teksty na pw forum bo w grze nie moze....

Prosze o zbanowanie tego gracza minimum na kilkadziesiat dni, jak widac ban mu nie straszny , i widac ze bimba sobie z nas , czyli mnie i operatora za wiele juz sobie pozwala ten gracz i to juz poraz kolejny raz sie zdarza prosze wkoncu o konkretna reakcje , to juz recydywa x 10 !

__________________



ID 245353
24-02-2015 05:04 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Radze cofnac sie do szkoly i nauczyc czytania ze zrozumieniem i przeczyrac sobie regulamin forum Wink

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby
24-02-2015 06:10 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vision837
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.interia.pl/pms.ph...pm&pmid=1125175

Gracz znów obraza mnie używając słów wulgarnych

Proszę zdecydowana reakcje operatora gry lub s op-a.

Gracz zasługuje na typowego bana oraz wielokrotna recydywę jak pisze w wiadomościach moze mnie obrażać ile chce . . . A w grze bana nie dostanie ?

Proszę o surowy wymiar kary dla tego gracza widać nic sobie nie robi z upomnien seph oraz banow na pare dni ...

Moze c47 podejmie konkretna decyzje ...

__________________



ID 245353
24-02-2015 08:12 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli idzie o forum, proszę sobie wzajemnie dodać drugiego na listę ignorowanych i będzie spokój w przypadku wysyłanych pw.

Regulamin działu Skargi

cytat:
skargi dotyczące obraźliwych wiadomości na forum - nie są brane pod uwagę (są brane tylko w przypadku groźby dotyczącej życia lub wielu mocnych wulgaryzmów)




P.S. Wczoraj wieczorem na pw to użytkownik kondi skarżył się na otrzymywane od Ciebie obraźliwe pw na forum.... Proponuję obu się uspokoić i jeżeli nie umiecie powstrzymać się od wysyłania sobie uroczych wiadomości -> użyć opcji: http://forum.bloodwars.interia.pl/usercp...ion=ignore_list.


I na zakończenie, proponuję zapoznać sie z:
Regulamin działu Skargi
Tabela kar
Kto jest kim i co komu zgłaszać

Operatorzy mają swój "cennik kar" i wedle niego działają.
Jeśli użytkownik nie zgadza się z decyzją operatora ma prawo odwołać się wyżej, do Super Operatora (w tym celu wysyłamy do niego PW z linkiem do tematu).

Dziękuję.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-02-2015 09:47 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Autor tematu Temat rozpoczęty przez vision837
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołuje sie do super operatora gry a oto wiadomości z pw na forum :

<cyt. wulgaryzmów i pw z forum>


To jego pw....
Liczę na reakcje ...

__________________



ID 245353
24-02-2015 10:33 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisałam w jaki sposób dokonuje się odwołania - na pewno nie w tym temacie. Proszę jeszcze raz przeczytać mój poprzedni post. Ale tak ze zrozumieniem, ok?

I +1 za cytowanie wulgaryzmów.

Takie rzeczy wysyła się do operatora na pw. Jeżeli nie ma w nich wybitnych wulgaryzmów i/lub gróźb dotyczących życia to ich nie rozpatruję -> Regulamin działu Skargi

Poza jednym wulgaryzmem i obrazą gracza nie widzę powodu do dania bana za wiadomości z forum. Proszę dodać sobie gracza na listę ignorowanych i będzie spokój.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-02-2015 10:49 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY upublicznianie prywatnych wiadomosci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH