Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 26133; 55392 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 26133; 55392
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

26133; 55392 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 26133
Postać InvisibleMan

ID 55392
Postać bazyl05

Multikonto - ban stały

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

24-03-2015 13:09 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
invi men
Junior Member


Data rejestracji: 15-04-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia II

Re: 26133; 55392 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wita szanownego odmina ,
proszę o sprawdzenie bo gra z jednego ip była zgłaszana ,nie widze powodu do blokady konta ,nie miało miejsce żadne handlowanie,itp,pusch, ,proszę o dokładne wyjaśnienie powodu tej decyzji .pozdrawiam
26-03-2015 19:55 invi men jest offline Szukaj postów użytkownika: invi men Dodaj invi men do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłoszenie gry z jednego IP nie upoważnia do łamania regulaminu. Ban nie jest za push a za multikonto.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

27-03-2015 12:36 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
jjaarreekk88_v2
Member


images/avatars/avatar-24924.jpg

Data rejestracji: 28-11-2013
Postów: 26
Klan: niepokorne-necro2
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o boże zajmij się ważnymi sprawami Sonszajn..

jeden rzadziej od drugiego gra praktycznie bazyl05 do aren dołącza raz na tydzień; pewnie jak się spotkają czy coś

a Ty ich banujesz.. nam klan osłabiasz, jeden odszedł po przejeciu konta, drugi sie kasuje, 3ci i 4ty ban pieknie kuwa pieknie.

niedługo reszta pójdzie jak domino...

__________________


ZŁÓŻ NOWĄ OFERTĘ HANDLOWĄ (click)
29-03-2015 13:17 jjaarreekk88_v2 jest offline Szukaj postów użytkownika: jjaarreekk88_v2 Dodaj jjaarreekk88_v2 do Listy kontaktów
invi men
Junior Member


Data rejestracji: 15-04-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było dokladnie jak mowi rozpruwacz ,bazyl ,wbijal i się logowal jeśli wpadal do mnie go namawiałem bo sam a już dosyć tej gry i waszych przekrętów nie pozwalacie się bawic grą o do tego ona chyba służy .prawda nikomu nic nie zrobiliśmy ,nikomu nie zaszkodziliśmy ,wiec o co tu biega ?
napisz mi jak grac z jednego ip żeby nie było to multi konto?bo ja tego nie rozumiem .czego nie wolno robic bo w regulaminie wyżej przez ciebie wymienionym tego nie ma,i czy po tym miesiącu czasu jest szansa ze nasze konta zostaną odblokowane jeśli się przypomnimy i poprosimy bazyl pewnie już nie będzie chciał się bawic w wasze hocki klocki ,ale dla mnie troszkę szkoda tych kilku wirtualnych przyjaciół z którymi już troszkę tu pograliśmy,pozdrawiam i licze na zrozumienie ,i wyrozumiałość ,
30-03-2015 21:02 invi men jest offline Szukaj postów użytkownika: invi men Dodaj invi men do Listy kontaktów
invi men
Junior Member


Data rejestracji: 15-04-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia II

Re: 26133; 55392 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam szanownego admina ,
minelo 30dni ,po tym czasie przysługuje prawo do odwołania się od decyzji ,w tym wypatku bana stałego za multikonto ,
wiec proszę o odblokowanie ,postaci invisibleman,gracz bazyl nie chce już grac ,zresztą nie chciał już wcześniej ale pod moja namową logowal ,się co jakiś czas , wyniknęło z tego co wyniknęło ,mi natomiast brakuje troszkę swiata bw choć bardziej graczy i atmosfery która panuje w npk,wiec biorac pod uwagę to ze naszym występkiem nikomu nie zaszkodziliśmy,nikogo nie okradliśmy ,nie puschowalismy ,a troszkę czasu poswieciłem na rozwój postaci i sadze ze ban stały to troszkę za surowa kara , chciałbym wrocic do gry ,licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z poważaniem
sylwek
25-04-2015 08:31 invi men jest offline Szukaj postów użytkownika: invi men Dodaj invi men do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokowane.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

25-04-2015 17:03 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
invi men
Junior Member


Data rejestracji: 15-04-2012
Postów: 12
Kraina: Necropolia II

Re: 26133; 55392 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziekowac .
za szybka reakcje
25-04-2015 21:09 invi men jest offline Szukaj postów użytkownika: invi men Dodaj invi men do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 26133; 55392

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH