Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Warszawa 25 Kwiecień » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zlot Warszawa 25 Kwiecień 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Zlot Warszawa 25 Kwiecień Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po raz kolejny z racji kilku próśb organizujemy zlot w Warszawie. Opcje są dwie, tradycyjnie Wieżyca lub od razu u mnie w zależności od ilości chętnych.
Wpisujemy się standardowo.
Zapraszam.

UWAGA ZMIANA ZLOT W TERMINIE 09 MAJ.
Dla chetnych nocleg od piatku.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 04-04-2015 22:18.

04-04-2015 22:07 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
baldi
Full Member


images/avatars/avatar-11638.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia X
Skąd: Z mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nio 09. maja 2015 - obecny ...
05-04-2015 00:48 baldi jest offline Strona domowa baldi Szukaj postów użytkownika: baldi Dodaj baldi do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze ściągnął mnie ten 25, bo byłby idealny... Ale 9 maj to średnio...

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

05-04-2015 17:44 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
konon
Triple Ace


images/avatars/avatar-13313.gif

Data rejestracji: 12-04-2008
Postów: 185
Klan: NM
Skąd: Świdnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zlot i jak zawsze nikt mnie nie poinformował... Frown ( postaram się być, ale zobaczymy bliżej końca kwietnia

__________________

...WANDALZ...
05-04-2015 18:43 konon jest offline Szukaj postów użytkownika: konon Dodaj konon do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Preciez cie wlasnie informuje Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
06-04-2015 03:20 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Jenson
Member


images/avatars/avatar-24418.jpg

Data rejestracji: 13-08-2011
Postów: 30
Klan: Alien Sex Fiend
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Małkinia Górna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w których godzinach mniej więcej? zajęcia mam tego dnia, a może bym wpadł

__________________
cytat:
Buc napisał(a)
a ja jestem sławnym banwręczerem i zaraz po raz kolejny skorzystam z tej mocy

ASF



r1 - JENSON
r12 - Jenson
r18 - Jenson
06-04-2015 23:49 Jenson jest offline Szukaj postów użytkownika: Jenson Dodaj Jenson do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od 20, dla tych co przyjada w piatek to od piatku Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
06-04-2015 23:52 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
baldi
Full Member


images/avatars/avatar-11638.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia X
Skąd: Z mamy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tia -od PIĄTKU

Jest Dobrze - powiem Więcej Bardzo Dobrze

A Ciebie Damian mogę zabrać w locie przez Lbn -Śmietnik ups Świdnik
07-04-2015 00:14 baldi jest offline Strona domowa baldi Szukaj postów użytkownika: baldi Dodaj baldi do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi pasuje bardziej maj Smile
Dopiszcie mnie ( mam nadzieję, że ja + 1, ale na pewno będę ja ).
07-04-2015 07:05 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
anth
Forum Ace


images/avatars/avatar-25065.jpg

Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 96

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie ten złot?
14-04-2015 19:57 anth jest offline Szukaj postów użytkownika: anth Dodaj anth do Listy kontaktów
Kejt
Full Member


Data rejestracji: 02-07-2010
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie bedzie Brukselka zakończył zapisyBig Grin ....no z tego co pisze to bedzie nawet od piatku dla chetnych wrażeńBig Grin

__________________
r1 - Kejt


Nie Jestem Idealna Ale Idealnie Sobie z Tym Radzę
15-04-2015 23:16 Kejt jest offline Szukaj postów użytkownika: Kejt Dodaj Kejt do Listy kontaktów
Jonaszek
Full Member


images/avatars/avatar-10737.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI
Skąd: Bloody Kingdom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

maja obecny Smile )

__________________
R1: 12408 - Jonaszek (skasowany)
R16: 12495 - Jonasz
19-04-2015 17:22 Jonaszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonaszek Dodaj Jonaszek do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Brokul
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bedzie, bedzie, co ma nie byc Smile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
24-04-2015 01:21 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Jonaszek
Full Member


images/avatars/avatar-10737.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 68
Klan: Bloody Kingdom
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI
Skąd: Bloody Kingdom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czekam od 20 na ludzi i jedziemy do Kalafiora on bedzie koło 21 więc do tego czasu luzik u Pańi za barem b edzie kontakt do mnie dzwonić !!!!!

zasięg powinien być Smile )

__________________
R1: 12408 - Jonaszek (skasowany)
R16: 12495 - Jonasz
08-05-2015 18:40 Jonaszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Jonaszek Dodaj Jonaszek do Listy kontaktów
ssij me jondro
Newbie


Data rejestracji: 27-09-2015
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś Legionista nie organizuje przypadkiem czegoś w WWA? Smile
09-10-2015 18:58 ssij me jondro jest offline Szukaj postów użytkownika: ssij me jondro Dodaj ssij me jondro do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Warszawa 25 Kwiecień

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH