Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Nerf majestatu MORIA!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nerf majestatu MORIA!!!!! 29 Ankieta - średnia ocena: 6,17
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klogg123
Niezarejestrowany
Nerf majestatu MORIA!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TEMAT TYLKO DLA MORII, NEKRO WON!

Po dzisiejszym paczu proponuję znerfić majestat na ekspach, bo inaczej duet ŁM+ŁM będzie trzaskać dressa z 90-95% skutecznością (a inne rasy z 30-50% bo braknie hp)

Obecnie:
1 majonez dodaje 5% hp +1 dmg, koszt 40 pkt krwi

Zmiana:
1 majonez dodaje 1,5% hp +1 dmg, koszt 30 pkt krwi

Wnioski:
Obecnie ŁM wbija ~40-50 majka -> daje mu to 200-250% bazowego hp +40-50dmg
Po zmianie ŁM wbija ~50-65 majka -> daje mu to 75-98% bazowego hp +50-65dmg


Jazda łapacze, hejcić mnie xD
Btw. Gram łapaczem Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 24-04-2015 20:46.

24-04-2015 20:46
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie lepiej boostować inne rasy a nie nerfić łapacza?? Tak gram łapaczem i ta zmiana mi się nie podoba, ale jestem jak najbardziej za wzmocnieniem pozostałych ras.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




24-04-2015 21:23 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpapets napisał(a)
A nie lepiej boostować inne rasy a nie nerfić łapacza?? Tak gram łapaczem i ta zmiana mi się nie podoba, ale jestem jak najbardziej za wzmocnieniem pozostałych ras.


mamy 4 rasy do wzmocnienia lub 1 do osłabienia
jak myślisz, co jest łatwiejsze ^^?

jestem łapaczem i taka zmiana mi pasuje, bo uważam, że łapacze mają zbyt izi NA KAŻDYCH KW/EKSPACH/OBLEGACH/ARENACH

może czas najwyższy ukrócić łapaczowy raj i imba bimba majonez?
24-04-2015 21:30
Krysti@no
Viking


Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 598
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma czego komentować... widać kolejna gwiazda forum się nam kreuje.

__________________
obecnie r13 - Zshifuarimota
kiedyś adamuss
24-04-2015 21:38 Krysti@no jest offline Szukaj postów użytkownika: Krysti@no Dodaj Krysti@no do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Krysti@no napisał(a)
widać kolejna gwiazda forum się nam kreuje.


jaka "kolejna"? ja tu błyszczę od 2008 roku Tongue nick "janeo" coś ci mówi?
ps.
cytat:
nie ma czego komentować...

taaa, bo każdy nerf łapacza jest zuyyy i beee! łapacze takie suabeeee ;-;

zgłaszam cie za spam Big Grin
24-04-2015 21:43
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba o to w łapaczu chodzi, że ma większą przeżywalność od innych? oO

__________________

r3 barthi
24-04-2015 21:59 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
barti93 napisał(a)
Chyba o to w łapaczu chodzi, że ma większą przeżywalność od innych? oO


eee, no i nadal by miał przewagę ponad 70% bazowego hp nad wztem? a nad kullem czy brzydalem nawet 90%?

ale przewaga w postaci 250% hp to nie przewaga, a god mode
na 98 lvlu mam więcej hp niż kolega wzt 115 lvl >.>

gdzie tu u licha sens?

btw.
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=22d2008163

zgadnijcie kto ma najwięcej hp i najmniejszy lvl? Big Grin
różnica między mną a dike?
1666 hp na moją korzyść
19 lvl na korzyść dike

czy to jest normalne? CHYBA nie xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 24-04-2015 22:24.

24-04-2015 22:02
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba cie pogielo zeby znowu nerfic majestat
Skasuj sie moze to cie powstrzyma przed bolem dupy

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

24-04-2015 22:28 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram.
Sam chcialem proponowac, ale biorac po uwage populacje lapaczy to widzisz jak sie konczy sama proba wspomnienia o tym Smile Dyskryminowani prawie jak te wszelkie mniejszosci, a zadziorni niczym zwiazkowcy z kopalń rotfl

Nerf majestatu to najlepsze rozwiazanie, bo jak powiedziano - latwiej znerfic jedna rase niz buffowac 4 (i potem wszystkie potwory).

Od siebie dodam ze wspomniane przez Ciebie dzialanie moznaby zaimplementowac takze w pvp celem wyrownania szans - wtedy juz nawet mogliby zniesc limit 10 poziomów.

PS. Logika BW Team:

A2: CR daje rade z duetami na bazylu: hurr durr, expy maja byc grupowe, scinamy CR-a i krwiopijce

A3: Łapacz zaczyna duety na wendigo a topka wyglada monotonnie: wszystko jest ok, o co Wam chodzi?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
24-04-2015 22:31 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I poprosze linka z lapaczem 50 majka
Duety wandy chyba z kox umagami widzialem juz takie linki pewnej osoby ale
3 umagi zalatwialy sprawe.
Jakos nie widze placzow jak ludzie umagi po 2k hp dostaja

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

24-04-2015 22:41 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sam chcialem proponowac, ale biorac po uwage populacje lapaczy to widzisz jak sie konczy sama proba wspomnienia o tym


rozwiązaniem owej duetowo-dressowej sytuacji mógłby być też buff plastikowego setu

od dsk5 z sufem minimum poziomu 10 (lub wyżej) daje możliwość użycia wszystkich arkan z a2
grozy, cb, majka, mk, ŻK, tchnienia, sposta

tym sposobem byśmy rozwiązali problem duetów łapaczy (bo każdy by mógł mieć majestat), a przy tym nie trzeba by nic nerfować/buffować

ale ofc zaraz wpadnie sushi i krzyknie
cytat:
nie bendzie, jest dobże, nie pasóje ci to sie skasój


edyta:
cytat:
Duety wandy chyba z kox umagami widzialem juz takie linki pewnej osoby ale 3 umagi zalatwialy sprawe.


widziałeś ty dzisiejszego pacza?
policz sobie dmg robiony przez wende, ilość hp łapacza na ~115-120 lvlu, dmg niezbędny do ubicia dressa

dwóch łsów łapaczy jest w stanie ubić dressa z 90% skutecznością jak mają dobry eq
dwóch xxx (wstaw dowolną rasę poza łm) może się zkasztanić ile tylko będą chcieli, a nie przekroczą progu 50% skuteczności

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 24-04-2015 22:46.

24-04-2015 22:42
rasad
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BadBoy190 napisał(a)
Jakos nie widze placzow jak ludzie umagi po 2k hp dostaja


łapacz też może złapać umaga 2k hp i mieć to samo co przed nerfem.


podpisuję sie rękami i nogami
trzeba zakończyć dominacje jednej rasy na ekspach i kw!
24-04-2015 23:03 rasad jest offline Szukaj postów użytkownika: rasad Dodaj rasad do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klogg123
Zanim zaczniesz wstawiać linki, to kup sobie mózgSmile
W tej chwili bw to hp+dmg, a w Twoim linku łapacza ma więcej hp od kolegów z teamu, ale dmg ma żenująco słaby w porównaniu do nich, więc jedyne czego ten link dowodzi to tego, że jesteś idiotą lub nie masz pojęcia co w tej grze się liczy.
24-04-2015 23:05 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
rasad
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
klogg123
Zanim zaczniesz wstawiać linki, to kup sobie mózgSmile
W tej chwili bw to hp+dmg, a w Twoim linku łapacza ma więcej hp od kolegów z teamu, ale dmg ma żenująco słaby w porównaniu do nich, więc jedyne czego ten link dowodzi to tego, że jesteś idiotą lub nie masz pojęcia co w tej grze się liczy.


Fakt masz racje łapacz na 98 lvl powinien mieć taki dmg jak gracze ze 117 lvl, nawet jek nie ma zasięgu.
Pogratulować Tobie rozumu.

Link bardzo dobrze obrazuje przepaść w hp
24-04-2015 23:13 rasad jest offline Szukaj postów użytkownika: rasad Dodaj rasad do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rasad
Fakt WD na 104lvlu powinien mieć o ponad 700% lepszy dmg niż łapacz na 98lvlu, gdyż łapacz ma o niecałe 50% więcej hp.
Gratuluje opanowania podstawowych działań matematycznych. Good job rasad!!!!

ŁM nie miał zasięgu?A to dziwne, bo w przeciwieństwie do WD, kultka czy potępa ma olbrzymie możliwości do zwiększania sobie zasięgu ze względu na rasę i arkana jakimi dysponuje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Leostas: 24-04-2015 23:32.

24-04-2015 23:18 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
rasad
Fakt WD na 104lvlu powinien mieć o ponad 700% lepszy dmg niż łapacz na 98lvlu, gdyż łapacz ma o niecałe 50% więcej hp.
Gratuluje opanowania podstawowych działań matematycznych. Good job rasad!!!!


A takie nieistotne szczegoly jak brak zasiegu oraz padniecie w polowie rundy a bicie dwie rundy to pomijasz z braku pojecia czy dla demagogicznego efektu?
Skończ.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
24-04-2015 23:32 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że mnie poproszono o zmieszanie autora z błotem, to jedziemy:

Gram łapaczem - ja chce, żeby mój gang miał max kryta w DSK5 Smierć szybkości!

Gram WZtem - Ja chce zamiast cienia bestii zajebisty zar krwi! Dajcie mi 25% dmg!!!

Gram Kultem - Dajcie mi tyle ciły ile ma WZ bo nie moge tyle co on bazowo wyciskać!!!

I czemu nie ma arkan poza majonezem/żarem, które dają bosta broni palnej? Kosztem kryta no bo sssacz ma lucjan.

Autorze - baranek o ściane.

Powtarzaj do skutku.

__________________
R2 - Exodus

24-04-2015 23:32 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
rasad
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
rasad
Fakt WD na 104lvlu powinien mieć o ponad 700% lepszy dmg niż łapacz na 98lvlu, gdyż łapacz ma o niecałe 50% więcej hp.
Gratuluje opanowania podstawowych działań matematycznych. Good job rasad!!!!


Pozwól że Ci wytłumaczę kilka podstaw matematyki i bw.
1. trafienie. podany lm ma 211 sposta co na palnej 1h daje mu zasieg na niecałe 270 spsta spost moba 316. -> nie ma szans go trafić.
2. eq, po statach widać na jakim poziomie jest eq łapacza. rozumiem że lm ma dostawać dmg dlatego że jest lm.
3. ilość ciosów. lm przezył ~pół rundy, wiec nawet jakby miał wypas eq i zasięg nie ma prawa zbić więcej niż Ci co bili 2 rundy.
4. lm jako jedyna rasa (+kultkowe 5%) może sobie wliczyć dmg z arkan planując ekspę grając na dystansie/ palnej. żar i tchnienie jest zbyt nieobliczalne żeby je wyliczyć.

nie pogrążaj się bo bzdury klepiesz jak mało który
24-04-2015 23:33 rasad jest offline Szukaj postów użytkownika: rasad Dodaj rasad do Listy kontaktów
Leostas
Lord


Data rejestracji: 26-12-2010
Postów: 347
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Damjan
Miał więcej hp, ale widać mu to nie pomogło, zasięgu nie miał bo nie ma arkan zwiększających zasięg jak kultek i potęp, ani dodatkowego trafienia jak WD i potęp.


Za to wszystko miał więcej hp(fakt, że w niczym mu to nie pomogło nie dociera do takiego betonu jak Ty) i tylko to się liczy!!!

rasad
WD wcale nie może sobie obliczyć ile dostanie z cienia bestii i dzikiego szału. Nie odpisuj mi już, bo albo grasz w bw od tygodnia, albo ta gra Cię przerasta.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Leostas: 24-04-2015 23:44.

24-04-2015 23:40 Leostas jest offline Szukaj postów użytkownika: Leostas Dodaj Leostas do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
klogg123
Zanim zaczniesz wstawiać linki, to kup sobie mózgSmile


przed doradzaniem czegokolwiek komukolwiek zastanów się co chcesz napisać i w odpowiedzi na co
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=681f2bc450

Zbir - 114 lvl łapacz 7448hp
Kalam Mekhar - 111 lvl wztki, 3616hp
Ja - 98 lvl, 5249hp

chcesz jeszcze o czymś porozmawiać?

btw.
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d09b980b61
omg zrobiłem więcej dmg w pierwszym lvlu jak 111 lvl Red Face a mam zaledwie ~1600 hapsów więcej

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 25-04-2015 00:02.

24-04-2015 23:47
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
Damjan
Miał więcej hp, ale widać mu to nie pomogło, zasięgu nie miał bo nie ma arkan zwiększających zasięg jak kultek i potęp, ani dodatkowego trafienia jak WD i potęp.


Za to wszystko miał więcej hp(fakt, że w niczym mu to nie pomogło nie dociera do takiego betonu jak Ty) i tylko to się liczy!!!


Nie mial zasiegu na wendi, bo ma 98 lvl? Czego wymagasz od niego na tym poziomie?
Ale przyjdzie za 10 lvli czas ze bedzie mial zasieg na wendi i wtedy kultek z potepem beda mogli go cmoknac. Tak ciezko to sobie wyobrazic? Tym bardziej, ze to dzieje sie caly czas w bw.

editL Zrecznie pomijasz to, ze oprocz hp ma jeszcze DMG
Dolicz rewo po 40 do kazdego hita i wyjdzie niezla sumka.
edit2: 40 + mnoznik legendy oczywiscie

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 24-04-2015 23:55.

24-04-2015 23:53 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
rasad
Member


Data rejestracji: 21-10-2010
Postów: 45
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Leostas napisał(a)
Damjan
Miał więcej hp, ale widać mu to nie pomogło, zasięgu nie miał bo nie ma arkan zwiększających zasięg jak kultek i potęp, ani dodatkowego trafienia jak WD i potęp.


Za to wszystko miał więcej hp(fakt, że w niczym mu to nie pomogło nie dociera do takiego betonu jak Ty) i tylko to się liczy!!!

rasad
WD wcale nie może sobie obliczyć ile dostanie z cienia bestii i dzikiego szału. Nie odpisuj mi już, bo albo grasz w bw od tygodnia, albo ta gra Cię przerasta.



NIe ma zasiegu bo nie ma eq. dociera??

Wd z cienia bestii?? i Ty mówisz że ja gram od tygodnia??

chyba Ty czytasz od tygodnia, albo przynajmniej na poziome posiadającego tę umiejętność od tygodnia
" planując ekspę grając na dystansie/ palnej."

Będę odpisywał dopuki Ty będziesz takie farmazony wypisywał.
lm na 98 lvl bez zasiegui eq ma robić dmg taki wd na 104 z eq.. pomijam fakt że tam nie ma żadnego wd.
24-04-2015 23:55 rasad jest offline Szukaj postów użytkownika: rasad Dodaj rasad do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rasad napisał(a)
cytat:
Leostas napisał(a)
Damjan
Miał więcej hp, ale widać mu to nie pomogło, zasięgu nie miał bo nie ma arkan zwiększających zasięg jak kultek i potęp, ani dodatkowego trafienia jak WD i potęp.


Za to wszystko miał więcej hp(fakt, że w niczym mu to nie pomogło nie dociera do takiego betonu jak Ty) i tylko to się liczy!!!

rasad
WD wcale nie może sobie obliczyć ile dostanie z cienia bestii i dzikiego szału. Nie odpisuj mi już, bo albo grasz w bw od tygodnia, albo ta gra Cię przerasta.



NIe ma zasiegu bo nie ma eq. dociera??

Wd z cienia bestii?? i Ty mówisz że ja gram od tygodnia??

chyba Ty czytasz od tygodnia, albo przynajmniej na poziome posiadającego tę umiejętność od tygodnia
" planując ekspę grając na dystansie/ palnej."

Będę odpisywał dopuki Ty będziesz takie farmazony wypisywał.
lm na 98 lvl bez zasiegui eq ma robić dmg taki wd na 104 z eq.. pomijam fakt że tam nie ma żadnego wd.


chcecie linka z dressa na którym dmg zrobiłem ok
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=66b67ae144

jak widać pocisnąłem więcej dmg/runda jak 112 lvl, a miałem od niego ~1700hapsów więcej
24-04-2015 23:57
rikitiki
Lord


Data rejestracji: 17-09-2013
Postów: 278
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak na start:
Klog prosze cie nie wstawiaj linków z MB i nie porównuj dmg Bialas vs Palniak Tongue

Co do majka to jestem za ścięciem lub inną zmianą
Kilka Linkow
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5bdc156f0c
Najwyższy lvl mam a prawie najmniej HP


http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b81a6b6a79
ŁM dostaje 4 ciosy i ma jeszcze hp na 1 ( max przy 2 kolejnych pada)

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4c4b2c551a
Tu najbardziej podoba mi się druga runda i krytyki po 7k a łm nadal stoi

__________________

25-04-2015 00:20 rikitiki jest offline Szukaj postów użytkownika: rikitiki Dodaj rikitiki do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9aef0e49e7

x2 mniej hp
taki sam lvl
25-04-2015 00:26
Xerter
Zbanowany

images/avatars/avatar-22429.jpg

Data rejestracji: 21-11-2010
Postów: 413
Klan: Tak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V
Skąd: Z dobrego domu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jaki masz pomysl na jego działanie w pvp?
jeśli bez zmian ==> buff w pvp
25-04-2015 00:53 Xerter jest offline Szukaj postów użytkownika: Xerter Dodaj Xerter do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Xerter napisał(a)
a jaki masz pomysl na jego działanie w pvp?
jeśli bez zmian ==> buff w pvp


buff? kpisz czy o drogę pytasz?
w pvp pierdyknięcie równowarte 10 agentom przed pierwszym ciosem to dla ciebie mało?
potęp/wzt/kull chętnie się wymienią

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=0490f80deb
http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=cb027db4ce

2769 hp za free (aha, na arenie on ma więcej charki niż w pvp, więc więcej hp mu zabrałem ^^)
naprawdę
majek taki suaby

ale to nie temat o pvp to temat o ekspedycjach!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klogg123: 25-04-2015 01:06.

25-04-2015 01:00
specjalista
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BadBoy190 napisał(a)
Chyba cie pogielo zeby znowu nerfic majestat

przecież na ekspach nie był nerfiony, a ekspy to sól tej gry Big Grin

poza tym:
cytat:
Damjan napisał(a)
PS. Logika BW Team:

A2: CR daje rade z duetami na bazylu: hurr durr, expy maja byc grupowe, scinamy CR-a i krwiopijce

A3: Łapacz zaczyna duety na wendigo a topka wyglada monotonnie: wszystko jest ok, o co Wam chodzi?

to był chyba najciekawszy czas gdy były tanki, gdy były pierwsze świnie solo.

no i jak obalić ten, jakże mocny, argument. skoro wtedy ścięto, to teraz teoretycznie też powinno się dla "wyrównania szans"

dyszka Pleased
25-04-2015 06:26
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co nerfic?
Potępowi do nocnego łowcy dodać 2%hp na poziom arkana
Wztowi dać 1% hp na 1 poziom dzikiego szału
Kultowi dać 1% hp na 1 poziom kocich ścieżek
Ssakowi dać 1% na 1 punkt mocy krwi

I elo każdy ma +~ 100% hp oprócz majtka.
25-04-2015 06:56 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
masterofpapets
Lord


images/avatars/avatar-1499.jpg

Data rejestracji: 06-10-2006
Postów: 479
Klan: Night Lords
Kraina: Moria
Skąd: R1, R2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rikitiki napisał(a)


http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4c4b2c551a
Tu najbardziej podoba mi się druga runda i krytyki po 7k a łm nadal stoi


umag do hp robi swoje. Wejda runy i zacznie się płacz, że żadna rasa nie daje rady i trzeba boostować wszystkie, to lepiej teraz wzmocnić pozostałe.

__________________
R2 Nemesis83

R12 Nemesis83




25-04-2015 08:19 masterofpapets jest offline Szukaj postów użytkownika: masterofpapets Dodaj masterofpapets do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Nerf majestatu MORIA!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH