Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO Proszę o pilną reakcje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Proszę o pilną reakcje 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gacoo
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2015
Postów: 10

Proszę o pilną reakcje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam , nie mogę się zalogować na postać Bajo zostało zmienione hasło , została dokonana wymiana , w temacie

R2 okazja na ciekawe R18 ! pilne


konto które otrzymałem po zamianie


http://r17.bloodwars.interia.pl/?a=profile&uid=18749

Poprzednik z którym została dokonana zamiana gracz Sordo wypiera się że nie ma z tym nic wspólnego po godzinie 18 wylogowało mnie i już nie mogę się zalogować złe hasło, warto sprawdzić IP , zauważyłem że dzień po wymianie gracz ten chciał wymienić moje konto już na zupełnie inne z kolejnym graczem , być może jest to jakiś dziwny proceder który można zaobserwować na forum w którym notorycznie te same osoby przejmują lub upominają się o przejęcie nowych kont w ilościach hurtowych

cała konwersacja z użytkownikiem Sordo zapisana na skrzynce forumowej

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Sordo
Data: 14-04-2015 19:41
Do: Gacoo
Temat: konto


w koncu konto ktore jest dobrze poprowadzone ogarne troche zbrojke i mozna nakurwi..( wulgarne )

jeszcze raz dzieki ;]


( radość ) z wymiany i chęci do gry użytkownika


Jak można zaobserwować chęci i radość być może uleciały bo w tym temacie widzimy że chciał się już wymieniać na kolejne

R5 Lm 100Lvl Snajper Za Necro

Bardzo dziwna sprawa

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gacoo: 18-04-2015 19:08.

18-04-2015 18:56 Gacoo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gacoo Dodaj Gacoo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w temacie nie ma żadnej informacji za jakie konto była wymiana

patrząc na logi nie widać też żadnych logowań z IP używanych przez twoje konto na forum


widać, że konto zostało oddane 12go, później 15go
i widać, że sordo próbował to konto oddawać
jest też powrót na konto przez właściciela, który oddał konto dla sordo

mimo braku dopełnienia obowiązków i logowań przez proxy (gdzie możliwe, że korzystane jest z kilku kont) wymiana będzie cofnięta


r17
18749
Postać Bajo
15457
Postać Elric

ban stały za powrót/włamanie/multikonto

r2
85285
Postać Robilion

ban do czasu odzyskania hasła przez Gacoo

r2
137992
Postać Mrs_Shaks

ban do czasu odzyskania hasła przez Sordo

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-04-2015 19:59 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sordo
Newbie


Data rejestracji: 05-01-2015
Postów: 2
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

macie jakies potwierdzenie ze to ja wbiłem na Mrs_Shaks ponownie bo jak niby miało to się stać?



tam nie było mojego e maila

ja go nie zmieniałem bo nie było mnie stać bo może ktoś inny to zrobil i po prostu zmienił haslo tak wiec ban jest w tym momencie nie na miejscu i proszę o odblokowanie konta. To nie moja wina ze ktoś wszedł i zmieni haslo jka email nie był zmieniany. Tyle w temacie.

__________________
Blokada na życzenie
18-04-2015 20:10 Sordo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sordo Dodaj Sordo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to między innymi wina takich handlarzy kontami
branie co popadnie, wymienianie po kilku dniach czy nawet godzinach na inne konto itd

na konto weszła poprzednia osoba, co napisałem wyżej
ty możesz odzyskać hasło z konta z r2, któro oddałeś tej osobie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-04-2015 23:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gacoo
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2015
Postów: 10

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gacoo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja juz się nagrałem i odpuszczam , niech zbanowane będzie wszystko co za słuszne uważa C47 , warto w przyszłości trochę ukrócić te zamiany i handlowanie kontami , w sumie ciągle te same osoby przejmują te konta lub starają się o nowe i uczestniczą w tym procederze , nie wspominając o tych którzy niby zakładają tematy o oddaniu i weryfikacji na GG gdzie w rozmowie między wierszami chcą kasy , czas zakończyc te oszustwa i handlowanie ,
18-04-2015 23:38 Gacoo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gacoo Dodaj Gacoo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WŁAMANIE NA KONTO Proszę o pilną reakcje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH