Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [r18] prośba o zmianę operatora serwera » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [r18] prośba o zmianę operatora serwera 27 Ankieta - średnia ocena: 6,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hiriji
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2015
Postów: 66

[r18] prośba o zmianę operatora serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi bw teamie
Mam do Ciebie serdeczną prośbę, którą zapewne poprze jakieś 80% graczy r18. A mianowicie proszę o zmianę operatora serwera. Szeszej jak to już wykazał na poprzednich serwerach i jak wykazuje ponownie na tym się do tej roli totalnie nie nadaje. Jest nieudolny, stronniczy i kpi z graczy chroniąc bezczelnych trolli pokroju wykompa czy amfika (o ile nie jest to ta sama osoba, bo wykazują podobny "poziom")
Amfika dotyczą 24 z 27 skarg, wchodzą w to skargi składane przez niego oraz skargi różnych graczy na niego.
Amfik dopuścił się obrazy naszego narodu i państwa, a Beznadziejnie Nam Panujący Szeszej nie raczył nawet zareagować, gdzie na zgłaszanie ludzi przez amfika reaguje niemal natychmiastowo. Co gorsza reaguje na zgłoszenia w sprawach żałosnych i bagatelnych typu pojedyncze nawet niezbyt ciężkie wulgaryzmy. Jest to tym bardziej dziwne jako że sam "Operator' ma awatar z wypisanym "WTF" czyli What The [cenz.], czyli "co [cenz.]" (rozwijam oraz tłumaczę bo wnioskując że awatar nie został zdjęty przez operatora, superoperatora itp itd przez tyle lat to nie należy uznawać tego za wulgaryzm)
Jak starsi gracze doskonale wiedzą nie są to pierwsze tego typu wybiegi Wybiórczo Nam Banującego Szeszeja.
Każdy zna jego zamiłowanie do Wykompa i to jak pozwalał mu na totalnie wszystko (podczas u porządnych operatorów (jak chociażby Buc) wykomp dostał za swoje jazdy bardzo szybko stałkę).
Większość zna też styl jego "poradników":
Krótka, acz treściwa porada dla wszystkich związanych z sprawą amfika
Krótka, acz treściwa porada dla wszystkich związanych z sprawą idz_sie_wykomp
czyli jak umyć ręce i olewać to, że dzieciak uprzykrza grę połowie serwera.

Przez zachowanie amfika sporo ludzi rezygnuje z używania czatu globalnego, gdyż jego zachowanie jest najdelikatniej mówiąc irytujące. Ze względu wymuszone przez niego "w pełni (nie)zasłużone" bany, kilku graczy odpadło z rywalizacji na r18.

Chcę tutaj zaznaczyć, że ani sama nie otrzymałam bana w związku z jego "trollingiem" (bo z prawdziwnym trollingiem nie ma to nic wspólnego, to co on robi to po prostu wkurzanie ludzi) ani też nikt z mojego klanu/znajomych takiego bana nie dostał. Temat zakładam ze względu na DOBRO SERWERA oraz BW jako takiego. Przez takich "graczy" jak amfik sporo ludzi rezygnuje z bw, bo widzi że totalnie nic z nimi nie robicie, a w gierkach typu przeglądarkowego widzą możliwość relaksu, co tacy "gracze" im uniemożliwiają.

Proponuję więc albo zmienić operatora na kompetentnego i potrafiącego zrobić cokolwiek poza klepaniem banów na skargi za słowa typu d***, albo dodać w regulaminie ustęp pozwalający pozbywać się z serwerów takich uprzykrzających wszystkim grę indywiduów, bo szkoda nerwów ludzi chcących z innymi porozmawiać na czacie ogólnym i kasy dla was, która płynęłaby normalnie od bezsensownie zbanowanych graczy

__________________

07-04-2015 18:42 Hiriji jest offline Szukaj postów użytkownika: Hiriji Dodaj Hiriji do Listy kontaktów
Arkangell
Member


images/avatars/avatar-25346.jpg

Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 40
Klan: PuB
Kraina: Necropolia VI
Skąd: śląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wtrącę tylko swoją uwagę dotyczącą avataru Szeszeja, za co wniosłem już skargę do SOP'a i tutaj jest rozmowa :

CZYTAĆ OD DOŁU DO GÓRY

Potem moja odpowiedź - no niestety Donosiciela Roku nie wpisał sobie sam, to ranga nadana przez administrację, ale przecież oni nie faworyzują Smile

faworyzowanie? przecież on nic z tego nie ma z naszej strony
można go nazwać 'trollem', ale to gracze go 'karmią'

bany za wulgaryzmy mogą być też bez jakiejkolwiek skargi, bo napisanie ich na SB ogólnym jest złamaniem regulaminu gry - zresztą prawie każdej gry

co do nazwy rangi to z tego co wiem można samemu coś takiego wpisać w profilu

a co do sprawy z linku to był tam WULGARYZM

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Arkangell
Data: 07.04.2015 13:34
Do: C47
Temat: Skarga na Szeszeja.

Blazenadą jest wasza bezradność i olewanie graczy. Faworyzujecie pajaca, który niszczy wam nowy serwer, bo - fakt, ich wina że wulgi piszą - ale dostało już bana z 10 osób i to na święta, a tylko jednej osobie przeszkadzała jakaś tam pierdoła.

Otwieracie nowy serwer i macie na niego wywalone, pozdrawiam.
Tak - faworyzujecie. Nie? To skąd ranga " donosiciel roku 2014 " ? Jest to wyróżnienie z którego ten pajac jest dumny, co oznacza że nagrodziliście go za to co robi.
Skoro WTF jest dozwolone na avatarze nikogo nie obrażającym, rozumiem. Zastanawiam się tylko co było w linku z tego bana http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...readid=1319180.


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: C47
Data: 07-04-2015 13:25
Do: Arkangell
Temat: Skarga na Szeszeja.

WTF, w tej formie, na awatarze szeszeja jest dopuszczalny

błazenadę to robicie na r18
piszecie, że winę za wulgaryzmy ponosi amfik, który te wulgaryzmy zgłasza
teraz ty szukasz sposobu aby tylko pisać coś niedozwolonego w sposób dozwolony - napisałem co zrobić aby nie dostać bana za wulgaryzmy

SB jest do komunikacji między graczami, bez obrazy, wulgaryzmów, prowokacji itp itd
i lepiej też nie kombinować jak tu komuś dopiec i nie dostać bana

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Arkangell
Data: 07.04.2015 12:54
Do: C47
Temat: Skarga na Szeszeja.

C47 nie bawmy się w dzieci, co? Zadałem Ci proste pytanie i Twoim obowiązkiem jest na nie odpowiedzieć. Moje pytanie nie brzmiało " co zrobić żeby uniknąć bana " tylko, skoro WTF jest dopuszczalne w 100%, to rozumiem że skróty takie jak wymienione w poprzedniej wiadomości również? Odpowiedź i kończmy tą błazenadę


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: C47
Data: 07-04-2015 12:27
Do: Arkangell
Temat: Skarga na Szeszeja.

nie używaj wulgarnych zwrotów ani skrótów, masz 100% pewność, że nie dostaniesz bana za wulgaryzm

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Arkangell
Data: 07.04.2015 11:21
Do: C47
Temat: Skarga na Szeszeja.

Ponawiam pytanie i proszę o odpowiedź na czym zaprzestane nękanie Cie dzisiaj PW.

Czy to oznacza, że jeśli napiszę na czacie Krw, Jprdl, Fku, gtfo, stfu - to będę NIETYKALNY, ponieważ to skróty? Oczywiście nie pisząc nic w stylu " Gtfo Nick ", po prostu sam skrót rzucony tak o? Po wiadomości gracza X, Y, Z itd.

Na przykład nie wejdzie mi wyprawa i napiszę na czacie jprdl. Rozwinięcie byłoby karalne jako wulgaryzm, a skrót?



-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: C47
Data: 07-04-2015 11:18
Do: Arkangell
Temat: Skarga na Szeszeja.

jeśli nie widzisz różnicy między częściowo ocenzurowanym wulgaryzmem lub skrótem pisanym w celu obrazy (dodatkowo z wulgarnym wydźwiękiem), a takim który jest użyty w sposób humorystyczny na obrazku i niezawierający wulgarnego podtekstu - to nie mam jak rozwiać twoich wątpliwości

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Arkangell
Data: 07.04.2015 10:23
Do: C47
Temat: Skarga na Szeszeja.

Czyli kolesiostwo. WTF oznacza What The [cenz.], sądzę że na polski przekładać nie muszę - sam to napisałeś w końcu. Jest to przekleństwo. Skrót jest również używany TYLKO do wyrażenia przekleństwa, WTF nie używa się i nie ma innego znaczenia. Co oznacza, że jest równie brzydkie co wykropkowane kur...................... tylko z 2 gwiazdkami / kilkoma kropkami.

CHWDP ma w sobie przekleństwo i obrazę skierowaną do danej grupy
WTF ma w sobie jasne i klarowne przekleństwo z donośnym wydźwiękiem.

Dlaczego wykropkowane Kur.................. z odpowiednią ilością kropek, gwiazdek jest karane 5 dniowym banem, a skrót bez żadnych utajnień nie?
Czy to oznacza, że jeśli napiszę na czacie Krw, Jprdl, Fku, gtfo, stfu - to będę NIETYKALNY, ponieważ to skróty?

Proszę rozwiać moje wątpliwości/

Pozdrawiam,
Aye.


-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: C47
Data: 07-04-2015 10:19
Do: Arkangell
Temat: Skarga na Szeszeja.

WTF to WTF a nie pełne What The [cenz.] - wtedy nie mógł by go używać

od razu zaznaczę, że coś w stylu CHWDP już jest mocno obraźliwe i karane
ale WTF to niewulgarny skrót

co do wykropkowanych wulgaryzmów - nie chcesz pisać wulgaryzmu to go nie pisz w ogóle, a nie próbujesz cenzurować
jeśli jednak kropek/gwiazdek itd jest wystarczająco dużo to takie słowo nie jest uznawane za wulgaryzm - bo nie ma już takiego wydźwięku (czyli też jest już wtedy niezgodne z intencją piszącego)

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Arkangell
Data: 07.04.2015 10:09
Do: C47
Temat: Skarga na Szeszeja.

Witam,

Wnoszę skargę na Szeszeja za wulgaryzm w avatarze. Jak wszyscy wiemy, angielski skrót cytując " WTF " oznacza brzydkie przekleństwo w przekładzie na polski jak i bez przekładu.

Zgodnie z banami, które Szeszej rozdał za wulgaryzmy w LINKACH ( np. youtube, 9gag - wulgaryzm w linku ) tutaj ban 5 dni za wulgaryzm po angielsku ( wulg na sb Big Grin ) a tutaj nakaz zmiany nicku i avataru, za uwłaczający niektórym osobom ( nick oraz avatar )

W związku z tymi banami, żądam abyś wydał nakaz zmiany avatara Szeszeja, ponieważ oznacza on przekleństwo, jest nieregulaminowy i uwłacza mi tak jak ten gracza Jan Paweł II. Skoro sam Operator wydaje bany na podstawie przekleństw niedokończonych, tzn 3 słowa przekleństwa i reszta wykropkowana, w sytuacji w której on sam ma wulgaryzm w avatarze jest to skandal.

Pozdrawiam,
Aye.

W przypadku odrzucenia skargi - żądam, aby zaprzestano banowania za wykropkowane przekleństwa, ponieważ nie można banować ludzi za słowo, które nie padło. W przeciwnym wypadku będzie to oznaczało, że osądzasz niesprawiedliwie, na podstawie Team > Gracze

__________________
R10 - Aye
Możliwe raty, negocjacje.

Jak zarabiać w internecie
07-04-2015 18:53 Arkangell jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkangell Dodaj Arkangell do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nadaje się? bo reaguje na skargi na wulgaryzmy na SB?
no to faktycznie powinien zostać wyrzucony, tak samo każdy inny operator
jak oni śmią banować za wulgaryzmy?! co one, są zakazane przez regulamin czy co?!


WTF na tym obrazku nie należy uznawać za wulgaryzm, szczególnie że w użyciu nie ma takiego wydźwięku
co innego gdyby to nie był skrót, ale rozwinięcie jego


co do skargi na amfika
gdzie dwie z nich były zbyt ogólnikowe, bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów na prowokacje i wyglądające na płacze typu 'użyłem wulgaryzmu i on mnie zgłosił, zbanujcie go'
jedna, ostatnia była w miarę poprawnie napisana, chociaż i tak pewnie zgłoszono wszystkie jego wypowiedzi - ta skarga będzie rozpatrzona


jeśli piszesz o dobrze serwera, jako brak banów za wulgaryzmy, to chyba pora się zastanowić nad tym jeszcze raz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
07-04-2015 19:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Hiriji
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2015
Postów: 66

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hiriji
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
nie nadaje się? bo reaguje na skargi na wulgaryzmy na SB?
no to faktycznie powinien zostać wyrzucony, tak samo każdy inny operator
jak oni śmią banować za wulgaryzmy?! co one, są zakazane przez regulamin czy co?!


WTF na tym obrazku nie należy uznawać za wulgaryzm, szczególnie że w użyciu nie ma takiego wydźwięku
co innego gdyby to nie był skrót, ale rozwinięcie jego


co do skargi na amfika
gdzie dwie z nich były zbyt ogólnikowe, bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów na prowokacje i wyglądające na płacze typu 'użyłem wulgaryzmu i on mnie zgłosił, zbanujcie go'
jedna, ostatnia była w miarę poprawnie napisana, chociaż i tak pewnie zgłoszono wszystkie jego wypowiedzi - ta skarga będzie rozpatrzona


jeśli piszesz o dobrze serwera, jako brak banów za wulgaryzmy, to chyba pora się zastanowić nad tym jeszcze raz


bo nie reaguje na pseudotrolli uprzykrzających grę. Chce banować to niech banuje za wulgaryzmy ZACZYNAJĄC OD SIEBIE ZA AWATAR. Nie ma ŻADNEGO znaczenia że jest to skrót, każdy wie co on oznacza, jeżeli operator może sobie pozwolić na używanie takich wyrazów to NIE POWINIEN stosować innych standardów dla graczy.

To może ludzie zaczną rzucać K*****mi itp i stwierdzą że to cytaty z filmów typu Psy i nie mają one wulgarnego wydźwięku a są jedynie promowaniem "sztuki kinematografii polskiej". Jest to TEN SAM TOK ROZUMOWANIA. "nie należy tego uznać za wulgaryzm, bo to nie ma takiego wydźwięku. To ma mieć wydźwięk artystyczny, przekaz upadającej obyczajowości społeczeństwa itp itd" Skończcie ze stosowaniem różnych standardów dla różnych ludzi

Operatorzy powinni świecić przykładem, a jedyne czym świecą to uprzywilejowywaniem znajomków (zagrywki typu ranga amfika na forum) oraz nie stosowanie się do własnych. Dobrem serwera oraz waszej KIESY jest to żeby usuwać graczy, przez których tracicie wpływy z premek oraz wytracacie zaludnienie serwera, które doprowadzi do kolejnego serwera ducha gdzie 99% kont jest nieaktywne

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hiriji: 07-04-2015 19:13.

07-04-2015 19:12 Hiriji jest offline Szukaj postów użytkownika: Hiriji Dodaj Hiriji do Listy kontaktów
Aye
Newbie


images/avatars/avatar-25347.jpg

Data rejestracji: 07-04-2015
Postów: 9
Klan: The Muppets
Skąd: Ślepa Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem bana za wypowiedź w tym temacie, hahaha


Rzekłbym wręcz - WTF ?!

WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF - informuję, że owe WTF nie ma wulgarnego wydźwięku, proszę je czytać jak 12 letnia dziewczynka bawiąca się w szkołę - delikatnym głosem.

__________________
R10 i R18 - Aye

Jak zarabiać w internecie
07-04-2015 19:16 Aye jest offline Szukaj postów użytkownika: Aye Dodaj Aye do Listy kontaktów
banankrk
Newbie


Data rejestracji: 03-04-2015
Postów: 3
Klan: LEGION_IMMORTALS
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie zastopujcie te hejty, moze i amfik robi dobrze, ale uzyskanie dobra wiekszej rangi jakim jest dobra atmosfera na serwerze mozna uzyskac pozbyciem sie mniejszego dobra jakim jest amfik.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez banankrk: 07-04-2015 19:18.

07-04-2015 19:18 banankrk jest offline Szukaj postów użytkownika: banankrk Dodaj banankrk do Listy kontaktów
Lizafka
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2007
Postów: 65
Kraina: Necropolia IV
Skąd: WLKP

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)



WTF na tym obrazku nie należy uznawać za wulgaryzm, szczególnie że w użyciu nie ma takiego wydźwięku
co innego gdyby to nie był skrót, ale rozwinięcie jego



a dlaczego baniak sie nalezy za wykropkowany wulgaryzm np k..... a za skrot ktory jest w powszechym uzyciu i wiadomo co oznacza nie?
07-04-2015 19:18 Lizafka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizafka Dodaj Lizafka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli ta jedna literka w avatarze tak bardzo ludzi denerwuje, to postanowiłem zmienic. Mam nadzieję, że jesteście happy chociaż z tego Tongue

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

07-04-2015 23:01 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Jeśli ta jedna literka w avatarze tak bardzo ludzi denerwuje, to postanowiłem zmienic. Mam nadzieję, że jesteście happy chociaż z tego Tongue



Gdybyś chciał to sam z siebie zrobić ,zrobiłbyś to już dużo wcześniej, to że stwierdzasz "postanowiłem" utwierdza tylko jak bardzo jesteś zadufany w sobie a tym samym jak bardzo nie nadajesz się na operatora ;]

tak jestem happy i dziękuje panu C47 za dostrzeżenie przynajmniej tej namiastki problemu. Zarazem domagam się bardziej stanowczych decyzji ,takie pójście za ciosem , odwołanie Szynszyla z pełnionej funkcji dla serwera r18 Tongue

ps.Szeszej , postanowiłeś sprawić nam radość....nie wyszło (nie trzeba być geniuszem aby dostrzec kto na to wpłynął) Pleased ale nigdy nie jest za późno,wystarczy zwykle proste przepraszam ...wielu zbanowanym za podobne "WTF" po prostu należy się to Happy
08-04-2015 00:35 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może po prostu nie zaglądać na sb i nie pisać tam nic. Przynajmniej na ogólny sb.
A jeśli ktoś nie może się powstrzymać, to może powinna być w ustawieniach dodatkowa opcja:
Czy chcesz mieć dostęp do SB
+ / - KLANOWEGO
+ / - OGÓLNEGO


Jeśli ktoś nie może się powstrzymać od zaglądania na sb, bo pojawia mu się biała koperta. Nie panuje nad tym i otwiera ją czytając SB... po czym pisze jakieś dziwne treści...

Może warto coś takiego zrobić? Nie będzie widział ogólnego SB dzięki czemu nie będzie dostawał banów Wink

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
08-04-2015 01:29 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Automatyczne blokowanie wiadomości wulgarnych

proponuję zastanowić się nad moją propozycją. Specjalnie dałem odnośnik do mojego posta bo różni się trochę od tego co było w założonym temacie.

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 08-04-2015 01:46.

08-04-2015 01:43 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Amfik prowokował i szkoda tylko że admini tego nie widzieli...
"założe jeszcze kilka kont żeby banować z klanboxów"
wiadomo że klanbox miał ułatwić komunikacje, a wychodzi na to że jest tylko powodem do banowania.
Skoro taki troll dostaje specjalną rangę na forum, wyróżnienie, to jakim prawem mówicie to że my go karmimy... no bądźmy poważni. A skoro większa część graczy zwraca uwagę na problem to moim zdaniem powinno się coś z tym zrobić. Rozumiem, że bardzo wielkim problemem byłaby zmiana regulaminu i wyrzucenie kilku wulgaryzmów jak (_._) z powodów do banowania.
Uczepiłem się tej pupy ale patrząc na to, że nawet w grach językowych dozwolone są wulgaryzmy, stajecie się troszke anachroniczni.... i zamiast wyjść graczom z pomocną dłonią, lepiej dać bana, a później słuchać jęków graczy, że serwer umiera. No chyba, że lubicie słuchać tych jęków przy porannej kawie....
08-04-2015 07:05 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A wystarczyłoby nie przeklinać i nikt by nie miał bana... To naprawdę nie jest trudne! Jak proponujesz, żebyśmy zmienili regulamin? Pozwalali na przeklinanie do woli? Zaraz SB by się roiło od słów na k i ch, a narzekanie byłoby większe.

To może zaznaczę to na forum ogólnym - nie zamierzam banować nikogo przeklinającego na SB klanowym po zgłoszeniu od osoby, która dołączyła do klanu specjalnie, żeby takie rzeczy zgłaszać. Klanowy SB jest bardziej "prywatny" niż SB ogólny i jeśli ktoś dołącza do klanu, to zgadza się na język, który jest tam używany. Jeśli język mu się nie podoba, to pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić to wyjść z klanu.

cytat:
Originally posted by SOLOOMON
Gdybyś chciał to sam z siebie zrobić ,zrobiłbyś to już dużo wcześniej, to że stwierdzasz "postanowiłem" utwierdza tylko jak bardzo jesteś zadufany w sobie a tym samym jak bardzo nie nadajesz się na operatora ;]


Damn, nie wyszło. To wracam do poprzedniego.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-04-2015 08:38 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Baltazar1986
Full Member


Data rejestracji: 14-01-2015
Postów: 51

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja przez trola wykompa straciłem postać bo "wladza" uznała , że mu groziłem. Jak dowiedziałem się, że jest jakis troll na R18 , z miejsca go zablokowałem na sb.
Co nie zmienia faktu ze taka konfitura nie ma racji bytu, a to , że Wy Szeszej wraz z c-47 ( do którego żywię straszną niechęć odkąd tylko pamiętam bo sie nie nadaje do sprawowanej funkcji) pozwalacie na takie zachowania to nawet nie wiem jak mam was 2 określić.
Od dawana twierdziłem, że WASZ regulamin jest o kant części ciała służącej do siedzenia potłuc.
Żałosne

__________________
cytat:
Gothar napisał(a)
1. Operator ma zawsze racje i miękkie serce.
2. Jak operator nie ma racji to patrz punkt 1.
3. Zawsze możesz sie odwołać od decyzji, ale nie licz na wiele bo patrz punkt 1.

08-04-2015 09:13 Baltazar1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: Baltazar1986 Dodaj Baltazar1986 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem absolutnie pewien, że każda konstruktywna propozycja zmiany regulaminu zostanie wysłuchana

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-04-2015 09:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
destr0yer napisał(a)
patrząc na to, że nawet w grach językowych dozwolone są wulgaryzmy, stajecie się troszke anachroniczni....


co ma piernik do wiatraka?
w grach językowych dozwolone są wulgaryzmy bo dane słowa są w słowniku... i jeśli grający w tą grę się zgodzą na używanie takich słów
piszę tutaj o graniu w domu, chociaż chyba w komputerowych też są opcje czy zezwolić na używanie wulgaryzmów czy nie (lub z góry są zakazane)

u nas wulgaryzmy są zakazane
nie chcesz dostać za nie bana to ich nie pisz

ciągle nie wiem też jak amfik was prowokuje
pisząc:
amfik donosicielroku 2015-04-06 10:37:47 -> dokładnie Aphrael trochę kultury i nie byłoby zgłoszeń , a tak zobacze wulga i będe zgłaszał od razu
amfik donosicielroku 2015-04-06 10:45:00 -> Big Grin Big Grin Big Grin widzicie nie ma wulgów nie ma zgłoszeń jakie łatwe i proste zarazem

faktycznie wielka prowokacja
pisze, że nie zgłosi jak nie będzie wulgaryzmów, więc będę inteligentny i rzucę mięsem by mógł napisać skargę... -.-

sprawdziłem też drugie konto, turukmakto, też nic tam nie ma
chociaż może się coś pojawić, bo celowo udaje, że jest przeciwny działaniu swojego głównego konta, aby dołączyć do klanu i później zgłosić wulgaryzmy - jest to już jakieś oszustwo i działanie na szkodę graczy

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-04-2015 09:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
A wystarczyłoby nie przeklinać i nikt by nie miał bana... To naprawdę nie jest trudne! Jak proponujesz, żebyśmy zmienili regulamin? Pozwalali na przeklinanie do woli? Zaraz SB by się roiło od słów na k i ch, a narzekanie byłoby większe.

To może zaznaczę to na forum ogólnym - nie zamierzam banować nikogo przeklinającego na SB klanowym po zgłoszeniu od osoby, która dołączyła do klanu specjalnie, żeby takie rzeczy zgłaszać. Klanowy SB jest bardziej "prywatny" niż SB ogólny i jeśli ktoś dołącza do klanu, to zgadza się na język, który jest tam używany. Jeśli język mu się nie podoba, to pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić to wyjść z klanu.

cytat:
Originally posted by SOLOOMON
Gdybyś chciał to sam z siebie zrobić ,zrobiłbyś to już dużo wcześniej, to że stwierdzasz "postanowiłem" utwierdza tylko jak bardzo jesteś zadufany w sobie a tym samym jak bardzo nie nadajesz się na operatora ;]


Damn, nie wyszło. To wracam do poprzedniego.



Ja dziękuję. Jeżeli to postanowienie będzie respektowane ( o czacie klanowym ) to mi wystarczy. Jestem usatysfakcjonowany. Jak widać nie wiele trzeba. Co do konstruktywnych pomysłów. Wprowadzić cenzurę z góry. Skrypty które wykrywając wulgaryzmy. wwykropkuja je. Kto specjalnie będzie obchodzić system. No zasługuje na bana. Żyjemy w świecie gdzie wiele wulgaryzmów weszło do życia codziennego i nieraz używamy ich bezwiednie.
08-04-2015 10:21 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie rozwiązania były proponowane i są po prostu nieskuteczne. Jak ktoś będzie chciał to obejdzie, a jakby nie chciał przeklinać, to by nie przeklinał.

Cieszę się, że wyjaśniliśmy tę kwestię. Tak jak napisał C - wchodzenie do klanów specjalnie, żeby banować ludzi za czat/klanówki jest działaniem na szkodę graczy i w niczym nie pomaga, więc za to banować nie będziemy. Jeśli chcecie możecie mnie zacytować i nieść dalej dobrą wieść.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-04-2015 10:46 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Gothar
Member


Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje dać wszystkim bana na komputer.

Jeste trzy zasady w powszechnym użyciu.

1. Operator ma zawsze racje i miękkie serce.
2. Jak operator nie ma racji to patrz punkt 1.
3. Zawsze możesz sie odwołać od decyzji, ale nie licz na wiele bo patrz punkt 1.

Zawsze powstanie kolejny serwer więc się nie łam i uważaj co mówisz.

__________________
Gothar
08-04-2015 11:22 Gothar jest offline Szukaj postów użytkownika: Gothar Dodaj Gothar do Listy kontaktów
Shande
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

sprawdziłem też drugie konto, turukmakto, też nic tam nie ma
chociaż może się coś pojawić, bo celowo udaje, że jest przeciwny działaniu swojego głównego konta, aby dołączyć do klanu i później zgłosić wulgaryzmy - jest to już jakieś oszustwo i działanie na szkodę graczy


Bardzo mądra decyzja, oświadczyć to na forum. Teraz Amfik będzie wiedział, że jego drugie konto jest pod lupą i dalej będzie udawał świętego rycerza na swoim głównym, a stare zostawi, no bo przecież nie założył go w jakimś złym celu prawda? Serio nie lepiej było się temu przyglądać po cichu i może udowodnić mu coś w ten sposób?

Macie racje, nie ma wulgów nie ma bana, zgadzam się w 100%, słuszność macie również w większości waszych argumentów, ALE problem z graczem amfik JEST, taka prawda, ma on negatywny wpływ na społeczność r18 jak i innych serwerów, coś z tym zrobic trzeba...

__________________
R14 - Normi ID: 72363
08-04-2015 11:25 Shande jest offline Szukaj postów użytkownika: Shande Dodaj Shande do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
To może zaznaczę to na forum ogólnym - nie zamierzam banować nikogo przeklinającego na SB klanowym po zgłoszeniu od osoby, która dołączyła do klanu specjalnie, żeby takie rzeczy zgłaszać. Klanowy SB jest bardziej "prywatny" niż SB ogólny i jeśli ktoś dołącza do klanu, to zgadza się na język, który jest tam używany. Jeśli język mu się nie podoba, to pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić to wyjść z klanu.

...

Cieszę się, że wyjaśniliśmy tę kwestię. Tak jak napisał C - wchodzenie do klanów specjalnie, żeby banować ludzi za czat/klanówki jest działaniem na szkodę graczy i w niczym nie pomaga, więc za to banować nie będziemy. Jeśli chcecie możecie mnie zacytować i nieść dalej dobrą wieść.

napisałeś "nie zamierzam banować", a w następnym poście "za to banować nie będziemy".

chciałbym jedynie sprecyzowania:

czy to jest oficjalne stanowisko i obowiązujące każdego opa, że za wulgi na sb klanowym nie ma bana? czy może piszesz tylko o sobie i nie o każdym przypadku wulgów. pytam tylko o wulgi bez obraz, bo domyślam się, że te dalej są karalne, to wydaje się logiczne.
08-04-2015 11:58
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mogę się wypowiadać za innych (Ce może, jego pytajcie Wink ), ale ja nie monitoruję SB, a tym bardziej klanowych. Jeśli mi ktoś coś zgłasza, że źle się dzieje, to reaguję. Natomiast jeśli ktoś dołącza do klanu tylko po to, żeby banować graczy za używanie brzydkiego języka na praktycznie prywatnym czacie, to nie zamierzam takich skarg rozpatrywać.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

08-04-2015 12:02 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SarnaPL
Newbie


Data rejestracji: 05-04-2015
Postów: 7
Kraina: Necropolia
Skąd: ENGLAND

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i w końcu coś normalnego, chyba z 10 lat trochę tam rocznik podskoczył. Bez obrazy. Bo to widome, od razu, jak wpadnę do klanu, każę napisać, ,,Każdy dołączający do klanu, zgadza się na używanie czatu klanowego na którym jest wolność słowa i jak mu to nie odpowiada, to powinien natychmiast opuścić Klan,, Czyli w końcu jakaś racja.
Czyli z takiego opisu, jeżeli ktoś bd się wypowiadał jak mu się podoba, nie obrażając w prost i osobiście danego gracza, nie ma prawa on dostać bana tak?
I proponował bym, dać każdemu graczu, który kogoś obraził, np amfika, by miał szansę przeproszenia z swoje czyny, do ograniczenia jedynie do jednego takiego zadośćuczynienia, czyli jak ktoś zgłosi gracza, a ten przeprosi w formie rozbudowanej, to nie dostanie on bana, o ile sytuacja nie powtórzy się. Taka szansa na poprawę Wink
Pozdrawiam Sarna.

__________________
R18 / Necro XI- Sarna
08-04-2015 14:22 SarnaPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SarnaPL Dodaj SarnaPL do Listy kontaktów
Aequitas
Forum Ace


images/avatars/avatar-24937.gif

Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 81
Klan: 69
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może by wprowadzić blokady pisania w grze zamiast banów 5 dniowych za niecenzuralne słowa? tak jak to działa z linkiem aktywacyjnym, bez aktywacji nie można nic napisać. Nie można poprosić o pomoc w ekspie, nie można napisać klanówki/ na SB/ kanale klanu ? przez 5 dni? to będzie bardziej uciążliwe, a jednak pomoże jeszcze w jakiś tam sposób w "nauce" ludzi aby tego nie robili na przyszłość?

__________________

r14 - Aequitas
08-04-2015 14:35 Aequitas jest offline Szukaj postów użytkownika: Aequitas Dodaj Aequitas do Listy kontaktów
Aresik1892
Full Member


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 61
Klan: MK/SHAO
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Ci dalej płaczą z powodu Amfika, bardziej go popularyzujecie niż my na r14 ;D
Problem w tym że on działa zgodnie z regulaminem i chociaż sam chciałbym żeby zniknął z gry to chyba jest dla was zbyt ineligentny bo wciąż i wciąż od paru dni zakładacie tematy r18 vs Amfik nie biorąc pod uwage tego kto tu łamie regulamin.
On może prowokować, śmiać sie z was a to wy łapiecie bany.
Chcecie sobie poprzeklinać?
Przeklinajcie na SB KLANOWYM a nie na ogólnym żeby pokazać jacy dorośli jesteście?
Czy co bo nie rozumiem już, też mi sie noga podwinęła kilkukrotnie, pare razy poświrowałem, posiedziałem na banie ale dobrze wiedziałem za co i nie zakładałem tysiąca post-płaczów "ALE CZEMU JA!"

Musicie zrozumieć jedno.
Macie szeryfa na r18 i prędko to sie nie zmieni.
Wiecie dlaczego?
Dlatego że nakręcacie go poprzez swoje zachowanie.
Co do odwołania Szeszeja i pytań o treść w jego avatarze mam do powiedzenia tylko jedno:
WTF

__________________
r3 Ciri / r14 Tom Tailor



08-04-2015 17:27 Aresik1892 jest offline Strona domowa Aresik1892 Szukaj postów użytkownika: Aresik1892 Dodaj Aresik1892 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Aresik1892: ダヴィ&#1248 YIM Account Name of Aresik1892: ダヴィ&#1248 Zobacz profil MSN Aresik1892
HMMMmm
Member


Data rejestracji: 30-07-2014
Postów: 30

RE: [r18] prośba o zmianę operatora serwera Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również proszę o zmianę operatora
Wykorzystywanie Amfika

Po pierwsze nikt nie składał takiej skargi na amfika w której wykorzystywane jest miejsce katastrofy prezydenckiego Tupolewa do banowania innych,
Po drugie dostałem +2 za jeden temat który nie został wcześniej dokończony.
Szeszej lekceważy użytkowników gry nie odpisując jeśli jest mu niewygodnie oraz obraża publicznie dużą ilość graczy zbanowanych przez Amfika


Szeszeja CYTAT ZOSTAŁ EDYTOWANY PONIEWAŻ OBRAŻAŁ WIELU GRACZY

cytat Szeszeja:
polecam przestać zadawać się z osobami nie umiejącymi złożyć zdania (w piśmie!!!) bez wulgaryzmów/słów mało eleganckich podczas rozmowy z nieznajomymi. a jeśli ulegli prowokacji - to są głupsi niż prowokator, komu takich szkoda ?


To jest OPERATOR?

Szeszej, pamiętaj wszystko jest zapisane, również twoja wypowiedź edytowana Smile


Edit : Również musiałem się upomnieć i złożyć skargę u C-47 żeby specjalista dostał ostrzeżenie, bo go nie otrzymał, a dlaczego nie?

Dlaczego Szeszeju nie dopełniasz swoich obowiązków, obrażasz i lekceważysz użytkowników gry?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HMMMmm: 09-04-2015 16:39.

09-04-2015 16:37 HMMMmm jest offline Szukaj postów użytkownika: HMMMmm Dodaj HMMMmm do Listy kontaktów
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
HMMMmm napisał(a)
Edit : Również musiałem się upomnieć i złożyć skargę u C-47 żeby specjalista dostał ostrzeżenie, bo go nie otrzymał, a dlaczego nie?

Dlaczego Szeszeju nie dopełniasz swoich obowiązków, obrażasz i lekceważysz użytkowników gry?

sprostuję co by nie szerzono nieprawdy...

http://screenshooter.net/101869761/dlsqqkv

szeszej ma w zwyczaju najpierw zamknąć temat, a dopiero później rozdawać warny. w mniej niż pół godziny po zamknięciu tematu dostałem ostrzeżenie. imo brak natychmiastowej reakcji i danie warna, jest zrozumiały patrząc na ten burdel, który zrobiliście na r18. i tylko dlatego, że amfik? serio współczuję wam Big Grin
09-04-2015 16:46
HMMMmm
Member


Data rejestracji: 30-07-2014
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahaha ja dostałem o 14:48 wa ostrzeżenia,a ty dostałeś po tym jak napisałem :
09-04-2015 16:58 HMMMmm jest offline Szukaj postów użytkownika: HMMMmm Dodaj HMMMmm do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę szanownych administratorów (konrada i suchimaker) o dokładne sprawdzenie Pana operatora R18 jaki przykłąd nam daję mówiąc o wulgaryzmach sam je przytacza w swoich tematach mianowicie 2 z głowy któe pamiętam :

1- piep****

2- Awatar WTF? który już został zmieniony

teraz jak to wygląda normalny gracz otrzymuje bana, więc w wypadku operatora powinien on przestać pełnić tą funkcję przynajmniej na czas ochłonięcia czyli 5+5=10 dni. Uważam, że każdy powinien być traktowany równo z jakiej racji jednemu wolno bo ma "włądze" na bw a 2 dostaje bana za banem ponieważ jakiś smutny gość co nie ma co robić składa skargi- proszę zauważyć że nikomu to nie przeszkadza tylko jemu rozumiem obrażanie graczy ale słowo wyrwane z kontekstu nie powinno być karane tak długim odpoczynkiem od gry- dla czego Amfik gracz który nie robi nic z grą jest tylko po to aby dręczyć graczy bo wierzcie mi czytanie jego wypowiedzi cytując " o r18 bez wulgaryzmów hura" itp jest co najmniej niesmaczne, nie rozumiem takiego zachowania to jest zachowanie 5latka który biegnie do mamy bo braciszek powiedział Dupa. Przykre jest to że Operator choć pisząc aby nie karmić "trolli" cokolwiek to znaczy, sam nie potrafi wziąć 5 wdechów i nie używać wulgarnych słów.

przytocze słownik :

pieprzyć

1. posypywać pieprzem, dodawać pieprzu do potraw w celu uzyskania pożądanego smaku;
2. wulgarne:

what the **** również jest przekleństwem i każdy kto gra mmo zdaje sobie sprawe co nzaczy skrót noob, nup wtf lolq więc proszę o ustosunkowanie się do tych wypowiedzi ww operatora .Amen

Edit literówka

__________________
R18-Kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kacperek_XVQ: 09-04-2015 17:26.

09-04-2015 17:23 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawami operatorów zajmuję się ja

jedyne co aktualnie powinno zostać zmienione na r18 to stosunek graczy do regulaminu gry
nie łamać go, nie robić z niego 'jaj' - nie będzie banów

na razie wygląda to tak jakby niektórzy na siłę pisali wulgaryzmy aby później mieć powód do płaczu o bany i skarżącego

to nie amfik czy operator jest tu problemem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-04-2015 19:02 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [r18] prośba o zmianę operatora serwera

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH