Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » warte poczytania. ciekawy blog literacki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony warte poczytania. ciekawy blog literacki 6 Ankieta - średnia ocena: 4,176 Ankieta - średnia ocena: 4,17
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

warte poczytania. ciekawy blog literacki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapraszam każdego, kto lubi czytać, do zapoznania się z moim blogiem.
Temattycznie jest o literaturze, zamieszczam swoją niebanalną twórczość, komentuję lektury przeczytane, zamieszczam umiejętnie wątki autobiograficzne. Wszystko podszyte humorem, ciekawe, nienużące czytelnika.
http://konradmazur1980.blog.pl/

wcześniej, przez dwadzieścia dni, prowadziłem bloga, lecz z przyczyn prywatnych li tylko, usunąłem go. Czego teraz żałuję. Jego adres:
http://konradmazur.blog.pl/

zapraszam serdecznie. Czujcie się wolni w komentarzach.

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez belbo2: 22-04-2015 17:44.

28-03-2015 13:30 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/0...bisty-czesc-iv/

dalsza część

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
07-04-2015 23:19 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/1...zesc-x-to-jest/

dziesiąta część opowiadania o Mojrzeszu.

zapraszam też i tu: https://www.facebook.com/blogKonrada?ref=bookmarks

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
13-04-2015 17:48 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
belbo2 napisał(a)
http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/1...zesc-x-to-jest/

dziesiąta część opowiadania o Mojrzeszu.

zapraszam też i tu: https://www.facebook.com/blogKonrada?ref=bookmarks


Mojżeszowi. Tyle w kwestii czytania tego bloga - jeśli odwołujesz się do postaci wcześniej opisanych - jak na przykład bohaterach religijnych, to zachowaj chociaż poprawną pisownię ich imion.
14-04-2015 11:42 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)
cytat:
belbo2 napisał(a)
http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/1...zesc-x-to-jest/

dziesiąta część opowiadania o Mojrzeszu.

zapraszam też i tu: https://www.facebook.com/blogKonrada?ref=bookmarks


Mojżeszowi. Tyle w kwestii czytania tego bloga - jeśli odwołujesz się do postaci wcześniej opisanych - jak na przykład bohaterach religijnych, to zachowaj chociaż poprawną pisownię ich imion.


Ale to jest inny Mojrzesz. Ten z jakiegoś powodu na błędnie pisane imię. Może ktoś po pijaku mu takie nadał?

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
14-04-2015 11:55 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może błędne jest założenie, że jest to błędnie pisane imię rotfl
14-04-2015 12:33
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
specjalista napisał(a)
a może błędne jest założenie, że jest to błędnie pisane imię rotfl


Taka natura założeń, że mogą być błędne.
Gdy tymczasem pewniki nie powinny. Big Grin

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
14-04-2015 12:38 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Blind- napisał(a)
cytat:
belbo2 napisał(a)
http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/1...zesc-x-to-jest/

dziesiąta część opowiadania o Mojrzeszu.

zapraszam też i tu: https://www.facebook.com/blogKonrada?ref=bookmarks


Mojżeszowi. Tyle w kwestii czytania tego bloga - jeśli odwołujesz się do postaci wcześniej opisanych - jak na przykład bohaterach religijnych, to zachowaj chociaż poprawną pisownię ich imion.


Ale to jest inny Mojrzesz. Ten z jakiegoś powodu na błędnie pisane imię. Może ktoś po pijaku mu takie nadał?



A to mojrze nie mam racji? W sumie to fikcja literacka.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 14-04-2015 22:24.

14-04-2015 22:24 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Tomeczek G
Junior Member


Data rejestracji: 18-04-2014
Postów: 18
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mojrzesz morze wszystko nawet moze sie rozstapi hehe
14-04-2015 22:50 Tomeczek G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomeczek G Dodaj Tomeczek G do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mojrzesz Mojrzeszem, ale określenie własnej twórczości, gdzie raczej trudno zachować obiektywizm, jako "świetna" - nawet, gdyby faktycznie tak było - jest nieco zarozumiałe, nie uważasz? chytry
I to nawet w przypadku osób uznanych już za utalentowanych pisarzy, o debiutantach nie wspominając.

P.s. przeczytałem fragment, i pierwsze skojarzenie to biblia w wersji napisanej przez Jakuba Wędrowycza,, dostrzegam, naśladownictwo stylu Pilipiuka, zamierzone lub przypadkowe, tego nie wiem.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 15-04-2015 00:55.

15-04-2015 00:53 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój Mojrzesz nie ma nic wspólnego z Mojżeszem, postacią biblijną prawdziwą.
Jest fikcyjnym bohaterem li tylko. Jego przygody, znajomi, fakty, są moi wymysłem. Cieczcie się lekturą, nie szukajcie drugiego dna.

Pisałem, że "świetny" w ramach promocji bloga. Za taki go uważam, ja jako autor. Gdybym napisał "przeciętny" "słaby" czy "nudny" to bym skłamał.

Może zalatywać Pilipiukiem, ale tylko troszkę. Sporo jego książek przeczytałem i lubię go, jako autora.
Wczoraj dodałem V część fikcyjnego Dziennika, prowadzonego przez fikcyjną postać. O teh fikcyjnośći piszę za każdym razem, bo jeszcze czytelnicy będą sądzić, że o sobie pisze.

http://konradmazur1980.blog.pl/

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
15-04-2015 16:08 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
Mojrzesz Mojrzeszem, ale określenie własnej twórczości, gdzie raczej trudno zachować obiektywizm, jako "świetna" - nawet, gdyby faktycznie tak było - jest nieco zarozumiałe, nie uważasz? chytry
I to nawet w przypadku osób uznanych już za utalentowanych pisarzy, o debiutantach nie wspominając.

P.s. przeczytałem fragment, i pierwsze skojarzenie to biblia w wersji napisanej przez Jakuba Wędrowycza,, dostrzegam, naśladownictwo stylu Pilipiuka, zamierzone lub przypadkowe, tego nie wiem.


takie same odczucia
a blog raczej mi do gustu nie przypadł, a na miano "świetny blog literacki" nie zasługuje
najwyżej "śmietankowy blog literacki"

+2

btw.

tu masz coś WARTEGO POCZYTANIA
http://zajdel.dzaba.com/zajdel/abc.htm

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 16-04-2015 00:05.

15-04-2015 16:17
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
belbo2 napisał(a)
Mój Mojrzesz nie ma nic wspólnego z Mojżeszem, postacią biblijną prawdziwą.
Jest fikcyjnym bohaterem li tylko. Jego przygody, znajomi, fakty, są moi wymysłem. Cieczcie się lekturą, nie szukajcie drugiego dna.

Pisałem, że "świetny" w ramach promocji bloga. Za taki go uważam, ja jako autor. Gdybym napisał "przeciętny" "słaby" czy "nudny" to bym skłamał.

Może zalatywać Pilipiukiem, ale tylko troszkę. Sporo jego książek przeczytałem i lubię go, jako autora.
Wczoraj dodałem V część fikcyjnego Dziennika, prowadzonego przez fikcyjną postać. O teh fikcyjnośći piszę za każdym razem, bo jeszcze czytelnicy będą sądzić, że o sobie pisze.

http://konradmazur1980.blog.pl/


No, nie troszkę, bardzo Smile
Jako, że pilipiuka czytałem większość książek, znam jego twórczość doskonale, jednak znam równie dobrze twórczość wielu innych pisarzy, a skoro skojarzenie z Pilipiukiem mi się nasunęło po przeczytaniu kilku zdań, to podobieństwo jednak jest duże :p

Co do reklamy, to są setki marek proszków do prania, a każdy świetny - powinieneś blogiem raczej zainteresować, a nie reklamować, bo reklama jest... przereklamowana ;p
I tak na prawdę odstrasza bardziej, niż zachęca - to dlatego jest coraz mniej reklam w stylu "Oh, nie wierzę! Dodałam tylko odrobinę wanisza, a wszystkie plamy znikły" a coraz więcej reklam z aranżacją jakiejś znanej piosenki(co akurat uważam za strzał w kolano z haubicy) albo dziwnych, zabawnych, etc.

Fakt, napisanie nudny, słaby itp raczej nikogo by nie zachęciło - ale można przecież napisać po prostu "zapraszam na mojego bloga, na którym(tu wstaw co tam będzie, czy opowiadania, czy np recenzje książek twojego autorstwa, czy co tam jest) - i tyle na początek, potem jakiś w miarę oryginalny opis twojej twórczości, coś o sobie co nie będzie wyglądało jak wyciąg z cv, sugerowałbym też unikaniania słów typu "li", we własnych wypowiedziach zwłaszcza - używasz go niewłaściwie, nie jestem fanatykiem gramatyki, ale wyrażenie "li tylko" to pleonazm do kwadratu, masło maślane, "li" samo w sobie oznacza "tylko"; jak się bierzesz za literaturę, powinieneś o tym wiedzieć.

Na koniec, skoro bierzesz się za pisanie, musisz się niestety przygotować na krytykę :p

__________________
[
16-04-2015 01:26 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
a coraz więcej reklam z aranżacją jakiejś znanej piosenki(co akurat uważam za strzał w kolano z haubicy) albo dziwnych


mówisz masz

osobiście nienawidzę reklam w każdej formie
"reklamowanie" swojego bloga to też zły pomysł

zaciekaw nim, a nie "reklamuj"
póki co - w mojej skromnej ocenie - nic ciekawego tam nie ma
16-04-2015 03:16
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie obejżę, nie mam teraz peceta, a na komórce mi nie wchodzi ;p
Co do reklam, to nikt ich nie lubi, ale niektóre są chociaż stonowane i nie nachalne, nie irytują aż tak bardzo.
Najgorsze reklamy tv to są te a lá telezakupy, typu "nie zapłacisz 500zł, ani 400, a jedyne 299!" które wmawiają, że kupienie jakiegoś tam badziewia to okazja życia, obrażają moją inteligencję ;p

Niestety, reklama to zło konieczne, najwyraźniej.
Chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi, że typowa reklama niekomercyjnej strony typu blog mija się z celem.
Co innego np rekłama takiego bw - takich gier jest tak dużo, że ściągnięcie graczy wymaga jakiejś formy reklamy, inne gry się reklamują, a faktem udowodnionym jest, że reklama oddziałuje w pewien sposób na podświadomość, a mianowicie sprawia, że owa podświadomość dokonuje porównania pewnych wariantów, bez udziału świadomości.
Dlatego niektóre firmy zatrudniają np znanych aktorów, co kosztuje raczej dużo, oczywiście nie działa to na każdego, i bynajmniej nie w ten sposób, że po reklamie biegniesz po jakiś tam proszek ixi jakby od tego zależało twoje życie, ale jak pójdziesz do sklepu, łatwiej będzie ci wybrać jeden z tych, których reklamę widziałeś - nie dotyczy to każdego, i jest nieco bardziej skomplikowane, ale działa, dlatego właśnie zakazane są wszelkie reklamy podprogowe, mimo braków dowodów na ich skuteczność, teoretycznie taki przekaz pozbawia podświadomość wyboru ;p

P.s za OT przepraszam.

__________________
[
16-04-2015 10:53 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
belbo2
Junior Member


Data rejestracji: 11-08-2009
Postów: 14
Klan: midiam
Kraina: Necropolia
Skąd: Sallins

Autor tematu Temat rozpoczęty przez belbo2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://konradmazur1980.blog.pl/2015/04/21/herbata-czesc-xii/

dwunasta część opowiadania "Herbata"
jest też Dziennik (dla tych co nie wiedzą, fikcyjny), w którym popełniono zbrodnie. Siedem części, następne w drodze.
Piszę w odcinkach, w kawałkach, li tylko jak chcę Smile
Krytyka i pochwała jest mi tak samo ważna. liczę się z tym. Moim celem jest wywołać uśmiech na twarzy czytelnika, nic więcej. Pilipiuka już nie czytam i nim się nie inspiruje. Stał się oklepany i powtarzalny (ostatni Jakub to porażka, proza nawet nie dla gimnazjalistów).

__________________
I JUST SPOKE TO THE CUSTOMER HE WILL PAY ME THE CASH ON MONDAY
22-04-2015 17:44 belbo2 jest offline Szukaj postów użytkownika: belbo2 Dodaj belbo2 do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do odpowiedniego działu Wink

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


22-04-2015 20:58 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » warte poczytania. ciekawy blog literacki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH