Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » SpAM którego sobie nie życzę... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony SpAM którego sobie nie życzę... 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

SpAM którego sobie nie życzę... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mimo wielokrotnych upomnień z mojej strony gracz o poniższym Id nie ma zamiaru sie odpierwiastkować od mojej skromnej osoby...

ID Moje: 27337
ID Delikwenta: 245353

Spam:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...57649619&type=2
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...57676877&type=2

Nie mam w zwyczaju zapisywania Wiadomości od takich graczy bo znalazło by sie tego wiecej.

Proszę o reakcję.

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



28-03-2015 23:55 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam do mnie nie pisz i bedzie spokój człowieku , po 1 co chwile na ogólnym mnie obraza ze swoim klanem a potem robi z siebie aniołka , weź sie koleś odem je wkoncu odwal oki ? Jak ci nie pasuje gra to sie skasuj , najpierw mi spamuje na pw a potem sam zgłasza żałosny jesteś człowieku .

__________________



ID 245353
29-03-2015 15:42 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://i.imgur.com/s4i1lC0.png kolejny dowód że gracz ma nierówno pod sufitem...
http://i.imgur.com/BhefVON.png

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 30-03-2015 06:12.

29-03-2015 23:45 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo jakim trzeba być zalosnym i o slabo rozwinietej inteligencji zeby nie rozruznic pw od spamu , moze trzeba sie doszkolic w szkole , jest temat sciana placzu tam idz i wal o sciane. A jesli chodzi o pw na forum to mozna pisac Smile jesli ci nie pasuje to daj do ignorowanych Smile i nie bedzie problemu Smile

__________________



ID 245353
30-03-2015 01:59 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Forum
1. Język i kultura
wulgaryzmy - ostrzeżenie
poważna obraza innego użytkownika forum - ostrzeżenie
spam - upomnienie/ostrzeżenie
offtopic - upomnienie/ostrzeżenie

A co do pw w grze bez obraz oraz przekleństw to 1 wiadomość na xxx czasu to nie spam , wiec ogarnij sie człowieku , bo żałość ogarnia jak szukasz tylko dla kogoś bana , jest to chore z twojej strony nie potrafisz normalnie grać , powinieneś dostać plus 1 za edycje posta. I daj se spokój bo tylko żałość ogarnia jak patrzę na twoje skargi wyssane z palca . . . Tyle w tym temacie.

__________________



ID 245353
30-03-2015 11:56 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwie wiadomości w grze to jeszcze trochę mało by nazwać to spamem. Na razie za mało na bana, jednak vision837 ode mnie otrzymujesz ostateczne ostrzeżenie. Proszę ludziom nie spamować ani na skrzynki w grze jeśli sobie tego nie życzą, ani na forumową (Egoztick jak nie chcesz otrzymywać wiadomości na forum proszę dodać gracza na listę ignorowanych)

I proszę sobie już dać spokój z przepychaniem się kto ma gładszy i równiejszy sufit w domu.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

31-03-2015 19:50 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Dwie wiadomości w grze to jeszcze trochę mało by nazwać to spamem. Na razie za mało na bana, jednak vision837 ode mnie otrzymujesz ostateczne ostrzeżenie. Proszę ludziom nie spamować ani na skrzynki w grze jeśli sobie tego nie życzą, ani na forumową (Egoztick jak nie chcesz otrzymywać wiadomości na forum proszę dodać gracza na listę ignorowanych)

I proszę sobie już dać spokój z przepychaniem się kto ma gładszy i równiejszy sufit w domu.



Tak jak już wyzej pisałem było tego wiecej ale kasowałem bo nie widziałem sensu by trzymać tego typu zaczepki. Co do ignorowanych zanim to zrobiłem dostałem 3 pw, tego 3 nie pokaże bo zawiera wulgaryzmy. Ostatnia skarga dotycząca wyzywania na kanale głównym też uszła mu płazem, a wszystko dlatego że owy nie wiem jak to nazwać bo na pewno nie człowiek nęka mnie z powodu niemożności poradzenia sobie z bunkrem i nietolerancji tego eq w grze...

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 31-03-2015 20:06.

31-03-2015 20:02 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
vision837
Full Member


Data rejestracji: 13-05-2014
Postów: 73
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie bede mu pisal pw i prosze o to samo z jego strony a problem bedzie rozwiazany Smile i tak na koniec to mozna edytowac posty ? Czy coś sie zmieniło,PozdrawiamSmile

__________________



ID 245353
02-04-2015 00:44 vision837 jest offline Szukaj postów użytkownika: vision837 Dodaj vision837 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » SpAM którego sobie nie życzę...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH