Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 (BRAK)Działanie Erudyty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony (BRAK)Działanie Erudyty 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SirDrakkainen
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2015
Postów: 9

(BRAK)Działanie Erudyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Drakkainen
Przeglądarka internetowa: Mozilla

Opis problemu:

Włączyłem dziś rano opcję Erudyta na 4 poziomie i nie zauważyłem większej ilości pkt za ataki i wyprawki, dopiero ok godz 21 jest widoczny wzrost punktów za ataki.
Wiem że zależy to od losowatora ale czy można sprawdzić czy wszystko było naliczane poprawnie?
07-04-2015 22:48 SirDrakkainen jest offline Szukaj postów użytkownika: SirDrakkainen Dodaj SirDrakkainen do Listy kontaktów
dobramorda
Forum Ace


Data rejestracji: 17-03-2014
Postów: 83
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Znaleziony w kapuście

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam na drugi i daje mi po 39 expa za każdym razem Smile

__________________
R18 TypSpod6SieRozpad
R18 rSk
R18 Dragon-of-death
07-04-2015 22:56 dobramorda jest offline Szukaj postów użytkownika: dobramorda Dodaj dobramorda do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właściwie nie ma tu czego sprawdzać - nie widzę powodu, dlaczego tylko na R18 ten efekt miałby nieprawidłowo działać. Gdybyś podał oczekiwane zakresy doświadczenia i porównał z tymi co były, wtedy można by podejrzewać jakiś ogólny błąd.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




08-04-2015 08:36 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SirDrakkainen
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2015
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SirDrakkainen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za ataki na graczy o 1 lvl mniejszych otzymywałem po ok 30 pr, z erudytą 4 lvl otrzymuję od 22 do 27 pr za atak
08-04-2015 16:54 SirDrakkainen jest offline Szukaj postów użytkownika: SirDrakkainen Dodaj SirDrakkainen do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz może linka z atakiem na przeciwnika lvl-1 z aktywnym Erudytą poziom 4 i 22 doświadczenia za walkę?
Wg moich obliczeń za takiego przeciwnika powinieneś dostawać minimum 24 expa.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-04-2015 08:52 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SirDrakkainen
Newbie


Data rejestracji: 07-04-2015
Postów: 9

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SirDrakkainen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam skasowane linki, teraz wpada wszystko wyżej niż 24pkt za atak na gracza -1 +4lvl erudyty, więc zapewne wszystko jest ok.

temat można zamknąć
09-04-2015 10:33 SirDrakkainen jest offline Szukaj postów użytkownika: SirDrakkainen Dodaj SirDrakkainen do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


09-04-2015 16:39 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R18 (BRAK)Działanie Erudyty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH