Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 67166; 61893 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 67166; 61893 18 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,5018 Ankieta - średnia ocena: 1,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

67166; 61893 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 67166
Postać Morganka


ID 61893
Postać DonCornicone


Multikonto - ban stały

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

08-04-2015 11:17 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam,

bardzo proszę o wyjaśnienie, dlaczego dostaliśmy z mężem bana... gramy na r3 już kilka ładnych lat razem, w tym samym klanie. Jakoś do tej pory problemu nie było, nawet za czasów Pana Ce. Teraz nagle jest problem? po tylu latach?
Proszę sobie sprawdzić logowania, niejednokrotnie logowaliśmy się z mężem równocześnie z dwóch różnych IP, jedno z Jaworzna (woj. śląskie) i drugie IP z Mysłowic ( również woj. śląskie ), więc kwestia multikonta jakoś mi tutaj nie pasuje...

gdybyśmy byli osobami nieuczciwymi ( za jakie się Nas podaje ), to szanowna Opko, nie ryzykowalibyśmy kupowaniem premki na pół roku, bo szkoda by Nam było kasy, gdybyśmy chcieli oszukiwać :/

więc bardzo prosimy o weryfikację decyzji, bo czujemy się pokrzywdzeni. a może to ma być próba zmuszenia do założenia kont na r18 i tam wykupienia znowu dwóch premek na pół roku??? Frown

Z pozdrowieniami
Magda i Robert

__________________
r3 Morganka
08-04-2015 16:48 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę w logach tego o czym Ty piszesz, natomiast widzę logi wskazujące na nieregulaminowa grę. Na obie postacie logowania są o tych samych porach dnia i z tych samych nr IP.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

08-04-2015 19:34 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gramy tak od samego początku,odkąd założyłam konto na r3. mamy w domu jednego kompa i trudno, żeby tak nie było, skoro jesteśmy razem w domu i siedzimy o tej samej porze, razem przed kompem.
a jak się nie chce czegoś zauważyć, to się nie zauważy. gra z jednego IP była zgłaszana w 2011 r , więc logicznym jest , że logowania też są z 1 IP :

" [R3] [ID 67166] Gra z jednego komputera/ip
Odebrane
x

Blood Wars - Wojny Krwi <register@bloodwars.pl>
23.01.2011

do report, c47, r.sciera, mnie
angielski
polski Przetłumacz wiadomość
Wyłącz dla następującego języka: angielski
[R3] [ID 67166] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 67166, login: MorganLaFey, char: Morganka, IP 89.72.98.249
------------------------------------------------

- MorganLaFey Morganka ; DonCOrnicone DonCornicone

------------------------------------------------

E-mail: r.sciera@gmail.com
Alt E-mail: lidiakoran@gmail.com
Data wysłania: 2011-01-23 12:05:12 "


tylko wytłumacz mi proszę, od 2011 r dopiero teraz to ktoś zauważył i stwierdził, że łamiemy regulamin? po 4 latach wspólnej gry? dziwne to trochę...

__________________
r3 Morganka
08-04-2015 19:49 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Pisze w imieniu klanu Kodex, którego Morganka jest skarbnikiem.

Blokada po pierwsze zablokowała nasze punkty klanowe.
Dwa wszystkie kwestie klanowe były zgłaszane o nie uczciwości jako skarbnik nie ma mowy.
Trzy gracze j.w. grają już od wielu lat, też nie rozumiem dlaczego kwestia jest zauważona dopiero teraz. Z tego co wiedzieliśmy jak i tez mamy dowód jest zgłoszenie gry z jednego IP.

Proszę o sprawdzenie sprawy zgłoszenia gry z jednego IP, gdyż Morganka i Don grają uczciwie.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
08-04-2015 20:46 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rzadko się w takich tematach wypowiadam, ale Son ręke sobie daje uciąc [ ba! nawet oddam mój zapas kawy ] ze Morganka i Don to naprawde dwie osoby i grają jedynie na swoich kontach ...

proszę sprawdź to dokładnie bo o zasiadaniu i multi nie ma tu mowy !


i tak,przyjmuje ostrzezenie za wypowiadanie sie w temacie który mnie nie dotyczy Wink

pzdr Wink

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lilith-o-fire: 08-04-2015 21:02.

08-04-2015 21:01 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
DonCornicone
Newbie


Data rejestracji: 04-03-2010
Postów: 7
Klan: Legion_Immortals
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to może jako osoba bezpośrednio zaangażowana w sprawę, też się wypowiem.

nie ukrywam, że jakoś wcale mnie specjalnie nie cieszy, że robi się ze mnie kogoś kim nie jestem, czyli w tym przypadku kobietą. nie wiem, czy Morganka chciałaby być facetem (mogę Ją o to zapytać ).

gramy razem od kilku lat, ja zacząłem wcześniej grę na r3, i najbardziej zastanawiające jest to, że dopiero teraz Sonszajn, doszukałaś się jakichś nieprawidłowości, do tej pory żadnych przewinień nie było, o nic się Nas nie posądzało. Więc pytanie moje takie : co robiliście przez ponad 4 lata wspólnej gry mojej i mojej Żony? ślepi byliście przez ten czas? czemu teraz? a nie po miesiącu gry?

a może plany banowe Wam narzucili odgórnie, że tylu, a tylu graczy macie zbanować w ciągu miesiąca? bo za normalną sytuację, uznać tego nie można niestety.

więc bardzo proszę o przemyślenie swojej decyzji i jej zmianę, bo ani ja, ani Morganka nie poczuwamy się do winy.


a tak dla ścisłości, mam jeszcze konto na r16, też DonCornicone, sprawdź sobie moje dzisiejsze logi i IP, i logi Morganki na forum, bo będzie dzisiaj w Mysłowicach (o których wspomniała wcześniej ). chyba, że jest to zadanie niewykonalne, i nie dasz rady tego sprawdzić ^^


Pozdro, Don

__________________
R3 nick taki sam
09-04-2015 07:58 DonCornicone jest offline Szukaj postów użytkownika: DonCornicone Dodaj DonCornicone do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzień dobry.

46.171.63.90 to IP proszę sprawdzić. Jestem pod tym IP 2-3 razy w tygodniu, w Mysłowicach. Jak Don wspomniał, ma konto na r16, i loguje się tam z domu, z IP które było podawane w zgłoszeniu. Rozdwojenia jaźni nie ma żadne z Nas.

Więc jeszcze raz proszę o przemyślenie swojej decyzji, bo nie robimy nic złego.

__________________
r3 Morganka
09-04-2015 10:20 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdziłam jeszcze raz logi i mogę dać wiarę,że na kontach graja dwie różne osoby z tym,że nadal jest łamany regulamin - zasiadanie. Z nr IP który podałaś są również logowania na konto DonCornicone.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-04-2015 11:56 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

owszem, będą, bo ja prowadzę działalność gospodarczą, a Don póki co nie pracuje, więc jeździ ze mną o biura, stąd te logowania. a jak pisałam wyżej, gramy w 99% z jednego kompa, więc nie widzę innej możliwości, a granie wg schematu:

- Magda, zaloguj się na swoje konto i puść sobie wyprawkę, a ja się zaloguje za godzinę i też sobie puszczę.

Albo na odwrót, i granie co godzinę, żeby się za szybko nie przelogowywać jest dla mnie stratą czasu. Nie po to kupuję premki, żeby logować się co godzinę, bo inaczej dostaniemy bany za zasiadanie.

Tylko dalej nie dostaliśmy odpowiedzi, dlaczego dopiero teraz??? przez 4 lata wszystko było w porządku, regulamin nie był łamany, a teraz jest?

i jak się możemy odwołać, bo dalej uważam, że bana nie powinno być Frown
ewentualnie, proszę o złagodzenie kary, i informację, jak w takim razie grać, żeby regulaminu nie łamać.

__________________
r3 Morganka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morganka: 09-04-2015 12:06.

09-04-2015 12:04 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez kilka godzin dziennie potraficie się logować w grze na przemian by sobie kliknąć wyprawkę a nie potraficie usiąść raz a porządnie i zrobić to co trzeba bo to strata czasu ? Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-04-2015 12:49 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Krusnik02
Full Member


images/avatars/avatar-24917.jpg

Data rejestracji: 22-07-2007
Postów: 58
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sonszajn a co to ma do rzeczy jak robia wyprawy i kiedy i co ile? WTF?!

Ich sprawa Smile

A tak btw za zasiadanie jest kara od 48h do stalego.. Wiec czemu tak rygorystycznie odrazu? pewnie za tyle lat wspolnej gry Big Grin

Wyluzujcie bez kitu..

Za cicho bylo chyba na tym dziale Big Grin

__________________

>> R3 <-> Ichigo <<

09-04-2015 13:15 Krusnik02 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krusnik02 Dodaj Krusnik02 do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli co? bo nie rozumiem... mamy się przelogowywać co godzinę? ^^ o 11.00 Don się loguje, a ja o 12.00? mimo tego, że siedzimy obok siebie? ^^

to ja już wolę chyba wi-fi na telefonie odpalić i grać z telefonu, a Don niech sobie gra z kompa ^^

czy tak może być? ;p bo IP dalej będzie to samo Smile

i jak decyzja będzie? kara złagodzona zostanie, czy mamy się definitywnie z r3 pożegnać?

__________________
r3 Morganka
09-04-2015 13:16 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Macie grac tak by nie łamać regulaminu (czyt. nie logować się na konto drugiego).

Odwołania od mojej decyzji przyjmuje C47, odwołanie od bana możliwe po 30 dniach od jego nałożenia.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

09-04-2015 13:37 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja się na Dona konto nie loguję, ani Don na moje. a to, że logowania są częste o niczym nie świadczy. bo regulamin nie zabrania logowania się co 15 min na przykład, bo jak już wspomniałam nie raz, siedzimy razem przed kompem najczęściej, a jeżeli nie, to każde z Nas się loguje na swoje konto i ze swojego wylogowywuje, zresztą nie mam jak udowodnić Ci, że tak jest, ani Wy mi nie udowodnicie, że tak nie jest. a definicja zasiadania jest za przeproszeniem do du... bo nikt nikomu nie jest w stanie nic udowodnić. skąd będziecie mieć pewność, że na swoje konto zalogowałam się ja, a nie Don siedzący obok mnie? mamy filmik nagrać, ze każdy klika swoje konto? przecież to paranoja jakaś jest...


a skoro na złagodzenie kary nie ma szans, mimo tego, że według wszelkich przesłanek jest to Nasz pierwsze przewinienie, to się odwołamy.

tylko zastanawiam się, czy jest sens, skoro Nasze kochane Opy, są wszystko widzącymi i wszystko wiedzącymi wyroczniami i bogami Frown nie wspominając już o C47, które bije rekordy wszechwiedzy.

ale dziękuję za wyjaśnienie, bardzo połowiczne jednej kwestii i za unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania.


PS. także Drodzy Gracze, chcąc uniknąć posądzenia o zasiadanie na r3, miejcie w domu kilka komputerów, (najlepiej każdy z innym dostępem do netu, bo jeszcze można załapać bana za multikonto ;] ) żeby logowania się cudze konto nie było ;D ale pewnie i tak ktoś wtedy dostanie bana za zasiadanie, bo przecież można podejść do innego kompa i zalogować się na nie swoje konto ^^ bo OP wszystko widzi ! nawet jak nic nie widzi ;]

__________________
r3 Morganka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morganka: 09-04-2015 14:13.

09-04-2015 14:05 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że osoba niezwiązana ze sprawą ma się nie wypowiadać w pręgierzu (wiąże się to z warnem, jak nie dasz to bardzo dziękuję) ale może dodam coś od siebie jak jeszcze grałem w Kodexie a nie w WD i jak wyglądała gra Morganki i Dona.

Jeżeli przykładowo chciałem by Don dołączył do mojej expy czy KW a widziałem że mOrganka jest online, to napisałem jej PW, by zawołała DonCornicona i by on dołączył. A teraz co najważniejsze.. Więcej razy zdarzało się tak, że dostałem odpowiedź że go teraz w domu nie ma i że nie dobije, jezeli by się zasiadali, to by Morganka takiego czegoś mi nie pisała, tylko zalogowała się na jego konto i dobiła po prostu do expy..

Gra z 1 IP przeważnie wygląda tak jak zasiadanie, szczególnie jak gra się na jednym kompie, przywołam też przykład siepacza, dałaś 3 bany a to są też 3 różne osoby, tam nie jestem pewien czy nie występowało zasiadanie, czyli, że siepacz przy nieobecności tamtych dwóch osób wbił np. do areny ale nie wykonywał innych czynności na koncie, to musi ci sam siepacz napisać, bo tego nie wiem.

U Morganki może jakieś sporadyczne zasiadanie się zdarzało o których nikt nie wie i Ty też nie możesz mieć 100% pewności bo nie widzisz kto siedzi przed komputerem, logi Ci też tego nie pokażą, bo mogą się zmieniać, ty uznasz to za zasiadanie, ale jak pisałem wyżej, dużo razy było tak, że Don nie dobił mimo, że prosiłem Morgankę by mu to przekazała a go nie było w domu i Morganka na jego konto nie wbijała by dołączyć do expy/kw...

__________________

r3 barthi

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez barti93: 10-04-2015 21:06.

09-04-2015 19:16 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat gry Państwa Morganka i Don jest znany od lat, grają uczciwie, nie pushują.
Grają na jednym kompie ? Być może ale jak inaczej mają grać ? Zgłoszenie wprowadzili i za to zostali ukarani.

Proszę o zdjęcie bana albo przykładna kare na tydzień lub dwa tygodnie bana, dlaczego mają cierpieć za niewinność ?
Każdy się może pomylić nawet OP.

Druga sprawa to punkty klanowe, proszę o umożliwienie odebrania punktów klanowych. Z tym że ja na forum całymi dniami nie siedzę.
Oczywiście ja odbieram punkty i mam nadzieje, że żadnego sryliarda zgłoszeń nie będę musiał robić. Mam uczciwego skarbnika dość tez mam niepotrzebnej pracy A po powrocie do domu z pracy nie ogarniam.

Dziękuje.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
09-04-2015 21:08 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o pw z informacja na temat pr klanowych oraz listą przedmiotów.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

10-04-2015 18:21 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A skąd mam wiedzieć jest punktów klanowych na chwile obecną skoro skarbnik siedzi ?

Nie sprawdzałem przecież codziennie.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
10-04-2015 21:03 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sonszajn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta prośba kierowana była do skarbnika a nie do Ciebie Wink

Edit. 13.04.


Dzisiaj otrzymałam arkusz wpłat, pr-y zostaną przekazane jutro po sprawdzeniu zgodności ze stanem składek podanych przez skarbnika.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

10-04-2015 21:07 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgodnie z przewidywaniami, odwołanie się do Ce nic nie dało...

więc czekamy ^^

__________________
r3 Morganka
14-04-2015 11:22 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo niestety operatorzy cierpią na jakies zaburzenia osobowiści i postrzegania, percepcji. tworzą wyimaginowane problemy, wiedzą lepiej, że czarne jest białe a białe jest czarne. mi też wmówili zasiadanie, bo były natychmiastowe przelogowania, nawet u siebie w temacie pisałem, że były bo jak inaczej podać sprzęt grając z jednego komputera? mam go na pół [ciach] siekierą? nie sądzę.

więcej pokory operatorzy bo zachowujecie się jak osoby, które mają porażenie mózgowe, do których nic nie dociera. wmówicie sobie coś i nikt i nic was od tego nie odwiedzie.

nie chcę być chamski, ale [ciach] mnie wasze zachowanie, bo żeby dać bana, najpierw trzeba udowodnić że zasiadanie występowało, a wy co najwyżej możecie udowodnić wasze porażenie mózgowe. i właśnie to robicie.

dziękuję za warna, mam nadzieję, że kiedyś bw w ogóle nie będzie, a wy pójdziecie do pracy za 5zł/h zapierdalać jak czarne robaki.

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
14-04-2015 11:29 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa ucichła.

Zablokować jest dosyć łatwo, wyjaśnić i przyznać się do błędu już gorzej. Ale sprawa z PR klanowymi stoi.

Jesteśmy zablokowani jako klan, co mamy wiec zrobić ?

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
19-04-2015 20:00 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Admin też ma graczy w nosie.... ponad tydzień temu pisałam, że nie zgadzamy się z decyzją Son i C47.... zero odzewu, nawet "całuj się w du..." nie raczono napisać :/

zastanawiam się, czy po tych 30 dniach, pisać o złagodzenie bana... czy jest sens wracać go gry, gdzie graczy traktuje się jak zło konieczne i ma ich totalnie w głębokim poważaniu....

__________________
r3 Morganka
20-04-2015 13:49 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio aktywny: 10.04.2015 12:37
ciężko odpisać na coś co jeszcze nie zostało przeczytane

administracja ma ważniejsze sprawy niż rozpatrywanie odwołań - od tego jestem ja, a ja potwierdziłem słuszność bana
wystarczyło nie wchodzić na konto drugiej osoby

na R18 są łagodniejsze zasady dotyczące zasiadania, tam możecie grać podobnie jak graliście na R3

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-04-2015 21:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tao
Full Member


images/avatars/avatar-23589.jpg

Data rejestracji: 12-05-2012
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C tylko nadal pozostaje sprawa niewyjaśniona. Jak możesz im udowodnić, że przy przelogowaniu się nie zmieniali się oni przy komputerze? Bo to jest słowo przeciw słowu, a dając bana bez żadnych dowodów (bo logi nie są dowodami, dowodem byłoby nagranie z kamery zainstalowanej w ich domu z widokiem na monitor). Tak jak u mnie logi nie były żadnym dowodem, bo ja się zmieniałem z Dawidem, tak i u nich nie są. Zwłaszcza, że i w moim przypadku, i w przypadku bohaterów tego wątku były wysyłane zgłoszenia.

Sprawa byla wałkowana tryliard razy, i nie ma innej fizycznej możliwości zalogowania się oddzielnie, kiedy bohaterowie korzystają z JEDNEGO komputera. Nie ma.

i jeszcze raz Ci tłumaczę - przelogowania nie są żadnym wyznacznikiem, bo nawet ja w moim przypadku mówiłem, że u mnie odbywało się przerzucanie eq handlem (pożyczanie na ekspę), stąd przelogowania. I każdorazowo zmienialiśmy się przy komputerze bo nawet nie znamy swoich haseł, zapisane one również nie były.

stąd ban uważam za bezpodstawny i proszę bez warna bo poruszyłem ważną kwestię jaką jest banowanie za zasiadanie, kiedy takie nie ma miejsca, bo powtórzę to po raz trzeci logi nie są żadnym dowodem
i chciałbym uzyskać odpowiedź w tym temacie co zamierzacie dalej z tym robić, bo r18 powstało niedawno a r3 istnieje od dawien dawna i byli, są i będą gracze, którzy korzystają z jednego komputera.

__________________
kiedyś: R6: Pani Leniwiec


dziś r3: Tairon
21-04-2015 11:54 Tao jest offline Szukaj postów użytkownika: Tao Dodaj Tao do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

przyjrzałem się sprawie i o ile rozumiem, że możecie być rzeczywiście parą to sytuacja jaką pokazują logi jest ewidentna: zasiadanie/multikonto.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach otwarty został serwer r18.

Logowania na Waszych kontach przypominają pływanie synchroniczne.
Nie zdarza się W OGÓLE jakiekolwiek odstępstwo od tej reguły.

Nie wiem jak długo tylko jedno z Was pracuje ale logi wyglądają tak od samego początku tj. od 2011 roku. (wcześniej było tylko 1 konto).

Nie wiem czemu wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi. Może po prostu "nie rzucaliście się w oczy", nie było na Was skarg itp.

Podstawą do bana jest analiza logów, a ta nie pozostawia nam cienia wątpliwości, dochodziło CO NAJMNIEJ do zasiadania.

O możliwość ulgowego potraktowania należy pytać OP/SOP, którzy mają lepszy wgląd w sprawę.

Pozdrawiam
SM

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-04-2015 16:33 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Zje
Double Ace


images/avatars/avatar-10487.gif

Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 126
Klan: r3[--WD--] r4[Ban Stały] r14[L_S]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Terespol

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nie wiem jak długo tylko jedno z Was pracuje ale logi wyglądają tak od samego początku tj. od 2011 roku. (wcześniej było tylko 1 konto).

Nie wiem czemu wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi. Może po prostu "nie rzucaliście się w oczy", nie było na Was skarg itp."

w 2011 roku jeszcze ktoś grał na r3, teraz zostały niedobitki...napiszcie wyraźnie, że macie w d***e już r3 i powoli wybanujecie ludzi by zamknąć serwer, a nie jakieś szopki odstawiacie...Frown


ps. opek błysnął przy stanie serwera 50 osób, szkoda że tak nie błyszczał jak grało z 5k ludzi Smile

__________________
Nick R3 ===> MrC [WD]
21-04-2015 17:03 Zje jest offline Szukaj postów użytkownika: Zje Dodaj Zje do Listy kontaktów
Morganka
Member


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 26
Klan: Kodex
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

przyjrzałem się sprawie i o ile rozumiem, że możecie być rzeczywiście parą to sytuacja jaką pokazują logi jest ewidentna: zasiadanie/multikonto.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach otwarty został serwer r18.

Logowania na Waszych kontach przypominają pływanie synchroniczne.
Nie zdarza się W OGÓLE jakiekolwiek odstępstwo od tej reguły.

Nie wiem jak długo tylko jedno z Was pracuje ale logi wyglądają tak od samego początku tj. od 2011 roku. (wcześniej było tylko 1 konto).

Nie wiem czemu wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi. Może po prostu "nie rzucaliście się w oczy", nie było na Was skarg itp.

Podstawą do bana jest analiza logów, a ta nie pozostawia nam cienia wątpliwości, dochodziło CO NAJMNIEJ do zasiadania.

O możliwość ulgowego potraktowania należy pytać OP/SOP, którzy mają lepszy wgląd w sprawę.

Pozdrawiam
SM



nie będę zaczynała gry na r18, bo nie mam na to najmniejszej ochoty. nie po to grałam na r3 tyle lat, żeby teraz zaczynać od zera.


kłaniałaby się zmiana definicji "zasiadania", bo wg tej istniejącej w tej chwili, bana można dostać za cokolwiek, wedle "widzimisię" Opa.

i nawet gra wg "wyjaśnienia" Son, nie daje gwarancji, że nie dostaniemy znowu bana za zasiadanie. bo mimo gry na dwóch różnych przeglądarkach i zalogowanych jednocześnie dwóch postaci, Op mając zły humor, uzna np. że klikamy sobie wyprawki nawzajem i, i tak Nas udupi i tak. więc kwestia logów niczego nie rozwiązuje.

co znaczy "co najmniej zasiadanie"? - to jest jeszcze coś więcej, o czym nie mamy pojęcia?

możemy być rzeczywiście parą? - mam przysłać akt ślubu?

kurde, ludzie, opamiętajcie się, bo oprócz zniechęcania innych do gry, nic dobrego z tego wszystkiego nie ma Frown

edit
22/04 literówka

__________________
r3 Morganka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morganka: 22-04-2015 14:52.

22-04-2015 11:36 Morganka jest offline Szukaj postów użytkownika: Morganka Dodaj Morganka do Listy kontaktów
CarnageLink2
Lord


images/avatars/avatar-21908.jpg

Data rejestracji: 10-10-2007
Postów: 271
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: Świętochłowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

przyjrzałem się sprawie i o ile rozumiem, że możecie być rzeczywiście parą to sytuacja jaką pokazują logi jest ewidentna: zasiadanie/multikonto.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach otwarty został serwer r18.

Logowania na Waszych kontach przypominają pływanie synchroniczne.
Nie zdarza się W OGÓLE jakiekolwiek odstępstwo od tej reguły.

Nie wiem jak długo tylko jedno z Was pracuje ale logi wyglądają tak od samego początku tj. od 2011 roku. (wcześniej było tylko 1 konto).

Nie wiem czemu wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi. Może po prostu "nie rzucaliście się w oczy", nie było na Was skarg itp.

Podstawą do bana jest analiza logów, a ta nie pozostawia nam cienia wątpliwości, dochodziło CO NAJMNIEJ do zasiadania.

O możliwość ulgowego potraktowania należy pytać OP/SOP, którzy mają lepszy wgląd w sprawę.

Pozdrawiam
SM


No sorry ludziska masło maślane, wypowiedź typowa dla doradcy z infolinii, zmyłkowe i nie konkretne. Nic nie wnoszące do tematu. Droga administracjo... rodzicie we mnie smutek.



Rozumiem też, że wszyscy Operatorzy, Gwiazdy Szefostwa BW i ktokolwiek inny będą dalej potwierdzali słuszność niedopracowanej definicji zasiadania ile się da aby zamydlić oczy.
Fajnie by było jakby sprawa została wyjaśniona ale nawet po odblokowaniu graczy pewnie poleci kolejny ban bo według administracji grać w parę na 1 kompie się po prostu nie da. Każdy kto to robisz to oszust i zły człowiek, łamie regulamin więc trzeba uciąć łeb.

Poruszę jeszcze jedną kwestie ponieważ każdy z operatorów broni tego swojego kochanego zasiadania i zapomina lub może nie odpisuje na moje pytanie co z naszymi składkami ??????
Już Ce i Sushi się wypowiadają i to tylko na temat słuszności bana. Taka specyficzna rzetelność adminów, no tak bo w sumie mają ważniejsze rzeczy na głowie niż ci uczciwi.
Podejrzane to jest, jakoś bardzo im zależny na potwierdzeniu słuszności, na sprawiedliwości czyli oddaniu punktów już nie.

Więc może napisze większą i kolorową czcionką:

Co z punktami klanowymi klanu Legion Immortals ??????
Czy kiedykolwiek je odzyskamy ???

Mam nadzieje że Dekalog BW przewiduje jakieś sensowne działania w obecnej sytuacji.

__________________
r3: CarnageLink
r7: M1X3R

KUPIĘ: Leg Dosk Tańczący Lewi
23-04-2015 00:01 CarnageLink2 jest offline Szukaj postów użytkownika: CarnageLink2 Dodaj CarnageLink2 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 67166; 61893

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH